Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν
ν
ν
ν
ν
62
20
2
2
87
17
70
2
▲
ν
η
η
ν
ν
57
18
3
3
71
24
47
3
▼
ν
ν
ν
ν
ν
56
18
2
4
80
18
62
4
ν
ν
ν
η
ν
50
15
5
4
58
26
32
5
ν
ν
ν
η
η
47
14
5
5
49
26
23
6
ι
ν
ν
ν
ν
42
13
3
8
49
38
11
7
ι
ν
η
ν
η
35
10
5
9
54
50
4
8
η
η
ν
η
ν
25
7
4
13
32
44
-12
9
ν
η
ν
η
ν
23
6
5
13
30
55
-25
10
η
η
η
η
η
18
5
3
16
22
76
-54
11
η
η
η
η
η
15
3
6
15
33
76
-43
12
η
η
η
η
η
11
3
2
19
23
62
-39
13
η
η
η
ν
η
4
1
1
22
17
93
-76
Άνοδος στην Α' κατηγορία
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
1 | Εμμ.Παππάς |
3–1
1–1
|
1–2
0–4
|
2–1
2–0
|
0–0
2–0
|
5–0
3–0
|
4–0
5–2
|
3–2
3–0
|
7–0
8–0
|
8–1
7–0
|
5–1
4–1
|
5–0
2–1
|
5–0
2–0
|
|
2 | Παλαιοκώμη |
1–1
1–3
|
3–3
0–2
|
5–1
1–2
|
3–0
1–1
|
4–1
1–0
|
2–0
4–1
|
3–0
3–1
|
3–1
3–1
|
7–0
6–0
|
3–0
4–2
|
1–0
1–0
|
4–1
7–3
|
|
3 | Μεσολακκιά |
4–0
2–1
|
2–0
3–3
|
2–2
0–1
|
5–0
0–1
|
1–3
3–0
|
4–0
0–1
|
4–0
2–1
|
7–0
1–0
|
9–0
6–0
|
4–0
6–1
|
3–1
5–2
|
3–0
4–1
|
|
4 | Πανσουλιακός |
0–2
1–2
|
2–1
1–5
|
1–0
2–2
|
4–1
1–1
|
1–1
0–2
|
2–0
2–2
|
3–0
3–0
|
4–1
2–0
|
5–0
4–1
|
1–1
3–2
|
4–0
3–1
|
2–1
7–0
|
|
5 | Βαλτοτόπι |
0–2
0–0
|
1–1
0–3
|
1–0
0–5
|
1–1
1–4
|
2–3
3–0
|
2–1
2–1
|
2–1
2–0
|
1–0
0–0
|
2–0
3–0
|
7–1
2–2
|
2–1
5–0
|
3–0
7–0
|
|
6 | Ψυχικό |
0–3
0–5
|
0–1
1–4
|
0–3
3–1
|
2–0
1–1
|
0–3
3–2
|
1–1
3–3
|
4–2
4–1
|
2–1
1–2
|
2–0
0–3
|
5–1
4–0
|
5–0
2–0
|
3–0
3–1
|
|
7 | Νέα Μπάφρα |
2–5
0–4
|
1–4
0–2
|
1–0
0–4
|
2–2
0–2
|
1–2
1–2
|
3–3
1–1
|
1–3
2–0
|
4–2
3–1
|
2–2
5–0
|
3–3
5–1
|
5–3
3–1
|
4–0
5–3
|
|
8 | ΠΟΣ 2000 |
0–3
2–3
|
1–3
0–3
|
1–2
0–4
|
0–3
0–3
|
0–2
1–2
|
1–4
2–4
|
0–2
3–1
|
1–1
1–0
|
1–0
3–1
|
1–1
1–1
|
2–0
1–1
|
4–0
6–0
|
|
9 | Ελαιώνας |
0–8
0–7
|
1–3
1–3
|
0–1
0–7
|
0–2
1–4
|
0–0
0–1
|
2–1
1–2
|
1–3
2–4
|
0–1
1–1
|
3–0
1–1
|
5–1
2–2
|
2–0
2–1
|
5–2
0–0
|
|
10 | Νέος Σκοπός |
0–7
1–8
|
0–6
0–7
|
0–6
0–9
|
1–4
0–5
|
0–3
0–2
|
3–0
0–2
|
0–5
2–2
|
1–3
0–1
|
1–1
0–3
|
3–0
0–1
|
0–0
2–0
|
3–0
5–1
|
|
11 | Ιωνικός Σερρών |
1–4
1–5
|
2–4
0–3
|
1–6
0–4
|
2–3
1–1
|
2–2
1–7
|
0–4
1–5
|
1–5
3–3
|
1–1
1–1
|
2–2
1–5
|
1–0
0–3
|
7–1
0–3
|
0–3
4–1
|
|
12 | Νιγρίτα Β΄ |
1–2
0–5
|
0–1
0–1
|
2–5
1–3
|
1–3
0–4
|
0–5
1–2
|
0–2
0–5
|
1–3
3–5
|
1–1
0–2
|
1–2
0–2
|
0–2
0–0
|
3–0
1–7
|
5–0
2–0
|
|
13 | Επτάμυλοι |
0–2
0–5
|
3–7
1–4
|
1–4
0–3
|
0–7
1–2
|
0–7
0–3
|
1–3
0–3
|
3–5
0–4
|
0–6
0–4
|
0–0
2–5
|
1–5
0–3
|
1–4
3–0
|
0–2
0–5
|
Αγωνιστική 26
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Ιουνίου 2023
-
17:00
Επτάμυλοι
0
6
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Επταμύλων
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Νέα Μπάφρα
1
4
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
3 Ιουνίου 2023
-
17:00
Πανσουλιακός
4
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Αγωνιστική 25
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
28 Μαΐου 2023
-
17:00
Νέος Σκοπός
0
5
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
28 Μαΐου 2023
-
17:00
Εμμ.Παππάς
5
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Εμμ.Παππά
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
17:00
Ιωνικός Σερρών
0
3
Επτάμυλοι
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
27 Μαΐου 2023
-
17:00
ΠΟΣ 2000
1
4
Ψυχικό
Γήπεδο Ψυχικού
Αγωνιστική 24
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Ψυχικό
3
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Ψυχικού
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Βαλτοτόπι
1
0
Ελαιώνας
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Νιγρίτα Β΄
2
5
Μεσολακκιά
Γήπεδο Νιγρίτας
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
17:00
Πανσουλιακός
5
0
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Μαΐου 2023
-
14:30
Νέα Μπάφρα
1
3
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Κρυωνάς Χρήστος
Αγωνιστική 23
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
14 Μαΐου 2023
-
17:00
Επτάμυλοι
3
5
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Επταμύλων
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
14 Μαΐου 2023
-
17:00
Νέος Σκοπός
0
7
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Νέου Σκοπού
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Μαΐου 2023
-
17:00
Ελαιώνας
2
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Μαΐου 2023
-
15:00
ΠΟΣ 2000
0
3
Πανσουλιακός
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Μαΐου 2023
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
0
4
Ψυχικό
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 22
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Βαλτοτόπι
7
1
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Παλαιοκώμη
3
1
Ελαιώνας
Γήπεδο Παλαιοκώμης
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
17:00
Εμμ.Παππάς
3
2
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Εμμ.Παππά
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Μαΐου 2023
-
13:30
Πανσουλιακός
2
1
Επτάμυλοι
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Μαΐου 2023
-
17:00
Μεσολακκιά
9
0
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Μαΐου 2023
-
17:00
Νέα Μπάφρα
3
3
Ψυχικό
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Κρυωνάς Χρήστος
Αγωνιστική 21
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
Επτάμυλοι
0
2
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Χαψάς Ηλίας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
Ελαιώνας
3
0
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Απριλίου 2023
-
17:00
ΠΟΣ 2000
1
2
Μεσολακκιά
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
29 Απριλίου 2023
-
17:00
Ιωνικός Σερρών
1
5
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Αγωνιστική 20
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
17:00
Εμμ.Παππάς
5
0
Ψυχικό
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
23 Απριλίου 2023
-
17:00
Μεσολακκιά
3
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Χαψάς Ηλίας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
Νιγρίτα Β΄
3
0
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Νιγρίτας
Αναγνώστου Αναστάσιος
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
Πανσουλιακός
2
0
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Απριλίου 2023
-
17:00
ΠΟΣ 2000
1
1
Ελαιώνας
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 19
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
9 Απριλίου 2023
-
17:00
Επτάμυλοι
0
0
Ελαιώνας
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Ιωνικός Σερρών
2
3
Πανσουλιακός
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
8 Απριλίου 2023
-
17:00
Νέα Μπάφρα
2
5
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Κρυωνάς Χρήστος
Αγωνιστική 18
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
2 Απριλίου 2023
-
17:00
Ελαιώνας
2
1
Ψυχικό
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
Παλαιοκώμη
3
0
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Παλαιοκώμης
Καρπουζέλης Πασχ.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
ΠΟΣ 2000
0
2
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
1 Απριλίου 2023
-
17:00
Νέος Σκοπός
0
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 17
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ιωνικός Σερρών
1
4
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Μαρτίου 2023
-
15:30
Βαλτοτόπι
3
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Νιγρίτα Β΄
1
1
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Νιγρίτας
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
18 Μαρτίου 2023
-
15:30
Νέα Μπάφρα
4
2
Ελαιώνας
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Γεωργίου Ιωάνν.
Αγωνιστική 16
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
ΠΟΣ 2000
1
3
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ψυχικό
0
3
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Ψυχικού
Μπάρκας Θωμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Μαρτίου 2023
-
10:30
Επτάμυλοι
0
2
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ελαιώνας
0
2
Πανσουλιακός
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 15
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
15:30
Ιωνικός Σερρών
1
6
Μεσολακκιά
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Μαρτίου 2023
-
15:30
Εμμ.Παππάς
7
0
Ελαιώνας
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Βασίλογλου Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Παλαιοκώμη
4
1
Επτάμυλοι
Γήπεδο Παλαιοκώμης
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Νέα Μπάφρα
1
2
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Καρπουζέλης Πασχ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Μαρτίου 2023
-
15:30
Νιγρίτα Β΄
0
2
Ψυχικό
Γήπεδο Νιγρίτας
Αναγνώστου Αναστάσιος
Αγωνιστική 14
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Βαλτοτόπι
1
1
Πανσουλιακός
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ελαιώνας
0
1
Μεσολακκιά
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ψυχικό
0
1
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Ψυχικού
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
ΠΟΣ 2000
1
1
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Επτάμυλοι
1
5
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
18 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νέα Μπάφρα
5
3
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Αγωνιστική 13
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
2
2
Ελαιώνας
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Εμμ.Παππάς
0
0
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Κρυωνάς Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
1
3
Πανσουλιακός
Γήπεδο Νιγρίτας
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Φεβρουαρίου 2023
-
10:30
ΠΟΣ 2000
4
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Οινούσας
Αγωνιστική 12
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Ψυχικό
4
2
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Ψυχικού
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Βαλτοτόπι
1
0
Μεσολακκιά
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νέα Μπάφρα
2
2
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Ε.Π.Σ. Δράμας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
1
2
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Νιγρίτας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Φεβρουαρίου 2023
-
15:00
Επτάμυλοι
1
4
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Αγωνιστική 11
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ελαιώνας
0
0
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Βασάκης Δημήτριος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
29 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Μεσολακκιά
3
1
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
-
18:00
Επτάμυλοι
1
3
Ψυχικό
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
28 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
ΠΟΣ 2000
0
2
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Αγωνιστική 10
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ψυχικό
5
1
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Ψυχικού
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Πανσουλιακός
3
0
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
22 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Εμμ.Παππάς
8
1
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Εμμ.Παππά
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέα Μπάφρα
4
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Ε.Π.Σ. Δράμας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
21 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
1
2
Ελαιώνας
Γήπεδο Νιγρίτας
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 9
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέος Σκοπός
0
6
Μεσολακκιά
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Μαυρίδης Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
2
2
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ψυχικό
1
1
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Ψυχικού
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
15 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
ΠΟΣ 2000
0
3
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Επτάμυλοι
0
7
Πανσουλιακός
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
14 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Ελαιώνας
1
3
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Μπεριντζής Ευάγγ.
Αγωνιστική 8
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
0
5
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέος Σκοπός
1
1
Ελαιώνας
Γήπεδο Νέου Σκοπού
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
8 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Μεσολακκιά
4
0
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μπεριντζής Ευάγγ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Νέα Μπάφρα
3
3
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Ε.Π.Σ. Δράμας
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Πανσουλιακός
1
1
Ψυχικό
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Μαγής Χρήστος
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
7 Ιανουαρίου 2023
-
15:00
Εμμ.Παππάς
5
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Εμμ.Παππά
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 7
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ψυχικό
0
3
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Ψυχικού
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ελαιώνας
0
1
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
11 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
7
1
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Νέα Μπάφρα
2
2
Πανσουλιακός
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
10 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Επτάμυλοι
1
4
Μεσολακκιά
Γήπεδο Επταμύλων
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 6
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Μεσολακκιά
1
3
Ψυχικό
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Πανσουλιακός
1
1
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
4 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Εμμ.Παππάς
4
0
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Εμμ.Παππά
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Νέος Σκοπός
0
3
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Νέου Σκοπού
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Ελαιώνας
5
2
Επτάμυλοι
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
3 Δεκεμβρίου 2022
-
15:00
Παλαιοκώμη
1
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Αγωνιστική 5
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Πανσουλιακός
0
2
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Καρπουζέλης Πασχ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Βαλτοτόπι
2
1
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
27 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ψυχικό
2
1
Ελαιώνας
Γήπεδο Ψυχικού
Ευθυμιάδης Χρήστ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
2
4
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
Γεωργίου Ιωάνν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Νέα Μπάφρα
1
0
Μεσολακκιά
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
26 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
0
2
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Νιγρίτας
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 4
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
18:00
Επτάμυλοι
0
7
Βαλτοτόπι
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Απιδόπουλος Παν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Μεσολακκιά
2
2
Πανσουλιακός
Γήπεδο Μεσολακκιάς
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Εμμ.Παππάς
5
1
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Μπάτσιος Γεώργ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
20 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
ΠΟΣ 2000
2
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
19 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ελαιώνας
1
3
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Νέου Σουλίου
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 3
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
18:00
Βαλτοτόπι
2
3
Ψυχικό
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κοσμάς
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Εμμ.Παππάς
1
2
Μεσολακκιά
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
13 Νοεμβρίου 2022
-
12:00
Πανσουλιακός
4
1
Ελαιώνας
Γήπεδο Νέου Σουλίου
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
5
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Νιγρίτας
Παγωνάς Δημ.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
12 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ιωνικός Σερρών
1
0
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Αγωνιστική 2
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
18:30
Ψυχικό
5
0
Νιγρίτα Β΄
Γήπεδο Ψυχικού
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Μεσολακκιά
4
0
Ιωνικός Σερρών
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Ευθυμιάδης Ν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Ελαιώνας
0
8
Εμμ.Παππάς
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Παπακωνσταντίνου Γλυκερία
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
Βαλτοτόπι
2
1
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
6 Νοεμβρίου 2022
-
11:00
Επτάμυλοι
3
7
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
5 Νοεμβρίου 2022
-
15:00
ΠΟΣ 2000
1
0
Νέος Σκοπός
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 1
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Μεσολακκιά
7
0
Ελαιώνας
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μαδένης Αθαν.
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Νέος Σκοπός
3
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Καρπουζέλης Πασχ.
Άνευ Αγώνα
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
15:00
Νιγρίτα Β΄
1
3
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Νιγρίτας
Φραγκάκης Συμεών
Ε.Π.Σ. Σερρών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
30 Οκτωβρίου 2022
-
12:30
Ιωνικός Σερρών
1
1
ΠΟΣ 2000
Γήπεδο Αεροδρομίου α'
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
Σκόρερς
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Μεσολακκιά
26
2
Εμμ.Παππάς
22
3
Νέα Μπάφρα
16
4
Εμμ.Παππάς
16
5
Ελαιώνας
15
6
Ψυχικό
14
7
Μεσολακκιά
14
8
Εμμ.Παππάς
13
9
Παλαιοκώμη
13
10
Παλαιοκώμη
12
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Κάρτες παικτών
Θ
Παίκτης
1
3
0
1
2
0
1
1
3
2
0
1
4
0
0
1
5
0
0
1
6
0
0
1
7
0
0
1
8
0
0
1
9
0
0
1
10
0
0
1
Βαλτοτόπι
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Πολυχρονιάδης Χαρίσης
- 28 Φεβρουαρίου 1983
28 Φεβρουαρίου 1983
12 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αθανασιάδης Κωνστ.
- 16 Απριλίου 2002
16 Απριλίου 2002
7 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΜΑΝΙΚΑΤΗΣ Δημ.
- 3 Δεκεμβρίου 1991
3 Δεκεμβρίου 1991
7 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χατζηπαντελής Παντελ.
- 14 Ιουλίου 1992
14 Ιουλίου 1992
6 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΠΟΤΙΔΗΣ Θεοχ.
Τερματοφύλακας
- 18 Ιουνίου 2006
18 Ιουνίου 2006
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Βαρβέλης Γεώργ.
Μέσος
- 14 Ιανουαρίου 1986
14 Ιανουαρίου 1986
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Μοσκοφίδης Αναστ.
- 10 Απριλίου 1986
10 Απριλίου 1986
7 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καρακώστας Ιωάνν.
- 29 Ιουλίου 1998
29 Ιουλίου 1998
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Ελαιώνας
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Πεχλιβανίδης Χρήστος
- 7 Ιουνίου 1986
7 Ιουνίου 1986
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Αλέξ.(4521)
- 23 Αυγούστου 1988
23 Αυγούστου 1988
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Αγγ.(7980)
- 28 Αυγούστου 1989
28 Αυγούστου 1989
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Εμμ.Παππάς
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ Χρήστος
- 12 Αυγούστου 2008
12 Αυγούστου 2008
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Δαλδαβάνης Στέργ.
Επιθετικός
- 24 Ιανουαρίου 2006
24 Ιανουαρίου 2006
18 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Κασίμης Βασ.
Τερματοφύλακας
- 22 Ιανουαρίου 1997
22 Ιανουαρίου 1997
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κεβάνι Κλαϊντ
- 13 Ιουλίου 2003
13 Ιουλίου 2003
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Βαβατζιάνης Στε
Τερματοφύλακας
- 18 Αυγούστου 2003
18 Αυγούστου 2003
22 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καρακολίδης Παν.
- 1 Ιανουαρίου 1979
1 Ιανουαρίου 1979
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κούρους Παναγ.
- 11 Ιουνίου 1972
11 Ιουνίου 1972
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δράκογλου Χρήστ.
Επιθετικός
- 7 Ιανουαρίου 1978
7 Ιανουαρίου 1978
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χαραλαμπίδης Ευάγγ.
- 13 Φεβρουαρίου 2005
13 Φεβρουαρίου 2005
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΧΑΡΤΙΟΣ Ζαχ.
- 4 Απριλίου 2001
4 Απριλίου 2001
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δρουμαλιάς Κων/νος
Τερματοφύλακας
-
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Σπυρόπουλος Αλέξ.
- 16 Ιουνίου 2001
16 Ιουνίου 2001
8 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Καγιογλίδης Ιωάνν.
- 18 Ιουλίου 2001
18 Ιουλίου 2001
23 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κυριαζίδης Αλέξ.
- 5 Οκτωβρίου 2004
5 Οκτωβρίου 2004
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Γεμενετζής Ανέστ.
- 2 Δεκεμβρίου 1985
2 Δεκεμβρίου 1985
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Βασιλικός Βασίλειος
- 16 Σεπτεμβρίου 1991
16 Σεπτεμβρίου 1991
20 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Επτάμυλοι
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Ζαμπακλής Κ.
-
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Χρήστος
- 7 Ιουνίου 1986
7 Ιουνίου 1986
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Βαρβέλης Γεώργ.
Μέσος
- 14 Ιανουαρίου 1986
14 Ιανουαρίου 1986
4 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ Π.
-
29 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Αλέξ.(4521)
- 23 Αυγούστου 1988
23 Αυγούστου 1988
27 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Χατζηδημητρίου Ιωάννης
Αμυντικός
- 24 Δεκεμβρίου 1988
24 Δεκεμβρίου 1988
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Αγγ.(7980)
- 28 Αυγούστου 1989
28 Αυγούστου 1989
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ηλιοπουλος Θωμάς
- 19 Δεκεμβρίου 1985
19 Δεκεμβρίου 1985
16 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Ιωνικός Σερρών
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Θεοχαρίδης Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 5 Ιανουαρίου 2006
5 Ιανουαρίου 2006
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Καρράς Χρήστος
- 18 Μαΐου 2004
18 Μαΐου 2004
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Τσάτσος Αθαν.
Επιθετικός
- 8 Φεβρουαρίου 1998
8 Φεβρουαρίου 1998
25 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Καρβουνάκης Στ.
- 12 Φεβρουαρίου 2006
12 Φεβρουαρίου 2006
22 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Μοσκοφίδης Αναστ.
- 10 Απριλίου 1986
10 Απριλίου 1986
7 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δανατζής Νικ.
Μέσος
- 7 Μαΐου 2003
7 Μαΐου 2003
25 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Ζερνίτσης Θ.
-
Σαφούρης Ραφαήλ
- 18 Ιανουαρίου 2005
18 Ιανουαρίου 2005
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Παπαδόπουλος Κωνστ.
- 22 Μαρτίου 2004
22 Μαρτίου 2004
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Γκότσης Αχιλλέας
- 12 Ιουλίου 2000
12 Ιουλίου 2000
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Βογιατζής Χρυσοβ.
Επιθετικός
- 31 Ιανουαρίου 2007
31 Ιανουαρίου 2007
27 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αναστασιάδης Άρης
- 22 Απριλίου 1998
22 Απριλίου 1998
24 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Παπαδόπουλος Ανέστης
- 24 Σεπτεμβρίου 1986
24 Σεπτεμβρίου 1986
18 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Μεσολακκιά
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Γκούρτσας Κωνστ.
-
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Παγώνας Λεωνίδας
- 21 Ιανουαρίου 2000
21 Ιανουαρίου 2000
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Σταθόπουλος Εμμ.
- 16 Σεπτεμβρίου 2000
16 Σεπτεμβρίου 2000
13 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Σαμαράς Ευ.
-
27 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Νέα Μπάφρα
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Γεωργούλας Αθαν.
- 24 Σεπτεμβρίου 2000
24 Σεπτεμβρίου 2000
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Κουταλάκης Αλέξ.
- 23 Σεπτεμβρίου 1993
23 Σεπτεμβρίου 1993
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Παγώνας Λεωνίδας
- 21 Ιανουαρίου 2000
21 Ιανουαρίου 2000
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Νέος Σκοπός
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Θεοχάρους Παναγ.
- 5 Οκτωβρίου 1993
5 Οκτωβρίου 1993
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Γεμενετζής Ανέστ.
- 2 Δεκεμβρίου 1985
2 Δεκεμβρίου 1985
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καρπουχτσής Σταύρ.
-
8 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Καρακώστας Ιωάνν.
- 29 Ιουλίου 1998
29 Ιουλίου 1998
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Βασιλικός Βασίλειος
- 16 Σεπτεμβρίου 1991
16 Σεπτεμβρίου 1991
20 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νιγρίτα Β΄
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Παλαιοκώμη
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
ΚΟΝΤΟΥΖΗΣ Αθανάσιος
- 7 Μαρτίου 2003
7 Μαρτίου 2003
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Παπαδόπουλος Ιωακείμ
Επιθετικός
- 12 Αυγούστου 1997
12 Αυγούστου 1997
21 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Παπαδόπουλος Αναστάσιος
- 12 Αυγούστου 1997
12 Αυγούστου 1997
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Βασιλειάδης Ευστρ.
Τερματοφύλακας
- 8 Σεπτεμβρίου 2005
8 Σεπτεμβρίου 2005
16 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ζαγκλιβέρης Γεώργ.
Αμυντικός
- 14 Σεπτεμβρίου 1993
14 Σεπτεμβρίου 1993
15 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Χαρπαντίδης Χρήστος
Μέσος
- 19 Ιουλίου 1988
19 Ιουλίου 1988
Πανσουλιακός
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Πάγκαλης Κωνστ.
- 16 Σεπτεμβρίου 2000
16 Σεπτεμβρίου 2000
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
ΓΚΕΛΗΣ ΔΗΜ.
Αμυντικός
- 11 Ιουνίου 2001
11 Ιουνίου 2001
30 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Πεχλιβανίδης Γρηγ.
- 12 Νοεμβρίου 1983
12 Νοεμβρίου 1983
19 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Φιλέντας Γεώργ.
Επιθετικός
- 26 Απριλίου 1995
26 Απριλίου 1995
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΣΛΙΑΚΑΣ Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 4 Δεκεμβρίου 1982
4 Δεκεμβρίου 1982
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΣΛΙΑΚΑΣ Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 4 Δεκεμβρίου 1982
4 Δεκεμβρίου 1982
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΓΚΕΛΗΣ ΔΗΜ.
Αμυντικός
- 11 Ιουνίου 2001
11 Ιουνίου 2001
2 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
QEVANI XHULJAN
Επιθετικός
- 1 Οκτωβρίου 1998
1 Οκτωβρίου 1998
1 Οκτωβρίου 2022
Ελεύθερος
Αλατζόγλου Γεώργ.
Τερματοφύλακας
- 27 Οκτωβρίου 1994
27 Οκτωβρίου 1994
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΠΟΣ 2000
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Ζαμπακλής Κ.
-
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ Π.
-
29 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δαλδαβάνης Στέργ.
Επιθετικός
- 24 Ιανουαρίου 2006
24 Ιανουαρίου 2006
24 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Άτσαλος Ιωάνν.
Μέσος
-
30 Σεπτεμβρίου 2023
Ελεύθερος
ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ Χρήστος
- 12 Αυγούστου 2008
12 Αυγούστου 2008
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Δαλδαβάνης Στέργ.
Επιθετικός
- 24 Ιανουαρίου 2006
24 Ιανουαρίου 2006
18 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Δημητρίου Δημ.-Πέτρος
Επιθετικός
- 7 Φεβρουαρίου 2005
7 Φεβρουαρίου 2005
22 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Κουδόσιος Γεώργ.
Μέσος
- 10 Σεπτεμβρίου 2004
10 Σεπτεμβρίου 2004
14 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δρουμαλιάς Κων/νος
Τερματοφύλακας
-
9 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Δράγκος Βασ.
Μέσος
-
31 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Αυγέρης Χρήστος
Επιθετικός
- 17 Ιανουαρίου 2005
17 Ιανουαρίου 2005
30 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
Τσιαντάς Νικόλ.
Αμυντικός
- 21 Σεπτεμβρίου 2005
21 Σεπτεμβρίου 2005
22 Αυγούστου 2022
Ελεύθερος
ΠΕΜΠΕΣ Γ.
Μέσος
-
Πασχαλίδης Σάββας
Μέσος
- 13 Αυγούστου 2002
13 Αυγούστου 2002
Ψυχικό
Αφίξεις
Παίκτης
Ομάδα που αποχώρησε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Πεμπές Πασχ.
Μέσος
- 4 Απριλίου 2002
4 Απριλίου 2002
24 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Μαλαματένιος Βασ.
Επιθετικός
-
6 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος
Καγιογλίδης Ιωάνν.
- 18 Ιουλίου 2001
18 Ιουλίου 2001
23 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Σένια Ρενάτο
- 13 Ιουλίου 2004
13 Ιουλίου 2004
20 Σεπτεμβρίου 2022
Ελεύθερος
Ιντζές Νικ.
-
Αποχωρήσεις
Παίκτης
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία γέννησης
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που μεταγράφηκε
/
Ημερομηνία μεταγραφής
/
Κατάσταση
Θεοχάρους Παναγ.
- 5 Οκτωβρίου 1993
5 Οκτωβρίου 1993
31 Ιανουαρίου 2023
Ελεύθερος