Γ' Εθνική

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
22
58
18
4
0
65
13
52
2
ν η ν η η
22
44
14
2
6
34
28
6
3
ν ν ν ι ν
21
40
11
7
3
31
17
14
4
ν ι ν ν η
22
38
11
5
6
41
22
19
5
η η η ι η
21
37
11
4
6
30
20
10
6
η ν ν ι ι
21
34
9
7
5
32
22
10
7
η η ν η ν
21
33
10
3
8
38
27
11
8
η η ν ν ν
21
30
9
3
9
20
24
-4
9
ν ν η ι ι
21
26
7
5
9
23
35
-12
10
η η η η η
21
15
3
6
12
26
52
-26
11
η η η ν η
21
13
4
1
16
20
49
-29
12
η η η η ν
21
10
2
4
15
12
30
-18
13
ν ν ι η η
21
9
2
3
16
12
45
-33
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Πανσερραϊκός
5–0
5–0
1–1
0–0
3–1
1–1
1–0
3–0
4–1
2–1
2–1
1–0
0–0
5–2
1–0
5–3
5–1
5–0
2–0
2–1
7–0
5–0
2 Νέστος Χρυσούπολης
0–5
0–5
2–0
1–1
0–3
1–0
1–1
1–3
2–0
2–1
1–0
0–1
4–0
2–0
4–1
1–2
2–1
3–1
2–1
1–0
3–2
1–0
3 Απόλλων Παραλιμνίου
0–0
1–1
1–1
0–2
2–1
1–0
2–1
4–0
0–2
0–2
1–0
3–1
1–1
2–2
2–2
2–1
0–0
1–0
2–0
4–0
2–0
4 Αετός Οφρυνίου
1–3
0–1
3–0
0–1
1–2
2–1
1–4
1–1
1–1
4–2
2–1
0–1
5–0
0–0
1–1
5–1
3–0
5–0
1–0
2–1
2–0
1–1
5 Πανδραμαϊκός
0–1
1–1
3–1
1–1
0–4
1–2
4–1
1–2
0–0
3–2
1–0
1–0
0–1
0–1
2–0
0–0
2–1
3–0
2–0
2–1
3–1
6 Άρης Αβάτου
1–4
0–3
1–2
0–2
2–0
1–1
2–3
0–0
4–1
1–1
1–0
0–0
2–1
2–1
1–1
2–0
5–0
4–0
2–2
1–0
0–0
7 Κάτω Καμήλα
1–2
1–2
1–0
0–1
0–1
2–0
2–4
1–1
0–1
1–1
1–4
4–2
0–0
6–0
4–1
4–2
3–1
3–1
1–0
2–1
1–2
8 Αλεξανδρούπολη FC
0–0
0–1
0–2
0–4
1–3
1–0
1–2
1–0
0–1
0–1
0–0
2–4
2–1
1–2
1–1
1–0
2–1
2–0
3–1
1–0
1–0
9 Ορφέας Ξάνθης
0–1
2–5
2–1
1–4
2–2
1–1
0–0
0–5
0–2
1–0
1–2
0–0
0–6
1–2
3–1
0–2
4–0
1–0
0–0
2–1
2–0
10 Κεραυνός Πέρνης
1–5
3–5
1–3
1–2
2–2
1–5
1–1
0–0
1–1
1–2
2–4
1–4
1–1
2–1
1–3
2–1
1–6
0–3
0–0
2–3
2–0
11 Κιλκισιακός
0–5
1–2
0–0
1–2
0–5
0–3
0–3
1–2
0–5
0–2
1–3
1–3
1–2
0–1
0–4
2–0
6–1
1–2
2–1
0–2
3–1
12 Ηρακλής Νέου Ζυγού
1–2
0–2
0–1
0–2
0–1
1–2
0–1
1–2
0–2
2–2
0–4
0–1
1–3
0–2
0–0
0–1
0–0
3–0
2–0
1–2
0–0
13 Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0–5
0–7
0–1
2–3
0–2
0–4
1–1
0–2
1–3
0–0
0–1
2–1
1–2
0–1
0–1
0–2
1–2
0–2
3–2
1–3
0–0
8 Μαρ 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 8 Μαρ 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρ 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
5
0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρ 2020 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρ 2020 15:00
Κιλκισιακός
1
3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0
0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Μαρ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
7 Μαρ 2020
7 Μαρ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Μαρ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβ 2020
29 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 5
Πανσερραϊκός
29 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
5
Πανσερραϊκός
29 Φεβ 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβ 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβ 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Άρης Αβάτου
29 Φεβ 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0
Άρης Αβάτου
29 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
6 1
Κεραυνός Πέρνης
29 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
6
1
Κεραυνός Πέρνης
23 Φεβ 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 23 Φεβ 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Κάτω Καμήλα
23 Φεβ 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
1
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: –
Γήπεδο Παραλιμνίου 23 Φεβ 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
23 Φεβ 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
| Δαιτητής: –
23 Φεβ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5 0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5
0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Κιλκισιακός
23 Φεβ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Κιλκισιακός
16 Φεβ 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 16 Φεβ 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβ 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Κάτω Καμήλα
1
0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Πανσερραϊκός
16 Φεβ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Πανσερραϊκός
16 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβ 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβ 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Άρης Αβάτου
16 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Άρης Αβάτου
9 Φεβ 2020
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 9 Φεβ 2020 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
9 Φεβ 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Φεβ 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Κιλκισιακός
9 Φεβ 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Κιλκισιακός
9 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβ 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2
1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβ 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβ 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβ 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κεραυνός Πέρνης
9 Φεβ 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κεραυνός Πέρνης
2 Φεβ 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβ 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
2 4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβ 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
2
4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβ 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβ 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβ 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβ 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 4
Πανσερραϊκός
2 Φεβ 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
4
Πανσερραϊκός
26 Ιαν 2020
26 Ιαν 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιαν 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιαν 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Κιλκισιακός
26 Ιαν 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2
1
Κιλκισιακός
26 Ιαν 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Άρης Αβάτου
26 Ιαν 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Άρης Αβάτου
26 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Αλεξανδρούπολη FC
26 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Ιαν 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 0
Πανσερραϊκός
26 Ιαν 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
0
Πανσερραϊκός
25 Ιαν 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 25 Ιαν 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
4 1
Κεραυνός Πέρνης
25 Ιαν 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
4
1
Κεραυνός Πέρνης
19 Ιαν 2020
19 Ιαν 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιαν 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιαν 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Κάτω Καμήλα
19 Ιαν 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Κάτω Καμήλα
19 Ιαν 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιαν 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5
2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιαν 2020 15:00
Κιλκισιακός
2 1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιαν 2020 15:00
Κιλκισιακός
2
1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιαν 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Νέστος Χρυσούπολης
19 Ιαν 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Νέστος Χρυσούπολης
18 Ιαν 2020
18 Ιαν 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
18 Ιαν 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
12 Ιαν 2020
12 Ιαν 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Κιλκισιακός
12 Ιαν 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
Κιλκισιακός
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 12 Ιαν 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 1
Άρης Αβάτου
12 Ιαν 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κάτω Καμήλα
1
1
Άρης Αβάτου
12 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιαν 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιαν 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιαν 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Πανσερραϊκός
12 Ιαν 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Πανσερραϊκός
12 Ιαν 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Νέστος Χρυσούπολης
12 Ιαν 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Νέστος Χρυσούπολης
5 Ιαν 2020
5 Ιαν 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2 1
Κεραυνός Πέρνης
5 Ιαν 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2
1
Κεραυνός Πέρνης
Γήπεδο Παραλιμνίου 5 Ιαν 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 2
Κάτω Καμήλα
5 Ιαν 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
2
Κάτω Καμήλα
5 Ιαν 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιαν 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιαν 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Πανδραμαϊκός
5 Ιαν 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Πανδραμαϊκός
4 Ιαν 2020
4 Ιαν 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
4 Ιαν 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 4 Ιαν 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
4 Ιαν 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
15 Δεκ 2019
15 Δεκ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6 0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6
0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκ 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Πανσερραϊκός
15 Δεκ 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Πανσερραϊκός
15 Δεκ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 1
Άρης Αβάτου
15 Δεκ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
1
Άρης Αβάτου
15 Δεκ 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκ 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 3
Πανδραμαϊκός
15 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
3
Πανδραμαϊκός
8 Δεκ 2019
Γήπεδο Παραλιμνίου 8 Δεκ 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκ 2019 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3
1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκ 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκ 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκ 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κιλκισιακός
8 Δεκ 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κιλκισιακός
8 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκ 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 1
Κεραυνός Πέρνης
8 Δεκ 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3
1
Κεραυνός Πέρνης
7 Δεκ 2019
7 Δεκ 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1 1
Αετός Οφρυνίου
7 Δεκ 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
1
Αετός Οφρυνίου
1 Δεκ 2019
1 Δεκ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκ 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 3
Πανσερραϊκός
1 Δεκ 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
3
Πανσερραϊκός
1 Δεκ 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκ 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκ 2019 15:00
Κιλκισιακός
3 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 Δεκ 2019 15:00
Κιλκισιακός
3
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
24 Νοέ 2019
24 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοε 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3 1
Κιλκισιακός
24 Νοε 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3
1
Κιλκισιακός
24 Νοε 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 5
Πανσερραϊκός
24 Νοε 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
5
Πανσερραϊκός
24 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Άρης Αβάτου
24 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Άρης Αβάτου
24 Νοε 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοε 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοε 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Κεραυνός Πέρνης
24 Νοε 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Κεραυνός Πέρνης
16 Νοέ 2019
16 Νοε 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοε 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοε 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοε 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοε 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 3
Πανδραμαϊκός
16 Νοε 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
3
Πανδραμαϊκός
16 Νοε 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 1
Κιλκισιακός
16 Νοε 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
1
Κιλκισιακός
16 Νοε 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
16 Νοε 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
10 Νοέ 2019
10 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοε 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0 4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοε 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοε 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 2
Άρης Αβάτου
10 Νοε 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2
Άρης Αβάτου
10 Νοε 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοε 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοε 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 2
Πανσερραϊκός
10 Νοε 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
2
Πανσερραϊκός
10 Νοε 2019 15:00
Κιλκισιακός
1 2
Αλεξανδρούπολη FC
10 Νοε 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
2
Αλεξανδρούπολη FC
3 Νοέ 2019
3 Νοε 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοε 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοε 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Κάτω Καμήλα
3 Νοε 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Κάτω Καμήλα
3 Νοε 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοε 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Πανδραμαϊκός
3 Νοε 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Πανδραμαϊκός
3 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
3 Νοε 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 Νοέ 2019
2 Νοε 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Κιλκισιακός
2 Νοε 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Κιλκισιακός
27 Οκτ 2019
27 Οκτ 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4 1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτ 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4
1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτ 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτ 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτ 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτ 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτ 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 3
Νέστος Χρυσούπολης
27 Οκτ 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
3
Νέστος Χρυσούπολης
26 Οκτ 2019
26 Οκτ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Πανσερραϊκός
26 Οκτ 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Πανσερραϊκός
20 Οκτ 2019
20 Οκτ 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτ 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτ 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτ 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτ 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Κιλκισιακός
20 Οκτ 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Κιλκισιακός
20 Οκτ 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3 0
Άρης Αβάτου
20 Οκτ 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
0
Άρης Αβάτου
13 Οκτ 2019
13 Οκτ 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτ 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτ 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2 4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτ 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτ 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτ 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτ 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτ 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτ 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
13 Οκτ 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 13 Οκτ 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Οκτ 2019 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Οκτ 2019
6 Οκτ 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτ 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτ 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 0
Κιλκισιακός
6 Οκτ 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
0
Κιλκισιακός
6 Οκτ 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4 2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτ 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Άρης Αβάτου
6 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Άρης Αβάτου
6 Οκτ 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Πανσερραϊκός
6 Οκτ 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
1
Πανσερραϊκός
6 Οκτ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Οκτ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Σεπ 2019
29 Σεπ 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπ 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπ 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπ 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπ 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4 1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπ 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπ 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπ 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπ 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπ 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 1
Ορφέας Ξάνθης
29 Σεπ 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
1
Ορφέας Ξάνθης
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
22 Σεπ 2019
22 Σεπ 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπ 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2
1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπ 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Άρης Αβάτου
22 Σεπ 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Άρης Αβάτου
22 Σεπ 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανσερραϊκός
22 Σεπ 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανσερραϊκός
22 Σεπ 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπ 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπ 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3 1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπ 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3
1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπ 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Ορφέας Ξάνθης
22 Σεπ 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Ορφέας Ξάνθης
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Πανσερραϊκός
21
2
 Πανδραμαϊκός
16
3
 Άρης Αβάτου
13
4
 Απόλλων Παραλιμνίου
12
5
 Νέστος Χρυσούπολης
11
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.