Καλά Δένδρα
ν ν ν ν ν
4 : 3
Τελικό
Στρυμονικό
η η ν η η
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
13'
Δαύκος Γεωργ.
61'
Χερχελετζής Γεώργ. (*5459)
68'
Γουργούτης Νικ.
82'
Cenaj B.
34'
Ξενόπουλος Μιχαήλ
40'
Cenaj B.
59'
Διαιτητές
Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Ιατρικό Προσωπικό: Φώτογλου Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 13'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
Αλλαγή 17'
Μέσα:Μουσικάκης Κωνστ.
Έξω:Παπαδόπουλος Γεώργ.
Αλλαγή 22'
Μέσα:Συμεωνίδης Χρ.
Έξω:Τερζόπουλος Βασ.
34' 1:1 Γκολ
Cenaj B.
40' 1:2 Γκολ
Ξενόπουλος Μιχαήλ
59' 1:3 Γκολ
Cenaj B.
Γκολ 2:3 61'
Δαύκος Γεωργ.
Γκολ 3:3 68'
Χερχελετζής Γεώργ. (*5459)
Γκολ 4:3 82'
Γουργούτης Νικ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Ν Η Ν Η Η
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
5
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.