[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Λογότυπα Ομάδων ” _builder_version=”4.0.6″ background_color=”rgba(255,255,255,0.85)”]

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020
[/et_pb_text][et_pb_tabs active_tab_background_color=”#0c71c3″ inactive_tab_background_color=”#e05426″ active_tab_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.0.9″ tab_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″ box_shadow_style=”preset2″][et_pb_tab title=”Βαθμολογία” _builder_version=”3.29.3″]

 

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ι ν ν
17
45
14
3
0
49
13
36
2
ν ν ν ι η
16
34
10
4
2
28
13
15
3
ι ν ν ν ν
17
28
8
4
5
27
21
6
4
ν ν ν ι ν
16
27
8
3
5
29
17
12
5
η η ν ν η
17
24
7
3
7
31
21
10
6
ν η ι η ν
17
17
5
2
10
28
49
-21
7
η η ι η η
17
13
4
1
12
23
50
-27
8
η η ι ι η
16
12
3
3
10
16
34
-18
9
η η η η η
17
12
3
3
11
24
37
-13
1 Καλά Δένδρα
3–1
2–2
2–2
3–1
1–0
1–0
2–0
4–0
4–3
1–1
3–1
5–1
3–0
4–0
5–0
2–1
4–0
2 Αναγέννηση
2–2
1–3
2–1
2–1
1–0
1–1
2–0
1–1
3–1
1–2
1–0
2–0
4–0
3–1
2–0
0–0
3 Ηράκλεια
1–3
2–2
1–2
1–2
1–0
0–0
1–0
2–0
2–2
2–0
1–2
2–5
3–0
2–1
0–0
4–1
2–1
4 Κ. Μητρούση
0–1
0–1
1–1
0–1
0–0
0–1
2–1
1–0
5–0
5–2
2–4
4–2
2–1
4–0
1–1
2–1
5 ΠΟΣ 2000
0–4
0–2
1–1
0–2
2–2
0–1
0–2
0–1
1–2
3–1
4–0
2–0
8–0
1–0
2–2
2–0
5–1
6 Στρυμονικό
1–1
3–4
2–1
1–3
2–1
0–2
2–5
0–5
0–4
1–3
5–1
2–1
1–4
5–1
1–5
1–1
1–7
7 Ιωνικός Σερρών
1–5
1–3
0–2
0–1
0–3
5–2
2–4
4–2
0–8
0–2
4–1
1–5
1–2
2–1
0–0
1–4
1–5
8 Βυρώνεια
0–4
0–3
1–3
0–4
0–0
1–2
0–4
1–2
2–2
0–1
5–1
1–5
0–0
1–2
2–0
2–1
9 Θύελλα Καμενικίων
1–2
0–4
0–5
0–0
0–2
1–2
1–4
1–2
1–1
1–5
0–2
7–1
1–1
5–1
4–1
1–2
0–2
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Αποτελέσματα” _builder_version=”3.29.3″]

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
4
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Μαρτίου 2020 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ηράκλειας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 4
Κάτω Μητρούση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
4
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Αεροδρομίου | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ηράκλειας 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
Στρυμονικό
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
5
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 17
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
ΠΟΣ 2000
1 0
Βυρώνεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
1
0
Βυρώνεια
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Ηράκλεια
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
5
0
Στρυμονικό
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Βυρώνειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ιωνικός Σερρών
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Βυρώνειας | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ηράκλειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
ΠΟΣ 2000
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Βυρώνειας 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ηράκλεια
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ηράκλεια
| Γήπεδο Βυρώνειας | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Χρυσού 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
0
4
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Χρυσού | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
2
Αναγέννηση
| Γήπεδο Αεροδρομίου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Αναγέννησης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
4
0
Βυρώνεια
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
2
Ηράκλεια
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Αεροδρομίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Αεροδρομίου | Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Βυρώνειας | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Αγωνιστική 12
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Ιωνικός Σερρών
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
2
0
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Βυρώνεια
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Κ. Μητρούση
0
1
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 3
Ηράκλεια
9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
3
Ηράκλεια
| Εξ Αναβολής
| Γήπεδο Αεροδρομίου
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
5
Καλά Δένδρα
| Εξ Αναβολής
| Γήπεδο Αεροδρομίου | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Βυρώνειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Βυρώνειας | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ηράκλειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 5
Ιωνικός Σερρών
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
5
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Βυρώνεια
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Πεπονιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεπονιάς
ΠΟΣ 2000
3
1
Στρυμονικό
| Γήπεδο Πεπονιάς | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ηράκλεια
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Χρυσού | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
2 4
Ιωνικός Σερρών
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
4
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
2
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Βυρώνειας | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
4
1
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Αγωνιστική 1
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
5
Κ. Μητρούση
| Γήπεδο Στρυμονικού | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
2 1
Βυρώνεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
1
Βυρώνεια
| Γήπεδο Αεροδρομίου | Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
2
Ηράκλεια
| Γήπεδο Χρυσού | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Αναγέννησης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ηράκλειας 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 1
Βυρώνεια
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
1
Βυρώνεια
| Γήπεδο Ηράκλειας | Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 5
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
3
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0 1
Κάτω Μητρούση
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0
1
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 4
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
0 0
Ηράκλεια
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κ. Μητρούση
0
0
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 3
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1 0
Κάτω Μητρούση
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0 8
ΠΟΣ 2000
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0
8
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
7
1
Στρυμονικό
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Μητρούση
2 1
Βυρώνεια
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
Βυρώνεια
| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Χρυσού 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
1
1
Αναγέννηση
| Γήπεδο Χρυσού | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 1
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2 0
Θύελλα Καμενικίων
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0 4
ΠΟΣ 2000
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0
4
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
3 1
Ιωνικός Σερρών
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Ιωνικός Σερρών
| Γήπεδο Καλών Δένδρων | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Επόμενοι αγώνες” _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Σκόρερς” _builder_version=”3.29.3″]

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Καλά Δένδρα
 Καλά Δένδρα
15
2
 Αναγέννηση
 Αναγέννηση
9
3
 Στρυμονικό
 Στρυμονικό
9
4
 ΠΟΣ 2000
7
5
 Κ. Μητρούση
 Κ. Μητρούση
6
6
Ηράκλεια
Ηράκλεια
6
7
 Βυρώνεια
 Βυρώνεια
6
8
 Καλά Δένδρα
 Καλά Δένδρα
6
9
 Αναγέννηση
 Αναγέννηση
5
10
 Ιωνικός Σερρών
 Ιωνικός Σερρών
5
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Κάρτες” _builder_version=”4.0.9″ hover_enabled=”0″]

Α/Α ΣωματείοΟνοματεπώνυμοΗμερομηνία ΠοινήςΠοινή (Υπόλοιπο)Έναρξη Ποινής
1ΘύελλαΔημητρακόπουλος Ρ.08/02/2010 (7)09/02/20

Σύλλογοι

[/et_pb_tab][/et_pb_tabs][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_code] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Serres Live Scores News

16
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P