Γ' Εθνική

2021-22
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ι ν ι ν ν
>
11
25
7
4
0
19
3
16
2
ι ν ι ι ν
>
11
23
6
5
0
22
5
17
3
ι η ν η ν
>
11
22
7
1
3
18
9
9
4
ν ι η ν ι
>
10
14
4
2
4
15
12
3
5
ι ι ν η η
>
10
13
3
4
3
8
6
2
6
ν ν η η η
>
11
13
4
1
6
10
20
-10
7
ι η ν ν η
>
11
13
4
1
6
12
17
-5
8
ι η ι ι η
>
11
13
3
4
4
12
16
-4
9
ι η ι ν ν
>
11
11
3
2
6
7
13
-6
10
ι η η ν ι
>
9
10
2
4
3
8
8
0
11
ι ν η η ν
>
11
9
2
3
6
11
24
-13
12
ι η ι ι η
>
11
8
1
5
5
8
17
-9
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
0–0
 
2–0
 
2–1
 
0–0
 
4–0
3–0
0–0
1–0
 
2–0
4–1
 
1–1
2 Πανδραμαϊκός
 
0–0
1–1
 
2–0
1–1
4–1
3–0
 
4–1
 
2–0
0–0
 
4–0
 
1–1
3 Άρης Αβάτου
0–2
 
1–1
3–1
 
2–1
 
3–0
1–0
1–2
 
1–2
 
1–0
3–0
2–0
4 Απόλλων Παραλιμνίου
1–2
0–2
 
1–3
0–1
 
2–1
 
1–1
 
1–1
 
2–0
 
 
4–1
3–0
5 Εθνικός Σοχού
0–0
 
1–1
1–2
 
1–0
2–0
 
0–1
 
2–0
0–0
 
0–1
 
1–1
6 Αναγέννηση Πλαγιάς
0–4
 
1–4
0–3
1–2
 
0–2
 
1–0
 
1–0
 
0–2
1–0
2–2
3–1
7 Θερμαϊκός Θέρμης
 
0–3
 
0–3
 
0–1
1–1
1–0
0–1
 
1–2
3–0
 
2–5
 
2–1
2–0
8 Αλεξανδρούπολη FC
 
0–0
1–4
 
2–1
1–1
0–2
0–1
2–1
 
1–2
1–1
 
3–2
 
1–1
9 Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
 
0–1
0–2
2–1
0–2
 
0–0
2–0
 
0–3
2–1
 
0–0
1–2
 
0–1
10 Δόξα Δράμας
0–2
 
0–0
0–1
 
 
 
0–1
5–2
 
1–1
0–0
0–0
 
2–1
11 Ορφέας Ξάνθης
 
1–4
0–4
 
0–3
1–4
 
1–0
 
2–2
1–2
2–3
 
2–1
 
0–0
1–1
12 Νέστος Χρυσούπολης
1–1
1–1
 
0–2
 
0–3
1–1
 
1–3
 
0–2
1–1
1–0
1–2
 
1–1
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Παραλιμνίου 19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Δόξα Δράμας
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Δόξα Δράμας
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 11
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Εθνικός Σοχού
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Εθνικός Σοχού
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 12
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Δόξα Δράμας
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Δόξα Δράμας
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Νέστος Χρυσούπολης
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Αλεξανδρούπολη FC
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Παραλιμνίου 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Άρης Αβάτου
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Άρης Αβάτου
Αγωνιστική 13
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Δόξα Δράμας
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Δόξα Δράμας
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Ορφέας Ξάνθης
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Ορφανίου 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Εθνικός Σοχού
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Εθνικός Σοχού
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική 14
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Αλεξανδρούπολη FC
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Άρης Αβάτου
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Άρης Αβάτου
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Πανδραμαϊκός
6 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 15
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Αλεξανδρούπολη FC
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Ορφανίου 13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Νέστος Χρυσούπολης
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Δόξα Δράμας
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Δόξα Δράμας
Γήπεδο Παραλιμνίου 13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Ορφέας Ξάνθης
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Εθνικός Σοχού
13 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Ορφανίου 20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Άρης Αβάτου
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Πανδραμαϊκός
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Εθνικός Σοχού
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Εθνικός Σοχού
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
20 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 17
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Άρης Αβάτου
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Παραλιμνίου 27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Αλεξανδρούπολη FC
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Νέστος Χρυσούπολης
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Δόξα Δράμας
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Δόξα Δράμας
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
27 Φεβρουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Παραλιμνίου 5 Μαρτίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
5 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 5 Μαρτίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Πανδραμαϊκός
5 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Ορφανίου 5 Μαρτίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Εθνικός Σοχού
5 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 5 Μαρτίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
5 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 5 Μαρτίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Ορφέας Ξάνθης
5 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 5 Μαρτίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
5 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγωνιστική 19
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 13 Μαρτίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Πανδραμαϊκός
13 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 13 Μαρτίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 13 Μαρτίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Άρης Αβάτου
13 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Άρης Αβάτου
13 Μαρτίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
13 Μαρτίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 13 Μαρτίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Αλεξανδρούπολη FC
13 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 13 Μαρτίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Νέστος Χρυσούπολης
13 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 20 Μαρτίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
20 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
20 Μαρτίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
20 Μαρτίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Γήπεδο Παραλιμνίου 20 Μαρτίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Ορφέας Ξάνθης
20 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 20 Μαρτίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
20 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο Ορφανίου 20 Μαρτίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Δόξα Δράμας
20 Μαρτίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Δόξα Δράμας
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 20 Μαρτίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Νέστος Χρυσούπολης
20 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική 21
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 27 Μαρτίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
27 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
27 Μαρτίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Εθνικός Σοχού
27 Μαρτίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 27 Μαρτίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Πανδραμαϊκός
27 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 27 Μαρτίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 27 Μαρτίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Άρης Αβάτου
27 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 27 Μαρτίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
27 Μαρτίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 22
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 3 Απριλίου 2022 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Ορφέας Ξάνθης
3 Απριλίου 2022 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 3 Απριλίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
3 Απριλίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 3 Απριλίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Δόξα Δράμας
3 Απριλίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Δόξα Δράμας
3 Απριλίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Νέστος Χρυσούπολης
3 Απριλίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Παραλιμνίου 3 Απριλίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Αλεξανδρούπολη FC
3 Απριλίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 3 Απριλίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
3 Απριλίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 11
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Θερμαϊκός Θέρμης
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 4
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
0
4
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Πανδραμαϊκός
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Ορφανίου 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Άρης Αβάτου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
1
Άρης Αβάτου
Αγωνιστική 10
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
3 0
Θερμαϊκός Θέρμης
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
3
0
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
0 1
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
0
1
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
4 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
4
1
Αναγέννηση Πλαγιάς
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Νέστος Χρυσούπολης
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Ορφανίου 19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
19 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
1
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
1 0
Εθνικός Σοχού
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
1
0
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
0 0
Πανδραμαϊκός
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
0
0
Πανδραμαϊκός
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 4
Απόλλων Παραλιμνίου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
4
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 3
Άρης Αβάτου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
0
3
Άρης Αβάτου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
0 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
0
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Αλεξανδρούπολη FC
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 8
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
3 0
Θερμαϊκός Θέρμης
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
3
0
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Παραλιμνίου 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Εθνικός Σοχού
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
1
Εθνικός Σοχού
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
0 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
0
2
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Γήπεδο Ορφανίου 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1
2
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
0
1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 2
Δόξα Δράμας
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
2
Δόξα Δράμας
Αγωνιστική 7
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
1 1
Άρης Αβάτου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
1
1
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
0 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
0
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
0 0
Αλεξανδρούπολη FC
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
0
0
Αλεξανδρούπολη FC
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Νέστος Χρυσούπολης
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
1
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
1 0
Δόξα Δράμας
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
1
0
Δόξα Δράμας
Αγωνιστική 6
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Θερμαϊκός Θέρμης
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Ορφανίου 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 4
Πανδραμαϊκός
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
4
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Εθνικός Σοχού
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
0 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
0
2
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
2 2
Ορφέας Ξάνθης
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
2
2
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 5
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
3 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
3
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
1 2
Αλεξανδρούπολη FC
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
1
2
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 0
Νέστος Χρυσούπολης
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3
0
Νέστος Χρυσούπολης
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Δόξα Δράμας
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0
Δόξα Δράμας
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
2 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
2
0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
4 1
Ορφέας Ξάνθης
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
4
1
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Θερμαϊκός Θέρμης
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
2
1
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
0 1
Άρης Αβάτου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
0
1
Άρης Αβάτου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
1 2
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
1
2
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 4
Πανδραμαϊκός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
4
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
0 0
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
0
0
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
2 0
Νέστος Χρυσούπολης
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
2
0
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Δόξα Δράμας
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
1
Δόξα Δράμας
Γήπεδο Ορφανίου 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
0
Αναγέννηση Πλαγιάς
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
3 0
Ορφέας Ξάνθης
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
3
0
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Παραλιμνίου 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
1
2
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
1 1
Εθνικός Σοχού
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
1
1
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 2
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
5 2
Θερμαϊκός Θέρμης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
5
2
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
3 1
Νέστος Χρυσούπολης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
3
1
Νέστος Χρυσούπολης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 3
Αλεξανδρούπολη FC
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
3
Αλεξανδρούπολη FC
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
1
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
1 2
Άρης Αβάτου
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
1
2
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Παραλιμνίου 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 2
Πανδραμαϊκός
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
2
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 1
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
0 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
0
1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
0 0
Ορφέας Ξάνθης
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
0
0
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 2
Εθνικός Σοχού
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
0
2
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο Ορφανίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 2
Πανδραμαϊκός
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0
2
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
3 1
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
3
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Πανδραμαϊκός
6
2
 Πανδραμαϊκός
6
3
 Αναγέννηση Πλαγιάς
6
4
 Άρης Αβάτου
5
5
 Απόλλων Παραλιμνίου
5
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
club logo Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Καθάριος Παύλος
Μέσος
3
club logo Αλεξανδρούπολη FC
Στοΐνοβιτς Αθαν.
3
club logo Αναγέννηση Πλαγιάς
Παρπουτσής Χρήστος
3
Σερταρίδης Ανδρέας
3
club logo Απόλλων Παραλιμνίου
Κουτζαβασίλης Ιωάνν.
Αμυντικός
3
club logo Άρης Αβάτου
ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΑΡ
3
club logo Δόξα Δράμας
Οικονομίδης Χρήστος
3
club logo Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Κωνστ.
3
club logo Νέστος Χρυσούπολης
BAYKARA DENIZ
3
Αθανασίου Αθαν.
Τερματοφύλακας
3
ΓΚΑΤΣΟΛΑΡΙ ΕΝΕΑ
3
club logo Ορφέας Ξάνθης
Παπαδόπουλος Λάζαρος
3
club logo Πανδραμαϊκός
Τζελιδης Λάζ.
Αμυντικός
3
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Μέσος
3
club logo Θερμαϊκός Θέρμης
Αναστασιάδης Νικόλαος
3
ΤΡΟΚΑΣ Στέλιος
3
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
31 Αυγούστου 1999 10 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
18 Ιουλίου 1998 7 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
31 Μαΐου 1991 17 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
27 Απριλίου 1996 4 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
11 Μαρτίου 1992 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
20 Ιουνίου 2001 23 Ιουλίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αλεξανδρούπολη FC
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
23 Νοεμβρίου 2001 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Ζάϊκος Νικόλαος
Τερματοφύλακας
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
20 Ιουλίου 2000 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Ιουλίου 1998 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Απόλλων Παραλιμνίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
1 Σεπτεμβρίου 1997 11 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
18 Ιουνίου 1999 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Μπούτας Ιωάνν.
Τερματοφύλακας
19 Νοεμβρίου 2004 13 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Σαββίδης Νεοφ.
Τερματοφύλακας
8 Μαρτίου 1999 8 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
14 Μαΐου 2005 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
14 Νοεμβρίου 1987 27 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
26 Φεβρουαρίου 1991 21 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
1 Μαρτίου 2001 21 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
21 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
7 Μαρτίου 2005 7 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Κ19 Απόλλωνα Σμύρνης
9 Μαρτίου 2004 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
26 Ιουνίου 1995 24 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
19 Ιανουαρίου 1992 10 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
9 Μαρτίου 2004 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγ.
Τερματοφύλακας
2 Απριλίου 1988 1 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Κουτογλίδης Απόστ.
Τερματοφύλακας
29 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
13 Μαρτίου 2003 23 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Δεκεμβρίου 1995 23 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
12 Δεκεμβρίου 2002 15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
18 Ιουνίου 1999 12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Μαδένης Δημ.
Τερματοφύλακας
14 Σεπτεμβρίου 2001 12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
18 Ιουλίου 1998 7 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
23 Μαρτίου 1999 5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Τζελιδης Λάζ.
Αμυντικός
30 Μαρτίου 1997 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Φεβρουαρίου 1997 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γαϊδαρτζής Δημ.
Επιθετικός
7 Φεβρουαρίου 1984 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γεράκης Νικ.
Επιθετικός
18 Αυγούστου 1995 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
Αμυντικός
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Άρης Αβάτου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
6 Μαρτίου 2002 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Φεβρουαρίου 1997 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
6 Ιουνίου 1998 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Νομικός Γεώργ.
Τερματοφύλακας
12 Αυγούστου 1997 12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
11 Ιουλίου 1998 7 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Μαΐου 1992 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Δόξα Δράμας
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
15 Δεκεμβρίου 1991 10 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
2 Απριλίου 1988 1 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
25 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
10 Αυγούστου 2003 18 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
player photo
ROBU OMASERE
Αμυντικός
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
Εθνικός Σοχού
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
18 Ιουνίου 1999 12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
10 Απριλίου 1999 12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος