[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Λογότυπα Ομάδων ” _builder_version=”4.0.6″ background_color=”rgba(255,255,255,0.85)”]

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020
[/et_pb_text][et_pb_tabs active_tab_background_color=”#0c71c3″ inactive_tab_background_color=”#e05426″ active_tab_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.0.9″ tab_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″ box_shadow_style=”preset2″][et_pb_tab title=”Βαθμολογία” _builder_version=”3.29.3″]

 

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
17
45
14
3
0
49
13
36
2
Αναγέννηση
ν ν ν ι η
16
34
10
4
2
28
13
15
3
Ηράκλεια
ι ν ν ν ν
17
28
8
4
5
27
21
6
4
16
27
8
3
5
29
17
12
5
ΠΟΣ 2000
η η ν ν η
17
24
7
3
7
31
21
10
6
Στρυμονικό
ν η ι η ν
17
17
5
2
10
28
49
-21
7
17
13
4
1
12
23
50
-27
8
Βυρώνεια
η η ι ι η
16
12
3
3
10
16
34
-18
9
17
12
3
3
11
24
37
-13
Καλά Δένδρα
Αναγέννηση
Ηράκλεια
Κάτω Μητρούση
ΠΟΣ 2000
Στρυμονικό
Ιωνικός Σερρών
Βυρώνεια
Θύελλα Καμενικίων
1 Καλά Δένδρα
3–1
2–2
2–2
3–1
1–0
1–0
2–0
4–0
4–3
1–1
3–1
5–1
3–0
4–0
5–0
2–1
4–0
2 Αναγέννηση
2–2
1–3
2–1
2–1
1–0
1–1
2–0
1–1
3–1
1–2
1–0
2–0
4–0
3–1
2–0
0–0
3 Ηράκλεια
1–3
2–2
1–2
1–2
1–0
0–0
1–0
2–0
2–2
2–0
1–2
2–5
3–0
2–1
0–0
4–1
2–1
4 Κ. Μητρούση
0–1
0–1
1–1
0–1
0–0
0–1
2–1
1–0
5–0
5–2
2–4
4–2
2–1
4–0
1–1
2–1
5 ΠΟΣ 2000
0–4
0–2
1–1
0–2
2–2
0–1
0–2
0–1
1–2
3–1
4–0
2–0
8–0
1–0
2–2
2–0
5–1
6 Στρυμονικό
1–1
3–4
2–1
1–3
2–1
0–2
2–5
0–5
0–4
1–3
5–1
2–1
1–4
5–1
1–5
1–1
1–7
7 Ιωνικός Σερρών
1–5
1–3
0–2
0–1
0–3
5–2
2–4
4–2
0–8
0–2
4–1
1–5
1–2
2–1
0–0
1–4
1–5
8 Βυρώνεια
0–4
0–3
1–3
0–4
0–0
1–2
0–4
1–2
2–2
0–1
5–1
1–5
0–0
1–2
2–0
2–1
9 Θύελλα Καμενικίων
1–2
0–4
0–5
0–0
0–2
1–2
1–4
1–2
1–1
1–5
0–2
7–1
1–1
5–1
4–1
1–2
0–2
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Αποτελέσματα” _builder_version=”3.29.3″]

Αγωνιστική 19
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
Αγωνιστική 18
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 4
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
Αγωνιστική 17
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
ΠΟΣ 2000
1 0
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
Αγωνιστική 16
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηράκλεια
1 0
ΠΟΣ 2000
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
Αγωνιστική 15
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ηράκλεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
Αγωνιστική 14
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
Αγωνιστική 13
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 12
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
Αγωνιστική 2
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 3
Ηράκλεια
Αγωνιστική 10
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
4 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 11
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
2 5
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
Αγωνιστική 10
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
Αγωνιστική 9
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
2 4
Ιωνικός Σερρών
Αγωνιστική 8
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
Αγωνιστική 1
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
27 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
Αγωνιστική 7
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
2 1
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
Αγωνιστική 6
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
2 1
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
Αγωνιστική 5
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
0 1
Κάτω Μητρούση
Αγωνιστική 4
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 0
Ηράκλεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
Αγωνιστική 3
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καλά Δένδρα
1 0
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ιωνικός Σερρών
0 8
ΠΟΣ 2000
Αγωνιστική 2
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Κάτω Μητρούση
2 1
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
Αγωνιστική 1
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Βυρώνεια
2 0
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Στρυμονικό
0 4
ΠΟΣ 2000
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καλά Δένδρα
3 1
Ιωνικός Σερρών
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Επόμενοι αγώνες” _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Σκόρερς” _builder_version=”3.29.3″]

Θέση#
Παίκτης
Σύλλογος
Εθνικότητα
Γκολ
1
Καλά Δένδρα
15
2
Αναγέννηση
Αναγέννηση
9
3
Στρυμονικό
Στρυμονικό
9
4
ΠΟΣ 2000
7
5
Κάτω Μητρούση
Κάτω Μητρούση
6
6
Ηράκλεια
Ηράκλεια
6
7
Βυρώνεια
6
8
Καλά Δένδρα
Καλά Δένδρα
6
9
Αναγέννηση
Αναγέννηση
5
10
Ιωνικός Σερρών
Ιωνικός Σερρών
5
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Κάρτες” _builder_version=”4.0.9″ hover_enabled=”0″]

[table id=8 /]

Σύλλογοι

Θ
Σύλλογοι
Βαθμ
1
Κάτω Μητρούση
5
1
1
5
2
ΠΟΣ 2000
3
2
0
3
3
Βυρώνεια
0
1
3
0
4
Θύελλα Καμενικίων
0
1
4
0
5
Ηράκλεια
0
4
0
0
6
Στρυμονικό
0
0
3
0
7
Καλά Δένδρα
0
1
1
0
[/et_pb_tab][/et_pb_tabs][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_code] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
153
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P