Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24

2023-24
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Αμμουδιά
ν ν η ν ν
20
55
18
1
1
84
8
76
2
20
55
18
1
1
72
8
64
3
20
40
12
4
4
51
22
29
4
Άνω Πορόϊα
ν ν ν ν η
20
34
11
1
8
42
25
17
5
20
33
10
3
7
30
24
6
6
Χείμαρρος
ι ν ν ν ν
20
30
9
3
8
56
32
24
7
Λιθότοπος
η ι ν ν η
20
30
9
3
8
41
36
5
8
20
22
7
1
12
28
42
-14
9
Ροδόπολη
η η η η η
20
12
4
0
16
25
73
-48
10
Μεγαλοχώρι
ν ν η η η
20
10
3
1
16
20
81
-61
11
20
0
0
0
20
9
107
-98
Play Off
Play Out
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αμμουδιά
Καλά Δένδρα
Σιδηρόκαστρο
Άνω Πορόϊα
Ηρακλής Σερρών
Χείμαρρος
Λιθότοπος
Νέο Πετρίτσι
Ροδόπολη
Μεγαλοχώρι
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 Αμμουδιά
1–0
0–0
2–1
1–0
0–2
3–0
3–0
3–0
4–0
4–2
8–0
5–2
5–0
5–0
3–0
6–0
7–0
7–0
13–1
4–0
2 Καλά Δένδρα
0–0
0–1
2–0
3–2
3–1
3–0
2–0
4–0
5–1
4–1
1–0
2–0
6–1
2–0
4–0
6–1
7–0
5–0
9–0
4–0
3 Σιδηρόκαστρο
0–1
1–2
2–3
0–2
1–0
2–0
0–0
2–1
2–2
1–1
1–0
2–2
4–2
1–0
6–1
5–0
7–1
5–3
7–0
2–1
4 Άνω Πορόϊα
0–3
2–0
0–3
1–3
0–2
0–1
2–1
0–1
4–1
1–3
3–3
1–2
3–0
2–0
3–1
3–1
4–0
3–0
7–0
3–0
5 Ηρακλής Σερρών
0–3
0–3
0–4
0–2
1–2
0–0
1–0
1–2
1–0
1–3
1–1
3–1
3–0
1–1
6–0
2–0
2–0
2–1
3–0
2–1
6 Χείμαρρος
2–4
0–4
1–4
1–5
1–1
2–2
3–1
1–4
3–1
0–1
3–0
0–2
3–1
0–1
5–0
10–0
1–1
6–0
10–0
4–0
7 Λιθότοπος
2–5
0–8
0–2
0–1
2–2
0–1
2–1
3–3
1–3
1–1
2–0
0–3
1–3
1–0
3–0
2–1
5–1
3–0
7–0
6–1
8 Νέο Πετρίτσι
0–5
0–5
0–2
1–6
0–1
2–4
0–2
0–3
1–1
0–3
1–0
1–3
0–1
3–1
4–1
0–1
5–0
4–0
3–1
3–2
9 Ροδόπολη
0–6
0–3
1–6
0–4
0–5
1–6
1–3
1–3
0–2
0–6
0–10
0–5
1–2
0–3
1–0
1–4
1–3
5–2
6–0
6–0
10 Μεγαλοχώρι
0–7
0–7
0–5
0–7
3–5
1–7
0–3
0–4
1–2
0–2
0–6
1–1
0–3
1–5
0–4
0–5
2–5
3–1
2–0
6–2
11 Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0–4
1–13
0–4
0–9
1–2
0–7
0–3
0–7
1–2
0–3
0–4
0–10
1–6
0–7
2–3
1–3
0–6
0–6
2–6
0–2
Αγωνιστική 22
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Χείμαρρος
3 0
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άνω Πορόϊα
0 3
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Μεγαλοχώρι
1 2
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
0 1
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0 4
Αμμουδιά
Αγωνιστική 21
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 1
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Λιθότοπος
5 1
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Καλά Δένδρα
6 1
Νέο Πετρίτσι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ροδόπολη
0 10
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
3 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Αγωνιστική 20
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Άνω Πορόϊα
3 1
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 6
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 0
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 6
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Αμμουδιά
1 0
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 19
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Άνω Πορόϊα
3 0
Νέο Πετρίτσι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
28 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Λιθότοπος
2 2
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Χείμαρρος
10 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
27 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ροδόπολη
1 3
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 18
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Αμμουδιά
0 2
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
31 Ιανουαρίου 2024
- 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
2 6
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
4 1
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 2
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Καλά Δένδρα
1 0
Λιθότοπος
Αγωνιστική 17
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
0 5
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Ιανουαρίου 2024
- 12:00
Μεγαλοχώρι
3 5
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ροδόπολη
6 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
13 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Χείμαρρος
1 4
Καλά Δένδρα
Αγωνιστική 16
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Αμμουδιά
3 0
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
7 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
3 0
Νέο Πετρίτσι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Καλά Δένδρα
7 0
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Λιθότοπος
2 1
Άνω Πορόϊα
Αγωνιστική 15
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ροδόπολη
0 5
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0 4
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Δεκεμβρίου 2023
- 15:15
Νέο Πετρίτσι
0 1
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
3 0
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
20 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
3 1
Άνω Πορόϊα
Αγωνιστική 14
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Ιανουαρίου 2024
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
6 0
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
2 5
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
3 1
Νέο Πετρίτσι
Αγωνιστική 13
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
10 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
1 6
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
4 0
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0 3
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
9 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 4
Νέο Πετρίτσι
Αγωνιστική 12
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
3 0
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
3 1
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
0 2
Σιδηρόκαστρο
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 7
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
3 Δεκεμβρίου 2023
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Αγωνιστική 11
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
29 Νοεμβρίου 2023
- 15:30
Αμμουδιά
13 1
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
29 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
2 0
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
29 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Καλά Δένδρα
3 1
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
29 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
2 0
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
29 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 2
Νέο Πετρίτσι
Αγωνιστική 10
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
26 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
0 3
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
26 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
0 2
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
5 0
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 2
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
2 1
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 9
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
19 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
7 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
19 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Καλά Δένδρα
0 0
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
1 3
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
1 1
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
18 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 8
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
12 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
2 5
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
12 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
0 2
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 4
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
11 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0 4
Χείμαρρος
Αγωνιστική 7
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
5 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Μεγαλοχώρι
2 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
5 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Άνω Πορόϊα
0 3
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
5 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Λιθότοπος
0 2
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Ροδόπολη
1 0
Νέο Πετρίτσι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
4 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Χείμαρρος
1 1
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 6
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
7 1
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ηρακλής Σερρών
1 0
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
22 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Καλά Δένδρα
5 1
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0 6
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
21 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Αμμουδιά
5 0
Νέο Πετρίτσι
Αγωνιστική 5
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
1 1
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Μεγαλοχώρι
0 5
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
15 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Άνω Πορόϊα
3 3
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ροδόπολη
0 6
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
14 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 2
Σιδηρόκαστρο
Αγωνιστική 4
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
8 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
6 1
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Ηρακλής Σερρών
0 3
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Καλά Δένδρα
9 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Λιθότοπος
1 3
Νέο Πετρίτσι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
7 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Άνω Πορόϊα
4 1
Χείμαρρος
Αγωνιστική 3
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 3
Καλά Δένδρα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
1 Οκτωβρίου 2023
- 16:00
Μεγαλοχώρι
0 3
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 16:00
Ροδόπολη
0 2
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
30 Σεπτεμβρίου 2023
- 16:00
Αμμουδιά
8 0
Λιθότοπος
Αγωνιστική 2
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Καλά Δένδρα
4 0
Ροδόπολη
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Λιθότοπος
1 3
Ηρακλής Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Χείμαρρος
2 4
Αμμουδιά
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Άνω Πορόϊα
7 0
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
23 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Νέο Πετρίτσι
5 0
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 1
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
8 Νοεμβρίου 2023
- 15:00
Αμμουδιά
7 0
Μεγαλοχώρι
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
17 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Ηρακλής Σερρών
1 0
Χείμαρρος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Ροδόπολη
1 2
Λιθότοπος
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Άνω Πορόϊα
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
16 Σεπτεμβρίου 2023
- 17:00
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
2 3
Νέο Πετρίτσι
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
22
2
Χείμαρρος Σιδηρόκαστρο
20
3
20
4
Αμμουδιά
14
5
13
6
10
7
10
8
9
9
Καλά Δένδρα
8
10
Άνω Πορόϊα
8
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Αμμουδιά
Αμμουδιά
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΠΑΡΙΣΗΣ Δημήτριος
Επιθετικός
-
Νέο Πετρίτσι
25 Οκτωβρίου 2023
Ελεύθερος
Νέο Πετρίτσι
25 Οκτωβρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΠΑΖΙΩΝΗΣ Νικ.
Τερματοφύλακας
- 27 Μαΐου 2007
Σιδηρόκαστρο
27 Μαΐου 2007
22 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Σιδηρόκαστρο
22 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Γάκης Ιωάννης
Αμυντικός
- 7 Ιουνίου 2003
Παραλίμνιο
7 Ιουνίου 2003
21 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
21 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Παχαδίρογλου Πρόδρομος
Μέσος
-
ΠΟΣ 2000
21 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
ΠΟΣ 2000
21 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ Ιωάννης
Αμυντικός
- 1 Οκτωβρίου 2003
Παραλίμνιο
1 Οκτωβρίου 2003
20 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
20 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΤΣΙΝΤΟΣ Παναγιώτης
Τερματοφύλακας
- 14 Ιουλίου 2002
Ροδολίβος
14 Ιουλίου 2002
20 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
Ροδολίβος
20 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Παπαδόπουλος Ιωάνν.
Αμυντικός
- 21 Δεκεμβρίου 1994
Παραλίμνιο
21 Δεκεμβρίου 1994
12 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
12 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΚΑΡΑΤΛΙΔΗΣ Κωνστ.
Μέσος
- 25 Σεπτεμβρίου 2003
Παραλίμνιο
25 Σεπτεμβρίου 2003
12 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
12 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Γεωργιάδης Γεώρ.
Επιθετικός
- 14 Νοεμβρίου 1987
Παραλίμνιο
14 Νοεμβρίου 1987
9 Ιουλίου 2023
Ελεύθερος
Παραλίμνιο
9 Ιουλίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΚΡΟΤΤΑ Χαράλαμπος
Μέσος
-
Χριστός
26 Ιουνίου 2023
Ελεύθερος
Χριστός
26 Ιουνίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Σένια Ρολ.
Επιθετικός
- 14 Σεπτεμβρίου 1998
Νεοχώρι
14 Σεπτεμβρίου 1998
23 Ιουνίου 2023
Ελεύθερος
Νεοχώρι
23 Ιουνίου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΠΙΑΤΣΙΚΗΣ Βασίλειος
Τερματοφύλακας
- 9 Αυγούστου 1979
Θύελλα Σερρών
9 Αυγούστου 1979
Ελεύθερος
Θύελλα Σερρών
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Σιδηρόπουλος Γεωργ.
Μέσος
- 22 Μαΐου 1989
Ηράκλεια
22 Μαΐου 1989
5 Φεβρουαρίου 2024
Ελεύθερος
Ηράκλεια
5 Φεβρουαρίου 2024 Ελεύθερος
player photo
Ρούμπος Γρηγ.
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 1982
Ποντισμένο
1 Ιανουαρίου 1982
5 Φεβρουαρίου 2024
Ελεύθερος
Ποντισμένο
5 Φεβρουαρίου 2024 Ελεύθερος
player photo
ΠΑΖΙΩΝΗΣ Νικ.
Τερματοφύλακας
- 27 Μαΐου 2007
Νέο Πετρίτσι
27 Μαΐου 2007
17 Ιανουαρίου 2024
Δανεικός
Νέο Πετρίτσι
17 Ιανουαρίου 2024 Δανεικός
player photo
Γκάλιος Χρ.
Επιθετικός
- 6 Αυγούστου 1998
Ηράκλεια
6 Αυγούστου 1998
15 Ιανουαρίου 2024
Δανεικός
Ηράκλεια
15 Ιανουαρίου 2024 Δανεικός
player photo
ΙΒΑΝΤΖΙΚΗΣ Κωνσταντίνος
Μέσος
- 22 Φεβρουαρίου 2000
Καλά Δένδρα
22 Φεβρουαρίου 2000
28 Σεπτεμβρίου 2023
Ελεύθερος
Καλά Δένδρα
28 Σεπτεμβρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Μητκώνης Κων.
Επιθετικός
- 1 Μαρτίου 1990
Χείμαρρος
1 Μαρτίου 1990
22 Σεπτεμβρίου 2023
Ελεύθερος
Χείμαρρος
22 Σεπτεμβρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Λαδόπουλος Ιωάνν.
Μέσος
- 12 Δεκεμβρίου 2002
Σιδηρόκαστρο
12 Δεκεμβρίου 2002
21 Σεπτεμβρίου 2023
Ελεύθερος
Σιδηρόκαστρο
21 Σεπτεμβρίου 2023 Ελεύθερος
player photo
Παρασκευάς Παν.
Τερματοφύλακας
- 22 Απριλίου 1981
Προβατάς
22 Απριλίου 1981
24 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Προβατάς
24 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Αρβανιτίδης Ανδρ.
- 26 Ιουνίου 1978
Προβατάς
26 Ιουνίου 1978
21 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Προβατάς
21 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Γεωργιάδης Σάββας
Επιθετικός
- 10 Μαρτίου 1994
Νιγρίτα
10 Μαρτίου 1994
8 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Νιγρίτα
8 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Μαυρούδης Παύλ.
Τερματοφύλακας
- 16 Ιουνίου 2004
Καλά Δένδρα
16 Ιουνίου 2004
7 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Καλά Δένδρα
7 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Αλμπανάκης Δημ.
Αμυντικός
- 5 Ιανουαρίου 2001
Άνω Πορόϊα
5 Ιανουαρίου 2001
Άνω Πορόϊα
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
-
Θύελλα Σερρών
Ελεύθερος
Θύελλα Σερρών
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Τζελέπης Ζήσης
Μέσος
- 6 Απριλίου 2006
Θύελλα Σερρών
6 Απριλίου 2006
Ελεύθερος
Θύελλα Σερρών
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Χαλάτσης Ηλίας
Αμυντικός
- 8 Απριλίου 1989
Ηρακλής Σερρών
8 Απριλίου 1989
Ελεύθερος
Ηρακλής Σερρών
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Βούλιος Αθ.
Επιθετικός
- 29 Ιουνίου 1999
Άνω Μητρούση
29 Ιουνίου 1999
Ελεύθερος
Άνω Μητρούση
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
Άνω Πορόϊα
Άνω Πορόϊα
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Πεχλιβανίδης Σάββας
-
Ροδόπολη
4 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Ροδόπολη
4 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Καραμανλής Σταμ.
-
Ροδόπολη
4 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Ροδόπολη
4 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κωνσταντινίδης Προδρ.
Αμυντικός
- 26 Οκτωβρίου 1994
Μεγαλοχώρι
26 Οκτωβρίου 1994
Μεγαλοχώρι
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
Αλμπανάκης Δημ.
Αμυντικός
- 5 Ιανουαρίου 2001
Αμμουδιά
5 Ιανουαρίου 2001
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
Σβεντζίδης Αλέξ.
Μέσος
- 10 Αυγούστου 1999
Μεγαλοχώρι
10 Αυγούστου 1999
Μεγαλοχώρι
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
Λεκάκης Γεώργ.
Επιθετικός
- 7 Δεκεμβρίου 1987
Μεγαλοχώρι
7 Δεκεμβρίου 1987
Μεγαλοχώρι
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
ΜΟΥΝΤΖΕΛΟΣ Ηλίας
- 7 Οκτωβρίου 2002
Διαγόρας Κερκίνης
7 Οκτωβρίου 2002
Διαγόρας Κερκίνης
30 Νοεμβρίου -0001
player photo
Μουτεσίδης Αθαν.
Μέσος
- 1 Ιανουαρίου 1994
Ροδόπολη
1 Ιανουαρίου 1994
Ελεύθερος
Ροδόπολη
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Άγγ.
- 15 Ιουλίου 2008
Σιδηρόκαστρο
15 Ιουλίου 2008
Ελεύθερος
Σιδηρόκαστρο
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Κουθουρίδης Ευστάθιος
Μέσος
- 13 Αυγούστου 1996
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
13 Αυγούστου 1996
1 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κεϊσίδης Κωνσταντίνος
Αμυντικός
-
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος
Μέσος
- 27 Ιουνίου 1983
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
27 Ιουνίου 1983
1 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Αραμπατζής Νικ. (4462)
- 6 Ιανουαρίου 1998
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
6 Ιανουαρίου 1998
1 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
1 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κεραμιδάς Ευάγγ.
Αμυντικός
- 22 Ιανουαρίου 2005
Ροδόπολη
22 Ιανουαρίου 2005
Ελεύθερος
Ροδόπολη
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Στεφανίδης Δημήτρ.
- 29 Μαΐου 1998
Νεοχώρι
29 Μαΐου 1998
Νεοχώρι
30 Νοεμβρίου -0001
Ηρακλής Σερρών
Ηρακλής Σερρών
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Τζελέπης Ζήσης
Μέσος
- 6 Απριλίου 2006
Θύελλα Σερρών
6 Απριλίου 2006
8 Ιανουαρίου 2024
Ελεύθερος
Θύελλα Σερρών
8 Ιανουαρίου 2024 Ελεύθερος
player photo
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Κοσμάς
-
Χριστός
26 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Χριστός
26 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Βασίλειος
-
Σκοτούσα
22 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Σκοτούσα
22 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Σάββας Κωνσταντίνος
Τερματοφύλακας
- 22 Αυγούστου 1995
Χριστός
22 Αυγούστου 1995
21 Αυγούστου 2023
Ελεύθερος
Χριστός
21 Αυγούστου 2023 Ελεύθερος
player photo
Κυριαζής Γρηγ.
Επιθετικός
- 6 Μαρτίου 1997
Ροδολίβος
6 Μαρτίου 1997
Ελεύθερος
Ροδολίβος
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
ΤΟΥΖΜΠΑ Γεώργιος
Αμυντικός
- 28 Φεβρουαρίου 2004
Απόλλων Παραλιμνίου
28 Φεβρουαρίου 2004
Ελεύθερος
Απόλλων Παραλιμνίου
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Αποστόλου Χρήστος
Αμυντικός
- 23 Μαΐου 2001
Α.Ε. Χρυσού
23 Μαΐου 2001
Ελεύθερος
Α.Ε. Χρυσού
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Χαλάτσης Ηλίας
Αμυντικός
- 8 Απριλίου 1989
Αμμουδιά
8 Απριλίου 1989
Ελεύθερος
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Μέσος
- 12 Σεπτεμβρίου 2002
Σκοτούσα
12 Σεπτεμβρίου 2002
Ελεύθερος
Σκοτούσα
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ανδρέας
Μέσος
-
Χριστός
Ελεύθερος
Χριστός
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
ΤΣΙΛΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μέσος
- 25 Αυγούστου 2005
Πήγασος
25 Αυγούστου 2005
Ελεύθερος
Πήγασος
30 Νοεμβρίου -0001 Ελεύθερος
player photo
ΜΕΤΑΞΑΣ Χρήστος
Αμυντικός
-
Α.Ε. Χρυσού
Ελεύθερος