Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ι ν ν
17
45
14
3
0
49
13
36
2
ν ν ν ι η
16
34
10
4
2
28
13
15
3
ι ν ν ν ν
17
28
8
4
5
27
21
6
4
ν ν ν ι ν
16
27
8
3
5
29
17
12
5
η η ν ν η
17
24
7
3
7
31
21
10
6
ν η ι η ν
17
17
5
2
10
28
49
-21
7
η η ι η η
17
13
4
1
12
23
50
-27
8
η η ι ι η
16
12
3
3
10
16
34
-18
9
η η η η η
17
12
3
3
11
24
37
-13
1 Καλά Δένδρα
3–1
2–2
2–2
3–1
1–0
1–0
2–0
4–0
4–3
1–1
3–1
5–1
3–0
4–0
5–0
2–1
4–0
2 Αναγέννηση
2–2
1–3
2–1
2–1
1–0
1–1
2–0
1–1
3–1
1–2
1–0
2–0
4–0
3–1
2–0
0–0
3 Ηράκλεια
1–3
2–2
1–2
1–2
1–0
0–0
1–0
2–0
2–2
2–0
1–2
2–5
3–0
2–1
0–0
4–1
2–1
4 Κ. Μητρούση
0–1
0–1
1–1
0–1
0–0
0–1
2–1
1–0
5–0
5–2
2–4
4–2
2–1
4–0
1–1
2–1
5 ΠΟΣ 2000
0–4
0–2
1–1
0–2
2–2
0–1
0–2
0–1
1–2
3–1
4–0
2–0
8–0
1–0
2–2
2–0
5–1
6 Στρυμονικό
1–1
3–4
2–1
1–3
2–1
0–2
2–5
0–5
0–4
1–3
5–1
2–1
1–4
5–1
1–5
1–1
1–7
7 Ιωνικός Σερρών
1–5
1–3
0–2
0–1
0–3
5–2
2–4
4–2
0–8
0–2
4–1
1–5
1–2
2–1
0–0
1–4
1–5
8 Βυρώνεια
0–4
0–3
1–3
0–4
0–0
1–2
0–4
1–2
2–2
0–1
5–1
1–5
0–0
1–2
2–0
2–1
9 Θύελλα Καμενικίων
1–2
0–4
0–5
0–0
0–2
1–2
1–4
1–2
1–1
1–5
0–2
7–1
1–1
5–1
4–1
1–2
0–2
8 Mar 2020
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Μαρτίου 2020 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
7 Mar 2020
Γήπεδο Ηράκλειας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
23 Feb 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 4
Κάτω Μητρούση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
4
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ηράκλειας 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
5
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
15 Feb 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
ΠΟΣ 2000
1 0
Βυρώνεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
1
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
9 Feb 2020
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
5
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Βυρώνειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ιωνικός Σερρών
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ηράκλειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
ΠΟΣ 2000
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
8 Feb 2020
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
2 Feb 2020
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Βυρώνειας 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ηράκλεια
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
1 Feb 2020
Γήπεδο Χρυσού 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
26 Jan 2020
Γήπεδο Αναγέννησης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
25 Jan 2020
Γήπεδο Καλών Δένδρων 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
19 Jan 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
12 Jan 2020
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Ιωνικός Σερρών
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
2
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Κ. Μητρούση
0
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
9 Jan 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 3
Ηράκλεια
9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
3
Ηράκλεια
| Εξ Αναβολής
4 Jan 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
5
Καλά Δένδρα
| Εξ Αναβολής
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
22 Dec 2019
Γήπεδο Βυρώνειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ηράκλειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 5
Ιωνικός Σερρών
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
5
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
15 Dec 2019
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
14 Dec 2019
Γήπεδο Πεπονιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεπονιάς
ΠΟΣ 2000
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
8 Dec 2019
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
7 Dec 2019
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
2 4
Ιωνικός Σερρών
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
4
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
1 Dec 2019
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
4
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
30 Nov 2019
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
27 Nov 2019
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
24 Nov 2019
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
5
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
23 Nov 2019
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
2 1
Βυρώνεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
17 Nov 2019
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ηράκλειας 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 1
Βυρώνεια
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
16 Nov 2019
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
10 Nov 2019
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
3
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
9 Nov 2019
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0 1
Κάτω Μητρούση
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0
1
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
3 Nov 2019
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
0 0
Ηράκλεια
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κ. Μητρούση
0
0
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
2 Nov 2019
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
27 Oct 2019
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
26 Oct 2019
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1 0
Κάτω Μητρούση
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0 8
ΠΟΣ 2000
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0
8
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
20 Oct 2019
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
7
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Μητρούση
2 1
Βυρώνεια
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
19 Oct 2019
Γήπεδο Χρυσού 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
13 Oct 2019
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2 0
Θύελλα Καμενικίων
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0 4
ΠΟΣ 2000
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0
4
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
12 Oct 2019
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
3 1
Ιωνικός Σερρών
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Σκόρερ
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Καλά Δένδρα
15
2
 Αναγέννηση
9
3
 Στρυμονικό
9
4
 ΠΟΣ 2000
7
5
 Κ. Μητρούση
6
Ασίστ
Θέση# Παίκτης Ασσίστ
1
 ΠΟΣ 2000
1
2
 Καλά Δένδρα
0
3
 Καλά Δένδρα
0
4
 Κ. Μητρούση
0
5
 Ηράκλεια
0
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.