Α1 Επίλεκτη κατηγορία

2020-21
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστικά Παικτών
Ποινές
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ν ι
>
5
4
1
0
11
2
9
13
2
ν ν ι ν ν
>
5
4
1
0
9
2
7
13
3
ν ν ι ν ι
>
5
3
2
0
11
3
8
11
4
ν η ν ν ι
>
5
3
1
1
14
7
7
10
5
ν ν η η ν
>
5
3
0
2
9
6
3
9
6
ν ι η ν
>
4
2
1
1
5
7
-2
7
7
ι ν ν η η
>
5
2
1
2
11
8
3
7
8
η η ν ν ι
>
5
2
1
2
11
11
0
7
9
ν η ν η ι
>
5
2
1
2
7
6
1
7
10
η ι η ν ν
>
5
2
1
2
11
15
-4
7
11
ι ι η η ν
>
5
1
2
2
11
9
2
5
12
η ν η η ι
>
5
1
1
3
4
6
-2
4
13
η η ι ν η
>
5
1
1
3
4
8
-4
4
14
η ν η η
>
4
1
0
3
7
10
-3
3
15
η η η ν η
>
5
1
0
4
3
13
-10
3
16
η η η η η
>
5
0
0
5
5
20
-15
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Νεοχώρι
 
1–0
1–0
 
2–2
3–0
4–0
2 Σιδηρόκαστρο
 
0–0
1–0
3–1
1–0
4–1
3 Άνω Μητρούση
 
5–1
2–1
0–0
0–0
4–1
4 Σέρρες 1800
0–1
2–0
2–2
7–2
3–2
 
5 Χρυσό
0–1
 
0–2
 
1–0
3–2
5–1
6 Χείμαρρος
0–0
1–5
3–2
1–0
 
7 Άγιο Πνεύμα
2–3
3–0
2–2
 
0–2
4–1
8 Αμμουδιά
1–2
2–2
 
0–3
5–3
3–1
 
9 Δραβήσκος
2–2
 
0–1
2–1
3–1
 
0–1
10 Ροδόπολη
2–7
 
3–5
1–1
2–0
 
3–2
11 Λιθότοπος
2–3
2–2
1–3
1–1
 
 
5–0
12 Σκοτούσα
0–1
0–0
0–1
1–2
 
3–2
13 Άνω Πορόϊα
1–3
0–0
2–0
 
1–3
0–2
14 Μεγαλοχώρι
0–3
 
 
2–3
2–3
3–1
15 Ροδολίβος
0–4
0–1
 
1–5
 
1–0
1–3
16 Πρώτη
1–4
1–4
1–4
2–3
0–5
 
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
2 2
Αμμουδιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Μεγαλοχώρι
2 3
Χρυσό
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
2
3
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Δραβήσκου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Δραβήσκος
2 2
Νεοχώρι
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άνω Πορόϊα
0 2
Ροδόπολη
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σκοτούσα
0 0
Άνω Μητρούση
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Ροδολίβος
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
1
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πρώτη
0 5
Λιθότοπος
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
3 2
Άγιο Πνεύμα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Χρυσού 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Χρυσό
0 2
Σέρρες 1800
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Νεοχώρι
3 0
Μεγαλοχώρι
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
3
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0 2
Άνω Πορόϊα
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άνω Μητρούση
5 1
Χείμαρρος
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
5
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σκοτούσας 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σκοτούσα
0 1
Σιδηρόκαστρο
10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Ροδόπολη
3 2
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Ροδολίβος
1 0
Δραβήσκος
10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σέρρες 1800
3 2
Λιθότοπος
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
3
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Χρυσό
0 1
Νεοχώρι
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ροδολίβος
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Μαυρολόφου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Δραβήσκος
2 1
Σκοτούσα
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άνω Πορόϊα
0 0
Άνω Μητρούση
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Χείμαρρος
0 0
Σιδηρόκαστρο
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αμμουδιά
5 3
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Νεοχωρίου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νεοχώρι
1 0
Σέρρες 1800
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άνω Μητρούση
4 1
Πρώτη
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Χείμαρρος
1 0
Δραβήσκος
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ροδόπολη
1 1
Λιθότοπος
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ροδολίβος
1 5
Χρυσό
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σκοτούσα
3 2
Μεγαλοχώρι
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
2
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σιδηρόκαστρο
3 1
Άνω Πορόϊα
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Νεοχωρίου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νεοχώρι
4 0
Ροδολίβος
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
4
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Δραβήσκος
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σέρρες 1800
7 2
Ροδόπολη
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
7
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Αμμουδιάς 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Αμμουδιά
- -
Πρώτη
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
-
-
Πρώτη
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ροδόπολης 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ροδόπολη
- -
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
-
-
Χείμαρρος
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Ροδολίβους 24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ροδολίβος
- -
Άνω Μητρούση
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
-
-
Άνω Μητρούση
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άγιο Πνεύμα
- -
Σκοτούσα
24 Οκτωβρίου 2020 16:00
Άγιο Πνεύμα
-
-
Σκοτούσα
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
- -
Σέρρες 1800
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
-
-
Σέρρες 1800
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Χρυσού 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Χρυσό
- -
Δραβήσκος
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
-
-
Δραβήσκος
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Λιθοτόπου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
- -
Άνω Πορόϊα
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Άνω Πορόϊα
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γήπεδο Νεοχωρίου 25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
- -
Σιδηρόκαστρο
25 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
-
-
Σιδηρόκαστρο
| ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
- -
Χρυσό
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
-
-
Χρυσό
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
- -
Νεοχώρι
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
-
-
Νεοχώρι
Γήπεδο Σκοτούσας 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
- -
Ροδόπολη
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
-
-
Ροδόπολη
Γήπεδο Ροδολίβους 31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
- -
Άγιο Πνεύμα
31 Οκτωβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
-
-
Άγιο Πνεύμα
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
- -
Πρώτη
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
-
-
Πρώτη
Γήπεδο Δραβήσκου 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
- -
Μεγαλοχώρι
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
-
-
Μεγαλοχώρι
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
- -
Αμμουδιά
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
-
-
Αμμουδιά
Γήπεδο Χειμάρρου 1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
- -
Λιθότοπος
1 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
-
-
Λιθότοπος
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
- -
Χείμαρρος
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
-
-
Χείμαρρος
Γήπεδο Δραβήσκου 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
- -
Σέρρες 1800
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
-
-
Σέρρες 1800
Γήπεδο Πρώτης 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Πρώτη
- -
Άνω Πορόϊα
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
-
-
Άνω Πορόϊα
Γήπεδο Ροδόπολης 7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
- -
Ροδολίβος
7 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
-
-
Ροδολίβος
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
- -
Σιδηρόκαστρο
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
-
-
Σιδηρόκαστρο
Γήπεδο Χρυσού 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Χρυσό
- -
Άνω Μητρούση
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
-
-
Άνω Μητρούση
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
- -
Σκοτούσα
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Σκοτούσα
Γήπεδο Νεοχωρίου 8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
- -
Άγιο Πνεύμα
8 Νοεμβρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
-
-
Άγιο Πνεύμα
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Νεοχώρι
5
2
 Ροδόπολη
5
3
 Νεοχώρι
5
4
 Λιθότοπος
4
5
 Μεγαλοχώρι
4
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Άγιο Πνεύμα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
6 Μαρτίου 1985 13 Σεπτεμβρίου 2020
player photo
Αλατζόγλου Γεώργ.
Τερματοφύλακας
27 Οκτωβρίου 1994 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αμμουδιά
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
1 Ιανουαρίου 1982 1 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
6 Ιανουαρίου 1996 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νάσκος Σωκρ.
Αμυντικός
8 Ιανουαρίου 1995 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
16 Σεπτεμβρίου 1988 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
13 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
14 Ιουνίου 1992 11 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
14 Ιουνίου 1992 1 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
player photo
Νάσκος Σωκρ.
Αμυντικός
8 Ιανουαρίου 1995 7 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Άνω Μητρούση
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
6 Ιανουαρίου 1996 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
16 Σεπτεμβρίου 1988 10 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Άνω Πορόϊα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
7 Μαΐου 2003 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Αγγέλου Χρήστ.
Τερματοφύλακας
22 Ιανουαρίου 1998 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Δραβήσκος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Λιθότοπος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
player photo
Μπαλτζής Εμμ.
Αμυντικός
22 Ιανουαρίου 1997 14 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Δάλλας Αλέξ.
Αμυντικός
14 Μαΐου 1996 7 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Μεγαλοχώρι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
player photo
Γεράκης Νικ.
Επιθετικός
18 Αυγούστου 1995 10 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Λεκάκης Γεώργ.
Επιθετικός
7 Δεκεμβρίου 1987 9 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νεοχώρι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
23 Μαΐου 2001 10 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Πρώτη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
1 Ιανουαρίου 1973 1 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
20 Σεπτεμβρίου 1985 16 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
Ροδολίβος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Ροδόπολη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
7 Μαΐου 2003 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
22 Ιανουαρίου 1998 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Σέρρες 1800
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
20 Δεκεμβρίου 1999 18 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
6 Αυγούστου 1987 8 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Κουκούτσης Βασ.
Επιθετικός
17 Φεβρουαρίου 1991 29 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Σιδηρόκαστρο
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
player photo
Δουλγέρης Σταύρος
Τερματοφύλακας
14 Ιουλίου 2000 22 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
1 Ιανουαρίου 1982 1 Οκτωβρίου 2020 Ελεύθερος
Σκοτούσα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
8 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
12 Σεπτεμβρίου 2002 1 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
14 Μαΐου 1996 7 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
4 Ιουνίου 1996 25 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
4 Ιουνίου 1996 1 Σεπτεμβρίου 2020
Χείμαρρος
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
26 Δεκεμβρίου 1999 14 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
19 Ιουλίου 1975 14 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
22 Ιανουαρίου 1997 14 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
player photo
Πολυχρονίδης Νίκος
Τερματοφύλακας
15 Σεπτεμβρίου 1995 22 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
22 Ιουλίου 2003 22 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
7 Δεκεμβρίου 1987 9 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
14 Ιουλίου 2000 22 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
4 Μαρτίου 1989 17 Ιουλίου 2020 Ελεύθερος
Χρυσό
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
18 Οκτωβρίου 2004 16 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
23 Μαΐου 2001 10 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
21 Δεκεμβρίου 1994 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
18 Ιουλίου 1998 4 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
5 Μαΐου 2001 15 Σεπτεμβρίου 2020 Ελεύθερος
19 Ιουλίου 1975 14 Αυγούστου 2020 Ελεύθερος

2 σκέψεις για “

ΔΔΓ'
Απάντηση

ΟΜΑΔΑ: ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ:
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ: (1972) – ΑΜΜΟΥΔΙΑ: (1952) – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ: (1954) – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ: (1967) – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ: (1952) – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ: (1975) – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ: (1968) – ΝΕΟΧΩΡΙ: (1952) – ΠΡΩΤΗ: (1926) – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ: (1956) – ΡΟΔΟΠΟΛΗ: (1926) – ΣΕΡΡΕΣ 1800: (2013) – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ: (1928) – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ: (1947) – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ: (1974) – ΧΡΥΣΟ: (1971)

Ευχαριστούμε τον φίλο για την ενημέρωση!!!

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.