Α1 Επίλεκτη κατηγορία

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν η ν
22
57
19
0
3
61
15
46
2
ν ν η ν η
22
39
12
3
7
38
29
9
3
η ι ι η ι
22
35
9
8
5
44
34
10
4
η η ι ι ν
22
34
10
4
8
36
29
7
5
η ν ν ι ι
22
33
10
3
9
25
32
-7
6
η ν ι ι ν
22
32
9
5
8
42
37
5
7
ν η ι ν ν
22
29
9
2
11
28
35
-7
8
ν ι η η ν
22
29
8
5
9
39
35
4
9
η ν ν ι η
22
27
7
6
9
33
31
2
10
ν η ν ν η
22
22
7
1
14
28
50
-22
11
ν η η η η
22
19
6
1
15
26
53
-27
12
η η η ν η
22
18
4
6
12
20
40
-20
Επιστράφηκαν οι βαθμοί που αφαιρέθηκαν στον Ηρακλή Αμμουδιάς μετά από απόφαση της Ε.Π.Ο.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Σιδηρόκαστρο
2–1
0–1
5–1
3–2
2–0
0–1
4–1
2–0
2–0
2–1
0–1
3–0
2–0
1–0
2–1
4–1
6–0
4–1
4–0
4–1
3–0
6–2
2 Σέρρες 1800
1–0
1–2
1–1
1–5
1–0
1–0
1–2
2–0
4–1
0–2
4–0
1–1
0–2
2–0
1–4
1–1
5–2
3–1
2–1
5–3
0–1
1–0
3 Νεοχώρι
2–3
1–5
5–1
1–1
1–2
3–2
6–2
1–1
4–1
1–1
2–1
0–0
1–1
3–3
1–0
2–2
1–0
4–2
3–1
1–2
0–2
1–1
4 Χρυσό
1–0
0–2
0–1
0–1
2–3
2–1
4–0
0–1
1–1
5–2
0–2
2–1
2–2
0–2
1–0
3–3
2–1
2–3
3–0
2–1
2–0
2–2
5 Χείμαρρος
0–2
1–4
0–2
2–1
1–1
2–6
1–0
0–4
3–2
0–0
2–1
0–2
1–2
0–1
1–0
0–2
2–0
2–2
2–0
1–0
2–0
2–0
6 Άνω Μητρούση
1–2
0–2
2–0
1–4
1–1
1–4
2–5
1–1
0–0
2–3
3–2
4–2
2–1
1–2
2–1
0–0
4–0
3–1
6–2
1–2
3–0
2–2
7 Αμμουδιά
0–3
1–0
1–1
0–4
0–0
1–2
1–2
2–0
2–0
1–2
2–4
2–3
2–1
4–2
2–1
1–3
1–0
2–1
0–1
1–3
1–0
1–2
8 Λιθότοπος
0–1
0–2
0–2
2–0
3–3
1–1
2–0
2–2
1–0
2–1
2–1
1–2
2–4
1–2
2–2
5–2
2–3
1–2
4–0
0–3
4–0
2–2
9 Σκοτούσα
1–4
1–2
1–1
4–1
2–2
0–1
3–3
0–1
2–0
0–1
0–0
1–2
3–1
1–2
2–5
2–2
2–0
0–2
2–0
4–0
2–1
0–0
10 Άνω Πορόϊα
1–4
0–6
1–3
2–5
2–4
0–1
3–2
1–2
2–2
0–2
1–3
0–4
1–2
0–1
2–1
3–2
2–0
0–2
2–1
3–1
1–2
1–0
11 Πρώτη
1–4
0–4
3–5
1–2
2–1
1–3
1–2
0–3
0–1
0–2
2–1
2–6
3–1
1–0
3–0
0–4
0–4
0–2
1–3
1–2
1–1
3–2
12 Ροδολίβος
2–6
0–3
0–1
1–0
1–1
2–0
2–2
0–2
0–2
0–2
2–2
0–3
2–1
0–1
2–2
0–4
0–0
1–2
0–1
2–1
2–3
1–1
22 Feb 2020
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σκοτούσα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χείμαρρος
1 1
Νεοχώρι
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδολίβους 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ροδολίβος
2 6
Σιδηρόκαστρο
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
6
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σέρρες 1800
0 2
Λιθότοπος
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Αμμουδιά
1 0
Άνω Πορόϊα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
16 Feb 2020
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
0 0
Χείμαρρος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Σκοτούσας 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σκοτούσα
3 3
Χρυσό
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
3
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νεοχώρι
0 2
Ροδολίβος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πρώτη
3 5
Σέρρες 1800
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σιδηρόκαστρο
0 1
Αμμουδιά
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Λιθότοπος
2 3
Άνω Πορόϊα
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
9 Feb 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
1 4
Σκοτούσα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
4
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 1
Άνω Μητρούση
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Πρώτη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
8 Feb 2020
Γήπεδο Ροδολίβους 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
0 2
Χείμαρρος
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
0 0
Νεοχώρι
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
0
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
0 1
Σιδηρόκαστρο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
2 Feb 2020
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3 0
Ροδολίβος
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
0 1
Σέρρες 1800
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
1 Feb 2020
Γήπεδο Χειμάρρου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
2 1
Αμμουδιά
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 0
Άνω Πορόϊα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1 1
Λιθότοπος
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
26 Jan 2020
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
3 2
Χρυσό
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
3
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
2 1
Νεοχώρι
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
25 Jan 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Άνω Μητρούση
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
1 0
Ροδολίβος
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
1 0
Χείμαρρος
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σκοτούσα
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
19 Jan 2020
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3 2
Αμμουδιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χρυσού 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 0
Σιδηρόκαστρο
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
18 Jan 2020
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
5 2
Άνω Πορόϊα
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
5
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
2 2
Λιθότοπος
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
2 0
Πρώτη
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 2
Νεοχώρι
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
12 Jan 2020
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Άνω Μητρούση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
1
3
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 1
Ροδολίβος
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
11 Jan 2020
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
2 4
Αμμουδιά
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
4
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σέρρες 1800
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1 2
Χρυσό
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σκοτούσας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 0
Χείμαρρος
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
4 Jan 2020
Γήπεδο Χειμάρρου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
0 2
Σέρρες 1800
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
2
Σέρρες 1800
| Εξ Αναβολής
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
22 Dec 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 1
Λιθότοπος
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 4
Σιδηρόκαστρο
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
21 Dec 2019
Γήπεδο Αμμουδιάς 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 1
Πρώτη
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 1
Νεοχώρι
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 0
Σκοτούσα
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
1 0
Χρυσό
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
15 Dec 2019
Γήπεδο Πρώτης 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
3 0
Λιθότοπος
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χρυσού 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 0
Ροδολίβος
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
14 Dec 2019
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Άνω Μητρούση
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
1 0
Άνω Πορόϊα
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Σκοτούσας 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
3 1
Αμμουδιά
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
8 Dec 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
6 2
Πρώτη
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
6
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 2
Χείμαρρος
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
7 Dec 2019
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 1
Νεοχώρι
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
5
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
2 2
Σκοτούσα
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 1
Σέρρες 1800
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
1 Dec 2019
Γήπεδο Πρώτης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
0 4
Σκοτούσα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
4
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Χρυσού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 2
Λιθότοπος
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
30 Nov 2019
Γήπεδο Νεοχωρίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
4 1
Άνω Μητρούση
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
4
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
0 2
Σιδηρόκαστρο
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Ροδολίβους 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 1
Άνω Πορόϊα
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
4 0
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
24 Nov 2019
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Αμμουδιά
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
23 Nov 2019
Γήπεδο Σκοτούσας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
0 0
Άνω Μητρούση
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Νεοχωρίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
6 2
Χείμαρρος
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
6
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Ροδολίβος
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
0 2
Σέρρες 1800
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
17 Nov 2019
Γήπεδο Χρυσού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Λιθότοπος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
16 Nov 2019
Γήπεδο Χειμάρρου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
3 2
Άνω Μητρούση
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
1 1
Νεοχώρι
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Πρώτη
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
10 Nov 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 5
Χρυσό
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 3
Άνω Πορόϊα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
9 Nov 2019
Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
2 0
Ροδολίβος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1 1
Σέρρες 1800
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2 1
Αμμουδιά
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
3 Nov 2019
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 0
Σκοτούσα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
2 Nov 2019
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
2 2
Άνω Μητρούση
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 0
Χρυσό
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2 0
Χείμαρρος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
3 3
Νεοχώρι
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
3
3
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
27 Oct 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 0
Σέρρες 1800
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
0
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
26 Oct 2019
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 1
Αμμουδιά
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1 2
Λιθότοπος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1 4
Σιδηρόκαστρο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
3 1
Πρώτη
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
3
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
19 Oct 2019
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
4 0
Ροδολίβος
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Χρυσό
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νεοχωρίου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
1 0
Σκοτούσα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Σέρρες 1800
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πρώτη
0 1
Χείμαρρος
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
13 Oct 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4 0
Άνω Πορόϊα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσό
2 3
Νεοχώρι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
3
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
12 Oct 2019
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Λιθότοπος
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σέρρες 1800
1 0
Σιδηρόκαστρο
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 3
Πρώτη
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
3
Πρώτη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1 0
Σκοτούσα
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
6 Oct 2019
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3 1
Αμμουδιά
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Χρυσού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χρυσό
4 0
Χείμαρρος
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
5 Oct 2019
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2 1
Άνω Μητρούση
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Νεοχώρι
5 1
Σέρρες 1800
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
5
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σκοτούσας 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σκοτούσα
2 1
Ροδολίβος
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σιδηρόκαστρο
6 0
Άνω Πορόϊα
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
6
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
29 Sep 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1 2
Σιδηρόκαστρο
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Πορόϊα
2 4
Νεοχώρι
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
4
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
28 Sep 2019
Γήπεδο Λιθοτόπου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
4 0
Πρώτη
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2 1
Σκοτούσα
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Αεροδρομίου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Σέρρες 1800
1 2
Χείμαρρος
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ροδολίβους 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ροδολίβος
2 2
Χρυσό
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
22 Sep 2019
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άνω Μητρούση
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0 2
Αμμουδιά
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
21 Sep 2019
Γήπεδο Νεοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νεοχώρι
2 3
Σιδηρόκαστρο
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2 5
Λιθότοπος
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χείμαρρος
2 0
Άνω Πορόϊα
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σέρρες 1800
0 1
Ροδολίβος
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
15 Sep 2019
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Μητρούση
1 1
Νεοχώρι
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2 0
Πρώτη
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
14 Sep 2019
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σιδηρόκαστρο
4 1
Χείμαρρος
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λιθότοπος
2 0
Χρυσό
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Ροδολίβος
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1 1
Σέρρες 1800
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Σιδηρόκαστρο
21
2
 Πρώτη
14
3
 Χρυσό
14
4
 Σιδηρόκαστρο
14
5
 Λιθότοπος
13
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.