Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2018-2019
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ΠΟΣ 2000
ν ν ν ν ν
24
65
21
2
1
75
11
64
2
24
50
16
2
6
71
31
40
3
Πλατανάκια
ν η ι ν ν
24
44
13
5
6
61
42
19
4
24
38
11
5
8
47
30
17
5
24
27
9
3
12
45
52
-7
6
Χαρωπό
η η η η η
24
26
10
2
12
50
48
2
7
24
22
7
1
16
36
67
-31
8
Δασοχώρι
η ι η ι η
24
18
5
3
16
24
62
-38
9
Βυρώνεια
η η ν η η
24
12
3
3
18
19
85
-66
Από την ομάδα του Ιωνικού αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί. Από την ομάδα του Χαρωπού αφαιρέθηκαν 6 βαθμοί.
ΠΟΣ 2000
Ηρακλής Σερρών
Πλατανάκια
Νέα Τυρολόη
Ιωνικός Σερρών
Χαρωπό
Μοναστηράκι
Δασοχώρι
Βυρώνεια
1 ΠΟΣ 2000
4–3
1–0
4–0
2–0
3–0
1–1
1–2
3–1
0–0
2–0
5–0
3–0
3–0
1–0
4–3
5–0
5–0
3–0
6–1
4–0
2–0
4–0
3–0
6–0
2 Ηρακλής Σερρών
0–4
3–4
0–1
7–0
0–3
3–2
1–0
1–0
6–2
4–2
2–0
5–2
3–0
0–2
0–0
4–0
4–1
5–1
4–0
4–4
1–0
8–1
5–0
1–2
3 Πλατανάκια
1–1
0–2
0–3
2–3
0–7
3–0
1–1
2–2
3–1
5–1
3–0
1–1
2–9
3–0
1–3
3–0
3–0
3–1
4–1
6–3
2–0
6–2
1–1
6–0
4 Νέα Τυρολόη
0–0
2–1
1–3
2–6
0–1
0–1
1–3
1–1
2–2
3–0
3–1
0–0
3–0
0–2
3–0
3–2
1–0
2–2
0–1
3–1
1–2
10–1
5–0
1–0
5 Ιωνικός Σερρών
0–3
0–2
0–5
2–5
2–4
0–2
1–1
1–5
0–3
0–0
0–3
1–3
4–3
2–6
3–0
4–0
1–3
6–2
1–1
4–1
2–0
5–0
4–0
2–0
6 Χαρωπό
3–4
0–3
0–1
0–0
0–3
2–0
3–1
9–2
0–3
2–0
0–3
0–3
6–2
0–3
3–4
0–3
5–1
2–5
0–3
2–1
4–0
2–1
5–0
2–2
7 Μοναστηράκι
0–5
0–3
0–5
1–5
0–4
1–4
1–3
0–3
0–3
2–2
2–3
0–1
2–6
0–4
3–1
5–2
3–0
1–5
4–1
3–1
0–2
3–0
1–2
4–2
8 Δασοχώρι
0–4
0–2
1–6
4–4
0–1
0–4
0–2
1–4
3–6
2–1
1–0
1–3
0–2
1–1
1–4
0–4
3–0
1–2
2–0
1–4
1–3
0–0
1–0
0–5
9 Βυρώνεια
0–3
0–6
0–4
0–5
2–1
1–8
1–1
0–6
2–6
0–1
1–10
0–5
0–2
0–5
0–4
2–2
1–2
0–5
2–4
0–3
2–1
5–0
0–0
0–1
Αγωνιστική 4
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 16:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
- -
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 16:00
Βύρων Καβάλας
- -
Γ.Σ. Προσοτσάνης
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 17:00
Πανθρακικός
- -
Αμμουδιά
Αγωνιστική 5
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 16:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
- -
Βύρων Καβάλας
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 16:00
Καμπανιακός
- -
Πανθρακικός
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 16:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
- -
Αμμουδιά
Αγωνιστική 6
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 16:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
- -
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
- -
Βύρων Καβάλας
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 16:00
Άρης Πετεινού
- -
Πανθρακικός
Αγωνιστική 7
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 16:00
Άρης Πετεινού
- -
Αμμουδιά
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 16:00
Πανθρακικός
- -
Γ.Σ. Προσοτσάνης
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 16:00
Καμπανιακός
- -
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγωνιστική 3
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 17:00
Βύρων Καβάλας
3 1
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 16:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
5 0
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
0 0
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγωνιστική 2
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
0 0
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Πανθρακικός
3 2
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Άρης Πετεινού
0 1
Βύρων Καβάλας
Αγωνιστική 1
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Καμπανιακός
4 1
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Βύρων Καβάλας
1 1
Πανθρακικός
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
2 1
Γ.Σ. Προσοτσάνης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.