Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
17
45
14
3
0
49
13
36
2
Αναγέννηση
ν ν ν ι η
16
34
10
4
2
28
13
15
3
Ηράκλεια
ι ν ν ν ν
17
28
8
4
5
27
21
6
4
16
27
8
3
5
29
17
12
5
ΠΟΣ 2000
η η ν ν η
17
24
7
3
7
31
21
10
6
Στρυμονικό
ν η ι η ν
17
17
5
2
10
28
49
-21
7
17
13
4
1
12
23
50
-27
8
Βυρώνεια
η η ι ι η
16
12
3
3
10
16
34
-18
9
17
12
3
3
11
24
37
-13
Καλά Δένδρα
Αναγέννηση
Ηράκλεια
Κάτω Μητρούση
ΠΟΣ 2000
Στρυμονικό
Ιωνικός Σερρών
Βυρώνεια
Θύελλα Καμενικίων
1 Καλά Δένδρα
3–1
2–2
2–2
3–1
1–0
1–0
2–0
4–0
4–3
1–1
3–1
5–1
3–0
4–0
5–0
2–1
4–0
2 Αναγέννηση
2–2
1–3
2–1
2–1
1–0
1–1
2–0
1–1
3–1
1–2
1–0
2–0
4–0
3–1
2–0
0–0
3 Ηράκλεια
1–3
2–2
1–2
1–2
1–0
0–0
1–0
2–0
2–2
2–0
1–2
2–5
3–0
2–1
0–0
4–1
2–1
4 Κ. Μητρούση
0–1
0–1
1–1
0–1
0–0
0–1
2–1
1–0
5–0
5–2
2–4
4–2
2–1
4–0
1–1
2–1
5 ΠΟΣ 2000
0–4
0–2
1–1
0–2
2–2
0–1
0–2
0–1
1–2
3–1
4–0
2–0
8–0
1–0
2–2
2–0
5–1
6 Στρυμονικό
1–1
3–4
2–1
1–3
2–1
0–2
2–5
0–5
0–4
1–3
5–1
2–1
1–4
5–1
1–5
1–1
1–7
7 Ιωνικός Σερρών
1–5
1–3
0–2
0–1
0–3
5–2
2–4
4–2
0–8
0–2
4–1
1–5
1–2
2–1
0–0
1–4
1–5
8 Βυρώνεια
0–4
0–3
1–3
0–4
0–0
1–2
0–4
1–2
2–2
0–1
5–1
1–5
0–0
1–2
2–0
2–1
9 Θύελλα Καμενικίων
1–2
0–4
0–5
0–0
0–2
1–2
1–4
1–2
1–1
1–5
0–2
7–1
1–1
5–1
4–1
1–2
0–2
8 Μαρ 2020
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
7 Μαρ 2020
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
23 Φεβ 2020
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 4
Κάτω Μητρούση
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
15 Φεβ 2020
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
ΠΟΣ 2000
1 0
Βυρώνεια
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
9 Φεβ 2020
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ιωνικός Σερρών
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηράκλεια
1 0
ΠΟΣ 2000
8 Φεβ 2020
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
2 Φεβ 2020
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ηράκλεια
1 Φεβ 2020
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
26 Ιαν 2020
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
25 Ιαν 2020
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
19 Ιαν 2020
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
12 Ιαν 2020
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Ιωνικός Σερρών
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
9 Ιαν 2020
9 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 3
Ηράκλεια
4 Ιαν 2020
4 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
22 Δεκ 2019
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
2 5
Ιωνικός Σερρών
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
15 Δεκ 2019
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
14 Δεκ 2019
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
8 Δεκ 2019
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
7 Δεκ 2019
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
2 4
Ιωνικός Σερρών
1 Δεκ 2019
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
30 Νοέ 2019
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
27 Νοέ 2019
27 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
24 Νοέ 2019
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
23 Νοέ 2019
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
2 1
Βυρώνεια
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
17 Νοέ 2019
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
2 1
Βυρώνεια
16 Νοέ 2019
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
10 Νοέ 2019
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
9 Νοέ 2019
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
ΠΟΣ 2000
0 1
Κάτω Μητρούση
3 Νοέ 2019
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Κάτω Μητρούση
0 0
Ηράκλεια
2 Νοέ 2019
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
27 Οκτ 2019
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
26 Οκτ 2019
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καλά Δένδρα
1 0
Κάτω Μητρούση
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ιωνικός Σερρών
0 8
ΠΟΣ 2000
20 Οκτ 2019
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Κάτω Μητρούση
2 1
Βυρώνεια
19 Οκτ 2019
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
13 Οκτ 2019
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Βυρώνεια
2 0
Θύελλα Καμενικίων
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Στρυμονικό
0 4
ΠΟΣ 2000
12 Οκτ 2019
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καλά Δένδρα
3 1
Ιωνικός Σερρών
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
15
2
Αναγέννηση
9
3
Στρυμονικό
9
4
7
5
Κάτω Μητρούση
6
Ασίστ
Θέση#
Παίκτης
Ασσίστ
1
1
2
Καλά Δένδρα
0
3
Καλά Δένδρα
0
4
Κάτω Μητρούση
0
5
Ηράκλεια
0
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Κάρτες
Θ
Παίκτης
1
Κιοτελεκιάν Χρ.
Θύελλα Καμενικίων
0
0
2
2
Ζαφειρίου Ζαφ.
Θύελλα Καμενικίων
0
1
1
3
Μηλούσης Πασ.
Κάτω Μητρούση
1
0
1
4
Παπαδόπουλος Νικ.
Βυρώνεια
0
0
1
5
Γεωργιάδης Ανδρέας
Βυρώνεια
0
0
1
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
1
Θύελλα Καμενικίων
Θύελλα Καμενικίων
0
1
4
2
Βυρώνεια
Βυρώνεια
0
1
3
3
Στρυμονικό
Στρυμονικό
0
0
3
4
Κάτω Μητρούση
Κάτω Μητρούση
5
1
1
5
Ηράκλεια
Ηράκλεια
0
4
0

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.