Καλώς ήρθατε στο
Serres Live Scores

Η Νο 1 ιστοσελίδα με Live αποτελέσματα ποδοσφαίρου για τον Νομό Σερρών!!!

Η ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ
(Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όταν υπάρχει νέα καταχώρηση – δεν χρειάζεται refresh)


Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 09 & Κυριακής 10/11/2019

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ΄Εθνική

10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 0
Αετός Ορφανού
0
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0 4
Παραλίμνιο
4
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2 2
Άρης Αβάτου
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 1
Χρυσούπολη
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 2
Πανσερραϊκός
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
1 2
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2

Επίλεκτη κατηγορία

Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
2
2 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1
1 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2
2 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Λιθότοπος
0
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 5
Χρυσό
5
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1
1 3
Άνω Πορόϊα
3

Α’ κατηγορία 1ος Όμιλος

Γήπεδο Δασοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
2
2 0
Πλατανάκια
0
Γήπεδο Κερκίνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
2
2 1
Ροδόπολη
1
Γήπεδο Ποντισμένου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
4
4 1
Νέο Πετρίτσι
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0
0 8
Μεγαλοχώρι
8
Γήπεδο Χριστός 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
0
0 1
Καπνόφυτο
1

Α’ κατηγορία 2ος Όμιλος

Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1
1 3
Νιγρίτα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
2
2 4
Πεθελινός
4
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδο Λευκώνα 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1
1 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
0
0 0
Δραβήσκος
0


Β’ κατηγορία 1ος Όμιλος

9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
4 1
Στρυμονικό
1
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0
0 1
Κάτω Μητρούση
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
1 3
Αναγέννηση
3
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
1 3
Καλά Δένδρα
3


Β’ κατηγορία 2ος Όμιλος

9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
8
8 3
Βισαλτιακός
3
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
0 3
Ψυχικό
3
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
1
1 1
Μαυροθάλασσα
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2
2 2
Fc Σκούταρη
2

Serres Live Scores Sponsors

Γίνε και εσύ συνεργάτης του SerresLiveScores?

Θέλεις να γίνεις και εσύ συνεργάτης του Serres Live Scores, να μας ενημερώνεις για την εξέλιξη του αγώνα της αγαπημένης σου ομάδας, στείλε εμαιλ !!!

P