Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος

2018-2019
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ι ν η
24
17
4
3
57
26
31
55
2
ν η ν ν ν
24
17
4
3
74
19
55
55
3
ν ν ν ι ν
24
17
3
4
66
24
42
54
4
ν η ν η η
24
13
5
6
52
26
26
44
5
ν η ν ν ν
24
10
3
11
48
49
-1
33
6
ν ν ι η η
24
6
4
14
46
65
-19
22
7
ν η η ν ν
24
6
4
14
35
57
-22
16
8
η η ι η η
24
4
2
18
28
71
-43
14
9
η η η η η
24
3
1
20
21
90
-69
7
Από την ομάδα των Επταμύλων αφαιρέθηκαν 6 βαθμοί και από την ομάδα του Βισαλτιακού αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί.
1 Σκούταρι
1–4
1–0
3–2
2–0
2–1
1–2
2–1
1–1
0–0
2–1
3–0
3–2
5–2
4–2
1–1
1–0
3–0
1–2
2–1
3–0
1–1
6–1
3–2
6–0
2 Δραβήσκος
2–3
4–1
0–1
1–1
0–2
2–1
2–1
2–2
1–1
4–0
6–0
3–1
5–0
5–0
4–0
3–0
4–1
1–1
8–0
3–1
2–1
3–1
3–0
6–0
3 Εμμ.Παππάς
2–1
0–2
1–2
1–2
1–1
2–0
2–0
1–3
1–0
3–2
4–2
3–0
4–0
2–2
2–1
2–0
3–2
2–2
5–1
3–0
5–0
8–1
4–0
5–0
4 Πεθελινός
0–0
1–2
1–1
1–1
1–2
2–2
0–1
0–2
3–1
1–3
1–4
0–0
4–1
2–0
2–1
3–0
2–1
3–1
5–1
6–0
2–0
6–2
2–0
4–0
5 Οινούσα
2–3
1–2
0–3
1–3
0–4
0–6
0–3
2–3
2–4
0–0
3–1
4–1
4–2
2–2
4–1
1–2
3–3
2–0
3–2
1–0
0–3
6–0
5–0
2–1
6 Ψυχικό
1–1
2–5
2–4
0–4
0–5
0–5
1–2
0–4
2–2
1–2
1–4
0–2
1–4
2–4
2–2
1–3
6–1
2–2
5–1
3–2
3–1
6–2
5–0
0–3
7 Επτάμυλοι
0–3
2–1
0–1
1–1
0–3
1–4
2–2
0–2
2–3
1–3
0–3
1–2
0–2
2–1
3–3
2–2
3–1
1–6
7–4
2–0
0–4
3–0
0–3
2–3
8 Μαυροθάλασσα
0–3
1–1
1–2
1–3
1–2
0–8
0–5
1–5
0–3
0–2
1–5
0–6
3–0
2–3
0–1
1–3
1–5
2–3
4–0
4–7
0–2
0–0
3–2
2–0
9 Βισαλτιακός
2–3
0–6
1–6
0–3
0–6
1–3
0–4
0–5
1–8
0–4
2–6
0–2
1–2
0–6
0–5
3–0
2–6
0–5
3–2
0–3
3–0
0–2
0–0
2–3
Αγωνιστική 1
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Ορφέας Ξάνθης
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Εθνικός Σοχού
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο Ορφανίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Πανδραμαϊκός
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 2
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Νέστος Χρυσούπολης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Αλεξανδρούπολη FC
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Άρης Αβάτου
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Παραλιμνίου 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Πανδραμαϊκός
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Νέστος Χρυσούπολης
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Δόξα Δράμας
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Δόξα Δράμας
Γήπεδο Ορφανίου 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Ορφέας Ξάνθης
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Παραλιμνίου 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Εθνικός Σοχού
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Άρης Αβάτου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Πανδραμαϊκός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Αγωνιστική 5
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Αλεξανδρούπολη FC
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Νέστος Χρυσούπολης
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Δόξα Δράμας
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Δόξα Δράμας
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Ορφέας Ξάνθης
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 6
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Ορφανίου 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Πανδραμαϊκός
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Εθνικός Σοχού
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Ορφέας Ξάνθης
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική 7
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Άρης Αβάτου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Αλεξανδρούπολη FC
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Νέστος Χρυσούπολης
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Δόξα Δράμας
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Δόξα Δράμας
Αγωνιστική 8
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Παραλιμνίου 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Εθνικός Σοχού
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Εθνικός Σοχού
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Γήπεδο Ορφανίου 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Ορφέας Ξάνθης
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Δόξα Δράμας
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Δόξα Δράμας
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Εθνικός Σοχού
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Πανδραμαϊκός
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Πανδραμαϊκός
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Άρης Αβάτου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Άρης Αβάτου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Αλεξανδρούπολη FC
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 10
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης" 9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο "Δημήτριος Κοντικάκης"
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Εθνικός Σοχού
- -
Ορφέας Ξάνθης
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Ορφέας Ξάνθης
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανδραμαϊκός
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Δόξα Δράμας
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Δόξα Δράμας
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Νέστος Χρυσούπολης
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άρης Αβάτου
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Ορφανίου 9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Αλεξανδρούπολη FC
9 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 11
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
- -
Θερμαϊκός Θέρμης
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Θερμαϊκός Θέρμης
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Κιλκίς
Αναγέννηση Πλαγιάς
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Εθνικός Σοχού
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Πανδραμαϊκός
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Ορφανίου 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Άρης Αβάτου
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Άρης Αβάτου
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.