| Γήπεδο Αναγέννησης | 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
η ν ν ν ν
2 : 2
Τελικό
Καλά Δένδρα
ν ν ν ν ν
Τουραντζίδης Μιλτιάδης
20'
Χιντζίδης-Τοπαλίδης Γεώργ.
27'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
31'
Μουσικάκης Κωνστ.
55'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Φώτογλου Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 20'
Τουραντζίδης Μιλτιάδης
Γκολ 2:0 27'
Χιντζίδης-Τοπαλίδης Γεώργ.
31' 2:1 Γκολ (πέναλτι)
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Πετρίδης Ιωάνν.
Έξω:Ηλιάδης Αναστ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Καπόγλου Παύλος
Έξω:Δαύκος Γεωργ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Μουσικάκης Κωνστ.
Έξω:Γραντζάκης Γεωργ.
55' 2:2 Γκολ
Μουσικάκης Κωνστ.
61' Αλλαγή
Μέσα:Τζήμας Κωνστ.
Έξω:Μπούμπαρης
Αλλαγή 72'
Μέσα:Τσιφτελίδης Βασ.
Έξω:Δεβράς Θώμας
78' Αλλαγή
Μέσα:Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Έξω:Παπαδόπουλος Γεώργ.
Αλλαγή 87'
Μέσα:Μαντζουρογιάννης Θ.
Έξω:Τσιμπλινίδης Πασχ.
Βίντεο του Αγώνα
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Ι Η Ν
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
3
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.