Βαθμολογίες
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Σκόρερς
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν
ν
ν
ν
ν
15
5
0
52
7
45
50
2
ν
ι
ν
ν
η
14
5
1
56
13
43
47
3
ν
ν
ν
ν
ν
13
0
7
49
25
24
39
4
η
ι
ι
ν
ν
9
6
5
42
30
12
33
5
ν
η
η
η
η
9
6
5
52
30
22
31
6
η
ι
ι
η
ι
8
5
7
34
35
-1
29
7
ι
ι
η
η
η
8
4
8
37
26
11
25
8
ι
ν
η
η
ν
4
4
12
17
46
-29
16
9
η
ι
ν
ν
η
4
3
13
26
45
-19
15
10
η
ι
η
ι
ι
1
6
13
24
74
-50
9
11
ν
η
η
η
ι
2
2
16
22
80
-58
5
Το Νέο Πετρίτσι ξεκίνησε με -2 βαθμούς - Από την ομάδα της Κερκίνης και του Αγκίστρου αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
1 | Άνω Πορόϊα |
1–1
1–1
|
1–0
1–0
|
1–1
2–0
|
3–2
0–0
|
2–0
3–1
|
1–0
0–0
|
5–0
4–1
|
4–0
3–0
|
4–0
7–0
|
6–0
3–0
|
|
2 | Αμμουδιά |
1–1
1–1
|
2–1
4–1
|
2–0
2–2
|
2–0
3–3
|
3–0
0–0
|
2–1
2–1
|
7–0
1–2
|
1–0
2–0
|
2–0
9–0
|
7–0
3–0
|
|
3 | Ροδόπολη |
0–1
0–1
|
1–4
1–2
|
1–2
2–6
|
2–1
1–2
|
2–1
4–0
|
4–0
2–1
|
3–0
3–1
|
2–0
2–0
|
9–0
5–2
|
4–1
1–0
|
|
4 | Μεγαλοχώρι |
0–2
1–1
|
2–2
0–2
|
6–2
2–1
|
1–1
2–1
|
2–2
2–4
|
3–1
2–1
|
1–1
2–0
|
4–0
1–2
|
4–1
1–1
|
4–2
2–3
|
|
5 | Νέο Πετρίτσι |
0–0
2–3
|
3–3
0–2
|
2–1
1–2
|
1–2
1–1
|
3–0
3–3
|
2–2
1–2
|
5–0
2–0
|
5–1
3–2
|
7–2
2–2
|
6–1
3–1
|
|
6 | Ποντισμένο |
1–3
0–2
|
0–0
0–3
|
0–4
1–2
|
4–2
2–2
|
3–3
0–3
|
3–0
0–3
|
3–2
2–1
|
2–0
1–1
|
3–1
2–2
|
6–1
1–0
|
|
7 | Διαγόρας Κερκίνης |
0–0
0–1
|
1–2
1–2
|
1–2
0–4
|
1–2
1–3
|
2–1
2–2
|
3–0
0–3
|
4–0
0–0
|
1–1
1–0
|
2–0
4–1
|
8–0
5–2
|
|
8 | Χριστός |
1–4
0–5
|
2–1
0–7
|
1–3
0–3
|
0–2
1–1
|
0–2
0–5
|
1–2
2–3
|
0–0
0–4
|
1–0
0–2
|
4–1
0–0
|
3–0
1–1
|
|
9 | Καπνόφυτο |
0–3
0–4
|
0–2
0–1
|
0–2
0–2
|
2–1
0–4
|
2–3
1–5
|
1–1
0–2
|
0–1
1–1
|
2–0
0–1
|
8–3
0–0
|
5–4
4–5
|
|
10 | Καρπερή |
0–7
0–4
|
0–9
0–2
|
2–5
0–9
|
1–1
1–4
|
2–2
2–7
|
2–2
1–3
|
1–4
0–2
|
0–0
1–4
|
0–0
3–8
|
7–0
1–1
|
|
11 | Άγκιστρο |
0–3
0–6
|
0–3
0–7
|
0–1
1–4
|
3–2
2–4
|
1–3
1–6
|
0–1
1–6
|
2–5
0–8
|
1–1
0–3
|
5–4
4–5
|
1–1
0–7
|
Αγωνιστική 1
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
28 Απριλίου 2024
-
17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
ΠΑΟΠ Νέας Αμισσού
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
28 Απριλίου 2024
-
17:00
Αμμουδιά
-
-
Παύλος Μελάς Κουτσού
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 3
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
11 Μαΐου 2024
-
17:00
Αμμουδιά
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γήπεδο Αμμουδιάς
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
12 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
ΠΑΟΠ Νέας Αμισσού
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 5
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
19 Μαΐου 2024
-
17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
Παύλος Μελάς Κουτσού
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
19 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Αλεξανδρούπολη
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 6
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
26 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 7