Κύπελλο Ε.Π.Σ. Σερρών

2018-2019
Τελικός
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 24 Απριλίου 2019 16:30
Πανσερραϊκός
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Απριλίου 2019 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Ημιτελικοί
Γήπεδο Σκοτούσας 6 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Λευκώνα 13 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Λευκώνας
3 4
Πανσερραϊκός
13 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
3
4
Πανσερραϊκός
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
27 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Λευκώνας
27 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
2
1
Λευκώνας
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
27 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Σκοτούσα
27 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Πετρίδης Ιωάνν.
Φάση των 8
Γήπεδο Χειμάρρου 19 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Χείμαρρος
1 2
Λευκώνας
19 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
2
Λευκώνας
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σκοτούσας 19 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Σκοτούσα
1 0
Νέος Σκοπός
19 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
0
Νέος Σκοπός
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
22 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Νεοχώρι
0 6
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Νεοχώρι
0
6
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Άνω Πορόϊα
0 1
Πανσερραϊκός
22 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Άνω Πορόϊα
0
1
Πανσερραϊκός
Φάση των 16
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Σιδηρόκαστρο
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Σιδηρόκαστρο
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Πρώτη
0 3
Άνω Πορόϊα
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Πρώτη
0
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΠΣ Σέρρες
3 3
Νεοχώρι
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΠΣ Σέρρες
3
3
Νεοχώρι
Πέναλτι 4-5
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Κάτω Καμήλα
2 2
Σκοτούσα
17 Οκτωβρίου 2018 15:30
Κάτω Καμήλα
2
2
Σκοτούσα
Πέναλτι 1-3
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Καπνόφυτο
0 5
Λευκώνας
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Καπνόφυτο
0
5
Λευκώνας
| Δαιτητής: Πετρίδης Ιωάνν.
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Άγιο Πνεύμα
1 2
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Άγιο Πνεύμα
1
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
31 Οκτωβρίου 2018 14:30
Νέα Ζίχνη
0 6
Νέος Σκοπός
31 Οκτωβρίου 2018 14:30
Νέα Ζίχνη
0
6
Νέος Σκοπός
14 Νοεμβρίου 2018 14:30
Λιθότοπος
2 5
Πανσερραϊκός
14 Νοεμβρίου 2018 14:30
Λιθότοπος
2
5
Πανσερραϊκός
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Φάση των 32
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Ροδόπολη
0 1
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Ροδόπολη
0
1
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Χείμαρρος
3 2
Προβατάς
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Χείμαρρος
3
2
Προβατάς
| Δαιτητής: Πετρίδης Ιωάνν.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Άνω Πορόϊα
3 0
Νέο Πετρίτσι
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Άνω Πορόϊα
3
0
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Μεγαλοχώρι
1 2
Λιθότοπος
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Μεγαλοχώρι
1
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Ηρακλής Σερρών
2 4
ΠΣ Σέρρες
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Ηρακλής Σερρών
2
4
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Καπνόφυτο
4 2
Καρπερή
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Καπνόφυτο
4
2
Καρπερή
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Σκοτούσα
3 1
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Σκοτούσα
3
1
Άνω Μητρούση
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Άγκιστρο
0 4
Κάτω Καμήλα
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Άγκιστρο
0
4
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Χρυσό
0 3
Απόλλων Παραλιμνίου
19 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Χρυσό
0
3
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Πεθελινός
0 4
Νεοχώρι
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Πεθελινός
0
4
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Κορμίστα
0 3
Πρώτη
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Κορμίστα
0
3
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Μαυροθάλασσα
0 6
Νέος Σκοπός
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Μαυροθάλασσα
0
6
Νέος Σκοπός
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Δραβήσκος
2 3
Λευκώνας
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Δραβήσκος
2
3
Λευκώνας
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Νιγρίτα
0 2
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2018 16:30
Νιγρίτα
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
3 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σέρρες 1800
1 3
Πανσερραϊκός
3 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σέρρες 1800
1
3
Πανσερραϊκός
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
26 Σεπτεμβρίου 2018 06:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Πανσουλιακός
26 Σεπτεμβρίου 2018 06:30
Νέα Ζίχνη
3
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.