Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

2020-21
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ν
>
4
4
0
0
18
2
16
12
2
ν ν ν ν
>
4
4
0
0
8
4
4
12
3
ν ν ν
>
3
3
0
0
15
3
12
9
4
η ν ι ν
>
4
2
1
1
7
4
3
7
5
ν η ν η
>
4
2
0
2
7
6
1
6
6
η η ι ν
>
4
1
1
2
5
5
0
4
7
η ν η
>
3
1
0
2
5
10
-5
3
8
η ν η η
>
4
1
0
3
8
15
-7
3
9
ν η η η
>
4
1
0
3
5
13
-8
3
10
η η η
>
3
0
0
3
3
9
-6
0
11
η η η
>
3
0
0
3
5
15
-10
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Καλά Δένδρα
4–2
3–0
 
7–0
4–0
2 Νέο Πετρίτσι
2–1
1–0
3–2
2–1
 
3 Ποντισμένο
 
1–0
 
4–1
10–2
4 Αναγέννηση
1–2
0–0
4–1
 
 
2–1
5 Ηράκλεια
2–4
 
0–1
4–1
 
1–0
6 Καπνόφυτο
0–3
0–1
0–0
 
5–1
7 Νέα Τυρολόη
1–4
1–4
 
3–2
8 Στρυμονικό
0–7
2–3
1–4
 
5–1
9 Βυρώνεια
0–4
1–2
1–5
 
3–2
10 Πλατανάκια
 
0–1
1–5
2–3
 
11 Μοναστηράκι
 
2–10
1–2
2–3
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Μοναστηρακίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Μοναστηράκι
2 10
Ποντισμένο
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
2
10
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Αναγέννηση
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
1
4
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Καπνόφυτο
5 1
Βυρώνεια
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
5
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέο Πετρίτσι
3 2
Στρυμονικό
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
3
2
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Δασοχωρίου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ηράκλεια
2 4
Καλά Δένδρα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Ηράκλεια
2
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Αναγέννησης 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αναγέννηση
0 0
Καπνόφυτο
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Βυρώνειας 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βυρώνεια
1 2
Νέο Πετρίτσι
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Στρυμονικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Στρυμονικό
0 7
Καλά Δένδρα
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Πλατανακίων 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πλατανάκια
0 1
Ηράκλεια
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
1
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Νέα Τυρολόη
3 2
Μοναστηράκι
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
3
2
Μοναστηράκι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Μοναστηρακίου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μοναστηράκι
1 2
Αναγέννηση
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Καλά Δένδρα
4 0
Βυρώνεια
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Στρυμονικού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Στρυμονικό
5 1
Πλατανάκια
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Πλατανάκια
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Καπνόφυτο
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
1
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ηράκλειας 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ηράκλεια
0 1
Ποντισμένο
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
0
1
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Αναγέννησης 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αναγέννηση
1 2
Νέο Πετρίτσι
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Βυρώνειας 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βυρώνεια
3 2
Πλατανάκια
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
3
2
Πλατανάκια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ποντισμένου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ποντισμένο
4 1
Στρυμονικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Καπνόφυτο
0 3
Καλά Δένδρα
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Ηράκλεια
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
1
4
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Ποντισμένου 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ποντισμένο
- -
Νέα Τυρολόη
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
-
-
Νέα Τυρολόη
Γήπεδο Ηράκλειας 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ηράκλεια
- -
Νέο Πετρίτσι
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
-
-
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Στρυμονικού 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
- -
Καπνόφυτο
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
-
-
Καπνόφυτο
Γήπεδο Πλατανακίων 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
- -
Μοναστηράκι
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
-
-
Μοναστηράκι
Γήπεδο Αναγέννησης 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
- -
Βυρώνεια
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
-
-
Βυρώνεια
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Νέα Τυρολόη
- -
Πλατανάκια
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
-
-
Πλατανάκια
Γήπεδο Καπνόφυτου 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
- -
Ηράκλεια
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
-
-
Ηράκλεια
Γήπεδο Ποντισμένου 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Ποντισμένο
- -
Αναγέννηση
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
-
-
Αναγέννηση
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
- -
Στρυμονικό
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
-
-
Στρυμονικό
Γήπεδο Μοναστηρακίου 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
- -
Καλά Δένδρα
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
-
-
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Ηράκλειας 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
- -
Βυρώνεια
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
-
-
Βυρώνεια
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νέο Πετρίτσι
- -
Μοναστηράκι
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
-
-
Μοναστηράκι
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
- -
Στρυμονικό
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
-
-
Στρυμονικό
Γήπεδο Πλατανακίων 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
- -
Ποντισμένο
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
-
-
Ποντισμένο
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
- -
Νέα Τυρολόη
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
-
-
Νέα Τυρολόη
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Καλά Δένδρα
7
2
 Καλά Δένδρα
4
3
 Στρυμονικό
4
4
 Ποντισμένο
3
5
 Ποντισμένο
3
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Αναγέννηση
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
player photo
Νάσκος Σωκρ.
Αμυντικός
8 Ιανουαρίου 1995 7 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Βυρώνεια
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ηράκλεια
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
11 Αυγούστου 1998 20 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
21 Οκτωβρίου 1986 17 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Καλά Δένδρα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
25 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
25 Σεπτεμβρίου 1988 8 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
Καπνόφυτο
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Μοναστηράκι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέα Τυρολόη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέο Πετρίτσι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πλατανάκια
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
21 Ιουνίου 2000 15 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Πιπερίδης Χρ.
Αμυντικός
7 Φεβρουαρίου 1999 11 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
10 Μαΐου 1993 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ποντισμένο
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
11 Αυγούστου 1998 20 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
25 Σεπτεμβρίου 1988 8 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
22 Οκτωβρίου 1997 17 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
21 Σεπτεμβρίου 1998 17 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
21 Οκτωβρίου 1986 17 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Πάνου Στέργ.
Επιθετικός
1 Ιανουαρίου 1992 17 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
14 Ιουνίου 1992 11 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Στρυμονικό
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.