Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23

2022-23
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
20
49
16
1
3
51
14
37
2
Αμμουδιά
ν ν ν ν ι
20
49
15
4
1
52
8
44
3
20
47
15
2
3
56
16
40
4
Λιθότοπος
η ν ν ι ν
20
39
12
3
5
36
22
14
5
Ροδόπολη
η η ν ν ι
20
26
8
2
10
35
67
-32
6
Μεγαλοχώρι
ν ν η η ι
20
21
5
6
9
23
34
-11
7
Χείμαρρος
ν η η η η
20
20
6
2
12
26
30
-4
8
Άνω Πορόϊα
η η ν η ν
20
20
6
2
12
30
60
-30
9
Σκοτούσα
η η η ν ν
20
19
6
1
13
32
44
-12
10
Χριστός
η η η ν η
20
13
3
4
13
19
45
-26
11
Πήγασος
η η η η ι
20
12
3
3
14
22
42
-20
Play Off
Παραμονή στην κατηγορία
Υποβιβασμός
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Σιδηρόκαστρο
Αμμουδιά
Καλά Δένδρα
Λιθότοπος
Ροδόπολη
Μεγαλοχώρι
Χείμαρρος
Άνω Πορόϊα
Σκοτούσα
Χριστός
Πήγασος
1 Σιδηρόκαστρο
1–0
1–1
2–1
0–1
1–2
3–1
7–1
6–1
2–0
4–1
3–2
1–0
5–0
0–1
1–0
2–1
3–0
3–0
2–0
4–1
2 Αμμουδιά
1–1
0–1
1–0
3–0
1–1
4–0
7–2
3–0
2–0
1–0
2–1
4–0
10–0
1–1
3–0
1–0
4–1
0–0
3–0
1–0
3 Καλά Δένδρα
1–0
1–2
0–3
0–1
1–0
3–1
9–0
0–0
6–1
1–1
2–1
2–0
5–2
3–0
3–0
4–1
5–1
3–0
5–2
2–0
4 Λιθότοπος
1–3
2–1
0–4
1–1
1–3
0–1
4–0
4–1
1–0
0–0
2–0
1–0
5–2
2–1
3–1
2–2
1–0
3–0
3–1
0–1
5 Ροδόπολη
1–6
1–7
0–3
2–7
0–0
0–9
1–4
0–4
1–0
3–1
3–2
1–1
2–0
4–5
3–2
3–1
6–1
1–5
0–7
3–2
6 Μεγαλοχώρι
1–4
0–2
0–1
0–2
1–1
1–6
0–0
0–1
1–3
0–1
2–1
2–2
3–0
1–4
2–1
4–1
2–1
1–1
1–1
1–1
7 Χείμαρρος
0–1
2–3
0–4
1–2
0–2
1–2
0–1
0–2
1–1
2–3
2–2
1–2
3–0
3–0
1–2
4–1
1–0
0–1
3–1
1–0
8 Άνω Πορόϊα
1–0
0–5
1–1
0–10
0–3
2–5
1–2
2–5
5–4
0–2
4–1
0–3
0–3
0–3
4–0
0–6
4–2
2–2
2–0
2–3
9 Σκοτούσα
1–2
0–1
0–1
0–3
1–4
0–3
2–2
1–3
1–3
2–3
1–4
1–2
1–4
2–1
6–0
0–4
3–0
3–2
4–1
3–1
10 Χριστός
0–3
0–3
0–0
1–4
0–3
1–5
0–3
0–1
5–1
1–6
1–1
1–2
1–0
0–1
2–2
2–4
2–3
0–3
0–0
2–0
11 Πήγασος
1–4
0–2
0–1
0–3
0–2
2–5
1–0
1–3
2–3
7–0
1–1
1–1
0–1
1–3
3–2
0–2
1–3
1–4
0–2
0–0
Αγωνιστική 22
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
- 19:00
Πήγασος
1 1
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
- 17:00
Λιθότοπος
1 0
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
- 17:00
Χείμαρρος
1 2
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
- 17:00
Ροδόπολη
0 0
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
- 17:00
Άνω Πορόϊα
1 0
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 21
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Μαρτίου 2023
- 17:00
Αμμουδιά
1 1
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Μαρτίου 2023
- 17:00
Χριστός
1 0
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Μαρτίου 2023
- 17:00
Σκοτούσα
6 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Μαρτίου 2023
- 17:00
Καλά Δένδρα
1 0
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
25 Μαρτίου 2023
- 16:00
Μεγαλοχώρι
1 3
Ροδόπολη
Αγωνιστική 20
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Μαρτίου 2023
- 16:00
Άνω Πορόϊα
4 2
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Μαρτίου 2023
- 15:30
Χείμαρρος
0 1
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Μαρτίου 2023
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
2 0
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Μαρτίου 2023
- 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Μαρτίου 2023
- 15:00
Πήγασος
0 1
Αμμουδιά
Αγωνιστική 19
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
- 15:30
Αμμουδιά
2 1
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
- 15:30
Λιθότοπος
5 2
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
- 15:30
Χριστός
0 3
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
- 15:30
Μεγαλοχώρι
2 1
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
- 15:30
Πήγασος
2 3
Ροδόπολη
Αγωνιστική 18
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
2 0
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
- 15:30
Καλά Δένδρα
1 0
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
- 15:30
Ροδόπολη
0 3
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
- 15:30
Άνω Πορόϊα
0 3
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
- 15:30
Μεγαλοχώρι
2 1
Χριστός
Αγωνιστική 17
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
- 15:30
Λιθότοπος
1 0
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
- 16:30
Πήγασος
1 3
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
- 15:30
Αμμουδιά
10 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
- 15:30
Ροδόπολη
1 6
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
- 15:30
Χείμαρρος
0 2
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 16
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 0
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Καλά Δένδρα
5 2
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
2 1
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
25 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
25 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Σκοτούσα
1 3
Ροδόπολη
Αγωνιστική 15
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Μαρτίου 2023
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
1 0
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
1 0
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
4 1
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
6 1
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
3 1
Πήγασος
Αγωνιστική 14
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 3
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
- 17:00
Πήγασος
0 1
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Σκοτούσα
0 1
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
4 0
Ροδόπολη
Αγωνιστική 13
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 2
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
2 0
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
2 0
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Σκοτούσα
3 0
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
1 1
Ροδόπολη
Αγωνιστική 12
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
3 1
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 0
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
2 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
0 1
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Πήγασος
0 2
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 11
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Χριστός
0 3
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Σκοτούσα
1 4
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Καλά Δένδρα
9 0
Ροδόπολη
Αγωνιστική 10
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
0 4
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
1 0
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
1 0
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 9
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
2 0
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Χριστός
2 2
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 4
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
3 0
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
- 15:00
Σκοτούσα
1 4
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 8
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
14 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Χείμαρρος
0 4
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Ροδόπολη
0 7
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Καλά Δένδρα
5 1
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Σκοτούσα
1 4
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 7
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Αμμουδιά
7 2
Ροδόπολη
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Χείμαρρος
3 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Πήγασος
1 4
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Λιθότοπος
1 3
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
- 15:00
Χριστός
1 1
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 6
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Άνω Πορόϊα
1 1
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
7 1
Ροδόπολη
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 1
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Σκοτούσα
4 1
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 0
Λιθότοπος
Αγωνιστική 5
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Αμμουδιά
1 1
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
- 15:30
Πήγασος
0 2
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Άνω Πορόϊα
0 3
Καλά Δένδρα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Ροδόπολη
3 2
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Χείμαρρος
2 2
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 4
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Καλά Δένδρα
0 3
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 0
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Σκοτούσα
1 2
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Χριστός
5 1
Ροδόπολη
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Πήγασος
1 0
Λιθότοπος
Αγωνιστική 3
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Καλά Δένδρα
6 1
Μεγαλοχώρι
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Αμμουδιά
3 0
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Ροδόπολη
1 4
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
- 15:00
Χείμαρρος
3 1
Πήγασος
Αγωνιστική 2
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
- 18:15
Πήγασος
3 2
Άνω Πορόϊα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
- 15:00
Χριστός
2 3
Σκοτούσα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Μεγαλοχώρι
0 1
Αμμουδιά
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Λιθότοπος
1 3
Σιδηρόκαστρο
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
29 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Ροδόπολη
3 2
Χείμαρρος
Αγωνιστική 1
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
4 1
Χριστός
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Καλά Δένδρα
5 2
Πήγασος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
23 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
3 2
Χείμαρρος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Σκοτούσα
2 2
Λιθότοπος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2022-23
22 Οκτωβρίου 2022
- 16:00
Άνω Πορόϊα
5 4
Ροδόπολη
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Καλά Δένδρα
16
2
Σιδηρόκαστρο
10
3
Λιθότοπος
10
4
9
5
9
6
Σιδηρόκαστρο
8
7
8
8
8
9
8
10
7
Κάρτες Παικτών
Θ
Παίκτης
1
Κουθουρίδης Ιωάνν.
Άνω Πορόϊα
2
0
1
2
Τριανταφύλλου Κωνστ.
Καλά Δένδρα
2
0
1
3
Χουρουζίδης Θεοδ.
Λιθότοπος
1
0
1
4
Σάββας Κωνσταντίνος
Χριστός
1
0
1
5
Μουσικάκης Βαρσ.
Καλά Δένδρα
0
0
1
6
Σπαχής Ιωάνν.
Σκοτούσα
0
0
1
7
Ρούμπος Λάζ.
Σκοτούσα
Καλά Δένδρα
0
0
1
8
Κεϊσίδης Κωνσταντίνος
Άνω Πορόϊα
0
0
1
9
Ρουστάνης Αναστ.
Χείμαρρος
0
0
1
10
Λιάρας Μάλαμ.
Αμμουδιά
0
0
1
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
1
Άνω Πορόϊα
Άνω Πορόϊα
12
0
3
2
Λιθότοπος
Λιθότοπος
17
2
1
3
Καλά Δένδρα
Καλά Δένδρα
12
1
2
4
Χείμαρρος
Χείμαρρος
9
2
2
5
Σιδηρόκαστρο
Σιδηρόκαστρο
21
1
0
6
Σκοτούσα
Σκοτούσα
5
3
2
7
Μεγαλοχώρι
Μεγαλοχώρι
16
2
0
8
Αμμουδιά
Αμμουδιά
11
1
1
9
Χριστός
Χριστός
8
0
1
10
Πήγασος
Πήγασος
2
0
2
11
Ροδόπολη
Ροδόπολη
9
1
0
Αμμουδιά
Αμμουδιά
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Ζιάκας Αντώνιος
Επιθετικός
- 25 Φεβρουαρίου 2003
Παραλίμνιο
25 Φεβρουαρίου 2003
20 Ιανουαρίου 2023
Δανεικός
Παραλίμνιο
20 Ιανουαρίου 2023 Δανεικός
player photo
Λιάρας Μάλαμ.
Μέσος
- 14 Ιουλίου 1989
Παραλίμνιο
14 Ιουλίου 1989
4 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
4 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΜΑΡΓΙΔΗΣ Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 19 Σεπτεμβρίου 2005
Άγιο Πνεύμα
19 Σεπτεμβρίου 2005
3 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Άγιο Πνεύμα
3 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κωνσταντίνου Φωτ.
Επιθετικός
- 16 Απριλίου 1998
Πρώτη
16 Απριλίου 1998
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Πρώτη
2 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΣΕΡΒΕΣ Μάριος
Μέσος
- 9 Οκτωβρίου 2001
Παραλίμνιο
9 Οκτωβρίου 2001
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
2 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΙΒΑΝΤΖΙΚΗΣ Κωνσταντίνος
Μέσος
- 22 Φεβρουαρίου 2000
Πανδραμαϊκός
22 Φεβρουαρίου 2000
29 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Πανδραμαϊκός
29 Οκτωβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Καζαντζίδης Ευστ.
- 10 Μαΐου 2004
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
10 Μαΐου 2004
25 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
25 Οκτωβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Αλμπανάκης Δημ.
Αμυντικός
- 5 Ιανουαρίου 2001
Μεγαλοχώρι
5 Ιανουαρίου 2001
26 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
26 Σεπτεμβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Τοπαλίδης Δημ.
Μέσος
-
Κιλκισιακός
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κιλκισιακός
14 Σεπτεμβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Καρυοφύλλης Ιωάνν.
Επιθετικός
- 1 Ιουλίου 1998
Μεγαλοχώρι
1 Ιουλίου 1998
18 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
18 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Μαυρούδης Παύλ.
Τερματοφύλακας
- 16 Ιουνίου 2004
Μεγαλοχώρι
16 Ιουνίου 2004
15 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
15 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Χίτζος Δημ.
Μέσος
- 29 Μαΐου 2005
Μεγαλοχώρι
29 Μαΐου 2005
15 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
15 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Παπαδόπουλος Γεώργιος
Επιθετικός
- 26 Φεβρουαρίου 1991
Παραλίμνιο
26 Φεβρουαρίου 1991
11 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
11 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Κωνσταντινίδης Προδρ.
Αμυντικός
- 26 Οκτωβρίου 1994
Άνω Πορόϊα
26 Οκτωβρίου 1994
4 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Άνω Πορόϊα
4 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
ΤΣΙΑΧΟΥΡΙΔΗΣ Βασίλειος
Μέσος
-
Φοίνικα Πολίχνης
3 Αυγούστου 2022
Δανεικός
Φοίνικα Πολίχνης
3 Αυγούστου 2022 Δανεικός
player photo
Παπαδόπουλος Σταύρος
Αμυντικός
- 21 Δεκεμβρίου 1994
Α.Ε. Χρυσού
21 Δεκεμβρίου 1994
1 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Α.Ε. Χρυσού
1 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Κοπαίδης Πασχάλης
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 2002
Σκοτούσα
1 Ιανουαρίου 2002
8 Ιουλίου 2022
Επιστροφή από τον δανεισμό
Σκοτούσα
8 Ιουλίου 2022 Επιστροφή από τον δανεισμό
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΒΟΥΤΣΑΣ Νικ. - Μάξ.
Μέσος
- 17 Νοεμβρίου 2003
Α.Ε. Χρυσού
17 Νοεμβρίου 2003
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Α.Ε. Χρυσού
31 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κοπαίδης Πασχάλης
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 2002
Άγιο Πνεύμα
1 Ιανουαρίου 2002
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Άγιο Πνεύμα
25 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Καρυοφύλλης Ιωάνν.
Επιθετικός
- 1 Ιουλίου 1998
Μεγαλοχώρι
1 Ιουλίου 1998
5 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
5 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κωνσταντινίδης Προδρ.
Αμυντικός
- 26 Οκτωβρίου 1994
Μεγαλοχώρι
26 Οκτωβρίου 1994
5 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
5 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ Βασ.
Μέσος
- 20 Οκτωβρίου 1996
Χριστός
20 Οκτωβρίου 1996
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Χριστός
2 Ιανουαρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Καρυπίδης Δημ.
Αμυντικός
- 28 Ιανουαρίου 1981
Χείμαρρος
28 Ιανουαρίου 1981
27 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Χείμαρρος
27 Οκτωβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Δάμδαλης Πασχ.
Μέσος
-
Νεοχώρι
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Νεοχώρι
14 Σεπτεμβρίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Κωνσταντίνου Φωτ.
Επιθετικός
- 16 Απριλίου 1998
Πρώτη
16 Απριλίου 1998
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Πρώτη
26 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Παυλίδης Βασ.
-
Λιθότοπος
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Λιθότοπος
26 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Damzi Emi
Επιθετικός
- 8 Σεπτεμβρίου 1992
Νεοχώρι
8 Σεπτεμβρίου 1992
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Νεοχώρι
25 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Στοΐλας Γιώργος
Αμυντικός
-
Θύελλα Σερρών
24 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Θύελλα Σερρών
24 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Τσιντσάρης Δημ.
Τερματοφύλακας
- 24 Αυγούστου 1993
Σιδηρόκαστρο
24 Αυγούστου 1993
20 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Σιδηρόκαστρο
20 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Ζάντσιος Φωτ.
Μέσος
- 28 Μαΐου 1994
Καλά Δένδρα
28 Μαΐου 1994
12 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Καλά Δένδρα
12 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Μούστα Αουρ.
Μέσος
- 8 Νοεμβρίου 1999
Νεοχώρι
8 Νοεμβρίου 1999
4 Ιουλίου 2022
Ελεύθερος
Νεοχώρι
4 Ιουλίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Δαγκούλης Ευστάθιος
Μέσος
- 1 Φεβρουαρίου 1995
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 1995
4 Ιουλίου 2022
Ελεύθερος
Καλά Δένδρα
4 Ιουλίου 2022 Ελεύθερος
player photo
Τοπάλι Γρηγ.
Μέσος
- 1 Νοεμβρίου 1992
Αλεξανδρούπολη FC
1 Νοεμβρίου 1992
Αλεξανδρούπολη FC
30 Νοεμβρίου -0001
Άνω Πορόϊα
Άνω Πορόϊα
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Κουθουρίδης Ευστάθιος
Μέσος
- 13 Αυγούστου 1996
Ροδόπολη
13 Αυγούστου 1996
26 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Ροδόπολη
26 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Λαντροβαλίεφ Γκεόργκι
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 1999
Ροδόπολη
1 Ιανουαρίου 1999
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Ροδόπολη
25 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ Μ.
-
Μοναστηράκι
24 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μοναστηράκι
24 Αυγούστου 2022 Ελεύθερος
player photo
Cholteev Chbetoliov
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 2000
Ρ