Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

2020-21
25
Σεπ
Σα
26
Σεπ
Κυ
27
Σεπ
Δε
28
Σεπ
Τρ
29
Σεπ
Τε
30
Σεπ
Πε
01
Οκτ
Πα
02
Οκτ
Σα
03
Οκτ
Κυ
04
Οκτ
Δε
05
Οκτ
Τρ
06
Οκτ
Τε
07
Οκτ
Πε
08
Οκτ
Πα
09
Οκτ
Σα
10
Οκτ
Κυ
11
Οκτ
Δε
12
Οκτ
Τρ
13
Οκτ
Τε
14
Οκτ
Πε
15
Οκτ
Πα
16
Οκτ
Σα
17
Οκτ
Κυ
18
Οκτ
Δε
19
Οκτ
Τρ
20
Οκτ
Τε
21
Οκτ
Πε
22
Οκτ
Πα
23
Οκτ
Σα
24
Οκτ
Κυ
25
Οκτ
Δε
26
Οκτ
Τρ
27
Οκτ
Τε
28
Οκτ
Πε
29
Οκτ
Πα
30
Οκτ
Σα
31
Οκτ
Κυ
01
Νοέ
Δε
02
Νοέ
Τρ
03
Νοέ
Τε
04
Νοέ
Πε
05
Νοέ
Πα
06
Νοέ
Σα
07
Νοέ
Κυ
08
Νοέ
Δε
09
Νοέ
Τρ
10
Νοέ
Τε
11
Νοέ
Πε
12
Νοέ
Πα
13
Νοέ
Σα
14
Νοέ
Κυ
15
Νοέ
Δε
16
Νοέ
Τρ
17
Νοέ
Τε
18
Νοέ
Πε
19
Νοέ
Πα
20
Νοέ
Σα
21
Νοέ
Κυ
22
Νοέ
Δε
23
Νοέ
Τρ
24
Νοέ
Τε
25
Νοέ
Πε
26
Νοέ
Πα
27
Νοέ
Σα
28
Νοέ
Κυ
29
Νοέ
Δε
30
Νοέ
Τρ
01
Δεκ
Τε
02
Δεκ
Πε
03
Δεκ
Πα
04
Δεκ
Σα
05
Δεκ
Κυ
06
Δεκ
Δε
07
Δεκ
Τρ
08
Δεκ
Τε
09
Δεκ
Πε
10
Δεκ
Πα
11
Δεκ
Σα
12
Δεκ
Κυ
13
Δεκ
Δε
14
Δεκ
Τρ
15
Δεκ
Τε
16
Δεκ
Πε
17
Δεκ
Πα
18
Δεκ
Σα
19
Δεκ
Κυ
20
Δεκ
Δε
21
Δεκ
Τρ
22
Δεκ
Τε
23
Δεκ
Πε
24
Δεκ
Πα
25
Δεκ
Σα
26
Δεκ
Κυ
27
Δεκ
Δε
28
Δεκ
Τρ
29
Δεκ
Τε
30
Δεκ
Πε
31
Δεκ
Πα
01
Ιαν
Σα
02
Ιαν
Κυ
03
Ιαν
Δε
04
Ιαν
Τρ
05
Ιαν
Τε
06
Ιαν
Πε
07
Ιαν
Πα
08
Ιαν
Σα
09
Ιαν
Κυ
10
Ιαν
Δε
11
Ιαν
Τρ
12
Ιαν
Τε
13
Ιαν
Πε
14
Ιαν
Πα
15
Ιαν
Σα
16
Ιαν
Κυ
17
Ιαν
Δε
18
Ιαν
Τρ
19
Ιαν
Τε
20
Ιαν
Πε
21
Ιαν
Πα
22
Ιαν
Σα
23
Ιαν
Κυ
<
>
Γ’ Εθνική 2021-22
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
- -
Αναγέννηση Πλαγιάς
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης
-
-
Αναγέννηση Πλαγιάς
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δόξα Δράμας
- -
Ορφέας Ξάνθης
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο ΔΟΞΑΣ
Δόξα Δράμας
-
-
Ορφέας Ξάνθης
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
- -
Εθνικός Σοχού
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Φώτης Κοσμάς
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Εθνικός Σοχού
Γήπεδο Ορφανίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
- -
Πανδραμαϊκός
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ορφανίου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
-
-
Πανδραμαϊκός
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άρης Αβάτου
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό γήπεδο Γενησέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
- -
Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
-
-
Αγρ. Αστήρ Ευόσμου
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22
Γήπεδο Καλών Δένδρων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
- -
Ροδόπολη
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
-
-
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
- -
Μεγαλοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Βυρώνειας 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Βυρώνεια
- -
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
-
-
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
- -
Σκοτούσα
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
-
-
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
- -
Αμμουδιά
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
-
-
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μοναστηράκι
- -
Σιδηρόκαστρο
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
-
-
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
- -
Νεοχώρι
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ι ν ν ν
>
4
3
1
0
11
3
8
10
2
ν ν ν
>
3
3
0
0
16
3
13
9
3
ι ν ν
>
3
2
1
0
8
4
4
7
4
ν η η ν
>
4
2
0
2
7
7
0
6
5
η ν η ν
>
4
2
0
2
6
6
0
6
6
ν ν η η
>
4
2
0
2
5
6
-1
6
7
ι ι ν η
>
4
1
2
1
5
6
-1
5
8
ι η ν η
>
4
1
1
2
6
8
-2
4
9
η η ν
>
3
1
0
2
6
7
-1
3
10
ι η η
>
3
0
1
2
7
13
-6
1
11
η η η η
>
4
0
0
4
1
15
-14
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Μονόβρυση
2–2
3–0
 
3–0
3–1
2 Θύελλα Καμενικίων
3–0
 
8–3
5–0
3 Μεσολακκιά
2–2
 
 
3–2
3–0
4 Επτάμυλοι
 
1–2
2–0
1–4
3–1
5 Πανσουλιακός
0–3
 
2–1
1–2
3–0
6 Εμμ.Παππάς
0–2
2–1
0–2
3–1
 
7 Βαλτοτόπι
 
0–3
 
2–0
1–1
2–2
8 Νέα Μπάφρα
0–3
4–1
1–3
1–1
 
9 Πήγασος
1–3
 
1–3
 
4–1
10 Νέα Ζίχνη
3–8
2–3
 
2–2
11 Ψυχικό
0–5
0–3
 
0–3
 
1–4
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Θύελλα Καμενικίων
3 0
Βαλτοτόπι
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
3
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
2 3
Μεσολακκιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ψυχικού 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ψυχικό
0 3
Πανσουλιακός
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Μονόβρυση
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μονόβρυσης 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Μονόβρυση
3 0
Πανσουλιακός
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Επταμύλων 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
1 4
Νέα Μπάφρα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
4
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4 1
Ψυχικό
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πήγασος
4
1
Ψυχικό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πανσουλιακός
2 1
Επτάμυλοι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
2
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ψυχικού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ψυχικό
0 3
Μεσολακκιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μονόβρυση
3 1
Πήγασος
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Ψυχικού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Νέα Μπάφρα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μεσολακκιά
2 2
Μονόβρυση
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Επταμύλων 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Επτάμυλοι
3 1
Πήγασος
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
- -
Επτάμυλοι
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Επτάμυλοι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Πήγασος
- -
Νέα Ζίχνη
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Πήγασος
-
-
Νέα Ζίχνη
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
- -
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Νέα Μπάφρα
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
- -
Θύελλα Καμενικίων
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Θύελλα Καμενικίων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
- -
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Εμμ.Παππάς
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
- -
Μονόβρυση
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
-
-
Μονόβρυση
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
- -
Ψυχικό
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
-
-
Ψυχικό
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
- -
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Βαλτοτόπι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
- -
Πήγασος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Πήγασος
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
- -
Πανσουλιακός
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Πανσουλιακός
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
- -
Νέα Ζίχνη
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
-
-
Νέα Ζίχνη
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
- -
Μονόβρυση
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Μονόβρυση
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
- -
Επτάμυλοι
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Επτάμυλοι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
- -
Θύελλα Καμενικίων
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
-
-
Θύελλα Καμενικίων
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Πήγασος
- -
Μεσολακκιά
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Πήγασος
-
-
Μεσολακκιά
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Θύελλα Καμενικίων
5
2
 Θύελλα Καμενικίων
4
3
 Θύελλα Καμενικίων
4
4
 Μονόβρυση
3
5
 Νέα Μπάφρα
3
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Βαλτοτόπι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
player photo
Γκατέκας Δημ.
Επιθετικός
11 Μαΐου 1988 18 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Εμμ.Παππάς
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
7 Οκτωβρίου 1990 15 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Επτάμυλοι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Θύελλα Καμενικίων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
1 Δεκεμβρίου 1986 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
6 Αυγούστου 1987 8 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
23 Σεπτεμβρίου 1981 27 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
26 Απριλίου 2000 27 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
25 Ιουλίου 2001 27 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
19 Φεβρουαρίου 1991 20 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
2 Δεκεμβρίου 1985 20 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
5 Ιανουαρίου 1985 20 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
1 Οκτωβρίου 1996 20 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
9 Σεπτεμβρίου 1997 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
11 Ιουνίου 2001 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Αλατζόγλου Γεώργ.
Τερματοφύλακας
27 Οκτωβρίου 1994 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
4 Μαρτίου 1989 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Μεσολακκιά
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Μονόβρυση
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
4 Ιουνίου 1996 1 Σεπτεμβρίου 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
4 Ιουνίου 1996 25 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Νέα Ζίχνη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέα Μπάφρα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πανσουλιακός
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Πήγασος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ψυχικό
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα

6 σκέψεις για “

Η Δόξα Νέας μπαφρας έχει έδρα την ηλιοκωμη για καλύτερη ενημέρωση πρέπει να το αλλάξετε….

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!

Παπαδοπουλος
Απάντηση

Επισης στο σημερινο ματσ στο γκολ του χατζηιορδανιδη την ασιστ την εβγαλε ο Ευτυχης Παπαδοπουλος

Ευχαριστούμε έγινε η ενημέρωση!!!

Giwrgoss
Απάντηση

Τα γκολ της Δοξας νεας μπαφρας τα εβαλαν 2 χατζηιορδανιδης 1 φιλιππιδης 1 παπαδοπουλος γιωργιος και μια ασιστ ο παπαδοπουλος εαν δεν κανω λαθος

Έτσι τα έχουμε τα γκολ και εμείς μόνο την ασίστ δεν έχουμε.
Με Εκτίμηση η ομάδα του
Serres Live Scores

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.