Γ' Εθνική

Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Σκόρερς
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
22
48
14
6
2
33
8
25
2
22
39
10
9
3
38
20
18
3
Παραλίμνιο
ν ν ν ι ν
22
35
10
5
7
34
22
12
4
Aris Avato
η η ν ι ι
22
32
9
5
8
28
21
7
5
Θερμαϊκός
η η η ν ν
22
32
10
2
10
24
25
-1
6
22
31
7
10
5
21
13
8
7
Δόξα Δράμα
ν ι ν ι ι
22
30
6
12
4
25
19
6
8
Χρυσούπολη
ν ι ν ι η
22
29
7
8
7
25
27
-2
9
22
23
7
5
10
27
38
-11
10
22
22
6
4
12
22
43
-21
11
22
18
4
6
12
13
27
-14
12
22
17
5
2
15
17
44
-27
Η Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ, επέβαλε στον Π.Ο. Αλεξανδρούπολης την ποινή της αφαίρεσης τριών (3) βαθμών από τον πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος. (188/2022 απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΟ)
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός
Παραλίμνιο
Aris Avato
Θερμαϊκός
Εθνικός Σοχού
Δόξα Δράμα
Χρυσούπολη
Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Πλαγιάς
1 Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
0–0
3–0
1–1
2–1
2–1
2–0
3–0
0–1
1–0
0–0
0–0
2–0
3–1
1–1
0–0
0–1
4–1
1–0
1–0
1–0
2–0
4–0
2 Πανδραμαϊκός
0–3
0–0
0–0
2–0
1–1
2–1
3–0
1–0
1–1
0–2
0–0
1–1
5–3
1–1
2–2
4–1
1–2
4–0
1–1
2–0
4–1
3–0
3 Παραλίμνιο
1–2
1–1
0–2
0–0
0–1
1–3
2–0
1–1
0–1
2–1
2–0
0–0
3–0
0–1
4–3
1–1
4–1
4–1
1–2
2–0
3–0
2–1
4 Aris Avato
0–2
1–2
1–2
1–1
3–1
1–0
1–0
0–1
0–0
2–1
1–1
1–0
2–0
0–0
1–2
1–3
3–0
1–2
1–1
1–2
3–0
3–0
5 Θερμαϊκός
1–0
0–3
0–1
0–3
1–1
0–2
1–0
0–1
1–0
0–2
0–0
2–5
2–0
1–3
4–0
1–2
3–0
2–1
3–0
1–0
0–1
1–0
6 Εθνικός Σοχού
0–0
0–1
2–0
1–1
1–2
1–0
1–2
0–0
2–0
0–1
2–2
1–1
1–1
1–1
2–0
2–0
0–1
0–0
0–0
0–0
2–0
2–0
7 Δόξα Δράμα
0–2
0–0
1–1
0–0
0–0
0–2
0–1
1–1
5–2
0–0
1–1
2–2
0–0
2–1
1–0
1–1
0–0
3–0
0–0
3–1
5–3
0–1
8 Χρυσούπολη
1–1
1–3
1–1
3–5
1–0
0–3
0–0
0–2
3–1
0–2
1–1
1–1
1–2
0–0
1–1
3–0
1–0
1–1
1–0
1–0
3–0
1–3
9 Αλεξανδρούπολη FC
1–0
0–0
1–4
2–2
1–1
3–4
3–1
2–1
2–1
0–4
0–2
0–2
1–1
0–1
0–3
1–1
4–1
3–2
2–1
1–2
0–1
0–3
10 Ορφέας Ξάνθης
0–1
1–4
0–4
2–1
1–4
1–4
2–1
0–3
1–2
0–3
0–0
1–0
0–3
0–0
1–1
0–1
2–3
1–4
3–0
2–1
2–1
2–2
11 Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0–1
0–1
0–2
1–1
0–2
2–1
2–1
1–1
0–1
0–3
0–0
0–0
1–3
0–0
0–1
0–1
2–1
1–2
1–2
0–3
2–0
0–0
12 Αναγέννηση Πλαγιάς
0–4
0–2
0–3
1–4
1–2
0–3
0–3
0–3
0–1
1–0
0–2
0–2
1–0
3–5
3–1
0–3
3–0
1–0
2–2
1–2
0–0
0–2
Αγωνιστική 22
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Θερμαϊκός
3 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
2 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Εθνικός Σοχού
2 2
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Πανδραμαϊκός
5 3
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Παραλίμνιο
4 3
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
17 Απριλίου 2022
- 16:00
Aris Avato
1 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 21
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Θερμαϊκός
1 0
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 3
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Δόξα Δράμα
0 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Χρυσούπολη
0 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
3 Απριλίου 2022
- 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 20
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
2 0
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
0 3
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
4 1
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Aris Avato
3 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 3
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
23 Μαρτίου 2022
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 3
Χρυσούπολη
Αγωνιστική 19
Γ' Εθνική
20 Μαρτίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
13 Μαρτίου 2022
- 15:00
Θερμαϊκός
0 1
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
13 Μαρτίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
1 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
13 Μαρτίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
2 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
13 Μαρτίου 2022
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
3 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
13 Μαρτίου 2022
- 15:00
Δόξα Δράμα
0 0
Χρυσούπολη
Αγωνιστική 18
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
2 0
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Aris Avato
1 2
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Χρυσούπολη
1 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
9 Μαρτίου 2022
- 15:00
Δόξα Δράμα
5 3
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγωνιστική 17
Γ' Εθνική
5 Μαρτίου 2022
- 15:00
Θερμαϊκός
1 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
5 Μαρτίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
1 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
1 2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
2 2
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
0 0
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγωνιστική 16
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 1
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
3 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσούπολη
1 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Δόξα Δράμα
1 1
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 2
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 15
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Θερμαϊκός
4 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Aris Avato
1 1
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
3 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
1 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
1 0
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 14
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσούπολη
3 1
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Δόξα Δράμα
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
1 1
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
2 0
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 13
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Θερμαϊκός
0 0
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσούπολη
3 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
4 1
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 1
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Aris Avato
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Παραλίμνιο
Αγωνιστική 12
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 1
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 3
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
3 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
2 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
1 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
23 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
0 1
Aris Avato
Αγωνιστική 11
Γ' Εθνική
26 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Δόξα Δράμα
1 1
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
16 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
16 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 4
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
16 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσούπολη
1 1
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
16 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
16 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Aris Avato
Αγωνιστική 10
Γ' Εθνική
2 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Παραλίμνιο
2 0
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
19 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
3 0
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
19 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Εθνικός Σοχού
0 1
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
19 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Πανδραμαϊκός
4 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
19 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Aris Avato
2 0
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
19 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 9
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Θερμαϊκός
1 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
0 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 4
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 3
Aris Avato
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Δόξα Δράμα
0 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσούπολη
1 1
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 8
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πανδραμαϊκός
3 0
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Παραλίμνιο
0 1
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Aris Avato
0 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσούπολη
1 2
Δόξα Δράμα
Αγωνιστική 7
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Θερμαϊκός
1 1
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πανδραμαϊκός
1 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Εθνικός Σοχού
0 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
0 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
1 0
Δόξα Δράμα
Αγωνιστική 6
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Aris Avato
1 0
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 4
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσούπολη
1 1
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Δόξα Δράμα
0 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
2 2
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 5
Γ' Εθνική
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Θερμαϊκός
3 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Aris Avato
1 2
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Παραλίμνιο
3 0
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Εθνικός Σοχού
2 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
20 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
4 1
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 4
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσούπολη
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Δόξα Δράμα
0 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
1 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 4
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Εθνικός Σοχού
0 0
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 3
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Θερμαϊκός
2 0
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Δόξα Δράμα
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 0
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Aris Avato
3 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Παραλίμνιο
1 2
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Γ' Εθνική
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Πανδραμαϊκός
1 1
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 2
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Δόξα Δράμα
5 2
Θερμαϊκός
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
3 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 3
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Εθνικός Σοχού
1 2
Aris Avato
Γ' Εθνική
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Παραλίμνιο
0 2
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 1
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Θερμαϊκός
0 1
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Δόξα Δράμα
0 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 2
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 2
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Aris Avato
3 1
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Χρυσούπολη
1 1
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Πανδραμαϊκός
12
2
Πανδραμαϊκός
10
3
Εθνικός Σοχού
8
4
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
7
5
Δόξα Δράμα
7
6
Αλεξανδρούπολη FC
6
7
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
6
8
Παραλίμνιο
6
9
Ορφέας Ξάνθης
6
10
Αναγέννηση Πλαγιάς
6
11
Παραλίμνιο
6
12
Χρυσούπολη
5
13
5
14
Αλεξανδρούπολη FC
5
15
Χρυσούπολη
5
16
Παραλίμνιο
5
17
Παραλίμνιο
4
18
Παραλίμνιο Εθνικός Σοχού
4
19
4
20
Πανδραμαϊκός
4
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΚΑΛΛΙΔΗΣ Παρασκ.
- 31 Αυγούστου 1999
Ορφέας Ξάνθης
31 Αυγούστου 1999
10 Οκτωβρίου 2021
Ελεύθερος
Ορφέας Ξάνθης
10 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Νικολαϊδης Κρίτων
Μέσος
- 18 Ιουλίου 1998
Παραλίμνιο
18 Ιουλίου 1998
7 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
7 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Μελισσόπουλος Αλέξ.
Επιθετικός
- 31 Μαΐου 1991
Κεραυνός Πέρνης
31 Μαΐου 1991
17 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
Κεραυνός Πέρνης
17 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΨΑΛΤΗΣ ΘΕΟΧ.
Μέσος
- 27 Απριλίου 1996
Πανσερραϊκός
27 Απριλίου 1996
4 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
Πανσερραϊκός
4 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Καθάριος Παύλος
Μέσος
- 11 Μαρτίου 1992
Α.Ε. Αμπελοκήπων
11 Μαρτίου 1992
1 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Παπακωνσταντίνου Γεώργ.
- 20 Ιουνίου 2001
Α.Ε. Ευόσμου
20 Ιουνίου 2001
23 Ιουλίου 2021
Ελεύθερος
Α.Ε. Ευόσμου
23 Ιουλίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΠΟΛΥΖΑΣ Ευάγγ.
- 27 Δεκεμβρίου 1995
Αναγέννηση Πλαγιάς
27 Δεκεμβρίου 1995
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Αναγέννηση Πλαγιάς
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
Αλεξανδρούπολη FC
Αλεξανδρούπολη FC
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Στοΐνοβιτς Χρήστος
- 23 Νοεμβρίου 2001
ΠΑΟ Κοσμίου
23 Νοεμβρίου 2001
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
ΠΑΟ Κοσμίου
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κεφαλούκος
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Στοΐνοβιτς Χρήστος
- 23 Νοεμβρίου 2001
Θερμαϊκός
23 Νοεμβρίου 2001
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Θερμαϊκός
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Παπαδάκης Μιχ.
-
Ορφέας Ξάνθης
12 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Ορφέας Ξάνθης
12 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αναγέννηση Πλαγιάς
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΠΟΛΥΖΑΣ Ευάγγ.
- 27 Δεκεμβρίου 1995
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
27 Δεκεμβρίου 1995
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ Σωκρ.
Μέσος
- 16 Μαρτίου 1999
Κάτω Καμήλα
16 Μαρτίου 1999
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Κάτω Καμήλα
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Πολύζος Αγαθ.
-
- άγνωστος σύλλογος -
3 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
- άγνωστος σύλλογος -
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Νιζάμης Διογ. - Ηράκλ.
Μέσος
- 7 Ιουλίου 1998
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
7 Ιουλίου 1998
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Ζάϊκος Νικόλαος
Τερματοφύλακας
- 5 Ιανουαρίου 1986
Αλέξανδρος Κιλκίς
5 Ιανουαρίου 1986
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΣΕΡΤΑΡΙΔΗΣ Ανδρέας
- 19 Ιανουαρίου 1994
Αλέξανδρος Κιλκίς
19 Ιανουαρίου 1994
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΦΑΣΟΥΛΑΚΟΣ Αθαν.
- 20 Ιουλίου 2000
Κιλκισιακός
20 Ιουλίου 2000
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Κιλκισιακός
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κάργας Αχιλλ.
-
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Παραλίμνιο
Παραλίμνιο
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Γαϊδαρτζής Δημ.
Επιθετικός
- 7 Φεβρουαρίου 1984
Άγιο Πνεύμα
7 Φεβρουαρίου 1984
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Άγιο Πνεύμα
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
ELEZI Ledis (Χρήστος)
Μέσος
- 1 Σεπτεμβρίου 1997
Εθνικός Σοχού
1 Σεπτεμβρίου 1997
11 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
Εθνικός Σοχού
11 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Πεκρής Μιχ.
Μέσος
- 18 Ιουνίου 1999
Εθνικός Σοχού
18 Ιουνίου 1999
3 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος