| Γήπεδο Κάτω Μητρούση | 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
η η ν ν ν
Κρυωνίδης Χρ.
19'
1 : 1
Τελικό
ν ι ν ν ν
Φιλιππίδης Μιχ.
75'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 19'
Κρυωνίδης Χρ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Μαντζουρογιάννης Θ.
Έξω:Ηλιάδης Αναστ.
Αλλαγή 69'
Μέσα:Χατζηκαλούδης Χρι
Έξω:Βλαχόπουλος Ευαγγ.
75' 1:1 Γκολ
Φιλιππίδης Μιχ.
Αλλαγή 84'
Μέσα:Γαργαβάνης Γεώρ.
Έξω:Κρυωνίδης Χρ.
Αλλαγή 86'
Μέσα:Κωνσταντίνου Χρυ
Έξω:Τσιφτσής Ιωάν.
Αλλαγή 90'
Μέσα:Κουρσιούμης Κων.
Έξω:Κατσιώλας Γεώργ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
5
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ηράκλειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Η Ν Ι Η Ν
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αναγέννησης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.