Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20

2019-20
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Μεγαλοχώρι
ν ι ν ν ν
20
55
18
1
1
80
16
64
2
Ροδόπολη
ν ι ν ν ν
20
46
14
4
2
73
21
52
3
Καπνόφυτο
ν η η η η
20
39
12
3
5
40
18
22
4
Χριστός
η ν ν ν ν
20
37
12
1
7
53
31
22
5
Ποντισμένο
ν ν ν ν η
20
32
10
2
8
45
39
6
6
20
29
9
2
9
56
43
13
7
20
28
9
1
10
44
39
5
8
Δασοχώρι
η η ι ν ν
20
26
8
2
10
36
34
2
9
20
14
4
2
14
20
66
-46
10
20
12
3
3
14
27
71
-44
11
20
1
0
1
19
10
106
-96
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Μεγαλοχώρι
Ροδόπολη
Καπνόφυτο
Χριστός
Ποντισμένο
Διαγόρας Κερκίνης
Νέο Πετρίτσι
Δασοχώρι
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Νέα Τυρολόη
Μοναστηράκι
1 Μεγαλοχώρι
1–1
1–2
3–1
2–1
3–2
3–1
5–0
2–0
6–3
4–2
4–0
3–0
4–0
4–1
3–0
6–0
7–2
3–0
8–0
8–0
2 Ροδόπολη
2–1
1–1
2–2
2–2
3–0
1–2
5–3
5–1
3–0
1–2
6–1
4–4
4–1
2–0
5–1
6–0
3–0
6–0
3–0
9–0
3 Καπνόφυτο
1–2
1–3
2–2
2–2
0–2
1–0
1–0
0–3
4–0
2–2
2–0
1–0
2–0
1–0
5–0
2–0
2–0
0–2
7–0
4–0
4 Χριστός
1–3
2–3
2–1
0–3
0–1
2–0
2–0
1–5
3–1
2–2
2–1
0–2
1–0
2–3
3–1
6–1
7–0
4–3
3–1
10–0
5 Ποντισμένο
0–2
0–5
1–5
3–5
3–0
0–1
5–1
0–2
2–1
1–2
4–1
2–1
2–1
1–4
5–2
3–3
3–3
2–0
6–0
2–0
6 Διαγόρας Κερκίνης
2–4
3–6
2–1
0–3
2–2
0–4
2–2
1–3
2–1
1–2
4–3
0–4
0–3
0–3
7–0
3–0
7–1
7–1
9–0
4–0
7 Νέο Πετρίτσι
0–3
0–4
4–4
1–6
0–1
0–2
2–0
1–2
1–2
1–4
4–0
3–4
3–1
4–1
1–0
4–1
2–1
1–2
7–1
5–0
8 Δασοχώρι
1–4
0–4
0–2
1–4
0–1
0–2
3–2
0–1
4–1
1–2
3–0
3–0
1–4
1–3
2–0
0–0
6–0
3–3
3–1
4–0
9 Πλατανάκια
0–6
0–3
0–6
1–5
0–2
0–5
1–6
1–3
3–3
2–5
0–3
0–7
1–4
0–1
0–0
0–2
1–0
4–1
2–1
4–3
10 Νέα Τυρολόη
0–3
2–7
0–6
0–3
2–0
0–2
3–4
0–7
0–2
3–3
1–7
1–7
2–1
1–2
3–3
0–6
1–4
0–1
5–0
3–3
11 Μοναστηράκι
0–8
0–8
0–9
0–3
0–4
0–7
0–10
1–3
0–2
0–6
0–4
0–9
0–5
1–7
0–4
1–3
3–4
1–2
3–3
0–5
23 Φεβρουαρίου 2020
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
0 3
Μεγαλοχώρι
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ροδόπολη
3 0
Μοναστηράκι
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Δασοχώρι
4 1
Ποντισμένο
22 Φεβρουαρίου 2020
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Τυρολόη
2 0
Καπνόφυτο
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 6
Χριστός
16 Φεβρουαρίου 2020
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Μεγαλοχώρι
15 Φεβρουαρίου 2020
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Χριστός
2 1
Νέο Πετρίτσι
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Μοναστηράκι
3 3
Νέα Τυρολόη
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ποντισμένο
5 2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Δασοχώρι
9 Φεβρουαρίου 2020
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
8 0
Μοναστηράκι
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 0
Δασοχώρι
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Χριστός
8 Φεβρουαρίου 2020
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 2
Ποντισμένο
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
2 Φεβρουαρίου 2020
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
0 10
Χριστός
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
7 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ποντισμένο
3 0
Καπνόφυτο
1 Φεβρουαρίου 2020
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δασοχώρι
1 4
Νέο Πετρίτσι
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Νέα Τυρολόη
26 Ιανουαρίου 2020
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
0 2
Ποντισμένο
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Ροδόπολη
25 Ιανουαρίου 2020
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Δασοχώρι
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Τυρολόη
1 7
Διαγόρας Κερκίνης
19 Ιανουαρίου 2020
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 2
Καπνόφυτο
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
4 3
Νέο Πετρίτσι
18 Ιανουαρίου 2020
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Δασοχώρι
3 1
Μοναστηράκι
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Χριστός
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 3
Μεγαλοχώρι
12 Ιανουαρίου 2020
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
6 3
Διαγόρας Κερκίνης
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
3 4
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Χριστός
7 0
Νέα Τυρολόη
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέο Πετρίτσι
11 Ιανουαρίου 2020
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ποντισμένο
1 5
Ροδόπολη
22 Δεκεμβρίου 2019
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
2 2
Καπνόφυτο
21 Δεκεμβρίου 2019
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 2
Χριστός
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
7 1
Μοναστηράκι
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
0 2
Ροδόπολη
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 2
Ποντισμένο
15 Δεκεμβρίου 2019
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
0 2
Μεγαλοχώρι
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 4
Καπνόφυτο
14 Δεκεμβρίου 2019
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Διαγόρας Κερκίνης
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ροδόπολη
5 1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
6 0
Νέα Τυρολόη
8 Δεκεμβρίου 2019
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 0
Νέα Τυρολόη
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
2 0
Ποντισμένο
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
9 0
Μοναστηράκι
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Δασοχώρι
7 Δεκεμβρίου 2019
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
4 4
Ροδόπολη
1 Δεκεμβρίου 2019
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 6
Μεγαλοχώρι
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
2 1
Διαγόρας Κερκίνης
30 Νοεμβρίου 2019
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
2 1
Νέο Πετρίτσι
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ροδόπολη
2 2
Καπνόφυτο
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
3 2
Χριστός
24 Νοεμβρίου 2019
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Νέο Πετρίτσι
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 9
Ροδόπολη
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
2 1
Δασοχώρι
23 Νοεμβρίου 2019
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέα Τυρολόη
17 Νοεμβρίου 2019
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Καπνόφυτο
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 3
Ποντισμένο
16 Νοεμβρίου 2019
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
2 0
Χριστός
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
5 0
Μοναστηράκι
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
10 Νοεμβρίου 2019
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
0 1
Καπνόφυτο
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 8
Μεγαλοχώρι
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
4 1
Νέο Πετρίτσι
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
2 1
Ροδόπολη
9 Νοεμβρίου 2019
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
2 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 Νοεμβρίου 2019
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Μοναστηράκι
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Δασοχώρι
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 3
Διαγόρας Κερκίνης
2 Νοεμβρίου 2019
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καπνόφυτο
1 0
Ποντισμένο
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 6
Ροδόπολη
27 Οκτωβρίου 2019
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
6 0
Μοναστηράκι
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 4
Νέο Πετρίτσι
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
7 1
Νέα Τυρολόη
26 Οκτωβρίου 2019
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δασοχώρι
0 1
Καπνόφυτο
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ροδόπολη
2 1
Μεγαλοχώρι
20 Οκτωβρίου 2019
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μοναστηράκι
0 4
Δασοχώρι
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Χριστός
2 1
Ροδόπολη
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μεγαλοχώρι
7 2
Νέα Τυρολόη
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
4 0
Διαγόρας Κερκίνης
19 Οκτωβρίου 2019
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καπνόφυτο
5 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
13 Οκτωβρίου 2019
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
2 1
Μοναστηράκι
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Διαγόρας Κερκίνης
2 4
Μεγαλοχώρι
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
0 1
Καπνόφυτο
12 Οκτωβρίου 2019
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ροδόπολη
5 3
Ποντισμένο
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέα Τυρολόη
3 4
Χριστός
6 Οκτωβρίου 2019
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Χριστός
1 3
Μεγαλοχώρι
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Ποντισμένο
3 3
Νέα Τυρολόη
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Μοναστηράκι
0 5
Νέο Πετρίτσι
5 Οκτωβρίου 2019
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Ροδόπολη
4 1
Δασοχώρι
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Καπνόφυτο
4 0
Διαγόρας Κερκίνης
29 Σεπτεμβρίου 2019
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Μεγαλοχώρι
5 0
Ποντισμένο
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Διαγόρας Κερκίνης
2 2
Χριστός
28 Σεπτεμβρίου 2019
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 6
Ροδόπολη
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νέα Τυρολόη
3 3
Δασοχώρι
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Καπνόφυτο
7 0
Μοναστηράκι
22 Σεπτεμβρίου 2019
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Ποντισμένο
5 1
Χριστός
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μοναστηράκι
0 4
Διαγόρας Κερκίνης
21 Σεπτεμβρίου 2019
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Ροδόπολη
6 1
Νέο Πετρίτσι
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Δασοχώρι
1 4
Μεγαλοχώρι
15 Σεπτεμβρίου 2019
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Διαγόρας Κερκίνης
2 1
Ποντισμένο
14 Σεπτεμβρίου 2019
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέο Πετρίτσι
2 1
Νέα Τυρολόη
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μεγαλοχώρι
3 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Καπνόφυτο
2 2
Ροδόπολη
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Χριστός
1 0
Δασοχώρι
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Μεγαλοχώρι
21
2
Διαγόρας Κερκίνης
20
3
16
4
Νέα Τυρολόη
13
5
11
6
Μεγαλοχώρι
11
7
Μεγαλοχώρι
10
8
10
9
Ποντισμένο Νέο Πετρίτσι
9
10
Μεγαλοχώρι
8
Ασσίστ
Θέση#
Παίκτης
Ασσίστ
1
Ροδόπολη
1
2
Χριστός
1
3
0
4
Νέο Πετρίτσι
0
5
0
6
Δασοχώρι
0
7
Νέο Πετρίτσι
0
8
0
9
Μεγαλοχώρι
0
10
Νέο Πετρίτσι
0
Κάρτες
Θ
Παίκτης
1
Karamanov Metodi
Νέο Πετρίτσι
1
0
2
2
Μπακαλίδης Ευάγγ.
Δασοχώρι
0
0
2
3
Καρασαββίδης Ηλ.
Ροδόπολη
0
0
2
4
Νάσκος Σωκρ.
Δασοχώρι
0
2
1
5
Καλαής Παν.
Ροδόπολη
1
0
1
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
1
Ροδόπολη
Ροδόπολη
4
3
4
2
Δασοχώρι
Δασοχώρι
0
2
3
3
Χριστός
Χριστός
5
1
2
4
Νέο Πετρίτσι
Νέο Πετρίτσι
1
1
2
5
Καπνόφυτο
Καπνόφυτο
3
2
1