Γ' Εθνική

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
22
58
18
4
0
65
13
52
2
ν η ν η η
22
44
14
2
6
34
28
6
3
ν ν ν ι ν
21
40
11
7
3
31
17
14
4
ν ι ν ν η
22
38
11
5
6
41
22
19
5
η η η ι η
21
37
11
4
6
30
20
10
6
η ν ν ι ι
21
34
9
7
5
32
22
10
7
η η ν η ν
21
33
10
3
8
38
27
11
8
η η ν ν ν
21
30
9
3
9
20
24
-4
9
ν ν η ι ι
21
26
7
5
9
23
35
-12
10
η η η η η
21
15
3
6
12
26
52
-26
11
η η η ν η
21
13
4
1
16
20
49
-29
12
η η η η ν
21
10
2
4
15
12
30
-18
13
ν ν ι η η
21
9
2
3
16
12
45
-33
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Πανσερραϊκός
5–0
5–0
1–1
0–0
3–1
1–1
1–0
3–0
4–1
2–1
2–1
1–0
0–0
5–2
1–0
5–3
5–1
5–0
2–0
2–1
7–0
5–0
2 Νέστος Χρυσούπολης
0–5
0–5
2–0
1–1
0–3
1–0
1–1
1–3
2–0
2–1
1–0
0–1
4–0
2–0
4–1
1–2
2–1
3–1
2–1
1–0
3–2
1–0
3 Απόλλων Παραλιμνίου
0–0
1–1
1–1
0–2
2–1
1–0
2–1
4–0
0–2
0–2
1–0
3–1
1–1
2–2
2–2
2–1
0–0
1–0
2–0
4–0
2–0
4 Αετός Οφρυνίου
1–3
0–1
3–0
0–1
1–2
2–1
1–4
1–1
1–1
4–2
2–1
0–1
5–0
0–0
1–1
5–1
3–0
5–0
1–0
2–1
2–0
1–1
5 Πανδραμαϊκός
0–1
1–1
3–1
1–1
0–4
1–2
4–1
1–2
0–0
3–2
1–0
1–0
0–1
0–1
2–0
0–0
2–1
3–0
2–0
2–1
3–1
6 Άρης Αβάτου
1–4
0–3
1–2
0–2
2–0
1–1
2–3
0–0
4–1
1–1
1–0
0–0
2–1
2–1
1–1
2–0
5–0
4–0
2–2
1–0
0–0
7 Κάτω Καμήλα
1–2
1–2
1–0
0–1
0–1
2–0
2–4
1–1
0–1
1–1
1–4
4–2
0–0
6–0
4–1
4–2
3–1
3–1
1–0
2–1
1–2
8 Αλεξανδρούπολη FC
0–0
0–1
0–2
0–4
1–3
1–0
1–2
1–0
0–1
0–1
0–0
2–4
2–1
1–2
1–1
1–0
2–1
2–0
3–1
1–0
1–0
9 Ορφέας Ξάνθης
0–1
2–5
2–1
1–4
2–2
1–1
0–0
0–5
0–2
1–0
1–2
0–0
0–6
1–2
3–1
0–2
4–0
1–0
0–0
2–1
2–0
10 Κεραυνός Πέρνης
1–5
3–5
1–3
1–2
2–2
1–5
1–1
0–0
1–1
1–2
2–4
1–4
1–1
2–1
1–3
2–1
1–6
0–3
0–0
2–3
2–0
11 Κιλκισιακός
0–5
1–2
0–0
1–2
0–5
0–3
0–3
1–2
0–5
0–2
1–3
1–3
1–2
0–1
0–4
2–0
6–1
1–2
2–1
0–2
3–1
12 Ηρακλής Νέου Ζυγού
1–2
0–2
0–1
0–2
0–1
1–2
0–1
1–2
0–2
2–2
0–4
0–1
1–3
0–2
0–0
0–1
0–0
3–0
2–0
1–2
0–0
13 Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0–5
0–7
0–1
2–3
0–2
0–4
1–1
0–2
1–3
0–0
0–1
2–1
1–2
0–1
0–1
0–2
1–2
0–2
3–2
1–3
0–0
8 Mar 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 8 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
5
0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1
3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0
0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
7 Mar 2020
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Feb 2020
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 5
Πανσερραϊκός
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
5
Πανσερραϊκός
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Άρης Αβάτου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0
Άρης Αβάτου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
6 1
Κεραυνός Πέρνης
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
6
1
Κεραυνός Πέρνης
23 Feb 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Κάτω Καμήλα
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
1
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: –
Γήπεδο Παραλιμνίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
| Δαιτητής: –
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5 0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5
0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Κιλκισιακός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Κιλκισιακός
16 Feb 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Κάτω Καμήλα
1
0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Πανσερραϊκός
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Πανσερραϊκός
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Άρης Αβάτου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Άρης Αβάτου
9 Feb 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Κιλκισιακός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Κιλκισιακός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2
1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κεραυνός Πέρνης
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κεραυνός Πέρνης
2 Feb 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
2 4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
2
4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 4
Πανσερραϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
4
Πανσερραϊκός
26 Jan 2020
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Κιλκισιακός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2
1
Κιλκισιακός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Άρης Αβάτου
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Άρης Αβάτου
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Αλεξανδρούπολη FC
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 0
Πανσερραϊκός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
0
Πανσερραϊκός
25 Jan 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
4 1
Κεραυνός Πέρνης
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
4
1
Κεραυνός Πέρνης
19 Jan 2020
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Κάτω Καμήλα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Κάτω Καμήλα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5
2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
2 1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
2
1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Νέστος Χρυσούπολης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Νέστος Χρυσούπολης
18 Jan 2020
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
12 Jan 2020
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Κιλκισιακός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
Κιλκισιακός
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 1
Άρης Αβάτου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κάτω Καμήλα
1
1
Άρης Αβάτου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Πανσερραϊκός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Πανσερραϊκός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Νέστος Χρυσούπολης
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Νέστος Χρυσούπολης
5 Jan 2020
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2 1
Κεραυνός Πέρνης
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2
1
Κεραυνός Πέρνης
Γήπεδο Παραλιμνίου 5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 2
Κάτω Καμήλα
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
2
Κάτω Καμήλα
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Πανδραμαϊκός
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Πανδραμαϊκός
4 Jan 2020
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
15 Dec 2019
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6 0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6
0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Πανσερραϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Πανσερραϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 1
Άρης Αβάτου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
1
Άρης Αβάτου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 3
Πανδραμαϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
3
Πανδραμαϊκός
8 Dec 2019
Γήπεδο Παραλιμνίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3
1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κιλκισιακός
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κιλκισιακός
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 1
Κεραυνός Πέρνης
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3
1
Κεραυνός Πέρνης
7 Dec 2019
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1 1
Αετός Οφρυνίου
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
1
Αετός Οφρυνίου
1 Dec 2019
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 3
Πανσερραϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
3
Πανσερραϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
3 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
3
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
24 Nov 2019
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3 1
Κιλκισιακός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3
1
Κιλκισιακός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 5
Πανσερραϊκός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
5
Πανσερραϊκός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Άρης Αβάτου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Άρης Αβάτου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Κεραυνός Πέρνης
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Κεραυνός Πέρνης
16 Nov 2019
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 3
Πανδραμαϊκός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
3
Πανδραμαϊκός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 1
Κιλκισιακός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
1
Κιλκισιακός
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
10 Nov 2019
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0 4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 2
Άρης Αβάτου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2
Άρης Αβάτου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 2
Πανσερραϊκός
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
2
Πανσερραϊκός
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1 2
Αλεξανδρούπολη FC
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
2
Αλεξανδρούπολη FC
3 Nov 2019
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Κάτω Καμήλα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Κάτω Καμήλα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Πανδραμαϊκός
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Πανδραμαϊκός
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 Nov 2019
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Κιλκισιακός
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Κιλκισιακός
27 Oct 2019
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4 1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4
1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 3
Νέστος Χρυσούπολης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
3
Νέστος Χρυσούπολης
26 Oct 2019
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Πανσερραϊκός
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Πανσερραϊκός
20 Oct 2019
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Κιλκισιακός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Κιλκισιακός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3 0
Άρης Αβάτου
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
0
Άρης Αβάτου
13 Oct 2019
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2 4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Oct 2019
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 0
Κιλκισιακός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
0
Κιλκισιακός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4 2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Άρης Αβάτου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Άρης Αβάτου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Πανσερραϊκός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
1
Πανσερραϊκός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Sep 2019
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4 1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 1
Ορφέας Ξάνθης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
1
Ορφέας Ξάνθης
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
22 Sep 2019
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2
1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Άρης Αβάτου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Άρης Αβάτου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανσερραϊκός
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανσερραϊκός
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3 1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3
1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Ορφέας Ξάνθης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Ορφέας Ξάνθης
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Πανσερραϊκός
21
2
 Πανδραμαϊκός
16
3
 Άρης Αβάτου
13
4
 Απόλλων Παραλιμνίου
12
5
 Νέστος Χρυσούπολης
11
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.