| Γήπεδο Αναγέννησης | 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ν ν ν ι ν
Καρυπίδης Δημ.
19'
Φιλιππίδης Μιχ.
24'
2 : 0
Τελικό
η ι ι ν ν
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
24'
Γκολ (με πέναλτι)
24'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 19'
Καρυπίδης Δημ.
Γκολ (πέναλτι) 2:0 24'
Φιλιππίδης Μιχ.
Αλλαγή 56'
Μέσα:Μενεξής Χρ.
Έξω:Χιντζίδης-Τοπαλίδης Γεώργ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:Τσιφτελίδης Στέφ.
Έξω:Χουρουζίδης Ιωσήφ
66' Αλλαγή
Μέσα:Φωτιάδης Μαρίνος
Έξω:Ακυλίδης Στέργιος
Αλλαγή 68'
Μέσα:Τσιακού Απόστ.
Έξω:Ηλιάδης Αναστ.
76' Αλλαγή
Μέσα:Τοσιάδης Νικ.
Έξω:Γρεασίδης Ιορδ.
Αλλαγή 78'
Μέσα:Τσιφτελίδης Βασ.
Έξω:Ξενιτίδης Θεόδ.
86' Αλλαγή
Μέσα:Καμπούρης Ευάγγ.
Έξω:Παπαδόπουλος Ιορδ.
86' Αλλαγή
Μέσα:Δημητρίου Δημ.-Πέτρος
Έξω:Κουκούτσης Γεώργ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Χρυσού 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Ι Η Ν
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Η Η Η Ν Η
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Πεπονιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεπονιάς
ΠΟΣ 2000
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.