Α1 Επίλεκτη κατηγορία

2021-22
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Αμμουδιά
ι η ι ν ν
15
36
11
3
1
39
8
31
2
Χείμαρρος
ν ν ι ν ν
15
35
10
5
0
34
9
25
3
Σέρρες 1800
ν ι ν ν ν
15
35
11
2
2
36
13
23
4
15
29
9
2
4
27
20
7
5
Λιθότοπος
ι ν η ν ν
15
28
9
1
5
37
29
8
6
15
27
9
0
6
30
25
5
7
Σκοτούσα
η ν ι η ι
15
24
7
3
5
27
18
9
8
Νεοχώρι
ν ν ν η ν
15
24
8
0
7
29
18
11
9
15
22
6
4
5
37
25
12
10
Χρυσό
η ι ν ν η
15
21
6
3
6
19
18
1
11
Άνω Πορόϊα
ν ν η ν η
15
20
6
2
7
22
23
-1
12
Μεγαλοχώρι
ν ν η η ι
15
17
5
2
8
17
30
-13
13
Ροδολίβος
η η η η η
15
10
3
1
11
15
48
-33
14
Δραβήσκος
η η η η ν
15
9
3
0
12
11
43
-32
15
Πρώτη
η η η η η
15
7
2
1
12
17
35
-18
16
Ροδόπολη
η η η η η
15
1
0
1
14
14
49
-35
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αμμουδιά
Χείμαρρος
Σέρρες 1800
Άνω Μητρούση
Λιθότοπος
Σιδηρόκαστρο
Σκοτούσα
Νεοχώρι
Άγιο Πνεύμα
Χρυσό
Άνω Πορόϊα
Μεγαλοχώρι
Ροδολίβος
Δραβήσκος
Πρώτη
Ροδόπολη
1 Αμμουδιά
0–0
2–0
1–1
7–1
5–1
1–0
2–0
2–2
3–0
2–0
1–2
3–0
6–0
2–0
2–1
2 Χείμαρρος
0–0
1–1
1–1
3–2
1–0
3–2
1–0
2–2
1–0
1–1
2–0
5–0
4–0
3–0
6–0
3 Σέρρες 1800
0–2
1–1
1–2
2–1
4–1
1–1
1–0
2–1
2–1
2–0
3–0
3–0
5–1
4–2
5–0
4 Άνω Μητρούση
1–1
1–1
2–1
3–4
0–2
1–0
0–1
3–1
0–3
4–3
2–0
2–0
3–0
2–1
3–2
5 Λιθότοπος
1–7
2–3
1–2
4–3
3–1
1–0
0–2
2–1
3–3
0–1
4–1
7–1
2–1
5–3
2–0
6 Σιδηρόκαστρο
1–5
0–1
1–4
2–0
1–3
0–1
0–4
5–4
2–0
3–1
5–0
3–0
3–0
2–1
2–1
7 Σκοτούσα
0–1
2–3
1–1
0–1
0–1
1–0
1–0
1–5
0–0
3–1
2–2
7–0
4–2
2–0
3–1
8 Νεοχώρι
0–2
0–1
0–1
1–0
2–0
4–0
0–1
1–3
2–0
3–0
2–0
2–3
1–2
4–3
7–2
9 Άγιο Πνεύμα
2–2
2–2
1–2
1–3
1–2
4–5
5–1
3–1
2–1
2–2
0–1
6–1
3–0
3–0
2–2
10 Χρυσό
0–3
0–1
1–2
3–0
3–3
0–2
0–0
0–2
1–2
1–0
3–1
2–1
2–0
1–1
2–0
11 Άνω Πορόϊα
0–2
1–1
0–2
3–4
1–0
1–3
1–3
0–3
2–2
0–1
4–0
2–1
1–0
4–0
2–1
12 Μεγαλοχώρι
2–1
0–2
0–3
0–2
1–4
0–5
2–2
0–2
1–0
1–3
0–4
1–1
5–0
1–0
3–1
13 Ροδολίβος
0–3
0–5
0–3
0–2
1–7
0–3
0–7
3–2
1–6
1–2
1–2
1–1
1–2
2–1
4–2
14 Δραβήσκος
0–6
0–4
1–5
0–3
1–2
0–3
2–4
2–1
0–3
0–2
0–1
0–5
2–1
0–2
3–1
15 Πρώτη
0–2
0–3
2–4
1–2
3–5
1–2
0–2
3–4
0–3
1–1
0–4
0–1
1–2
2–0
3–0
16 Ροδόπολη
1–2
0–6
0–5
2–3
0–2
1–2
1–3
2–7
2–2
0–2
1–2
1–3
2–4
1–3
0–3
Αγωνιστική 15
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 2
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Ροδόπολη
1 2
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Λιθότοπος
7 1
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Αμμουδιά
6 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Μεγαλοχώρι
2 2
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άνω Μητρούση
4 3
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Πρώτη
3 4
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσό
0 1
Χείμαρρος
Αγωνιστική 14
Α1 Επίλεκτη 2021-22
1 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Δραβήσκος
3 1
Ροδόπολη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 4
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Ροδολίβος
0 3
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Σκοτούσα
0 1
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Νεοχώρι
0 2
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Χείμαρρος
3 0
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Χρυσό
3 0
Άνω Μητρούση
Αγωνιστική 13
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
6 1
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
2 7
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Λιθότοπος
0 1
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 3
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πρώτη
1 2
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
18 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
1 1
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
18 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αμμουδιά
0 0
Χείμαρρος
Αγωνιστική 12
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άνω Πορόϊα
0 2
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
4 0
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσό
3 3
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
1 1
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πρώτη
0 1
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
11 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Δραβήσκος
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
11 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σκοτούσα
7 0
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
11 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χείμαρρος
6 0
Ροδόπολη
Αγωνιστική 11
Α1 Επίλεκτη 2021-22
22 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδολίβος
1 2
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 1
Χείμαρρος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αμμουδιά
1 2
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Λιθότοπος
5 3
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
5 1
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Δραβήσκος
2 1
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
2 3
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Χρυσό
Αγωνιστική 10
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
1 3
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
0 2
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πρώτη
2 4
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Ροδόπολη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χείμαρρος
4 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
4 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσό
2 1
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
4 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αμμουδιά
7 1
Λιθότοπος
Αγωνιστική 9
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Δραβήσκος
0 3
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
0 1
Χείμαρρος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
0 2
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
27 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
27 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σκοτούσα
0 0
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
27 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδολίβος
2 1
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
27 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
0 2
Αμμουδιά
Αγωνιστική 8
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
0 1
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Χρυσό
1 0
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
0 5
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Πρώτη
0 2
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Μεγαλοχώρι
5 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Λιθότοπος
3 1
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
20 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Χείμαρρος
2 2
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
20 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αμμουδιά
3 0
Ροδολίβος
Αγωνιστική 7
Α1 Επίλεκτη 2021-22
1 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
2 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Χείμαρρος
1 1
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σκοτούσα
0 1
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Δραβήσκος
1 2
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδολίβος
4 2
Ροδόπολη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 6
Α1 Επίλεκτη 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
3 1
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
1 3
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Πρώτη
1 1
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Λιθότοπος
0 2
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Αμμουδιά
2 0
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
5 1
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 2
Χείμαρρος
Αγωνιστική 5
Α1 Επίλεκτη 2021-22
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
0 1
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Χρυσό
0 3
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Ροδόπολη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
2 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Χείμαρρος
3 2
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Σκοτούσα
1 0
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Ροδολίβος
1 2
Δραβήσκος
Αγωνιστική 4
Α1 Επίλεκτη 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Μεγαλοχώρι
1 0
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Αμμουδιά
2 0
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Λιθότοπος
4 3
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Ροδόπολη
0 2
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
9 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Σέρρες 1800
1 1
Χείμαρρος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
9 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Σιδηρόκαστρο
3 1
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
9 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Ροδολίβος
3 2
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
9 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Δραβήσκος
2 4
Σκοτούσα
Αγωνιστική 3
Α1 Επίλεκτη 2021-22
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Μεγαλοχώρι
1 4
Λιθότοπος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Πρώτη
3 0
Ροδόπολη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Χρυσό
0 2
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Άνω Πορόϊα
1 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
2 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
2 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Σκοτούσα
1 0
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
2 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Χείμαρρος
5 0
Ροδολίβος
Αγωνιστική 2
Α1 Επίλεκτη 2021-22
26 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
26 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Ροδόπολη
1 2
Αμμουδιά
Α1 Επίλεκτη 2021-22
26 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Νεοχώρι
3 0
Άνω Πορόϊα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Σέρρες 1800
3 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Πρώτη
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Ροδολίβος
0 2
Άνω Μητρούση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Δραβήσκος
0 2
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Σκοτούσα
2 3
Χείμαρρος
Αγωνιστική 1
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Λιθότοπος
1 2
Σέρρες 1800
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Αμμουδιά
5 1
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Πρώτη
2 0
Δραβήσκος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Άνω Μητρούση
1 0
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Χρυσό
0 2
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Άνω Πορόϊα
1 1
Χείμαρρος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
18 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
Σκόρερς
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Άγιο Πνεύμα
15
2
Νεοχώρι
13
3
13
4
Λιθότοπος
12
5
Σιδηρόκαστρο
11
6
10
7
8
8
8
9
8
10
Άνω Μητρούση
7
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Κάρτες παικτών
Θ
Παίκτης
Βαθμ
1
Σύρπας Χρίστος
Ροδολίβος
3
0
2
13
2
Καραμανλής Σταμ.
Ροδόπολη
1
1
1
8
3
ΤΖΙΜΠΑΣ Ν.
Άγιο Πνεύμα
2
0
1
7
4
Ρούμπος Λάζ.
Άγιο Πνεύμα
1
0
1
6
5
Παπαδόπουλος Στ.
Άνω Μητρούση
1
0
1
6
6
Νάτσιος Φωτ.
Μεγαλοχώρι
1
0
1
6
7
Κεραμιδάς Αθαν.
Δραβήσκος
2
2
0
6
8
Γιανναράκης Ραφ.
Άνω Μητρούση
1
0
1
6
9
Θεοδωρίδης Κωνστ.
Σκοτούσα
0
0
1
5
10
Μιντσώκης Κωνστ.
Μεγαλοχώρι
0
0
1
5
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
Βαθμ
1
Άνω Μητρούση
Άνω Μητρούση
9
2
4
33
2
Ροδολίβος
Ροδολίβος
13
1
2
25
3
Ροδόπολη
Ροδόπολη
14
3
1
25
4
Άγιο Πνεύμα
Άγιο Πνεύμα
12
1
2
24
5
Μεγαλοχώρι
Μεγαλοχώρι
7
1
2
19
6
Δραβήσκος
Δραβήσκος
14
2
0
18
7
Σέρρες 1800
Σέρρες 1800
10
1
1
17
8
Σιδηρόκαστρο
Σιδηρόκαστρο
10
2
0
14
9
Χείμαρρος
Χείμαρρος
13
0
0
13
10
Αμμουδιά
Αμμουδιά
9
1
0
11
11
Χρυσό
Χρυσό
8
1
0
10
12
Άνω Πορόϊα
Άνω Πορόϊα
9
0
0
9
13
Σκοτούσα
Σκοτούσα
0
2
1
9
14
Λιθότοπος
Λιθότοπος
3
2
0
7
15
Νεοχώρι
Νεοχώρι
4
0
0
4
Άγιο Πνεύμα
Άγιο Πνεύμα
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Ραφαήλ Κίστα
- 10 Ιανουαρίου 2002
10 Ιανουαρίου 2002
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Φυλακτούδης Γεωργ.
Αμυντικός
- 13 Μαρτίου 2003
13 Μαρτίου 2003
23 Δεκεμβρίου 2021
Ελεύθερος
23 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Παυλίδης Ιάκ.
Αμυντικός
- 22 Δεκεμβρίου 1996
22 Δεκεμβρίου 1996
4 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
4 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γαϊδαρτζής Δημ.
Επιθετικός
- 7 Φεβρουαρίου 1984
7 Φεβρουαρίου 1984
1 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΤΖΙΑΝΗΣ Απόστ.
- 16 Φεβρουαρίου 2005
16 Φεβρουαρίου 2005
1 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Γαϊδαρτζής Δημ.
Επιθετικός
- 7 Φεβρουαρίου 1984
7 Φεβρουαρίου 1984
31 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
31 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Damzi Emi
Επιθετικός
- 8 Σεπτεμβρίου 1992
8 Σεπτεμβρίου 1992
24 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
24 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Κουδόσιος Γεώργ.
Μέσος
- 10 Σεπτεμβρίου 2004
10 Σεπτεμβρίου 2004
12 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
12 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Μήλιος Κων.
Αμυντικός
- 12 Μαρτίου 1991
12 Μαρτίου 1991
3 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Παυλίδης Ιάκ.
Αμυντικός
- 22 Δεκεμβρίου 1996
22 Δεκεμβρίου 1996
3 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Χουρουζίδης Θωμάς
Επιθετικός
- 24 Φεβρουαρίου 1989
24 Φεβρουαρίου 1989
3 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Παραπάνης Γ.
Τερματοφύλακας
- 15 Φεβρουαρίου 1985
15 Φεβρουαρίου 1985
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Δράκογλου Χρήστ.
Επιθετικός
- 7 Ιανουαρίου 1978
7 Ιανουαρίου 1978
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Γκόγκας Αθ.
Επιθετικός
- 29 Σεπτεμβρίου 1980
29 Σεπτεμβρίου 1980
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Αναστασιάδης Αθαν.
- 13 Ιανουαρίου 2003
13 Ιανουαρίου 2003
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Δρουμαλιάς Κων/νος
Τερματοφύλακας
-
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αμμουδιά
Αμμουδιά
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Ζιγκερίδης Χαράλ.
Επιθετικός
-
17 Φεβρουαρίου 2022
Ελεύθερος
17 Φεβρουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Σπανίδης Ιωάνν.
Αμυντικός
- 15 Μαρτίου 1993
15 Μαρτίου 1993
28 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
28 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Τοπάλι Γρηγ.
Μέσος
- 1 Νοεμβρίου 1992
1 Νοεμβρίου 1992
26 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
26 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Damzi Emi
- 8 Σεπτεμβρίου 1992
8 Σεπτεμβρίου 1992
24 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
24 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
14 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
14 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Στοΐλας Γιώργος
Αμυντικός
-
14 Ιανουαρίου 2022
Ελεύθερος
14 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Δαγκούλης Ευστάθιος
Αμυντικός
- 1 Φεβρουαρίου 1995
1 Φεβρουαρίου 1995
30 Δεκεμβρίου 2021
Ελεύθερος
30 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κουτογλίδης Απόστ.
Τερματοφύλακας
-
29 Δεκεμβρίου 2021
Ελεύθερος
29 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Τσιντσάρης Δημ.
Τερματοφύλακας
- 24 Αυγούστου 1993
24 Αυγούστου 1993
15 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Λαδόπουλος Ιωάνν.
Μέσος
- 12 Δεκεμβρίου 2002
12 Δεκεμβρίου 2002
15 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κοπαίδης Πασχ.
Επιθετικός
- 1 Ιανουαρίου 2002
1 Ιανουαρίου 2002
15 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
15 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Τσιόπτσης Σταμ.
Μέσος
- 25 Μαρτίου 2000
25 Μαρτίου 2000
5 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδ.
Μέσος
- 3 Μαΐου 2005
3 Μαΐου 2005
5 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Μπάσιος Παναγ.
Τερματοφύλακας
- 11 Ιανουαρίου 1999
11