Κύπελλο Ε.Π.Σ. Σερρών

2021-22
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Γύροι
1ος Γύρος
Γήπεδο Καλών Δένδρων 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Καλά Δένδρα
5 0
Κάτω Μητρούση
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Ποντισμένου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ποντισμένο
3 1
Καπνόφυτο
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λευκώνα 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Λευκώνας
1 4
Βυρώνεια
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
4
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 3
Θύελλα Καμενικίων
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
3
Θύελλα Καμενικίων
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Πήγασος
2 0
Χριστός
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
2
0
Χριστός
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέα Ζίχνη
4 3
Σκούταρι Fc
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
3
Σκούταρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Μονόβρυση
1 0
Παλαιοκώμη
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
1
0
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Νιγρίτας 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Επτάμυλοι
0 2
Νιγρίτα
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Επτάμυλοι
0
2
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Μεσολακκιά
3 2
Πανσουλιακός
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
3
2
Πανσουλιακός
Παράταση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Εμμ.Παππά 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Εμμ.Παππάς
9 8
Ηρακλής Σερρών
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
9
8
Ηρακλής Σερρών
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
2ος Γύρος
Γήπεδο Καλών Δένδρων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδόπολη
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
4 0
Μεγαλοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Βυρώνειας 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Βυρώνεια
0 5
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
5
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
0 3
Σκοτούσα
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
3
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
1 2
Αμμουδιά
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μοναστηράκι
0 8
Σιδηρόκαστρο
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
8
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Δραβήσκου 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δραβήσκος
1 4
Σέρρες 1800
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
4
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Πήγασος
0 6
Νιγρίτα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
6
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 9 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
0 6
Απόλλων Παραλιμνίου
9 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
6
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
1 5
Νεοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
1
5
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάνν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
3 0
Μεσολακκιά
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
3ος Γύρος
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Σιδηρόκαστρο
0 3
Άγιο Πνεύμα
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Καλά Δένδρα
6 7
Λιθότοπος
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
6
7
Λιθότοπος
Πέναλτι 6-7
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Θύελλα Καμενικίων
2 3
Ροδολίβος
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
2
3
Ροδολίβος
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Νιγρίτα
2 4
Πρώτη
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
4
Πρώτη
Πέναλτι 1-3
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Νέου Σκοπού 8 Ιανουαρίου 2022 14:30
Νεοχώρι
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
8 Ιανουαρίου 2022 14:30
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Νεοχώρι
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Αμμουδιά
4 0
Σκοτούσα
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
4
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Νέα Ζίχνη
2 5
Σέρρες 1800
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ποντισμένου 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Ποντισμένο
0 3
Χείμαρρος
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
0
3
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
4ος Γύρος
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
- -
Αμμουδιά
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Αμμουδιά
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
- -
Άγιο Πνεύμα
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
-
-
Άγιο Πνεύμα
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
- -
Ροδολίβος
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
-
-
Ροδολίβος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.