Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ι ν ν ν
20
55
18
1
1
80
16
64
2
ν ι ν ν ν
20
46
14
4
2
73
21
52
3
ν η η η η
20
39
12
3
5
40
18
22
4
η ν ν ν ν
20
37
12
1
7
53
31
22
5
ν ν ν ν η
20
32
10
2
8
45
39
6
6
ν ν ν η η
20
29
9
2
9
56
43
13
7
ν ν η η η
20
28
9
1
10
44
39
5
8
η η ι ν ν
20
26
8
2
10
36
34
2
9
η η ι η η
20
14
4
2
14
20
66
-46
10
η η η ι ν
20
12
3
3
14
27
71
-44
11
η η η ι η
20
1
0
1
19
10
106
-96
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Μεγαλοχώρι
1–1
1–2
3–1
2–1
3–2
3–1
5–0
2–0
6–3
4–2
4–0
3–0
4–0
4–1
3–0
6–0
7–2
3–0
8–0
8–0
2 Ροδόπολη
2–1
1–1
2–2
2–2
3–0
1–2
5–3
5–1
3–0
1–2
6–1
4–4
4–1
2–0
5–1
6–0
3–0
6–0
3–0
9–0
3 Καπνόφυτο
1–2
1–3
2–2
2–2
0–2
1–0
1–0
0–3
4–0
2–2
2–0
1–0
2–0
1–0
5–0
2–0
2–0
0–2
7–0
4–0
4 Χριστός
1–3
2–3
2–1
0–3
0–1
2–0
2–0
1–5
3–1
2–2
2–1
0–2
1–0
2–3
3–1
6–1
7–0
4–3
3–1
10–0
5 Ποντισμένο
0–2
0–5
1–5
3–5
3–0
0–1
5–1
0–2
2–1
1–2
4–1
2–1
2–1
1–4
5–2
3–3
3–3
2–0
6–0
2–0
6 Κερκίνη
2–4
3–6
2–1
0–3
2–2
0–4
2–2
1–3
2–1
1–2
4–3
0–4
0–3
0–3
7–0
3–0
7–1
7–1
9–0
4–0
7 Νέο Πετρίτσι
0–3
0–4
4–4
1–6
0–1
0–2
2–0
1–2
1–2
1–4
4–0
3–4
3–1
4–1
1–0
4–1
2–1
1–2
7–1
5–0
8 Δασοχώρι
1–4
0–4
0–2
1–4
0–1
0–2
3–2
0–1
4–1
1–2
3–0
3–0
1–4
1–3
2–0
0–0
6–0
3–3
3–1
4–0
9 Πλατανάκια
0–6
0–3
0–6
1–5
0–2
0–5
1–6
1–3
3–3
2–5
0–3
0–7
1–4
0–1
0–0
0–2
1–0
4–1
2–1
4–3
10 Νέα Τυρολόη
0–3
2–7
0–6
0–3
2–0
0–2
3–4
0–7
0–2
3–3
1–7
1–7
2–1
1–2
3–3
0–6
1–4
0–1
5–0
3–3
11 Μοναστηράκι
0–8
0–8
0–9
0–3
0–4
0–7
0–10
1–3
0–2
0–6
0–4
0–9
0–5
1–7
0–4
1–3
3–4
1–2
3–3
0–5
23 Feb 2020
Γήπεδο Δασοχωρίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Δασοχώρι
4 1
Ποντισμένο
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
4
1
Ποντισμένο
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ροδόπολη
3 0
Μοναστηράκι
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
0
Μοναστηράκι
| Α/Α
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέο Πετρίτσι
0 3
Μεγαλοχώρι
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
0
3
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
22 Feb 2020
Γήπεδο Πλατανακίων 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πλατανάκια
1 6
Χριστός
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
1
6
Χριστός
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Τυρολόη
2 0
Καπνόφυτο
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
2
0
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Καπρινιώτης Ιωάνν.
16 Feb 2020
Γήπεδο Καπνόφυτου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Μεγαλοχώρι
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
2
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
15 Feb 2020
Γήπεδο Κερκίνης 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κερκίνη
0 3
Δασοχώρι
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
0
3
Δασοχώρι
| Α/Α
| Γήπεδο Κερκίνης
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ποντισμένο
5 2
Πλατανάκια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
5
2
Πλατανάκια
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μοναστηράκι
3 3
Νέα Τυρολόη
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
3
3
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χριστός 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χριστός
2 1
Νέο Πετρίτσι
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
2
1
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
9 Feb 2020
Γήπεδο Καπνόφυτου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Χριστός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
2
Χριστός
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Καπρινιώτης Ιωάνν.
Γήπεδο Πλατανακίων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
0 0
Δασοχώρι
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
0
Δασοχώρι
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
8 0
Μοναστηράκι
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
8
0
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
8 Feb 2020
Γήπεδο Ροδόπολης 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3 0
Κερκίνη
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
0
Κερκίνη
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 2
Ποντισμένο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
1
2
Ποντισμένο
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
2 Feb 2020
Γήπεδο Ποντισμένου 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ποντισμένο
3 0
Καπνόφυτο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
0
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Κερκίνης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κερκίνη
7 0
Πλατανάκια
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
7
0
Πλατανάκια
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
0 10
Χριστός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
10
Χριστός
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
1 Feb 2020
Γήπεδο Ροδόπολης 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3 0
Νέα Τυρολόη
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
0
Νέα Τυρολόη
| Α/Α
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δασοχώρι
1 4
Νέο Πετρίτσι
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
1
4
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
26 Jan 2020
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Ροδόπολη
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
1
Ροδόπολη
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
0 2
Ποντισμένο
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
2
Ποντισμένο
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
25 Jan 2020
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Τυρολόη
1 7
Κερκίνη
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
1
7
Κερκίνη
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Πλατανάκια
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
1
0
Πλατανάκια
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Δασοχώρι
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
2
0
Δασοχώρι
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
19 Jan 2020
Γήπεδο Κερκίνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κερκίνη
4 3
Νέο Πετρίτσι
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
4
3
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Πλατανακίων 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
0 2
Καπνόφυτο
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
2
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
18 Jan 2020
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Τυρολόη
0 3
Μεγαλοχώρι
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
0
3
Μεγαλοχώρι
| Α/Α
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Γήπεδο Ροδόπολης 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3 0
Χριστός
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
0
Χριστός
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δασοχώρι
3 1
Μοναστηράκι
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
3
1
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
12 Jan 2020
Γήπεδο Καπνόφυτου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέο Πετρίτσι
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
2
0
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χριστός 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χριστός
7 0
Νέα Τυρολόη
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
7
0
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
3 4
Πλατανάκια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
3
4
Πλατανάκια
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
6 3
Κερκίνη
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
6
3
Κερκίνη
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
11 Jan 2020
Γήπεδο Ποντισμένου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ποντισμένο
1 5
Ροδόπολη
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
1
5
Ροδόπολη
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
22 Dec 2019
Γήπεδο Κερκίνης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
2 2
Καπνόφυτο
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
2
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
21 Dec 2019
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
0 2
Ποντισμένο
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
0
2
Ποντισμένο
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
0 2
Ροδόπολη
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
0
2
Ροδόπολη
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
7 1
Μοναστηράκι
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
7
1
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3 2
Χριστός
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
2
Χριστός
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
15 Dec 2019
Γήπεδο Μοναστηρακίου 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0 4
Καπνόφυτο
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
4
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
0 2
Μεγαλοχώρι
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
0
2
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
14 Dec 2019
Γήπεδο Δασοχωρίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
6 0
Νέα Τυρολόη
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
6
0
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ροδόπολης 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
5 1
Πλατανάκια
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
5
1
Πλατανάκια
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Χριστός 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3 1
Κερκίνη
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
3
1
Κερκίνη
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
8 Dec 2019
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Δασοχώρι
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
4
0
Δασοχώρι
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Κερκίνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
9 0
Μοναστηράκι
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
9
0
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χριστός 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
2 0
Ποντισμένο
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
2
0
Ποντισμένο
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Πλατανακίων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
1 0
Νέα Τυρολόη
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
1
0
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
7 Dec 2019
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
4 4
Ροδόπολη
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
4
4
Ροδόπολη
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
1 Dec 2019
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2 1
Κερκίνη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2
1
Κερκίνη
| Δαιτητής: Γκουγκούδης Ιωάνν.
Γήπεδο Πλατανακίων 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
0 6
Μεγαλοχώρι
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
6
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
30 Nov 2019
Γήπεδο Δασοχωρίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
3 2
Χριστός
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
3
2
Χριστός
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
2 2
Καπνόφυτο
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
2
2
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
2 1
Νέο Πετρίτσι
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
2
1
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
24 Nov 2019
Γήπεδο Ποντισμένου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2 1
Δασοχώρι
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
2
1
Δασοχώρι
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0 9
Ροδόπολη
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
9
Ροδόπολη
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Χριστός 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3 1
Πλατανάκια
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
3
1
Πλατανάκια
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Νέο Πετρίτσι
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
4
0
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
23 Nov 2019
Γήπεδο Καπνόφυτου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέα Τυρολόη
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
2
0
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Μαυρίδης Ευάγγ.
17 Nov 2019
Γήπεδο Πλατανακίων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
3 3
Ποντισμένο
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
3
3
Ποντισμένο
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Καπνόφυτο
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
16 Nov 2019
Γήπεδο Δασοχωρίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
3 0
Κερκίνη
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
3
0
Κερκίνη
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
5 0
Μοναστηράκι
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
5
0
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
2 0
Χριστός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
0
Χριστός
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
10 Nov 2019
Γήπεδο Κερκίνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
2 1
Ροδόπολη
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
1
Ροδόπολη
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ποντισμένου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
4 1
Νέο Πετρίτσι
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
4
1
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0 8
Μεγαλοχώρι
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
8
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Χριστός 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
0 1
Καπνόφυτο
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
0
1
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
9 Nov 2019
Γήπεδο Δασοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
2 0
Πλατανάκια
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
2
0
Πλατανάκια
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
3 Nov 2019
Γήπεδο Πλατανακίων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
0 3
Κερκίνη
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
3
Κερκίνη
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Δασοχώρι
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
3
1
Δασοχώρι
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χριστός 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3 1
Μοναστηράκι
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
3
1
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
2 Nov 2019
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
0 6
Ροδόπολη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
0
6
Ροδόπολη
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
1 0
Ποντισμένο
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
0
Ποντισμένο
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
27 Oct 2019
Γήπεδο Κερκίνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
7 1
Νέα Τυρολόη
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
7
1
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πλατανακίων 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
1 4
Νέο Πετρίτσι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
1
4
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ποντισμένου 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
6 0
Μοναστηράκι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
6
0
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
26 Oct 2019
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2 1
Μεγαλοχώρι
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
2
1
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δασοχώρι
0 1
Καπνόφυτο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
0
1
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
20 Oct 2019
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
4 0
Κερκίνη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
4
0
Κερκίνη
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Παπαποστόλου Χρήστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεγαλοχώρι
7 2
Νέα Τυρολόη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
7
2
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Χριστός 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χριστός
2 1
Ροδόπολη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
2
1
Ροδόπολη
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Μοναστηρακίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μοναστηράκι
0 4
Δασοχώρι
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
4
Δασοχώρι
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
19 Oct 2019
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καπνόφυτο
5 0
Πλατανάκια
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
5
0
Πλατανάκια
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
13 Oct 2019
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
0 1
Καπνόφυτο
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
0
1
Καπνόφυτο
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Κερκίνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κερκίνη
2 4
Μεγαλοχώρι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
4
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Πλατανακίων 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πλατανάκια
2 1
Μοναστηράκι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
2
1
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
12 Oct 2019
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Τυρολόη
3 4
Χριστός
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
3
4
Χριστός
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ροδόπολης 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
5 3
Ποντισμένο
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
5
3
Ποντισμένο
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
6 Oct 2019
Γήπεδο Μοναστηρακίου 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μοναστηράκι
0 5
Νέο Πετρίτσι
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
5
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ποντισμένου 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Ποντισμένο
3 3
Νέα Τυρολόη
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
3
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Χριστός 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χριστός
1 3
Μεγαλοχώρι
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
1
3
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
5 Oct 2019
Γήπεδο Καπνόφυτου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Καπνόφυτο
4 0
Κερκίνη
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
4
0
Κερκίνη
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Ροδόπολης 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Ροδόπολη
4 1
Δασοχώρι
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
4
1
Δασοχώρι
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
29 Sep 2019
Γήπεδο Κερκίνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κερκίνη
2 2
Χριστός
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
2
Χριστός
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Μεγαλοχώρι
5 0
Ποντισμένο
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
5
0
Ποντισμένο
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
28 Sep 2019
Γήπεδο Καπνόφυτου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Καπνόφυτο
7 0
Μοναστηράκι
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
7
0
Μοναστηράκι
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Τυρολόη
3 3
Δασοχώρι
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
3
3
Δασοχώρι
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Πλατανακίων 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πλατανάκια
0 6
Ροδόπολη
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
6
Ροδόπολη
| Γήπεδο Πλατανακίων | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
22 Sep 2019
Γήπεδο Μοναστηρακίου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μοναστηράκι
0 4
Κερκίνη
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
4
Κερκίνη
| Γήπεδο Μοναστηρακίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ποντισμένου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Ποντισμένο
5 1
Χριστός
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
5
1
Χριστός
| Γήπεδο Ποντισμένου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
21 Sep 2019
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Δασοχώρι
1 4
Μεγαλοχώρι
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
1
4
Μεγαλοχώρι
| Γήπεδο Δασοχωρίου | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Ροδόπολη
6 1
Νέο Πετρίτσι
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
6
1
Νέο Πετρίτσι
| Γήπεδο Ροδόπολης | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Πλατανάκια
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
1
4
Πλατανάκια
| Γήπεδο Ν.Τυρολόης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
15 Sep 2019
Γήπεδο Κερκίνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Κερκίνη
2 1
Ποντισμένο
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
1
Ποντισμένο
| Γήπεδο Κερκίνης | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
14 Sep 2019
Γήπεδο Χριστός 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χριστός
1 0
Δασοχώρι
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
1
0
Δασοχώρι
| Γήπεδο Χριστός | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Καπνόφυτο
2 2
Ροδόπολη
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
2
2
Ροδόπολη
| Γήπεδο Καπνόφυτου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
3 0
Πλατανάκια
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
0
Πλατανάκια
| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
2 1
Νέα Τυρολόη
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
1
Νέα Τυρολόη
| Γήπεδο Νέου Πετριτσίου | Δαιτητής: Γκουγκούδης Ιωάνν.
Σκόρερ
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Μεγαλοχώρι
21
2
 Κερκίνη
20
3
 Ροδόπολη
16
4
 Νέα Τυρολόη
13
5
 Ροδόπολη
11
6
 Μεγαλοχώρι
11
7
 Μεγαλοχώρι
10
8
 Χριστός
10
9
 Νέο Πετρίτσι
 Ποντισμένο
9
10
 Μεγαλοχώρι
8
Ασσίστ
Θέση# Παίκτης Ασσίστ
1
 Ροδόπολη
1
2
 Χριστός
1
3
 Χριστός
0
4
 Νέο Πετρίτσι
0
5
 Δασοχώρι
0
6
 Δασοχώρι
0
7
 Νέο Πετρίτσι
0
8
 Ροδόπολη
0
9
 Μεγαλοχώρι
0
10
 Νέο Πετρίτσι
0
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.