Γ' Εθνική

2020-21
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Σκόρερς
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ι η ν
15
35
11
2
2
27
11
16
2
ν ι ν ν ν
15
33
10
3
2
32
7
25
3
ι ι ν η ι
15
28
8
4
3
27
11
16
4
ν η η η ι
15
26
8
2
5
20
13
7
5
ι ν ι ι ν
15
25
7
4
4
22
16
6
6
ν η η η ι
15
24
7
3
5
18
12
6
7
ν ι ι ν ι
15
24
6
6
3
15
9
6
8
η η ν ν η
15
22
7
1
7
17
22
-5
9
ν ι ι η ν
15
21
6
3
6
20
12
8
10
ι ν ι ν ι
15
20
4
8
3
18
13
5
11
ι ν η ν ν
15
20
5
5
5
16
18
-2
12
η ν ν ι ι
15
19
5
4
6
16
18
-2
13
η η ι ν η
15
17
5
2
8
18
29
-11
14
η η ν ν η
15
16
5
1
9
17
21
-4
15
η ν η η η
15
6
2
0
13
9
38
-29
16
η η η η η
15
0
0
0
15
2
44
-42
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Παραλιμνίου 6 Ιουνίου 2021 17:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 2
Πανδραμαϊκός
6 Ιουνίου 2021 17:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
2
Πανδραμαϊκός
6 Ιουνίου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
4 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
6 Ιουνίου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
4
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 6 Ιουνίου 2021 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
6 Ιουνίου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 6 Ιουνίου 2021 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Α.Ε. Ευόσμου
6 Ιουνίου 2021 17:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Α.Ε. Ευόσμου
| Άνευ Αγώνα
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 6 Ιουνίου 2021 17:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 0
Ελπίδα Σαπών
6 Ιουνίου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
0
0
Ελπίδα Σαπών
6 Ιουνίου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Εθνικός Σοχού
6 Ιουνίου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Εθνικός Σοχού
6 Ιουνίου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 3
Ορφέας Ξάνθης
6 Ιουνίου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1
3
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 6 Ιουνίου 2021 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0 5
Ηρακλής Αμπελοκήπων
6 Ιουνίου 2021 17:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0
5
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Διδυμοτείχου 30 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
30 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Ορφανίου 30 Μαΐου 2021 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 0
Πανδραμαϊκός
30 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1
0
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 30 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
2 1
Άρης Αβάτου
30 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
2
1
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 30 Μαΐου 2021 17:00
Ελπίδα Σαπών
2 2
Αλεξανδρούπολη FC
30 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
2
2
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 30 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
30 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνα
30 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
30 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 30 Μαΐου 2021 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
1 0
Αετός Οφρυνίου
30 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
1
0
Αετός Οφρυνίου
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 30 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
30 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
5
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Μαΐου 2021 17:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
26 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
1
2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Διδυμοτείχου 26 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2 0
Α.Ε. Ευόσμου
26 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2
0
Α.Ε. Ευόσμου
26 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
2 3
Ελπίδα Σαπών
26 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
2
3
Ελπίδα Σαπών
26 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
0 0
Εθνικός Σοχού
26 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
0
0
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 26 Μαΐου 2021 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Ορφέας Ξάνθης
26 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
1
Ορφέας Ξάνθης
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 26 Μαΐου 2021 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
26 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
| Άνευ Αγώνα
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 26 Μαΐου 2021 17:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Α.Ε. Αμπελοκήπων
26 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Α.Ε. Αμπελοκήπων
26 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
26 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
5
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 12
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 23 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
23 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 23 Μαΐου 2021 17:00
Ελπίδα Σαπών
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
23 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
1
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 23 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
3 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
23 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
3
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
23 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Πανδραμαϊκός
23 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 23 Μαΐου 2021 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
0 0
Άρης Αβάτου
23 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
0
0
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 23 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0 2
Αλεξανδρούπολη FC
23 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0
2
Αλεξανδρούπολη FC
23 Μαΐου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
23 Μαΐου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνα
23 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
23 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Παραλιμνίου 16 Μαΐου 2021 17:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Ελπίδα Σαπών
16 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 16 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
0 0
Εθνικός Σοχού
16 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
0
0
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο Ορφανίου 16 Μαΐου 2021 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 3
Ορφέας Ξάνθης
16 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1
3
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Διδυμοτείχου 16 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
16 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0
1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
16 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
16 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
2
0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
16 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
3 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
16 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
3
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 16 Μαΐου 2021 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 2
Αετός Οφρυνίου
16 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
2
2
Αετός Οφρυνίου
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 16 Μαΐου 2021 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Νέστος Χρυσούπολης
16 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Νέστος Χρυσούπολης
| Άνευ Αγώνα
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 12 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
1 2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
1
2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Ελπίδα Σαπών
12 Μαΐου 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 12 Μαΐου 2021 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
3 1
Α.Ε. Ευόσμου
12 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
3
1
Α.Ε. Ευόσμου
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 12 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
12 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2
1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
12 Μαΐου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
2 3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
12 Μαΐου 2021 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
2
3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
12 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Πανδραμαϊκός
12 Μαΐου 2021 17:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 12 Μαΐου 2021 17:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Άρης Αβάτου
12 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Άρης Αβάτου
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 12 Μαΐου 2021 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Αλεξανδρούπολη FC
12 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Αλεξανδρούπολη FC
| Άνευ Αγώνα
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Μαΐου 2021 17:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Ορφέας Ξάνθης
9 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 9 Μαΐου 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
1 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
9 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
1
1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 9 Μαΐου 2021 17:00
Ελπίδα Σαπών
2 3
Α.Ε. Αμπελοκήπων
9 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
2
3
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 9 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
0 1
Αναγέννηση Θαλασσιάς
9 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
0
1
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Γήπεδο Ορφανίου 9 Μαΐου 2021 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
3 1
Αετός Οφρυνίου
9 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
3
1
Αετός Οφρυνίου
Γήπεδο Διδυμοτείχου 9 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
9 Μαΐου 2021 17:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
9 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
9 Μαΐου 2021 17:00
Πανδραμαϊκός
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνα
9 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
9 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 8
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 28 Απριλίου 2021 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
28 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 28 Απριλίου 2021 16:30
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 2
Ορφέας Ξάνθης
28 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1
2
Ορφέας Ξάνθης
28 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 2
Εθνικός Σοχού
28 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1
2
Εθνικός Σοχού
28 Απριλίου 2021 16:30
Αετός Οφρυνίου
3 0
Ελπίδα Σαπών
28 Απριλίου 2021 16:30
Αετός Οφρυνίου
3
0
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 28 Απριλίου 2021 16:30
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Α.Ε. Ευόσμου
28 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
3
2
Α.Ε. Ευόσμου
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 28 Απριλίου 2021 16:30
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
28 Απριλίου 2021 16:30
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
| Άνευ Αγώνα
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 28 Απριλίου 2021 16:30
Αλεξανδρούπολη FC
3 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
28 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
3
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
28 Απριλίου 2021 16:30
Άρης Αβάτου
1 2
Πανδραμαϊκός
28 Απριλίου 2021 16:30
Άρης Αβάτου
1
2
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Παραλιμνίου 25 Απριλίου 2021 16:30
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
25 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
25 Απριλίου 2021 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Αετός Οφρυνίου
25 Απριλίου 2021 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Αετός Οφρυνίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 25 Απριλίου 2021 16:30
Εθνικός Σοχού
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
25 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 25 Απριλίου 2021 16:30
Ελπίδα Σαπών
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
25 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνα
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 25 Απριλίου 2021 16:30
Α.Ε. Ευόσμου
2 2
Αλεξανδρούπολη FC
25 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
2
2
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Ορφανίου 25 Απριλίου 2021 16:30
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 3
Άρης Αβάτου
25 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0
3
Άρης Αβάτου
25 Απριλίου 2021 16:30
Πανδραμαϊκός
1 0
Α.Ε. Διδυμοτείχου
25 Απριλίου 2021 16:30
Πανδραμαϊκός
1
0
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 24 Απριλίου 2021 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
24 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 6
18 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Απριλίου 2021 16:30
Αετός Οφρυνίου
4 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
18 Απριλίου 2021 16:30
Αετός Οφρυνίου
4
0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 18 Απριλίου 2021 16:30
Νέστος Χρυσούπολης
0 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
18 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
0
1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 18 Απριλίου 2021 16:30
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Ορφέας Ξάνθης
18 Απριλίου 2021 16:30
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Ορφέας Ξάνθης
| Άνευ Αγώνος
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 18 Απριλίου 2021 16:30
Αλεξανδρούπολη FC
0 3
Εθνικός Σοχού
18 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
0
3
Εθνικός Σοχού
18 Απριλίου 2021 16:30
Άρης Αβάτου
0 0
Ελπίδα Σαπών
18 Απριλίου 2021 16:30
Άρης Αβάτου
0
0
Ελπίδα Σαπών
18 Απριλίου 2021 16:30
Πανδραμαϊκός
0 0
Α.Ε. Ευόσμου
18 Απριλίου 2021 16:30
Πανδραμαϊκός
0
0
Α.Ε. Ευόσμου
Γήπεδο Διδυμοτείχου 18 Απριλίου 2021 16:30
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
18 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Παραλιμνίου 11 Απριλίου 2021 16:30
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Αετός Οφρυνίου
11 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
1
Αετός Οφρυνίου
11 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
11 Απριλίου 2021 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 11 Απριλίου 2021 16:30
Α.Ε. Αμπελοκήπων
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
11 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνος
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 11 Απριλίου 2021 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
11 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2
1
Αλεξανδρούπολη FC
11 Απριλίου 2021 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Άρης Αβάτου
11 Απριλίου 2021 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 11 Απριλίου 2021 16:30
Εθνικός Σοχού
0 2
Πανδραμαϊκός
11 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
0
2
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 11 Απριλίου 2021 16:30
Ελπίδα Σαπών
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
11 Απριλίου 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
2
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γήπεδο Ορφανίου 11 Απριλίου 2021 16:30
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου
11 Απριλίου 2021 16:30
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1
1
Α.Ε. Ευόσμου
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 6 Μαΐου 2021 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
1 0
Ελπίδα Σαπών
6 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
1
0
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 5 Μαΐου 2021 17:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Μαΐου 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
0
0
Απόλλων Παραλιμνίου
5 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
4 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
5 Μαΐου 2021 17:00
Άρης Αβάτου
4
0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1 3
Αετός Οφρυνίου
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1
3
Αετός Οφρυνίου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο Διδυμοτείχου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1
2
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Ορφανίου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Εθνικός Σοχού
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
1
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Αλεξανδρούπολη FC
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Ορφανίου 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου
2
1
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 3
Πανδραμαϊκός
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0
3
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
4 0
Α.Ε. Ευόσμου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
4
0
Α.Ε. Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 0
Εθνικός Σοχού
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
0
0
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3
0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
| Άνευ Αγώνος
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Ορφανίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Ευόσμου
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
2
0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
0
3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εθνικός Σοχού
2 2
Ορφέας Ξάνθης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
2
2
Ορφέας Ξάνθης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άρης Αβάτου
2 1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άρης Αβάτου
2
1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Νέστος Χρυσούπολης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πανδραμαϊκός
2
1
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Διδυμοτείχου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 1
Αετός Οφρυνίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0
1
Αετός Οφρυνίου
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Παραλιμνίου 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Άρης Αβάτου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
0
1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Ορφανίου 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου
1
1
Α.Ε. Ευόσμου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 2
Ελπίδα Σαπών
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0
2
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 1
Εθνικός Σοχού
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1
1
Εθνικός Σοχού
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Πανδραμαϊκός
8
2
 Ορφέας Ξάνθης
7
3
 Ηρακλής Αμπελοκήπων
7
4
 Πανδραμαϊκός
6
5
 Εθνικός Σοχού
6
6
 Άρης Αβάτου
5
7
 Αετός Οφρυνίου
5
8
 Α.Ε. Διδυμοτείχου
5
9
 Αετός Οφρυνίου
5
10
 Αετός Οφρυνίου
4
11
 Αετός Οφρυνίου
4
12
 Ορφέας Ξάνθης
4
13
 Αλεξανδρούπολη FC
4
14
 Ηρακλής Αμπελοκήπων
4
15
 Εθνικός Σοχού
4
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
22 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
ΠΑΕ Λειβαδειακός
23 Νοεμβρίου 2001 31 Μαρτίου 2021 Δανεικός
player photo
Τζελέπης Δήμος
Επιθετικός
26 Ιανουαρίου 1997 28 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Α.Ε. Ευόσμου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αετός Οφρυνίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
24 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αλεξανδρούπολη FC
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΡΟΥΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓ.
Επιθετικός
12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
30 Αυγούστου 2000 16 Απριλίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Λαπαδώνης Θεο.
Τερματοφύλακας
22 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Απόλλων Παραλιμνίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
7 Ιουνίου 1988 9 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χατζάκος Ιωσήφ
Επιθετικός
6 Νοεμβρίου 2000 24 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νταλίπ Μαδί
Επιθετικός
25 Φεβρουαρίου 2003 23 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
22 Ιουλίου 2003 22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
19 Φεβρουαρίου 1997 18 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
24 Ιουλίου 1989 12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓ.
Επιθετικός
8 Ιουλίου 1994 29 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
4 Απριλίου 2000 21 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
15 Μαρτίου 2000 14 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.
Επιθετικός
12 Οκτωβρίου 1990 7 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
12 Σεπτεμβρίου 2002 1 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
21 Δεκεμβρίου 1994 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
18 Ιουλίου 1998 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Άρης Αβάτου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
21 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χικμέν Ομέρογλου
Τερματοφύλακας
16 Φεβρουαρίου 2003 27 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
23 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
13 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
17 Μαΐου 2003 7 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
11 Ιουλίου 1998 28 Ιουνίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
30 Αυγούστου 2000 16 Απριλίου 2021 Ελεύθερος
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Ελπίδα Σαπών
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Εθνικός Σοχού
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
22 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κλάϊντι Λαπούσι
Επιθετικός
28 Αυγούστου 1993 15 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
4 Νοεμβρίου 1999 2 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
24 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέστος Χρυσούπολης
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
26 Ιανουαρίου 1997 28 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Ορφέας Ξάνθης
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πανδραμαϊκός
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.