Γ' Εθνική

Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Σκόρερς
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
15
35
11
2
2
27
11
16
2
15
33
10
3
2
32
7
25
3
15
28
8
4
3
27
11
16
4
15
26
8
2
5
20
13
7
5
15
25
7
4
4
22
16
6
6
Παραλίμνιο
ν η η η ι
15
24
7
3
5
18
12
6
7
Χρυσούπολη
ν ι ι ν ι
15
24
6
6
3
15
9
6
8
15
22
7
1
7
17
22
-5
9
Aris Avato
ν ι ι η ν
15
21
6
3
6
20
12
8
10
15
20
4
8
3
18
13
5
11
15
20
5
5
5
16
18
-2
12
15
19
5
4
6
16
18
-2
13
15
17
5
2
8
18
29
-11
14
15
16
5
1
9
17
21
-4
15
15
6
2
0
13
9
38
-29
16
15
0
0
0
15
2
44
-42
Αγωνιστική 15
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Παραλίμνιο
2 2
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Aris Avato
4 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Χρυσούπολη
0 0
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 3
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
6 Ιουνίου 2021
- 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0 5
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αγωνιστική 14
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
2 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Ελπίδα Σαπών
2 2
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Εθνικός Σοχού
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
1 0
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
30 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 13
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Παραλίμνιο
1 2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2 0
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Πανδραμαϊκός
2 3
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Aris Avato
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 1
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Χρυσούπολη
1 1
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
26 Μαΐου 2021
- 17:00
Αετός Οφρυνίου
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 12
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
1 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Ελπίδα Σαπών
1 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Εθνικός Σοχού
3 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
0 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0 2
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
23 Μαΐου 2021
- 17:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Χρυσούπολη
Αγωνιστική 11
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Παραλίμνιο
1 0
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 3
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Πανδραμαϊκός
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Aris Avato
3 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 2
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
16 Μαΐου 2021
- 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Χρυσούπολη
Αγωνιστική 10
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Εθνικός Σοχού
1 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
3 1
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
2 3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Χρυσούπολη
1 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
12 Μαΐου 2021
- 17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 9
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Παραλίμνιο
1 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Εθνικός Σοχού
1 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Ελπίδα Σαπών
2 3
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
0 1
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
3 1
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 0
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Πανδραμαϊκός
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
9 Μαΐου 2021
- 17:00
Aris Avato
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 8
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 2
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Αετός Οφρυνίου
3 0
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Χρυσούπολη
3 2
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Αλεξανδρούπολη FC
3 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
28 Απριλίου 2021
- 16:30
Aris Avato
1 2
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 7
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Παραλίμνιο
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Εθνικός Σοχού
0 0
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Ελπίδα Σαπών
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Α.Ε. Ευόσμου
2 2
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
0 3
Aris Avato
Γ' Εθνική
25 Απριλίου 2021
- 16:30
Πανδραμαϊκός
1 0
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
24 Απριλίου 2021
- 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αγωνιστική 6
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 2
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Αετός Οφρυνίου
4 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Χρυσούπολη
0 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Αλεξανδρούπολη FC
0 3
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Aris Avato
0 0
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Πανδραμαϊκός
0 0
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
18 Απριλίου 2021
- 16:30
Α.Ε. Διδυμοτείχου
2 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγωνιστική 5
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Παραλίμνιο
0 1
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 2
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Α.Ε. Αμπελοκήπων
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Εθνικός Σοχού
0 2
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ελπίδα Σαπών
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου
Αγωνιστική 4
Γ' Εθνική
6 Μαΐου 2021
- 17:00
Α.Ε. Ευόσμου
1 0
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
5 Μαΐου 2021
- 17:00
Χρυσούπολη
0 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
5 Μαΐου 2021
- 17:00
Aris Avato
4 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
25 Οκτωβρίου 2020
- 15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1 3
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική
25 Οκτωβρίου 2020
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Γ' Εθνική
25 Οκτωβρίου 2020
- 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
25 Οκτωβρίου 2020
- 15:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
25 Οκτωβρίου 2020
- 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 3
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Χρυσούπολη
2 0
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Aris Avato
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 3
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
4 0
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
21 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 0
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
Παραλίμνιο
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αγωνιστική 2
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Α.Ε. Ευόσμου
2 0
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Παραλίμνιο
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Εθνικός Σοχού
2 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Aris Avato
2 1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Χρυσούπολη
Γ' Εθνική
18 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 1
Αετός Οφρυνίου
Αγωνιστική 1
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Παραλίμνιο
2 0
Aris Avato
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Χρυσούπολη
0 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 2
Ελπίδα Σαπών
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 1
Εθνικός Σοχού
Γ' Εθνική
11 Οκτωβρίου 2020
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Πανδραμαϊκός
8
2
Ορφέας Ξάνθης
7
3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
7
4
Πανδραμαϊκός
6
5
Εθνικός Σοχού
6
6
5
7
Αετός Οφρυνίου
5
8
Α.Ε. Διδυμοτείχου
5
9
Αετός Οφρυνίου
5
10
Αετός Οφρυνίου
4
11
Αετός Οφρυνίου
4
12
Ορφέας Ξάνθης
4
13
Αλεξανδρούπολη FC
4
14
Ηρακλής Αμπελοκήπων
4
15
4
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτες
Θ
Παίκτης
Βαθμ
1
Σουκρήογλου Σουκρή
Ορφέας Ξάνθης
2
1
1
9
2
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Αετός Οφρυνίου
2
0
1
7
3
Γκούμας Ι.
Παραλίμνιο
5
1
0
7
4
Δαγκούλης Ευστάθιος
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1
0
1
6
5
ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ Πλούτ.
Χρυσούπολη
1
0
1
6
6
Μοσχόπουλος Νικόλ.
Πανδραμαϊκός
1
0
1
6
7
Κάμπατζης
Αετός Οφρυνίου
0
0
1
5
8
Στεργιανός Ιωάννης
Α.Ε. Αμπελοκήπων
0
0
1
5
9
Κύρκου Νικηφόρος
Α.Ε. Ευόσμου
0
0
1
5
10
Βουτσιάς Πασχάλης
Εθνικός Σοχού
0
0
1
5
11
ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ Κυριάκος
Αετός Οφρυνίου
0
0
1
5
Συλλόγοι
Θ
Σύλλογοι
Βαθμ
1
Παραλίμνιο
Παραλίμνιο
31
1
0
33
2
Αετός Οφρυνίου
Αετός Οφρυνίου
18
0
3
33
3
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
15
2
1
24
4
Ορφέας Ξάνθης
Ορφέας Ξάνθης
17
1
1
24
5
Εθνικός Σοχού
Εθνικός Σοχού
12
3
1
23
6
Πανδραμαϊκός
Πανδραμαϊκός
12
2
1
21
7
Χρυσούπολη
Χρυσούπολη
14
1
1
21
8
Α.Ε. Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
13
1
1
20
9
Αλεξανδρούπολη FC
Αλεξανδρούπολη FC
16
0
0
16
10
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αναγέννηση Θαλασσιάς
13
1
0
15
11
Ελπίδα Σαπών
Ελπίδα Σαπών
13
0
0
13
12
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
11
1
0
13
13
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
7
0
1
12
14
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
11
0
0
11
15
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων
8
0
0
8
16
Aris Avato
Aris Avato
7
0
0
7
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Χατζηκυριάκου Στέφ.
Μέσος
- 5 Νοεμβρίου 1997
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
5 Νοεμβρίου 1997
22 Μαρτίου 2021
Ελεύθερος
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
22 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Βαγγέλοβ Θανάσης
Μέσος
- 23 Νοεμβρίου 2001
ΠΑΕ Λειβαδειακός
23 Νοεμβρίου 2001
31 Μαρτίου 2021
Δανεικός
ΠΑΕ Λειβαδειακός
31 Μαρτίου 2021 Δανεικός
player photo
ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δήμος
Επιθετικός
- 26 Ιανουαρίου 1997
Χρυσούπολη
26 Ιανουαρίου 1997
28 Μαρτίου 2021
Ελεύθερος
Χρυσούπολη
28 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Α.Ε. Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αετός Οφρυνίου
Αετός Οφρυνίου
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Δαγκούλης Ευστάθιος
Μέσος
- 1 Φεβρουαρίου 1995
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 Φεβρουαρίου 1995
24 Ιουλίου 2020
Ελεύθερος
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
24 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αλεξανδρούπολη FC
Αλεξανδρούπολη FC
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Παπαγεωργίου Ευάγγ.
- 5 Μαρτίου 1999
Ελπίδα Σαπών
5 Μαρτίου 1999
1 Σεπτεμβρίου 2021
Ελεύθερος
Ελπίδα Σαπών
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Ανυφαντάκης Παναγ.
Επιθετικός
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
22 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΡΟΥΜΠΙΕΣ Γεώργ.
Επιθετικός
- 6 Ιουλίου 1999
- χωρίς σύλλογο -
6 Ιουλίου 1999
12 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Γκίγκας Αρσένιος
- 30 Αυγούστου 2000
Aris Avato
30 Αυγούστου 2000
16 Απριλίου 2021
Ελεύθερος
Aris Avato
16 Απριλίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Λαπαδώνης Θεο.
Τερματοφύλακας
-
Σέρρες 1800
22 Μαρτίου 2021
Ελεύθερος
Σέρρες 1800
22 Μαρτίου 2021 Ελεύθερος
player photo
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.
Αμυντικός
-
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Τοπάλ Αμέτ Ρεφήκ
-
- χωρίς σύλλογο -
20 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Παραλίμνιο
Παραλίμνιο
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Γκούμας Ι.
Μέσος
- 7 Ιουνίου 1988
- χωρίς σύλλογο -
7 Ιουνίου 1988
9 Οκτωβρίου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
9 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χατζάκος Ιωσήφ
Επιθετικός
- 6 Νοεμβρίου 2000
- χωρίς σύλλογο -
6 Νοεμβρίου 2000
24 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
24 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νταλίπ Μαδί
Επιθετικός
- 25 Φεβρουαρίου 2003
ΠΟΣ 2000
25 Φεβρουαρίου 2003
23 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
ΠΟΣ 2000
23 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Τριανταφύλλου Αθ.
Μέσος
- 22 Ιουλίου 2003
Χείμαρρος
22 Ιουλίου 2003
22 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Χείμαρρος
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Ραφαήλ
Επιθετικός
- 12 Φεβρουαρίου 1997
Α.Ο. Καβάλας
12 Φεβρουαρίου 1997
18 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Α.Ο. Καβάλας
18 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Μέσος
- 24 Ιουλίου 1989
- χωρίς σύλλογο -
24 Ιουλίου 1989
12 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓ.
Επιθετικός
- 8 Ιουλίου 1994
- χωρίς σύλλογο -
8 Ιουλίου 1994
29 Ιουλίου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
29 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Αμυντικός
- 4 Απριλίου 2000
- χωρίς σύλλογο -
4 Απριλίου 2000
21 Ιουλίου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
21 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓ.
Αμυντικός
- 15 Μαρτίου 2000
- χωρίς σύλλογο -
15 Μαρτίου 2000
14 Ιουλίου 2020
Ελεύθερος
- χωρίς σύλλογο -
14 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.
Επιθετικός
- 12 Οκτωβρίου 1990
- άγνωστος σύλλογος -
12 Οκτωβρίου 1990
7 Ιουλίου 2020
Ελεύθερος
- άγνωστος σύλλογος -
7 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Μέσος
- 12 Σεπτεμβρίου 2002
Σκοτούσα
12 Σεπτεμβρίου 2002
1 Σεπτεμβρίου 2020
Ελεύθερος
Σκοτούσα
1 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Παπαδόπουλος Σταύρος
Αμυντικός
- 21 Δεκεμβρίου 1994
Α.Ε. Χρυσού
21 Δεκεμβρίου 1994
4 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Α.Ε. Χρυσού
4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νικολαϊδης Κρίτων
Μέσος
- 18 Ιουλίου 1998
Α.Ε. Χρυσού
18 Ιουλίου 1998
4 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Α.Ε. Χρυσού
4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Aris Avato
Aris Avato
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
player photo
ΣΤΕΠΑΝΙΑΝ ΒΑΣ.
Μέσος
-
Ηρακλής Νέου Ζυγού
21 Αυγούστου 2020
Ελεύθερος
Ηρακλής Νέου Ζυγού
21 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χικμέν Ομέρογλου
Τερματοφύλακας
- 16 Φεβρουαρίου 2003