Α1 Επίλεκτη κατηγορία

2021-22
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ι η ι ν
>
14
33
10
3
1
33
8
25
2
ν ν ν ι ν
>
14
32
9
5
0
33
9
24
3
ν ν ι ν ν
>
14
32
10
2
2
34
12
22
4
ι η ν ν η
>
14
26
8
2
4
23
17
6
5
η ι ν η ν
>
14
25
8
1
5
30
28
2
6
ν η η ν ν
>
14
24
8
0
6
28
24
4
7
ν η ν ι η
>
14
23
7
2
5
25
16
9
8
ν ν ν ν η
>
14
22
6
4
4
36
23
13
9
η ν ν ν η
>
14
21
7
0
7
25
15
10
10
ν η ι ν ν
>
14
21
6
3
5
19
17
2
11
η ν ν η ν
>
14
20
6
2
6
19
19
0
12
ν ν ν η η
>
14
16
5
1
8
15
28
-13
13
η η η η η
>
14
10
3
1
10
14
41
-27
14
η η η η η
>
14
7
2
1
11
14
31
-17
15
η ν η η η
>
13
6
2
0
11
8
36
-28
16
η η η η η
>
13
1
0
1
12
12
44
-32
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Αμμουδιά
0–0
2–0
1–1
7–1
5–1
1–0
2–2
2–0
3–0
2–0
1–2
3–0
2–0
 
2–1
2 Χείμαρρος
0–0
1–1
1–1
3–2
1–0
3–2
2–2
1–0
1–1
2–0
5–0
3–0
4–0
6–0
3 Σέρρες 1800
0–2
1–1
1–2
2–1
4–1
1–1
1–0
2–1
2–0
3–0
3–0
4–2
5–1
5–0
4 Άνω Μητρούση
1–1
1–1
2–1
3–4
0–2
1–0
3–1
0–1
0–3
 
2–0
2–0
2–1
3–0
3–2
5 Λιθότοπος
1–7
2–3
1–2
4–3
3–1
1–0
2–1
0–2
3–3
0–1
4–1
 
5–3
2–1
2–0
6 Σιδηρόκαστρο
1–5
0–1
1–4
2–0
1–3
0–1
5–4
0–4
2–0
3–1
5–0
3–0
2–1
3–0
7 Σκοτούσα
0–1
2–3
1–1
0–1
0–1
1–0
1–5
1–0
0–0
3–1
7–0
2–0
4–2
3–1
8 Άγιο Πνεύμα
2–2
2–2
 
1–3
1–2
4–5
5–1
3–1
2–1
2–2
0–1
6–1
3–0
3–0
2–2
9 Νεοχώρι
0–2
0–1
0–1
1–0
2–0
4–0
0–1
1–3
2–0
3–0
2–0
2–3
1–2
7–2
10 Χρυσό
0–3
 
1–2
3–0
3–3
0–2
0–0
1–2
0–2
1–0
3–1
2–1
1–1
2–0
2–0
11 Άνω Πορόϊα
0–2
1–1
0–2
1–0
1–3
1–3
2–2
0–3
0–1
4–0
2–1
4–0
1–0
2–1
12 Μεγαλοχώρι
2–1
0–2
0–3
0–2
1–4
0–5
 
1–0
0–2
1–3
0–4
1–1
1–0
5–0
3–1
13 Ροδολίβος
0–3
0–5
0–3
0–2
0–3
0–7
1–6
3–2
1–2
1–2
1–1
2–1
1–2
4–2
14 Πρώτη
0–2
0–3
2–4
1–2
3–5
1–2
0–2
0–3
 
1–1
0–4
0–1
1–2
2–0
3–0
15 Δραβήσκος
0–4
1–5
0–3
1–2
0–3
2–4
0–3
2–1
0–2
0–1
0–5
2–1
0–2
 
16 Ροδόπολη
1–2
0–6
0–5
2–3
0–2
 
1–3
2–2
2–7
0–2
1–2
1–3
2–4
0–3
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Δραβήσκου 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δραβήσκος
- -
Ροδόπολη
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
-
-
Ροδόπολη
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άγιο Πνεύμα
- -
Σέρρες 1800
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
-
-
Σέρρες 1800
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ροδόπολης 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ροδόπολη
- -
Σιδηρόκαστρο
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
-
-
Σιδηρόκαστρο
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Λιθοτόπου 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Λιθότοπος
- -
Ροδολίβος
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Ροδολίβος
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Αμμουδιάς 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Αμμουδιά
- -
Δραβήσκος
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
-
-
Δραβήσκος
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μεγαλοχώρι
- -
Σκοτούσα
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
-
-
Σκοτούσα
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άνω Μητρούση
- -
Άνω Πορόϊα
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
-
-
Άνω Πορόϊα
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Πρώτης 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πρώτη
- -
Νεοχώρι
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
-
-
Νεοχώρι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Χρυσού 22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Χρυσό
- -
Χείμαρρος
22 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
-
-
Χείμαρρος
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 4
Άγιο Πνεύμα
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
5
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ροδολίβος
0 3
Σέρρες 1800
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
3
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Σκοτούσα
0 1
Λιθότοπος
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Νεοχώρι
0 2
Αμμουδιά
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Μεγαλοχώρι
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
4
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Χειμάρρου 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Χείμαρρος
3 0
Πρώτη
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Χρυσού 15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Χρυσό
3 0
Άνω Μητρούση
15 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 5 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άγιο Πνεύμα
6 1
Ροδολίβος
5 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
6
1
Ροδολίβος
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Δραβήσκος
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδόπολης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ροδόπολη
2 7
Νεοχώρι
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
2
7
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
0 1
Άνω Πορόϊα
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μεγαλοχώρι
1 3
Χρυσό
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
3
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
1 2
Άνω Μητρούση
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
1 1
Σκοτούσα
18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αμμουδιάς 18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
0 0
Χείμαρρος
18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 5 Ιανουαρίου 2022 15:00
Άνω Πορόϊα
0 2
Σέρρες 1800
5 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
2
Σέρρες 1800
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
4 0
Σιδηρόκαστρο
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
4
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χρυσό
3 3
Λιθότοπος
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
3
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
1 1
Αμμουδιά
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
0 1
Μεγαλοχώρι
12 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
1
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μαυρολόφου 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δραβήσκος
0 3
Άγιο Πνεύμα
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Σκοτούσα
7 0
Ροδολίβος
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
7
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
6 0
Ροδόπολη
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
6
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Ροδολίβους 22 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ροδολίβος
1 2
Άνω Πορόϊα
22 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
2
Άνω Πορόϊα
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 1
Χείμαρρος
15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
1 2
Μεγαλοχώρι
15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
5 3
Πρώτη
15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
5
3
Πρώτη
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
5 1
Σκοτούσα
8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
5
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Δραβήσκος
2 1
Νεοχώρι
8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ροδόπολης 8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ροδόπολη
2 3
Άνω Μητρούση
8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
2
3
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Καρυπίδης (ΕΠΣ Κιλκίς)
Γήπεδο Αεροδρομίου 8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Χρυσό
8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
1 3
Άγιο Πνεύμα
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Σκοτούσα
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
0 2
Σιδηρόκαστρο
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
2 4
Σέρρες 1800
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
4
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Ροδόπολη
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
4 0
Δραβήσκος
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
4
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χρυσό
2 1
Ροδολίβος
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
7 1
Λιθότοπος
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
7
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Μαυρολόφου 12 Ιανουαρίου 2022 15:00
Δραβήσκος
0 3
Άνω Μητρούση
12 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
0
3
Άνω Μητρούση
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
0 1
Χείμαρρος
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ροδόπολης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδόπολη
0 2
Λιθότοπος
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 0
Μεγαλοχώρι
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
5
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Άνω Πορόϊα
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σκοτούσας 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σκοτούσα
0 0
Χρυσό
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ροδολίβους 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδολίβος
2 1
Πρώτη
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αεροδρομίου 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
0 2
Αμμουδιά
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 8
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
0 1
Νεοχώρι
15 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
1
Νεοχώρι
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χρυσό
1 0
Άνω Πορόϊα
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδόπολη
0 5
Σέρρες 1800
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Πρώτης 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
0 2
Σκοτούσα
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
2
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεγαλοχώρι
5 0
Δραβήσκος
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
5
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
3 1
Σιδηρόκαστρο
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
3
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
3 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Νέου Σκοπού 1 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
2 0
Μεγαλοχώρι
1 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Νεοχώρι
2
0
Μεγαλοχώρι
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Πρώτη
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Χρυσό
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
1 1
Άνω Μητρούση
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σκοτούσα
0 1
Αμμουδιά
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Δραβήσκου 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Δραβήσκος
1 2
Λιθότοπος
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ροδολίβους 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδολίβος
4 2
Ροδόπολη
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
4
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αεροδρομίου 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Σιδηρόκαστρο
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
3 1
Άγιο Πνεύμα
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδόπολης 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδόπολη
1 3
Σκοτούσα
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
3
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
1 1
Χρυσό
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
0 2
Νεοχώρι
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
2 0
Άνω Πορόϊα
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
5 1
Δραβήσκος
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
5
1
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Ροδολίβος
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεγαλοχώρι
0 2
Χείμαρρος
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
0
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Νέου Σκοπού 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
0 1
Σέρρες 1800
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Νεοχώρι
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
0 3
Αμμουδιά
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Ροδόπολη
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
2 0
Μεγαλοχώρι
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Πρώτη
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Χείμαρρος
3 2
Λιθότοπος
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Σκοτούσα
1 0
Σιδηρόκαστρο
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ροδολίβος
1 2
Δραβήσκος
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
2
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μεγαλοχώρι
1 0
Άγιο Πνεύμα
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αμμουδιά
2 0
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Λιθότοπος
4 3
Άνω Μητρούση
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
3
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Ροδόπολη
0 2
Χρυσό
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Σέρρες 1800
1 1
Χείμαρρος
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Σιδηρόκαστρο
3 1
Άνω Πορόϊα
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Ροδολίβος
3 2
Νεοχώρι
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
3
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μαυρολόφου 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Δραβήσκος
2 4
Σκοτούσα
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
2
4
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μεγαλοχώρι
1 4
Λιθότοπος
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
4
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Πρώτη
3 0
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σέρρες 1800
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χρυσού 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Χρυσό
0 2
Σιδηρόκαστρο
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άνω Πορόϊα
1 0
Δραβήσκος
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σκοτούσας 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Σκοτούσα
1 0
Νεοχώρι
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
0
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Χείμαρρος
5 0
Ροδολίβος
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
5
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Ροδόπολη
1 2
Αμμουδιά
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νέου Σκοπού 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Νεοχώρι
3 0
Άνω Πορόϊα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Νεοχώρι
3
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Σέρρες 1800
3 0
Μεγαλοχώρι
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
3
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Πρώτη
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ροδολίβους 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Ροδολίβος
0 2
Άνω Μητρούση
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μαυρολόφου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Δραβήσκος
0 2
Χρυσό
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
0
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Σκοτούσας 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Σκοτούσα
2 3
Χείμαρρος
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
3
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
1 2
Σέρρες 1800
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Αμμουδιά
5 1
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Ροδολίβος
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Πρώτη
2 0
Δραβήσκος
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άνω Μητρούση
1 0
Σκοτούσα
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Χρυσό
0 2
Νεοχώρι
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άνω Πορόϊα
1 1
Χείμαρρος
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Άγιο Πνεύμα
15
2
 Σιδηρόκαστρο
11
3
 Λιθότοπος
11
4
 Νεοχώρι
10
5
 Λιθότοπος
10
6
 Σέρρες 1800
9
7
 Αμμουδιά
8
8
 Σκοτούσα
8
9
 Σιδηρόκαστρο
7
10
 Σκοτούσα
7
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Άγιο Πνεύμα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
13 Μαρτίου 2003 23 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Παυλίδης Ιάκ.
Αμυντικός
22 Δεκεμβρίου 1996 4 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γαϊδαρτζής Δημ.
Επιθετικός
7 Φεβρουαρίου 1984 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
16 Φεβρουαρίου 2005 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
player photo
Παραπάνης Γ.
Τερματοφύλακας
15 Φεβρουαρίου 1985 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Ιανουαρίου 1978 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γκόγκας Αθ.
Επιθετικός
29 Σεπτεμβρίου 1980 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
13 Ιανουαρίου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Δρουμαλιάς Κων/νος
Τερματοφύλακας
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αμμουδιά
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
14 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
14 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
1 Φεβρουαρίου 1995 30 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κουτογλίδης Απόστ.
Τερματοφύλακας
29 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Τσιντσάρης Δημ.
Τερματοφύλακας
24 Αυγούστου 1993 15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
12 Δεκεμβρίου 2002 15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κοπαίδης Πασχ.
Επιθετικός
1 Ιανουαρίου 2002 15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
25 Μαρτίου 2000 5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
3 Μαΐου 2005 5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Μπάσιος Παναγ.
Τερματοφύλακας
11 Ιανουαρίου 1999 5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
31 Ιουλίου 1999 11 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
28 Μαΐου 1994 3 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
1 Ιανουαρίου 1994 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
3 Μαΐου 2005 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
16 Σεπτεμβρίου 1988 6 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
29 Αυγούστου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Πλατνάρης Βασ.
Επιθετικός
29 Αυγούστου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Άνω Μητρούση
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
8 Φεβρουαρίου 1998 11 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
8 Ιανουαρίου 1998 10 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Άνω Πορόϊα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
27 Σεπτεμβρίου 2000 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
7 Ιανουαρίου 2007 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΧΗΝΑΚΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
Τερματοφύλακας
24 Ιανουαρίου 2007 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
8 Απριλίου 1995 1 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
14 Οκτωβρίου 1994 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γκαλαϊτσης Στέργιος
Τερματοφύλακας
11 Απριλίου 2006 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
28 Μαρτίου 1989 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Σαμαράς Νικ.
Αμυντικός
5 Φεβρουαρίου 1999 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
30 Νοεμβρίου 1995
Χείμαρρος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
player photo
Λεκάκης Γεώργ.
Επιθετικός
7 Δεκεμβρίου 1987 7 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
31 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
28 Μαρτίου 1989 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
23 Απριλίου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Ιουλίου 1975 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Χρυσό
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
23 Αυγούστου 2001 10 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo