Γ' Εθνική

2020-21
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ι ν ν
>
4
10
3
1
0
9
3
6
2
ι ν ν ν
>
4
10
3
1
0
7
3
4
3
ν ν η ν
>
4
9
3
0
1
4
2
2
4
η ν ν ν
>
4
9
3
0
1
6
2
4
5
ν ν η ν
>
4
9
3
0
1
5
6
-1
6
η ν ν η
>
4
6
2
0
2
8
2
6
7
ι ν η
>
3
4
1
1
1
3
6
-3
8
ι η ν
>
3
4
1
1
1
4
4
0
9
ν η ι
>
3
4
1
1
1
2
3
-1
11
ν η η η
>
4
3
1
0
3
5
5
0
12
η η ν
>
3
3
1
0
2
3
3
0
13
ι ι ι η
>
4
3
0
3
1
4
5
-1
14
η ν η
>
3
3
1
0
2
3
5
-2
15
η η η
>
3
0
0
0
3
2
8
-6
16
η η η η
>
4
0
0
0
4
0
8
-8
Αγωνιστική 4
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1 3
Αετός Οφρυνίου
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
1
3
Αετός Οφρυνίου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο Διδυμοτείχου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
1
2
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Ορφανίου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 1
Εθνικός Σοχού
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
1
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Αλεξανδρούπολη FC
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Ορφανίου 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου
2
1
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 3
Πανδραμαϊκός
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0
3
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
2
1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5 0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
5
0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
4 0
Α.Ε. Ευόσμου
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
4
0
Α.Ε. Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 0
Εθνικός Σοχού
21 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
0
0
Εθνικός Σοχού
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Ορφανίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2 0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
2
0
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Ευόσμου
2 1
Α.Ε. Αμπελοκήπων
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
2
1
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Σαπών 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ελπίδα Σαπών
0 3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
0
3
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Εθνικού Σοχού 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εθνικός Σοχού
2 2
Ορφέας Ξάνθης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
2
2
Ορφέας Ξάνθης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άρης Αβάτου
2 1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άρης Αβάτου
2
1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Νέστος Χρυσούπολης
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πανδραμαϊκός
2
1
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Διδυμοτείχου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0 1
Αετός Οφρυνίου
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
0
1
Αετός Οφρυνίου
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Παραλιμνίου 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Άρης Αβάτου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Άρης Αβάτου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0 3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
0
3
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
0
1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Ορφανίου 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου
1
1
Α.Ε. Ευόσμου
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0 2
Ελπίδα Σαπών
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς
0
2
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής» 11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1 1
Εθνικός Σοχού
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Α.Ε. Αμπελοκήπων
1
1
Εθνικός Σοχού
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
11 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Άρης Αβάτου
- -
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου
-
-
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
- -
Ελπίδα Σαπών
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Ελπίδα Σαπών
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Αετός Οφρυνίου
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Αετός Οφρυνίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αναγέννηση Θαλασσιάς
- -
Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
- -
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
- -
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Ορφέας Ξάνθης
- -
Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Άρης Αβάτου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
- -
Πανδραμαϊκός
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Πανδραμαϊκός
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
- -
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
-
-
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Α.Ε. Ευόσμου
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Α.Ε. Ευόσμου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 6
Αναγέννηση Θαλασσιάς
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αετός Οφρυνίου
- -
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αετός Οφρυνίου
-
-
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
- -
Ορφέας Ξάνθης
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Εθνικός Σοχού
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Εθνικός Σοχού
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Άρης Αβάτου
- -
Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου
-
-
Ελπίδα Σαπών
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Πανδραμαϊκός
- -
Α.Ε. Ευόσμου
Πανδραμαϊκός
-
-
Α.Ε. Ευόσμου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
- -
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
-
-
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
- -
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
-
-
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Ορφέας Ξάνθης
- -
Αετός Οφρυνίου
Ορφέας Ξάνθης
-
-
Αετός Οφρυνίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
- -
Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο Εθνικού Σοχού
Εθνικός Σοχού
-
-
Νέστος Χρυσούπολης
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
- -
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Δημοτικό Στάδιο Σαπών
Ελπίδα Σαπών
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
- -
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Άρης Αβάτου
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Άρης Αβάτου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Πανδραμαϊκός
- -
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Πανδραμαϊκός
-
-
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 8
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο «Κωνσταντίνος Καραμανλής»
Ηρακλής Αμπελοκήπων
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
- -
Ορφέας Ξάνθης
Γήπεδο Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αναγέννηση Θαλασσιάς
- -
Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς
-
-
Εθνικός Σοχού
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αετός Οφρυνίου
- -
Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου
-
-
Ελπίδα Σαπών
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Α.Ε. Ευόσμου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Α.Ε. Ευόσμου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
- -
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικό Στάδιο Ιωάννης Στράντζαλης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Άρης Αβάτου
- -
Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου
-
-
Πανδραμαϊκός
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Ορφέας Ξάνθης
3
2
 Πανδραμαϊκός
3
3
 Ηρακλής Αμπελοκήπων
3
4
 Αετός Οφρυνίου
3
5
 Άρης Αβάτου
2
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Α.Ε. Ευόσμου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αετός Οφρυνίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
24 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
20 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Απόλλων Παραλιμνίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
7 Ιουνίου 1988 9 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χατζάκος Ιωσήφ
Επιθετικός
6 Νοεμβρίου 2000 24 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νταλίπ Μαδί
Επιθετικός
25 Φεβρουαρίου 2003 23 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
22 Ιουλίου 2003 22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
19 Φεβρουαρίου 1997 18 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
24 Ιουλίου 1989 12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓ.
Επιθετικός
8 Ιουλίου 1994 29 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
4 Απριλίου 2000 21 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
15 Μαρτίου 2000 14 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.
Επιθετικός
12 Οκτωβρίου 1990 7 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
12 Σεπτεμβρίου 2002 1 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
21 Δεκεμβρίου 1994 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
18 Ιουλίου 1998 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Άρης Αβάτου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
21 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Χικμέν Ομέρογλου
Τερματοφύλακας
16 Φεβρουαρίου 2003 27 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
23 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
13 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
17 Μαΐου 2003 7 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
11 Ιουλίου 1998 28 Ιουνίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Εθνικός Σοχού
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ελπίδα Σαπών
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αλεξανδρούπολη FC
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
ΡΟΥΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓ.
Επιθετικός
12 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
24 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ορφέας Ξάνθης
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πανδραμαϊκός
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέστος Χρυσούπολης
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.