Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν
ν
ν
η
ν
65
20
5
1
103
26
77
2
ν
η
η
ν
η
62
20
2
4
94
24
70
3
ν
ν
ν
ν
ν
54
16
6
4
71
32
39
4
η
ν
ι
η
ν
46
16
3
7
75
40
35
5
▲
ν
η
ι
η
ν
41
13
2
11
46
35
11
6
▼
ι
η
ν
η
η
38
11
5
10
42
47
-5
7
▲
η
ν
ν
ν
ν
35
11
2
13
49
47
2
8
▼
ν
ν
η
ν
η
33
10
3
13
46
43
3
9
▲
ι
ν
η
ι
ν
33
10
3
13
37
51
-14
10
▼
η
ν
ν
ι
η
32
10
2
14
32
45
-13
11
η
η
ι
η
η
27
8
3
15
52
69
-17
12
η
η
η
η
η
26
8
2
16
29
62
-33
13
ν
η
ι
ν
ν
21
6
3
17
34
84
-50
14
η
η
η
ν
η
7
2
1
23
10
115
-105
Από το σωματείο Άρης Ποντισμένου αφαιρέθηκαν 5 βαθμοί.
Άνοδος στην Α' κατηγορία
Άνοδος στην Α' κατηγορία
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
1 | Ηρακλής Σερρών |
1–1
3–2
|
2–2
3–3
|
2–1
3–3
|
3–0
4–0
|
3–1
4–0
|
3–1
3–4
|
6–1
1–1
|
3–0
7–0
|
3–1
4–0
|
6–2
3–2
|
6–1
3–0
|
3–0
6–0
|
10–0
8–0
|
|
2 | Νέο Πετρίτσι |
2–3
1–1
|
3–0
1–1
|
3–2
3–6
|
1–0
3–0
|
6–0
4–0
|
4–1
5–0
|
4–1
2–0
|
0–2
2–0
|
4–0
1–2
|
4–0
7–2
|
7–0
6–1
|
5–1
7–1
|
6–0
3–0
|
|
3 | Π.Α.Ο.Κ. Σερρών |
3–3
2–2
|
1–1
0–3
|
3–0
0–4
|
2–0
1–0
|
0–0
3–1
|
5–1
3–0
|
2–1
2–1
|
3–1
3–0
|
1–2
3–1
|
3–3
3–3
|
0–1
5–0
|
8–1
3–2
|
5–0
7–1
|
|
4 | Ποντισμένο |
3–3
1–2
|
6–3
2–3
|
4–0
0–3
|
3–0
2–1
|
4–1
2–2
|
2–0
0–3
|
3–0
2–0
|
3–0
2–3
|
3–1
2–0
|
6–6
5–1
|
1–2
4–1
|
5–0
0–3
|
6–2
4–0
|
|
5 | Άγκιστρο |
0–4
0–3
|
0–3
0–1
|
0–1
0–2
|
1–2
0–3
|
3–0
0–1
|
3–0
1–1
|
2–0
2–3
|
2–1
4–1
|
4–1
1–0
|
4–1
2–1
|
2–0
2–3
|
2–2
5–1
|
5–0
1–0
|
|
6 | Διαγόρας Κερκίνης |
0–4
1–3
|
0–4
0–6
|
1–3
0–0
|
2–2
1–4
|
1–0
0–3
|
2–0
0–6
|
2–1
2–0
|
3–3
2–0
|
2–0
0–2
|
3–0
1–2
|
3–0
1–1
|
5–0
2–2
|
2–1
6–0
|
|
7 | Σέρρες 1800 |
4–3
1–3
|
0–5
1–4
|
0–3
1–5
|
3–0
0–2
|
1–1
0–3
|
6–0
0–2
|
1–3
2–3
|
1–2
3–1
|
1–0
2–1
|
0–2
2–3
|
3–1
3–0
|
3–0
0–0
|
8–0
3–0
|
|
8 | Λευκώνας |
1–1
1–6
|
0–2
1–4
|
1–2
1–2
|
0–2
0–3
|
3–2
0–2
|
0–2
1–2
|
3–2
3–1
|
0–0
2–1
|
0–1
3–4
|
3–1
0–2
|
1–1
2–0
|
5–0
2–0
|
7–0
6–0
|
|
9 | Καπνόφυτο |
0–7
0–3
|
0–2
2–0
|
0–3
1–3
|
3–2
0–3
|
1–4
1–2
|
0–2
3–3
|
1–3
2–1
|
1–2
0–0
|
2–2
0–2
|
2–1
3–2
|
1–0
2–0
|
2–3
3–1
|
3–0
4–0
|
|
10 | Σιδηρόκαστρο Β' |
0–4
1–3
|
2–1
0–4
|
1–3
2–1
|
0–2
1–3
|
0–1
1–4
|
2–0
0–2
|
1–2
0–1
|
4–3
1–0
|
2–0
2–2
|
1–0
2–0
|
0–3
0–2
|
5–1
0–3
|
4–0
0–0
|
|
11 | Βυρώνεια |
2–3
2–6
|
2–7
0–4
|
3–3
3–3
|
1–5
6–6
|
1–2
1–4
|
2–1
0–3
|
3–2
2–0
|
2–0
1–3
|
2–3
1–2
|
0–2
0–1
|
3–1
1–3
|
4–0
2–4
|
3–0
5–1
|
|
12 | Κ. Μητρούση |
0–3
1–6
|
1–6
0–7
|
0–5
1–0
|
1–4
2–1
|
3–2
0–2
|
1–1
0–3
|
0–3
1–3
|
0–2
1–1
|
0–2
0–1
|
2–0
3–0
|
3–1
1–3
|
4–0
1–3
|
3–0
0–3
|
|
13 | Άνω Πόροϊα Β' |
0–6
0–3
|
1–7
1–5
|
2–3
1–8
|
3–0
0–5
|
1–5
2–2
|
2–2
0–5
|
0–0
0–3
|
0–2
0–5
|
1–3
3–2
|
3–0
1–5
|
4–2
0–4
|
3–1
0–4
|
1–2
5–0
|
|
14 | Πλατανάκια |
0–8
0–10
|
0–3
0–6
|
1–7
0–5
|
0–4
2–6
|
0–1
0–5
|
0–6
1–2
|
0–3
0–8
|
0–6
0–7
|
0–4
0–3
|
0–0
0–4
|
1–5
0–3
|
3–0
0–3
|
0–5
2–1
|
Αγωνιστική 26
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Ιουνίου 2023
-
17:00
Νέο Πετρίτσι
0
2
Καπνόφυτο
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Ιουνίου 2023
-
14:00
Ποντισμένο
3
0
Λευκώνας
Γήπεδο Ποντισμένου
Κρυωνάς Χρήστος
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Άνω Πόροϊα Β'
4
2
Βυρώνεια
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Σιδηρόκαστρο Β'
1
2
Σέρρες 1800
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Άγκιστρο
3
0
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Άγκιστρου
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Ηρακλής Σερρών
10
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Αγωνιστική 25
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Μαΐου 2023
-
17:00
Σέρρες 1800
4
3
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Μαΐου 2023
-
17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3
0
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Πλατανακίων
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
19:30
Καπνόφυτο
2
2
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
17:00
Βυρώνεια
2
7
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Βυρώνειας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
17:00
Άνω Πόροϊα Β'
3
0
Ποντισμένο
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
17:00
Λευκώνας
3
2
Άγκιστρο
Γήπεδο Λευκώνα
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Αγωνιστική 24
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Ποντισμένο
6
6
Βυρώνεια
Γήπεδο Ποντισμένου
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Σιδηρόκαστρο Β'
2
1
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Άγκιστρο
2
2
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Άγκιστρου
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Ηρακλής Σερρών
3
0
Καπνόφυτο
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Αναγνώστου Αναστάσιος
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Κάτω Μητρούση
0
3
Σέρρες 1800
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Παπαδόπουλος Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
14:00
Διαγόρας Κερκίνης
2
1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Κερκίνης
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Αγωνιστική 23
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Μαΐου 2023
-
17:00
Ποντισμένο
3
0
Άγκιστρο
Γήπεδο Ποντισμένου
Μαδένης Αθαν.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Μαΐου 2023
-
17:00
Καπνόφυτο
1
0
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Μαΐου 2023
-
17:00
Λευκώνας
7
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Λευκώνα
Σαββάτης Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Μαΐου 2023
-
17:00
Άνω Πόροϊα Β'
2
3
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Μαΐου 2023
-
17:00
Σέρρες 1800
6
0
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 22
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Ηρακλής Σερρών
3
1
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Κάτω Μητρούση
1
6
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Χαψάς Ηλίας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
5
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Πλατανακίων
Βασάκης Δημήτριος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Διαγόρας Κερκίνης
3
3
Καπνόφυτο
Γήπεδο Κερκίνης
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Μαΐου 2023
-
17:00
Άγκιστρο
4
1
Βυρώνεια
Γήπεδο Άγκιστρου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Μαΐου 2023
-
17:00
Λευκώνας
3
2
Σέρρες 1800
Γήπεδο Λευκώνα
Μπεριντζής Ευάγγ.
Αγωνιστική 21
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
Ποντισμένο
6
2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Ποντισμένου
Αναγνώστου Αναστάσιος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
Νέο Πετρίτσι
6
0
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
Καπνόφυτο
1
2
Λευκώνας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Απριλίου 2023
-
17:00
Άγκιστρο
0
1
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Άγκιστρου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Απριλίου 2023
-
17:00
Σιδηρόκαστρο Β'
0
3
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Αναγνώστου Αναστάσιος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Απριλίου 2023
-
17:00
Άνω Πόροϊα Β'
0
0
Σέρρες 1800
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Αγωνιστική 20
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
1
Άγκιστρο
Γήπεδο Πλατανακίων
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
17:00
Λευκώνας
0
2
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Λευκώνα
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
14:00
Σέρρες 1800
3
0
Ποντισμένο
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
12:00
Καπνόφυτο
2
3
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
3
3
Βυρώνεια
Γήπεδο Χριστός
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
Κάτω Μητρούση
0
3
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
Διαγόρας Κερκίνης
2
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Κερκίνης
Μπεριντζής Ευάγγ.
Αγωνιστική 19
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
9 Απριλίου 2023
-
17:00
Ηρακλής Σερρών
3
1
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
9 Απριλίου 2023
-
17:00
Ποντισμένο
3
0
Καπνόφυτο
Γήπεδο Ποντισμένου
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
9 Απριλίου 2023
-
17:00
Νέο Πετρίτσι
5
1
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Βυρώνεια
3
1
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Βυρώνειας
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
5
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Χριστός
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Άγκιστρο
3
0
Σέρρες 1800
Γήπεδο Άγκιστρου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Σιδηρόκαστρο Β'
4
3
Λευκώνας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Αγωνιστική 18
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Σέρρες 1800
0
3
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Βασάκης Δημήτριος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Άνω Πόροϊα Β'
3
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Γεωργίου Ιωάνν.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1
5
Βυρώνεια
Γήπεδο Πλατανακίων
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Διαγόρας Κερκίνης
3
0
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Κερκίνης
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
Λευκώνας
1
1
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Λευκώνα
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
Νέο Πετρίτσι
3
2
Ποντισμένο
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
Καπνόφυτο
1
4
Άγκιστρο
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 17
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
-
15:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
3
Σέρρες 1800
Γήπεδο Πλατανακίων
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
-
15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
3
1
Καπνόφυτο
Γήπεδο Χριστός
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
-
15:30
Σιδηρόκαστρο Β'
0
2
Ποντισμένο
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Βυρώνεια
2
1
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Βυρώνειας
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Κάτω Μητρούση
0
2
Λευκώνας
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ηρακλής Σερρών
3
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Άγκιστρο
0
3
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Άγκιστρου
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Άνευ Αγώνα
Αγωνιστική 16
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
Καπνόφυτο
3
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Άγκιστρου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
Άνω Πόροϊα Β'
3
1
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
Νέο Πετρίτσι
3
0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Μαγής Χρήστος
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ποντισμένο
3
3
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Ποντισμένου
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
-
15:30
Σέρρες 1800
0
2
Βυρώνεια
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
-
15:30
Λευκώνας
0
2
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Λευκώνα
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
-
15:30
Σιδηρόκαστρο Β'
0
1
Άγκιστρο
Γήπεδο Άγκιστρου
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αγωνιστική 15
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
15:30
Βυρώνεια
2
0
Λευκώνας
Γήπεδο Βυρώνειας
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
15:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
3
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Πλατανακίων
Γεωργίου Ιωάνν.
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής Ε.Π.Σ. Σερρών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
15:30
Κάτω Μητρούση
1
4
Ποντισμένο
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
12:00
Διαγόρας Κερκίνης
5
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Κερκίνης
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ηρακλής Σερρών
3
0
Άγκιστρο
Γήπεδο Σκοτούσας
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής Ε.Π.Σ. Σερρών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Σέρρες 1800
1
2
Καπνόφυτο
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1
2
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 14
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
25 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Καπνόφυτο
2
1
Βυρώνεια
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Μαυρίδης Ευάγγ.
Eξ αναβολής αγώνας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
0
2
Λευκώνας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
4
1
Σέρρες 1800
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
2
2
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ποντισμένο
4
1
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Ποντισμένου
Μπάρκας Θωμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Σιδηρόκαστρο Β'
4
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Αγωνιστική 13
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
1
0
Άγκιστρο
Γήπεδο Κερκίνης
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
8
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Πλατανακίων
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Καπνόφυτο
0
2
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Καπνόφυτου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Βυρώνεια
4
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Βυρώνειας
Μαυρίδης Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Σέρρες 1800
1
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μπάρκας Θωμάς
Αγωνιστική 12
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
4
0
Βυρώνεια
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
3
1
Σέρρες 1800
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Μαυρίδης Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Κάτω Μητρούση
3
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Γεωργίου Ιωάνν.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Άγκιστρο
2
0
Λευκώνας
Γήπεδο Άγκιστρου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ποντισμένο
5
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Ποντισμένου
Μαυρίδης Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Σιδηρόκαστρο Β'
2
0
Καπνόφυτο
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 11
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
6
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Πλατανακίων
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
4
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
1
5
Άγκιστρο
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Βυρώνεια
1
5
Ποντισμένο
Γήπεδο Βυρώνειας
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Καπνόφυτο
0
7
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Καπνόφυτου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Σέρρες 1800
3
1
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 10
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Κάτω Μητρούση
0
2
Καπνόφυτο
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
2
0
Σέρρες 1800
Γήπεδο Κερκίνης
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
12:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
6
Λευκώνας
Γήπεδο Πλατανακίων
Ε.Π.Σ. Κιλκίς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
-
17:00
Σιδηρόκαστρο Β'
1
0
Βυρώνεια
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Άγκιστρο
1
2
Ποντισμένο
Γήπεδο Άγκιστρου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Αγωνιστική 9
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
7
0
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Καπνόφυτο
0
2
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Κερκίνης
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
1
2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Πλατανακίων
Ε.Π.Σ. Κιλκίς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Σιδηρόκαστρο Β'
0
4
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ποντισμένο
4
0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Ποντισμένου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Σέρρες 1800
1
3
Λευκώνας
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Βυρώνεια
1
2
Άγκιστρο
Γήπεδο Βυρώνειας
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 8
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
25 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
2
0
Άγκιστρο
Γήπεδο Χριστός
Μπεριντζής Ευάγγ.
Eξ αναβολής αγώνας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Λευκώνας
0
0
Καπνόφυτο
Γήπεδο Λευκώνα
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
6
2
Βυρώνεια
Γήπεδο Βυρώνειας
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
4
Ποντισμένο
Γήπεδο Πλατανακίων
Καρυπίδης (ΕΠΣ Κιλκίς)
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0
4
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Κερκίνης
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Κάτω Μητρούση
2
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Σέρρες 1800
3
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Βασάκης Δημήτριος
Άνευ Αγώνα
Αγωνιστική 7
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
17 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Άγκιστρο
5
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Άγκιστρου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Eξ αναβολής αγώνας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
17 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
1
3
Καπνόφυτο
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Κρυωνάς Χρήστος
Eξ αναβολής αγώνας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Βυρώνεια
3
3
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Βυρώνειας
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
6
1
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
4
1
Λευκώνας
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
-
18:00
Σιδηρόκαστρο Β'
2
0
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ποντισμένο
2
0
Σέρρες 1800
Γήπεδο Ποντισμένου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Αγωνιστική 6
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Κάτω Μητρούση
3
1
Βυρώνεια
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1
7
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Πλατανακίων
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
1
7
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
12:00
Λευκώνας
0
1
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Καπνόφυτου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Σέρρες 1800
1
1
Άγκιστρο
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Καρπουζέλης Πασχ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Καπνόφυτο
3
2
Ποντισμένο
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 5
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Βυρώνεια
3
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Βυρώνειας
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Κάτω Μητρούση
1
1
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Άγκιστρο
2
1
Καπνόφυτο
Γήπεδο Άγκιστρου
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Σιδηρόκαστρο Β'
5
1
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
6
1
Λευκώνας
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κρυωνάς Χρήστος
Αγωνιστική 4
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
3
0
Βυρώνεια
Γήπεδο Κερκίνης
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Καπνόφυτο
0
3
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
1
0
Άγκιστρο
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Χαψάς Ηλίας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
0
6
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Σέρρες 1800
8
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μπεριντζής Στυλ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Λευκώνας
1
1
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Λευκώνα
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ποντισμένο
3
1
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Ποντισμένου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Αγωνιστική 3
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Άγκιστρο
4
1
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Άγκιστρου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Βυρώνεια
3
2
Σέρρες 1800
Γήπεδο Βυρώνειας
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
4
Καπνόφυτο
Γήπεδο Πλατανακίων
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ηρακλής Σερρών
2
1
Ποντισμένο
Γήπεδο Αεροδρομίου β'
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
2
1
Λευκώνας
Γήπεδο Κερκίνης
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Κάτω Μητρούση
4
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 2
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Νέο Πετρίτσι
6
0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ποντισμένο
1
2
Κάτω Μητρούση
Γήπεδο Ποντισμένου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Καπνόφυτο
1
3
Σέρρες 1800
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Άνω Πόροϊα Β'
2
2
Διαγόρας Κερκίνης
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Καρπουζέλης Πασχ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Σιδηρόκαστρο Β'
1
3
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Γήπεδο Χριστός
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Άγκιστρο
0
4
Ηρακλής Σερρών
Γήπεδο Άγκιστρου
Κρυωνάς Χρήστος
Αγωνιστική 1
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Βυρώνεια
2
3
Καπνόφυτο
Γήπεδο Βυρώνειας
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Διαγόρας Κερκίνης
2
2
Ποντισμένο
Γήπεδο Κερκίνης
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Κάτω Μητρούση
3
2
Άγκιστρο
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
12:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0
0
Σιδηρόκαστρο Β'
Γήπεδο Πλατανακίων
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Οκτωβρίου 2022
-
16:00
Λευκώνας
5
0
Άνω Πόροϊα Β'
Γήπεδο Λευκώνα
Μπάτσιος Γεώργ.
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Ηρακλής Σερρών
37
2
Νέο Πετρίτσι
29
3
Ποντισμένο
23
4
Λευκώνας
18
5
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
17
6
Ηρακλής Σερρών
17
7
Σιδηρόκαστρο Β'
15
8
Νέο Πετρίτσι
14
9
Ποντισμένο
13
10
Ηρακλής Σερρών
12
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Κάρτες Παικτών
Θ
Παίκτης
1
1
1
2
2
8
2
0
3
1
0
2
4
2
1
1
5
2
0
1
6
2
0
1
7
2
0
1
8
2
0
1
9
1
0
1
10
1
0
1
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
1
45
2
4
2
25
5
0
3
11
0
4
4
9
1
4
5
13
1
3
6
10
0
3
7
5
5
2
8
5
2
3
9
15
1
1
10
6
2
1
11
7
2
0
12
1
0
2
13
7
0
0
14
6
0
0
Άγκιστρο
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Στόϊκος Ιωάννης
Αμυντικός
- 10 Μαρτίου 1981
10 Μαρτίου 1981
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΝΕΟΣ Άγγελος
- 11 Μαΐου 2006
11 Μαΐου 2006
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Άνω Πόροϊα Β'
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Αραμπατζής Νικ. (4462)
- 6 Ιανουαρίου 1998
6 Ιανουαρίου 1998
12 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
-
29 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Τζάλκοφ Μπορ.
- 25 Αυγούστου 1982
25 Αυγούστου 1982
28 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης
-
23 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Βυρώνεια
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Πολυχρονιάδης Σάββας
-
3 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Ζαλούμης Αντ.
-
3 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Μαρτίνης Χριστόδ.
- 26 Νοεμβρίου 1974
26 Νοεμβρίου 1974
21 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
-
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Σαμαράς Γεωργ.
- 21 Φεβρουαρίου 2003
21 Φεβρουαρίου 2003
Ηρακλής Σερρών
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΣΥΜΙΑΚΟΣ Μ.
-
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παπαστεφάνου Β.
-
19 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Μεταλλίδης Αλέξ.
- 23 Φεβρουαρίου 1996
23 Φεβρουαρίου 1996
24 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κτίστου Στυλ.
Μέσος
- 6 Μαρτίου 1985
6 Μαρτίου 1985
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Θεοχαρίδης Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 5 Ιανουαρίου 2006
5 Ιανουαρίου 2006
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ραφαήλ Κίστα
- 10 Ιανουαρίου 2002
10 Ιανουαρίου 2002
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Παναγιωτίδης Σταυρ.
Αμυντικός
- 13 Σεπτεμβρίου 1994
13 Σεπτεμβρίου 1994
12 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Φίλλιας Απόστ.
- 31 Ιανουαρίου 1992
31 Ιανουαρίου 1992
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Καραμβαλάσης Ιωάνν.
Επιθετικός
- 4 Ιουνίου 1996
4 Ιουνίου 1996
12 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Φάκης Ιωάνν.
Αμυντικός
- 21 Ιουνίου 1994
21 Ιουνίου 1994
6 Ιουλίου 2022
Ελεύθερος
Γεωργαντάς Στέργ.
- 28 Μαρτίου 1991
28 Μαρτίου 1991
21 Οκτωβρίου 2021
Ελεύθερος
ΠΡΩΙΑΣ Μάριος
Τερματοφύλακας
- 8 Μαΐου 2001
8 Μαΐου 2001
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Θεοχαρίδης Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 5 Ιανουαρίου 2006
5 Ιανουαρίου 2006
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παπαστεφάνου Β.
-
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Φάκης Ιωάνν.
Αμυντικός
- 21 Ιουνίου 1994
21 Ιουνίου 1994
20 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Τάρκο Φατλ.
- 16 Νοεμβρίου 2004
16 Νοεμβρίου 2004
22 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Πάγκαλης Κωνστ.
- 16 Σεπτεμβρίου 2000
16 Σεπτεμβρίου 2000
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χατζηπαντελής Παντελ.
- 14 Ιουλίου 1992
14 Ιουλίου 1992
6 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καπνόφυτο
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ Βασ.
- 8 Ιουλίου 2003
8 Ιουλίου 2003
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Μουζενίδης Φώτ.
- 23 Αυγούστου 2004
23 Αυγούστου 2004
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Πάνκος Φώτιος
- 22 Μαΐου 1995
22 Μαΐου 1995
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χαραλαμπίδης Κυριάκ.
Αμυντικός
- 6 Ιανουαρίου 2005
6 Ιανουαρίου 2005
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Χαραλαμπίδης Κυριάκ.
Αμυντικός
- 6 Ιανουαρίου 2005
6 Ιανουαρίου 2005
15 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αβραμίδης Α.
-
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Παρίσης Νικόλ.
- 21 Μαΐου 2001
21 Μαΐου 2001
17 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Χαραλαμπίδης Σ.
-
9 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Κάτω Μητρούση
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ Νικόλαος
-
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παπαστεφάνου Β.
-
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Κουρσιούμης Κων.
- 21 Μαρτίου 2005
21 Μαρτίου 2005
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Κατσιώλας Γεώργ.
- 28 Σεπτεμβρίου 1999
28 Σεπτεμβρίου 1999
4 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Κουρσιούμης Κων.
- 21 Μαρτίου 2005
21 Μαρτίου 2005
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Βλαχόπουλος Ευάγγ.
- 31 Μαρτίου 1999
31 Μαρτίου 1999
22 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Ιντζές Νικ.
-
Λευκώνας
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Παιγουτλίδης Παναγ.
- 14 Μαρτίου 1997
14 Μαρτίου 1997
3 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
QEVANI XHULJAN
Επιθετικός
- 1 Οκτωβρίου 1998
1 Οκτωβρίου 1998
1 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Δημητρακόπουλος Ραφαήλ
Μέσος
- 31 Ιουλίου 1990
31 Ιουλίου 1990
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Τράμπας Μιχαήλ
Αμυντικός
- 5 Οκτωβρίου 2004
5 Οκτωβρίου 2004
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χουρουζίδης Ιωσήφ
- 27 Σεπτεμβρίου 1980
27 Σεπτεμβρίου 1980
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποστολίδης Χριστ.
- 7 Φεβρουαρίου 1984
7 Φεβρουαρίου 1984
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κονσολίδης Χαρίλαος
Αμυντικός
- 7 Νοεμβρίου 1974
7 Νοεμβρίου 1974
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
-
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ανατολάκης Γεώργ.
- 24 Ιουλίου 2001
24 Ιουλίου 2001
28 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αλατζόγλου Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 27 Οκτωβρίου 1994
27 Οκτωβρίου 1994
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ Βασ.
- 8 Ιουλίου 2003
8 Ιουλίου 2003
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Γανίκας Ηλίας
- 8 Αυγούστου 2005
8 Αυγούστου 2005
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ Νικόλαος
-
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Δημητρακόπουλος Ραφαήλ
Μέσος
- 31 Ιουλίου 1990
31 Ιουλίου 1990
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Χατζηθεοδώρου Φίλ.
- 22 Σεπτεμβρίου 1993
22 Σεπτεμβρίου 1993
11 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Μπατσιβάρης Αλέξανδρος
Αμυντικός
- 21 Ιουνίου 1996
21 Ιουνίου 1996
12 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Κώστογλου Κωνστ.
Επιθετικός
- 10 Ιουλίου 2004
10 Ιουλίου 2004
23 Ιουλίου 2022
Ελεύθερος
Τράμπας Μιχαήλ
Αμυντικός
- 5 Οκτωβρίου 2004
5 Οκτωβρίου 2004
23 Ιουλίου 2022
Ελεύθερος
Νέο Πετρίτσι
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΣΛΙΑΚΑΣ Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 4 Δεκεμβρίου 1982
4 Δεκεμβρίου 1982
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΣΠΑΝΙΔΗΣ Μάριος
-
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΣΛΙΑΚΑΣ Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 4 Δεκεμβρίου 1982
4 Δεκεμβρίου 1982
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Ελευθεριάδης Αναστ.
Επιθετικός
- 27 Οκτωβρίου 2004
27 Οκτωβρίου 2004
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Maletskanov Mladen
Επιθετικός
- 29 Ιουλίου 1980
29 Ιουλίου 1980
20 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Μπαρακλής Μιχ.
Τερματοφύλακας
- 1 Μαρτίου 1990
1 Μαρτίου 1990
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Γρηγοριάδης Θεόδ.
Τερματοφύλακας
- 20 Μαΐου 1989
20 Μαΐου 1989
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Στόϊκος Ιωάννης
Αμυντικός
- 10 Μαρτίου 1981
10 Μαρτίου 1981
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κεμανετζής Πασχ.
Μέσος
- 12 Αυγούστου 2000
12 Αυγούστου 2000
19 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΣΠΑΝΙΔΗΣ Μάριος
-
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΤΣΙΝΙΟΓΛΟΥ Δημ.-Περσέας
- 28 Ιανουαρίου 2006
28 Ιανουαρίου 2006
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΠΕΣΙΟΣ Νικόλαος
-
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Αναστάσιος
Μέσος
- 17 Σεπτεμβρίου 2006
17 Σεπτεμβρίου 2006
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ Γεώργ.
- 1 Ιανουαρίου 1970
1 Ιανουαρίου 1970
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Κοσμάς
-
11 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Διαγόρας Κερκίνης
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Θεοδωσέλης Θεοδ.
- 7 Νοεμβρίου 1994
7 Νοεμβρίου 1994
30 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Γεωργίτσας Ιωάννης
Αμυντικός
- 19 Μαρτίου 2000
19 Μαρτίου 2000
29 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Σαμουηλίδης Γεώργ.
Αμυντικός
-
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κυριαζίδης Νικ.
- 22 Φεβρουαρίου 1995
22 Φεβρουαρίου 1995
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καντής Δημήτρ.
- 13 Ιανουαρίου 2006
13 Ιανουαρίου 2006
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΜΠΑΛΣΚΑΣΙ Ντεν.
- 4 Νοεμβρίου 1998
4 Νοεμβρίου 1998
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αθέλογλου Νικ.
- 30 Μαρτίου 2000
30 Μαρτίου 2000
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κυριακίδης Κυρ.
Αμυντικός
- 5 Δεκεμβρίου 1999
5 Δεκεμβρίου 1999
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αλεξίου Θεόδ.
Μέσος
- 2 Ιανουαρίου 2000
2 Ιανουαρίου 2000
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δουλγκέροφ Μπ.
Τερματοφύλακας
- 14 Απριλίου 1989
14 Απριλίου 1989
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Τορακίδης Γεώργ.
Επιθετικός
- 8 Αυγούστου 1980
8 Αυγούστου 1980
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Τσελεκίδης Ηλίας
- 20 Μαΐου 1993
20 Μαΐου 1993
19 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Μουσμουλίδης Ιωάνν.
- 14 Μαρτίου 2002
14 Μαρτίου 2002
16 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Τσαλής Φώτιος
- 8 Απριλίου 1995
8 Απριλίου 1995
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Χρήστος
- 5 Μαρτίου 1999
5 Μαρτίου 1999
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Καλεμκερίδης Δημ.
Επιθετικός
- 2 Σεπτεμβρίου 2004
2 Σεπτεμβρίου 2004
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ηλιάδης Ιωάνν.
Επιθετικός
- 13 Μαΐου 1990
13 Μαΐου 1990
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛ. του Θεόφ (5420)
Αμυντικός
- 24 Αυγούστου 2001
24 Αυγούστου 2001
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ποντισμένο
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΜΙΝΤΣΩΚΗΣ Κωνσταντίνος
Αμυντικός
- 11 Ιανουαρίου 1999
11 Ιανουαρίου 1999
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΚΡΙΤΣΚΑΣ Πασχ.
- 30 Αυγούστου 1998
30 Αυγούστου 1998
8 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΤΙΑΝΤΣΗΣ Πασχ.
-
28 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Βαλτσιάνης Νικ.
- 22 Οκτωβρίου 1993
22 Οκτωβρίου 1993
18 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Νάσκος Σωκρ.
Αμυντικός
- 8 Ιανουαρίου 1995
8 Ιανουαρίου 1995
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδ.
Μέσος
- 3 Μαΐου 2005
3 Μαΐου 2005
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδ.
Μέσος
- 3 Μαΐου 2005
3 Μαΐου 2005
28 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ρουστάνης Αναστ.
Τερματοφύλακας
- 30 Ιουλίου 1989
30 Ιουλίου 1989
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΚΡΙΤΣΚΑΣ Πασχ.
- 30 Αυγούστου 1998
30 Αυγούστου 1998
Σέρρες 1800
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΤΖΙΑΝΗΣ Απόστ.
Επιθετικός
- 16 Φεβρουαρίου 2005
16 Φεβρουαρίου 2005
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Τσάτσος Αθαν.
Επιθετικός
- 8 Φεβρουαρίου 1998
8 Φεβρουαρίου 1998
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Αναστάσιος
Μέσος
- 17 Σεπτεμβρίου 2006
17 Σεπτεμβρίου 2006
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΓΑΒΡΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
Αμυντικός
- 24 Σεπτεμβρίου 2003
24 Σεπτεμβρίου 2003
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΤΖΙΑΝΗΣ Παναγιώτης
Επιθετικός
- 15 Αυγούστου 2006
15 Αυγούστου 2006
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Τσάτσος Αθαν.
Επιθετικός
- 8 Φεβρουαρίου 1998
8 Φεβρουαρίου 1998
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Αγγελακάς Θεόδωρ.
Επιθετικός
- 9 Φεβρουαρίου 1982
9 Φεβρουαρίου 1982
28 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Πατσιούρας Δημ.
Αμυντικός
- 1 Ιανουαρίου 2001
1 Ιανουαρίου 2001
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Θεοδωρίδης Παύλ.
Επιθετικός
- 6 Ιουνίου 1994
6 Ιουνίου 1994
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μακούσης Θωμάς
Αμυντικός
- 7 Αυγούστου 1999
7 Αυγούστου 1999
30 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Φάκης Θωμάς
Αμυντικός
-
30 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Καστανιώτης Δημ.
Τερματοφύλακας
- 10 Μαρτίου 1989
10 Μαρτίου 1989
29 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Στεφάνoγλου Ευστρ.
Επιθετικός
- 20 Φεβρουαρίου 2001
20 Φεβρουαρίου 2001
24 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΣΥΜΙΑΚΟΣ Μ.
-
23 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μιντιούρης Γεώργ.
Αμυντικός
- 10 Απριλίου 1990
10 Απριλίου 1990
23 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜ.
Επιθετικός
- 10 Απριλίου 1991
10 Απριλίου 1991
19 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Λάππας Νικόλαος
Μέσος
- 20 Σεπτεμβρίου 1985
20 Σεπτεμβρίου 1985
8 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Τριανταφύλλου Δαμιαν.
Αμυντικός
-
25 Ιουνίου 2022
Ελεύθερος
Τριανταφύλλου Κωνστ.
Μέσος
- 2 Απριλίου 1991
2 Απριλίου 1991
25 Ιουνίου 2022
Ελεύθερος
ΣΑΒΒΙΔΗΣ Κωνστ.
-
ΠΟΥΓΚΑΣ Αθαν.
-
Σιδηρόκαστρο Β'
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Άγγ.
- 15 Ιουλίου 2008
15 Ιουλίου 2008
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Χαραλαμπίδης Κυριάκ.
Αμυντικός
- 6 Ιανουαρίου 2005
6 Ιανουαρίου 2005
15 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αβραμίδης Α.
-
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Χαραλαμπίδης Κυριάκ.
Αμυντικός
- 6 Ιανουαρίου 2005
6 Ιανουαρίου 2005