| Γήπεδο Καλών Δένδρων | 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ν ν ι ν η
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
9'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
59'
Κολοκοτρώνης Νικ.
65'
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
79'
Κολοκοτρώνης Νικ.
82'
5 : 0
Τελικό
Διαιτητές
Βοηθός: Κιοσσές Ι.
Ιατρικό Προσωπικό: Φώτογλου Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
54'
54'
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 9'
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Αλλαγή 51'
Μέσα:Γραντζάκης Γεωργ.
Έξω:Αγγελίδης Παναγ.
54' Κόκκινη κάρτα
Δημητρακόπουλος Ραφαήλ
57' Αλλαγή
Μέσα:Μουρατίδης
Έξω:Γκρόζος Ραφαήλ
Γκολ 59'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
Γκολ 65'
Κολοκοτρώνης Νικ.
72' Αλλαγή
Μέσα:Βουγιουνδρούκας Κωνστ.
Έξω:Ζουρούδης Γεώργ.
Αλλαγή 77'
Μέσα:ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
Έξω:Γκουγκτζήλας Κων.
Γκολ 79'
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Γκολ 82'
Κολοκοτρώνης Νικ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
1 4
Σέρρες 1800
5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
1
4
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.