| Γήπεδο Ηράκλειας | 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
ν ι η ν η
1 : 2
Τελικό
Αναγέννηση
ν ν ν ν ι
Δελής Γεώρ.
27'
Καρυπίδης Δημ.
4'
Χουρουζίδης Ιωσήφ
29'
Διαιτητές
Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Βοηθός 1: Σάββας Νικ.
Ιατρικό Προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
73'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
73'
Σχολιασμός του Αγώνα
4' 0:1 Γκολ
Καρυπίδης Δημ.
25' Αλλαγή
Μέσα:Τσιακού Απόστ.
Έξω:Βαλτσιάνης Νικ.
Γκολ 1:1 27'
Δελής Γεώρ.
29' 1:2 Γκολ
Χουρουζίδης Ιωσήφ
Αλλαγή 60'
Μέσα:Καλλιαντζής Α.
Έξω:Τούσκας Δημ.
61' Αλλαγή
Μέσα:Μενεξής Χρήστος
Έξω:Ηλιάδης Αναστ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:Μπρισνόβαλης Βασ.
Έξω:Μοναστηρλής Ν.
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα 73'
Δραγομάνης Αθαν.
Αλλαγή 74'
Μέσα:Λεοντιάδης Αναστ.
Έξω:Δελής Γεώρ.
76' Αλλαγή
Μέσα:Τσιλιμπότης Χρήστ.
Έξω:Χιντζίδης-Τοπαλίδης Γεώργ.
82' Αλλαγή
Μέσα:Απιδόπουλος Θεόδ. του Χαραλ. (*2884)
Έξω:Ρούμπος Λάζ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Ν Η Ν
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Ηράκλειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
4
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Η Ν Η Ν Ι
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.