Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

2018-2019
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ν ν
20
15
5
0
52
7
45
50
2
ν ι ν ν η
20
14
5
1
56
13
43
47
3
ν ν ν ν ν
20
13
0
7
49
25
24
39
4
η ι ι ν ν
20
9
6
5
42
30
12
33
5
ν η η η η
20
9
6
5
52
30
22
31
6
η ι ι η ι
20
8
5
7
34
35
-1
29
7
ι ι η η η
20
8
4
8
37
26
11
25
8
ι ν η η ν
20
4
4
12
17
46
-29
16
9
η ι ν ν η
20
4
3
13
26
45
-19
15
10
η ι η ι ι
20
1
6
13
24
74
-50
9
11
ν η η η ι
20
2
2
16
22
80
-58
5
Το Νέο Πετρίτσι ξεκίνησε με -2 βαθμούς - Από την ομάδα της Κερκίνης και του Αγκίστρου αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Άνω Πορόϊα
1–1
1–1
1–0
1–0
1–1
2–0
3–2
0–0
2–0
3–1
1–0
0–0
5–0
4–1
4–0
3–0
4–0
7–0
6–0
3–0
2 Αμμουδιά
1–1
1–1
2–1
4–1
2–0
2–2
2–0
3–3
3–0
0–0
2–1
2–1
7–0
1–2
1–0
2–0
2–0
9–0
7–0
3–0
3 Ροδόπολη
0–1
0–1
1–4
1–2
1–2
2–6
2–1
1–2
2–1
4–0
4–0
2–1
3–0
3–1
2–0
2–0
9–0
5–2
4–1
1–0
4 Μεγαλοχώρι
0–2
1–1
2–2
0–2
6–2
2–1
1–1
2–1
2–2
2–4
3–1
2–1
1–1
2–0
4–0
1–2
4–1
1–1
4–2
2–3
5 Νέο Πετρίτσι
0–0
2–3
3–3
0–2
2–1
1–2
1–2
1–1
3–0
3–3
2–2
1–2
5–0
2–0
5–1
3–2
7–2
2–2
6–1
3–1
6 Ποντισμένο
1–3
0–2
0–0
0–3
0–4
1–2
4–2
2–2
3–3
0–3
3–0
0–3
3–2
2–1
2–0
1–1
3–1
2–2
6–1
1–0
7 Κερκίνη
0–0
0–1
1–2
1–2
1–2
0–4
1–2
1–3
2–1
2–2
3–0
0–3
4–0
0–0
1–1
1–0
2–0
4–1
8–0
5–2
8 Χριστός
1–4
0–5
2–1
0–7
1–3
0–3
0–2
1–1
0–2
0–5
1–2
2–3
0–0
0–4
1–0
0–2
4–1
0–0
3–0
1–1
9 Καπνόφυτο
0–3
0–4
0–2
0–1
0–2
0–2
2–1
0–4
2–3
1–5
1–1
0–2
0–1
1–1
2–0
0–1
8–3
0–0
5–4
4–5
10 Καρπερή
0–7
0–4
0–9
0–2
2–5
0–9
1–1
1–4
2–2
2–7
2–2
1–3
1–4
0–2
0–0
1–4
0–0
3–8
7–0
1–1
11 Άγκιστρο
0–3
0–6
0–3
0–7
0–1
1–4
3–2
2–4
1–3
1–6
0–1
1–6
2–5
0–8
1–1
0–3
5–4
4–5
1–1
0–7
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Θύελλα Καμενικίων
3 0
Βαλτοτόπι
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
3
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
2 3
Μεσολακκιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ψυχικού 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ψυχικό
0 3
Πανσουλιακός
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Μονόβρυση
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μονόβρυσης 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Μονόβρυση
3 0
Πανσουλιακός
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Επταμύλων 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
1 4
Νέα Μπάφρα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
4
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4 1
Ψυχικό
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4
1
Ψυχικό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πανσουλιακός
2 1
Επτάμυλοι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
2
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ψυχικού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ψυχικό
0 3
Μεσολακκιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μονόβρυση
3 1
Πήγασος
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Ψυχικού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Νέα Μπάφρα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μεσολακκιά
2 2
Μονόβρυση
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Επταμύλων 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Επτάμυλοι
3 1
Πήγασος
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Βαλτοτόπι
- -
Επτάμυλοι
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Επτάμυλοι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πήγασος
- -
Νέα Ζίχνη
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πήγασος
-
-
Νέα Ζίχνη
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ψυχικού 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Ψυχικό
- -
Νέα Μπάφρα
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Νέα Μπάφρα
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μεσολακκιάς 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
- -
Θύελλα Καμενικίων
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Θύελλα Καμενικίων
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μονόβρυσης 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μονόβρυση
- -
Εμμ.Παππάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Εμμ.Παππάς
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Επταμύλων 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Επτάμυλοι
- -
Μονόβρυση
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
-
-
Μονόβρυση
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Εμμ.Παππά 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Εμμ.Παππάς
- -
Ψυχικό
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
-
-
Ψυχικό
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μεσολακκιάς 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
- -
Βαλτοτόπι
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Βαλτοτόπι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
- -
Πήγασος
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Πήγασος
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
- -
Πανσουλιακός
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Πανσουλιακός
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νέα Μπάφρα
- -
Νέα Ζίχνη
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
-
-
Νέα Ζίχνη
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πήγασος
- -
Μεσολακκιά
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πήγασος
-
-
Μεσολακκιά
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
- -
Μονόβρυση
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Μονόβρυση
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ψυχικού 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Ψυχικό
- -
Επτάμυλοι
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Επτάμυλοι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Πανσουλιακού 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πανσουλιακός
- -
Θύελλα Καμενικίων
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
-
-
Θύελλα Καμενικίων
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Θύελλα Καμενικίων
5
2
 Θύελλα Καμενικίων
4
3
 Θύελλα Καμενικίων
4
4
 Μονόβρυση
3
5
 Νέα Μπάφρα
3
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.