Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2018-2019
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
24
65
21
2
1
75
11
64
2
ν ν η ι η
24
50
16
2
6
71
31
40
3
ν η ι ν ν
24
44
13
5
6
61
42
19
4
ν ι ν ν ν
24
38
11
5
8
47
30
17
5
ν ι η ν η
24
27
9
3
12
45
52
-7
6
η η η η η
24
26
10
2
12
50
48
2
7
ν η ν η ν
24
22
7
1
16
36
67
-31
8
η ι η ι η
24
18
5
3
16
24
62
-38
9
η η ν η η
24
12
3
3
18
19
85
-66
Από την ομάδα του Ιωνικού αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί. Από την ομάδα του Χαρωπού αφαιρέθηκαν 6 βαθμοί.
1 ΠΟΣ 2000
4–3
1–0
4–0
2–0
3–0
1–1
1–2
3–1
0–0
2–0
5–0
3–0
3–0
1–0
4–3
5–0
5–0
3–0
6–1
4–0
2–0
4–0
3–0
6–0
2 Ηρακλής Σερρών
0–4
3–4
0–1
7–0
0–3
3–2
1–0
1–0
6–2
4–2
2–0
5–2
3–0
0–2
0–0
4–0
4–1
5–1
4–0
4–4
1–0
8–1
5–0
1–2
3 Πλατανάκια
1–1
0–2
0–3
2–3
0–7
3–0
1–1
2–2
3–1
5–1
3–0
1–1
2–9
3–0
1–3
3–0
3–0
3–1
4–1
6–3
2–0
6–2
1–1
6–0
4 Νέα Τυρολόη
0–0
2–1
1–3
2–6
0–1
0–1
1–3
1–1
2–2
3–0
3–1
0–0
3–0
0–2
3–0
3–2
1–0
2–2
0–1
3–1
1–2
10–1
5–0
1–0
5 Ιωνικός Σερρών
0–3
0–2
0–5
2–5
2–4
0–2
1–1
1–5
0–3
0–0
0–3
1–3
4–3
2–6
3–0
4–0
1–3
6–2
1–1
4–1
2–0
5–0
4–0
2–0
6 Χαρωπό
3–4
0–3
0–1
0–0
0–3
2–0
3–1
9–2
0–3
2–0
0–3
0–3
6–2
0–3
3–4
0–3
5–1
2–5
0–3
2–1
4–0
2–1
5–0
2–2
7 Μοναστηράκι
0–5
0–3
0–5
1–5
0–4
1–4
1–3
0–3
0–3
2–2
2–3
0–1
2–6
0–4
3–1
5–2
3–0
1–5
4–1
3–1
0–2
3–0
1–2
4–2
8 Δασοχώρι
0–4
0–2
1–6
4–4
0–1
0–4
0–2
1–4
3–6
2–1
1–0
1–3
0–2
1–1
1–4
0–4
3–0
1–2
2–0
1–4
1–3
0–0
1–0
0–5
9 Βυρώνεια
0–3
0–6
0–4
0–5
2–1
1–8
1–1
0–6
2–6
0–1
1–10
0–5
0–2
0–5
0–4
2–2
1–2
0–5
2–4
0–3
2–1
5–0
0–0
0–1
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Θύελλα Καμενικίων
3 0
Βαλτοτόπι
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
3
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
2 3
Μεσολακκιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ψυχικού 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ψυχικό
0 3
Πανσουλιακός
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Μονόβρυση
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μονόβρυσης 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Μονόβρυση
3 0
Πανσουλιακός
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Επταμύλων 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
1 4
Νέα Μπάφρα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
4
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4 1
Ψυχικό
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4
1
Ψυχικό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πανσουλιακός
2 1
Επτάμυλοι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
2
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ψυχικού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ψυχικό
0 3
Μεσολακκιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μονόβρυση
3 1
Πήγασος
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Ψυχικού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Νέα Μπάφρα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μεσολακκιά
2 2
Μονόβρυση
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Επταμύλων 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Επτάμυλοι
3 1
Πήγασος
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Βαλτοτόπι
- -
Επτάμυλοι
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Επτάμυλοι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πήγασος
- -
Νέα Ζίχνη
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πήγασος
-
-
Νέα Ζίχνη
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ψυχικού 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Ψυχικό
- -
Νέα Μπάφρα
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Νέα Μπάφρα
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μεσολακκιάς 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
- -
Θύελλα Καμενικίων
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Θύελλα Καμενικίων
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μονόβρυσης 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μονόβρυση
- -
Εμμ.Παππάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Εμμ.Παππάς
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Επταμύλων 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Επτάμυλοι
- -
Μονόβρυση
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
-
-
Μονόβρυση
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Εμμ.Παππά 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Εμμ.Παππάς
- -
Ψυχικό
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
-
-
Ψυχικό
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μεσολακκιάς 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
- -
Βαλτοτόπι
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Βαλτοτόπι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
- -
Πήγασος
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Πήγασος
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
- -
Πανσουλιακός
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Πανσουλιακός
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νέα Μπάφρα
- -
Νέα Ζίχνη
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
-
-
Νέα Ζίχνη
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πήγασος
- -
Μεσολακκιά
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πήγασος
-
-
Μεσολακκιά
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
- -
Μονόβρυση
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Μονόβρυση
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ψυχικού 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Ψυχικό
- -
Επτάμυλοι
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Επτάμυλοι
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Πανσουλιακού 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πανσουλιακός
- -
Θύελλα Καμενικίων
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
-
-
Θύελλα Καμενικίων
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Θύελλα Καμενικίων
5
2
 Θύελλα Καμενικίων
4
3
 Θύελλα Καμενικίων
4
4
 Μονόβρυση
3
5
 Νέα Μπάφρα
3
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.