Κύπελλο Ε.Π.Σ. Σερρών

2021-22
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
2η Φάση
Γήπεδο Καλών Δένδρων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
- -
Ροδόπολη
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
-
-
Ροδόπολη
Γήπεδο Λιθοτόπου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
- -
Μεγαλοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Μεγαλοχώρι
Γήπεδο Βυρώνειας 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Βυρώνεια
- -
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
-
-
Χείμαρρος
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
- -
Σκοτούσα
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
-
-
Σκοτούσα
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
- -
Αμμουδιά
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
-
-
Αμμουδιά
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μοναστηράκι
- -
Σιδηρόκαστρο
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
-
-
Σιδηρόκαστρο
Γήπεδο Δραβήσκου 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δραβήσκος
- -
Σέρρες 1800
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
-
-
Σέρρες 1800
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Πήγασος
- -
Νιγρίτα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
-
-
Νιγρίτα
Γήπεδο Παραλιμνίου
Εμμ.Παππάς
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Παραλιμνίου
Εμμ.Παππάς
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Μονόβρυσης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
- -
Νεοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Νεοχώρι
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
- -
Μεσολακκιά
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Μεσολακκιά
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
- -
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
-
-
Άγιο Πνεύμα
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1η Φάση
Γήπεδο Καλών Δένδρων 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Καλά Δένδρα
5 0
Κάτω Μητρούση
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Ποντισμένου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ποντισμένο
3 1
Καπνόφυτο
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λευκώνα 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Λευκώνας
1 4
Βυρώνεια
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
4
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 3
Θύελλα Καμενικίων
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
3
Θύελλα Καμενικίων
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Πήγασος
2 0
Χριστός
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
2
0
Χριστός
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέα Ζίχνη
4 3
Σκούταρι Fc
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
3
Σκούταρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Μονόβρυση
1 0
Παλαιοκώμη
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
1
0
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Νιγρίτας 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Επτάμυλοι
0 2
Νιγρίτα
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Επτάμυλοι
0
2
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Μεσολακκιά
3 2
Πανσουλιακός
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
3
2
Πανσουλιακός
Παράταση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Εμμ.Παππά 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Εμμ.Παππάς
6 5
Ηρακλής Σερρών
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
6
5
Ηρακλής Σερρών
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.