Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020

 

#
Σύλλογος
Αγ
Βαθμ
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
>
7
21
7
0
0
18
6
12
2
η ν ν ν ν
>
7
16
5
1
1
11
5
6
3
ι ν ι ν η
>
7
11
3
2
2
9
6
3
4
ν η η ι ι
>
7
9
2
3
2
17
8
9
5
η ν ι η ν
>
6
8
2
2
2
10
9
1
6
η ν ι η η
>
7
7
2
1
4
15
13
2
7
η η η η ι
>
8
7
2
1
5
13
15
-2
8
η η ν η ν
>
6
6
2
0
4
8
19
-11
9
η ν η η η
>
7
3
1
0
6
10
30
-20

1
1–0
2–0
3–1
2–1
3–0
3–1
4–3
2
 
1–0
 
1–1
2–1
2–0
3–1
1–0
1–2
3
0–1
0–1
1–0
0–0
1–1
2–1
 
5–2
4
0–2
1–1
0–1
2–2
 
2–2
8–0
 
4–0
5
1–3
 
1–2
0–0
2–2
4–1
2–1
 
6
1–2
0–2
1–1
1–4
 
0–2
5–1
7–1
7
0–3
1–3
 
1–2
2–2
1–2
2–0
1–2
5–1
8
 
1–3
0–1
0–8
 
1–5
2–1
4–1
9
3–4
2–1
2–5
0–4
 
 
1–7
1–5
1–4

Αγωνιστική 8
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2
2 2
ΠΟΣ 2000
2
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1
1 0
Κάτω Μητρούση
0
Γήπεδο Ηράκλειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
4
4 1
Θύελλα Καμενικίων
1
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4
4 3
Στρυμονικό
3
Αγωνιστική 1
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
2 1
Ηράκλεια
1
| Εξ' αναβολής
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1
1 2
Καλά Δένδρα
2
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
2 5
Κάτω Μητρούση
5
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
2
2 1
Βυρώνεια
1
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2
2 2
Ηράκλεια
2
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
1
1 1
Θύελλα Καμενικίων
1
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1
1 0
Ιωνικός Σερρών
0
Γήπεδο Ηράκλειας 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2
2 1
Βυρώνεια
1
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2
2 0
ΠΟΣ 2000
0
Αγωνιστική 5
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
1 3
Αναγέννηση
3
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
1 3
Καλά Δένδρα
3
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
4 1
Στρυμονικό
1
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0
0 1
Κάτω Μητρούση
1
Αγωνιστική 4
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
2 1
Αναγέννηση
1
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
0
0 0
Ηράκλεια
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
3 0
Βυρώνεια
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5
5 1
Ιωνικός Σερρών
1
Αγωνιστική 3
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5
5 1
Στρυμονικό
1
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
2 0
Θύελλα Καμενικίων
0
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1
1 0
Κάτω Μητρούση
0
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0
0 8
ΠΟΣ 2000
8
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7
7 1
Στρυμονικό
1
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Μητρούση
2
2 1
Βυρώνεια
1
Γήπεδο Χρυσού 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ΠΟΣ 2000
1
1 1
Αναγέννηση
1
Αγωνιστική 1
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2
2 0
Θύελλα Καμενικίων
0
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0
0 4
ΠΟΣ 2000
4
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
3
3 1
Ιωνικός Σερρών
1

Αγωνιστική 2
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
-
- -
Ηράκλεια
-
| Εξ Αναβολής
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
-
- -
Θύελλα Καμενικίων
-
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
-
- -
Ιωνικός Σερρών
-
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
-
- -
Καλά Δένδρα
-
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
-
- -
Ηράκλεια
-
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Χρυσού 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
-
- -
Στρυμονικό
-
Γήπεδο Αεροδρομίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
-
- -
Καλά Δένδρα
-
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
-
- -
Βυρώνεια
-
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
-
- -
Αναγέννηση
-
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
-
- -
Θύελλα Καμενικίων
-
Γήπεδο Βυρώνειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
-
- -
Κάτω Μητρούση
-
Γήπεδο Ηράκλειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
-
- -
Ιωνικός Σερρών
-
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 12:00
Αναγέννηση
-
- -
ΠΟΣ 2000
-

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Βυρώνεια
 Βυρώνεια
6
2
 Στρυμονικό
 Στρυμονικό
5
3
 Αναγέννηση
 Αναγέννηση
4
4
 ΠΟΣ 2000
4
5
 Καλά Δένδρα
 Καλά Δένδρα
4
6
 Στρυμονικό
 Στρυμονικό
4
7
 Ιωνικός Σερρών
 Ιωνικός Σερρών
3
8
Ηράκλεια
Ηράκλεια
3
9
 ΠΟΣ 2000
3
10
 Καλά Δένδρα
 Καλά Δένδρα
3

P