| Γήπεδο Αναγέννησης | 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
ν ι ν ν ι
Ρούμπος Λάζ.
43'
Καρυπίδης Δημ.
75'
Φιλιππίδης Μιχ.
84'
3 : 1
Τελικό
η ν η ι ν
Cenaj B.
48'
Διαιτητές
Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Ιατρικό Προσωπικό: Σιώης Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
43'
48'
48'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 43'
Ρούμπος Λάζ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Παρασιάδης Γρηγ.
Έξω:Ξενόπουλος Μιχαήλ
48' 1:1 Γκολ
Cenaj B.
Αλλαγή 65'
Μέσα:Τσιακού Απόστ.
Έξω:Ηλιάδης Αναστ.
65' Αλλαγή
Μέσα:Τερπεζίδης Φώτιος
Έξω:ΤΣΑΤΑΛΠΑΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
Αλλαγή 73'
Μέσα:Μενεξής Χρ.
Έξω:Χιντζίδης-Τοπαλίδης Γεώργ.
73' Αλλαγή
Μέσα:Νόκε Μάριος
Έξω:Χατζηκωνσταντίνου Ιωάνν.
Γκολ 2:1 75'
Καρυπίδης Δημ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Μετεμτζής Ιωάνν.-Αντ.
Έξω:Cenaj B.
Αλλαγή 83'
Μέσα:Δεβράς Θώμας
Έξω:Ρούμπος Λάζ.
Γκολ 3:1 84'
Φιλιππίδης Μιχ.
Αλλαγή 85'
Μέσα:Τσιφτελίδης Στέφ.
Έξω:Ξενιτίδης Ιωάνν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Ι Η Ν
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Ν Η Ν Η Η
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Στρυμονικού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Πεπονιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεπονιάς
ΠΟΣ 2000
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.