Καλώς ήρθατε στο
Serres Live Scores

Η Νο 1 ιστοσελίδα με Live αποτελέσματα ποδοσφαίρου για τον Νομό Σερρών!!!


Η ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ
(Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όταν υπάρχει νέα καταχώρηση – δεν χρειάζεται refresh)


Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 15 & 16-02-2020

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Αγωνιστική 20
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 0
Χρυσούπολη
0
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1 5
Πανσερραϊκός
5
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 2
Παραλίμνιο
2
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
1 1
Αετός Ορφανού
1
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0 1
Ορφέας Ξάνθης
1
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
0 5
Άρης Αβάτου
5

Επίλεκτη Κατηγορία

Αγωνιστική 21
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
0
0 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Σκοτούσας 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σκοτούσα
3
3 3
Χρυσό
3
Γήπεδο Νεοχωρίου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νεοχώρι
0
0 2
Ροδολίβος
2
Γήπεδο Πρώτης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πρώτη
3
3 5
Σέρρες 1800
5
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σιδηρόκαστρο
0
0 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Λιθότοπος
2
2 3
Άνω Πορόϊα
3


Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 21
Γήπεδο Κερκίνης 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κερκίνη
0
0 3
Δασοχώρι
3
| Α/Α
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ποντισμένο
5
5 2
Πλατανάκια
2
Γήπεδο Μοναστηρακίου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μοναστηράκι
3
3 3
Νέα Τυρολόη
3
Γήπεδο Χριστός 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χριστός
2
2 1
Νέο Πετρίτσι
1
Γήπεδο Καπνόφυτου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1
1 2
Μεγαλοχώρι
2

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 21
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3
3 0
Λευκώνας
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Εμμ.Παπάς
1
1 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πήγασος
0
0 2
Βαλτοτόπι
2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
2
2 2
Δραβήσκος
2
Γήπεδο Πεθελινού 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πεθελινός
1
1 0
Νιγρίτα
0


Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 17
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
ΠΟΣ 2000
1
1 0
Βυρώνεια
0
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1
1 1
Καλά Δένδρα
1
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1
1 1
Αναγέννηση
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1
1 2
Ηράκλεια
2

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 17
Γήπεδο Πανσουλιακού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πανσουλιακός
2
2 0
Κορμίστα
0
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μαυροθάλασσα
4
4 1
Ψυχικό
1
Γήπεδο Σκουτάρεως 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Fc Σκούταρη
10
10 0
Βισαλτιακός
0
Γήπεδο Οινούσας 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Οινούσα
2
2 0
Επτάμυλοι
0


Serres Live Scores Sponsors

Γίνε και εσύ συνεργάτης του SerresLiveScores?

Θέλεις να γίνεις και εσύ συνεργάτης του Serres Live Scores, να μας ενημερώνεις για την εξέλιξη του αγώνα της αγαπημένης σου ομάδας, στείλε εμαιλ !!!

P