Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24

2023-24
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Σέρρες 1800
ν ν ν ν ν
26
71
23
2
1
102
12
90
2
Προβατάς
ν ν ν ν ν
26
69
22
3
1
88
16
72
3
Ποντισμένο
ν ν η η η
26
54
19
2
5
73
37
36
4
Λευκώνας
ν η η η ν
26
51
16
3
7
48
24
24
5
Βυρώνεια
ν η ν ν ι
26
49
15
4
7
57
42
15
6
Άγκιστρο
ι ν ν ν ν
26
45
13
6
7
52
32
20
7
26
41
13
2
11
48
46
2
8
Πήγασος
ι η ν ν ι
26
39
11
6
9
37
31
6
9
Ηράκλεια
η η η ν ν
26
32
8
8
10
40
48
-8
10
Καπνόφυτο
η ν ν η ι
26
25
7
4
15
37
59
-22
11
ν ν η ν ι
26
25
7
4
15
37
69
-32
12
Χριστός
η η η η η
24
1
2
0
22
6
71
-65
13
23
0
0
0
23
0
69
-69
14
23
-3
0
0
23
0
69
-69
Απευθείας άνοδο στην Α΄Κατηγορία
Αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Α΄Κατηγορία
* Από το σωματείο του Άρη Ποντισμένου αφαιρέθηκαν 5 βαθμοί, ποινή από την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1375/ 22-05-23)
* Από το σωματείο της Κερκίνης αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί από το τρέχων πρωτάθλημα και 3 βαθμοί για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1470/29-09-23)
* Από το σωματείο του ΠΑΟΚ (Χριστός) αφαιρέθηκαν 5 βαθμοί από το τρέχων πρωτάθλημα και 5 βαθμοί για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1485/27-10-23)
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Σέρρες 1800
Προβατάς
Ποντισμένο
Λευκώνας
Βυρώνεια
Άγκιστρο
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Πήγασος
Ηράκλεια
Καπνόφυτο
Χριστός
Κάτω Μητρούση
Διαγόρας Κερκίνης
1 Σέρρες 1800
3–1
2–2
0–0
6–1
4–0
0–1
5–2
6–1
3–0
2–0
6–0
2–1
2–1
7–1
6–0
5–0
9–1
2–0
6–0
3–0
8–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
2 Προβατάς
2–2
1–3
2–1
6–1
2–0
2–1
6–2
2–2
3–0
1–0
5–0
3–0
2–0
2–0
2–2
4–1
9–0
5–0
6–0
5–1
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3 Ποντισμένο
1–6
0–0
1–6
1–2
0–2
3–2
7–1
1–0
7–4
0–2
6–2
4–1
3–0
2–0
3–1
3–1
5–1
2–1
4–4
2–1
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
4 Λευκώνας
1–0
0–4
1–2
0–2
2–3
2–0
0–1
3–1
1–2
1–2
3–2
2–0
1–0
1–1
1–1
1–1
3–1
1–0
2–0
4–1
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
5 Βυρώνεια
1–6
2–5
2–2
2–6
0–1
1–7
1–3
1–0
2–1
0–0
2–2
1–4
1–1
2–0
3–0
3–0
3–2
2–1
4–0
6–1
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
6 Άγκιστρο
0–2
0–3
0–1
0–3
2–0
4–7
2–1
2–1
0–0
1–2
6–2
0–3
0–0
1–1
3–0
1–1
3–1
2–2
2–2
5–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
7 Πλατανάκια
1–2
0–6
0–3
0–5
1–4
2–6
0–2
2–3
4–1
2–2
3–0
2–6
1–0
0–1
2–1
1–1
3–0
1–0
1–2
4–1
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
8 Πήγασος
1–7
1–2
0–2
0–2
0–2
0–3
1–1
0–1
0–2
1–1
1–1
0–0
1–0
0–1
3–2
2–2
1–1
3–0
2–1
2–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
9 Ηράκλεια
0–5
0–6
1–4
2–2
1–3
1–3
1–1
1–1
0–3
0–3
1–1
0–3
1–1
1–2
2–2
2–3
2–1
1–1
3–1
2–2
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
10 Καπνόφυτο
0–2
1–9
0–5
0–9
1–2
1–5
0–1
1–3
1–2
2–3
2–2
1–3
0–1
0–3
0–3
1–1
1–1
1–2
4–0
2–2
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
11 Ελαιώνας
0–3
0–6
1–5
0–6
1–2
4–4
1–4
0–2
1–6
0–4
0–5
2–2
1–4
2–1
0–2
1–2
2–2
1–3
2–2
0–4
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
3–0
12 Χριστός
0–3
0–8
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
3–0
3–0
13 Κ. Μητρούση
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
14 Διαγόρας Κερκίνης
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
0–3
Αγωνιστική 26
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Απριλίου 2024
- 17:00
Προβατάς
5 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Απριλίου 2024
- 17:00
Ποντισμένο
1 6
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Απριλίου 2024
- 17:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Απριλίου 2024
- 17:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Απριλίου 2024
- 17:00
Ελαιώνας
2 2
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Απριλίου 2024
- 17:00
Βυρώνεια
1 1
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Απριλίου 2024
- 17:00
Χριστός
0 3
Άγκιστρο
Αγωνιστική 25
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Απριλίου 2024
- 17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 2
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Απριλίου 2024
- 17:00
Καπνόφυτο
1 2
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Απριλίου 2024
- 17:00
Ηράκλεια
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Απριλίου 2024
- 17:00
Άγκιστρο
2 0
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Απριλίου 2024
- 17:00
Σέρρες 1800
4 0
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Απριλίου 2024
- 17:00
Προβατάς
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Απριλίου 2024
- 17:00
Πήγασος
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Αγωνιστική 24
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Απριλίου 2024
- 17:00
Λευκώνας
1 2
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Απριλίου 2024
- 17:00
Ποντισμένο
1 6
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Απριλίου 2024
- 17:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Απριλίου 2024
- 17:00
Σέρρες 1800
6 0
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Απριλίου 2024
- 17:00
Βυρώνεια
4 0
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Απριλίου 2024
- 17:00
Χριστός
0 3
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Απριλίου 2024
- 17:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Πήγασος
Αγωνιστική 23
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Απριλίου 2024
- 17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
4 1
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Απριλίου 2024
- 17:00
Προβατάς
2 0
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Απριλίου 2024
- 17:00
Καπνόφυτο
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Απριλίου 2024
- 17:00
Ελαιώνας
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Απριλίου 2024
- 13:00
Πήγασος
1 7
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
6 Απριλίου 2024
- 17:00
Χριστός
0 3
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
6 Απριλίου 2024
- 16:00
Άγκιστρο
3 0
Ηράκλεια
Αγωνιστική 22
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
31 Μαρτίου 2024
- 17:00
Άγκιστρο
0 0
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
31 Μαρτίου 2024
- 16:00
Ποντισμένο
6 2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
31 Μαρτίου 2024
- 16:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
31 Μαρτίου 2024
- 16:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Μαρτίου 2024
- 16:00
Σέρρες 1800
9 1
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Μαρτίου 2024
- 16:00
Ηράκλεια
1 4
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Μαρτίου 2024
- 16:00
Λευκώνας
3 0
Χριστός
Αγωνιστική 21
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Μαρτίου 2024
- 17:00
Καπνόφυτο
2 2
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Μαρτίου 2024
- 16:00
Ποντισμένο
0 2
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Μαρτίου 2024
- 12:00
Προβατάς
2 0
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Μαρτίου 2024
- 16:00
Ελαιώνας
0 3
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Μαρτίου 2024
- 16:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Μαρτίου 2024
- 16:00
Βυρώνεια
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Μαρτίου 2024
- 16:00
Χριστός
0 3
Ηράκλεια
Αγωνιστική 20
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Μαρτίου 2024
- 15:30
Καπνόφυτο
0 5
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Μαρτίου 2024
- 15:30
Λευκώνας
3 2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Μαρτίου 2024
- 15:30
Ηράκλεια
1 3
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Μαρτίου 2024
- 15:30
Σέρρες 1800
5 2
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Μαρτίου 2024
- 15:30
Άγκιστρο
2 2
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Μαρτίου 2024
- 15:30
Πήγασος
3 0
Χριστός
Αγωνιστική 19
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Μαρτίου 2024
- 16:00
Βυρώνεια
2 1
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Ποντισμένο
3 0
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Λευκώνας
1 1
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Ελαιώνας
1 5
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Χριστός
0 3
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Σέρρες 1800
Αγωνιστική 18
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Μαρτίου 2024
- 16:00
Καπνόφυτο
1 2
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ηράκλεια
1 1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Προβατάς
6 2
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 18:00
Πήγασος
1 1
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ελαιώνας
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Σέρρες 1800
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άγκιστρο
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Αγωνιστική 17
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 2
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Λευκώνας
3 1
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ποντισμένο
4 4
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Κάτω Μητρούση
0 3
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ηράκλεια
2 2
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Βυρώνεια
3 0
Χριστός
Αγωνιστική 16
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Καπνόφυτο
1 1
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Προβατάς
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Άγκιστρο
0 2
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ελαιώνας
1 4
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Πήγασος
1 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Βυρώνεια
0 1
Ποντισμένο
Αγωνιστική 15
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 0
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ηράκλεια
3 1
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Σέρρες 1800
3 1
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Πήγασος
1 1
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Ποντισμένο
Αγωνιστική 14
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Προβατάς
3 0
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Χριστός
0 3
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ποντισμένο
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Καπνόφυτο
0 1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ελαιώνας
0 2
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Βυρώνεια
3 0
Ηράκλεια
Αγωνιστική 13
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Μαρτίου 2024
- 16:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 3
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Σέρρες 1800
0 0
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ηράκλεια
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Ιανουαρίου 2024
- 16:30
Πήγασος
0 2
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Καπνόφυτο
4 0
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Άγκιστρο
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Λευκώνας
3 0
Κάτω Μητρούση
Αγωνιστική 12
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ποντισμένο
7 4
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ελαιώνας
1 4
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Βυρώνεια
3 2
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Χριστός
0 3
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Πήγασος
Αγωνιστική 11
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Μαρτίου 2024
- 16:00
Ελαιώνας
1 6
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Προβατάς
2 1
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ηράκλεια
0 5
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Καπνόφυτο
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Άγκιστρο
2 1
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Πήγασος
3 0
Κάτω Μητρούση
Αγωνιστική 10
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ποντισμένο
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Λευκώνας
1 2
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ηράκλεια
1 1
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Βυρώνεια
2 2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 13:00
Σέρρες 1800
2 1
Πήγασος
Αγωνιστική 9
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Προβατάς
2 2
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ελαιώνας
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 4
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Βυρώνεια
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 3
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Δεκεμβρίου 2023
- 12:00
Πήγασος
1 1
Άγκιστρο
Αγωνιστική 8
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
26 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Λευκώνας
2 3
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
26 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ηράκλεια
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
26 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Σέρρες 1800
6 0
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Πήγασος
0 2
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 12:00
Άγκιστρο
3 1
Καπνόφυτο
Αγωνιστική 7
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
19 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
0 2
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
19 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ποντισμένο
3 1
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
19 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Προβατάς
9 0
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Βυρώνεια
1 6
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 3
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ελαιώνας
0 5
Άγκιστρο
Αγωνιστική 6
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
12 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ηράκλεια
1 1
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
12 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Καπνόφυτο
3 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
12 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Προβατάς
6 0
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 18:00
Πήγασος
0 2
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Άγκιστρο
0 0
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Σέρρες 1800
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Αγωνιστική 5
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
5 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
2 1
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
5 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ποντισμένο
5 1
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 3
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Βυρώνεια
2 2
Προβατάς
Αγωνιστική 4
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ελαιώνας
1 2
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Χριστός
0 3
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 12:00
Πήγασος
3 2
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Σέρρες 1800
6 0
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Καπνόφυτο
0 1
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Άγκιστρο
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Προβατάς
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Αγωνιστική 3
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 0
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ηράκλεια
2 1
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ποντισμένο
7 1
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Διαγόρας Κερκίνης
0 3
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Σέρρες 1800
3 0
Άγκιστρο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Λευκώνας
2 0
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Προβατάς
Αγωνιστική 2
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 18:30
Καπνόφυτο
0 3
Πήγασος
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ελαιώνας
2 2
Ηράκλεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Χριστός
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 16:30
Βυρώνεια
1 3
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 16:30
Ποντισμένο
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 16:00
Προβατάς
2 2
Σέρρες 1800
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 13:30
Άγκιστρο
6 2
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Αγωνιστική 1
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 19:30
Πήγασος
2 1
Ελαιώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
3 0
Καπνόφυτο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Ποντισμένο
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Λευκώνας
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Άγκιστρο
0 1
Προβατάς
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Σέρρες 1800
8 0
Χριστός
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Ηράκλεια
0 3
Βυρώνεια
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
27
2
Σέρρες 1800
16
3
15
4
Ποντισμένο
12
5
Σέρρες 1800
11
6
Σέρρες 1800
11
7
Σέρρες 1800
11