| Γήπεδο Βυρώνειας | 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
η ι ν η η
0 : 4
Τελικό
ν ν ι ν ν
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
24'
Γουργούτης Νικ.
34'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
47'
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
80'
Διαιτητές
Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Βοηθός: Μαρλά Εύα
Ιατρικό Προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
24' 0:1 Γκολ
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
34' 0:2 Γκολ
Γουργούτης Νικ.
47' 0:3 Γκολ
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
80' 0:4 Γκολ
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Η Η Η Η
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Βυρώνειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Κ. Μητρούση
0
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
5
Καλά Δένδρα
| Εξ Αναβολής
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.