Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

2021-22
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά Παικτών
Κάρτες
Μεταγραφές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ι ν ν ν ν
>
8
20
6
2
0
28
4
24
2
ι ν ν ν ν
>
8
19
6
1
1
28
8
20
3
η ι η ν ν
>
9
19
6
1
2
21
9
12
4
ι ν ν ν η
>
8
16
5
1
2
16
8
8
5
ν η ν ν ι
>
8
13
4
1
3
15
11
4
6
ι ν ν η η
>
8
13
4
1
3
10
10
0
7
ι ι η ν ι
>
8
12
3
3
2
14
9
5
8
ν ν η η η
>
8
7
2
1
5
12
13
-1
9
ι η η ν η
>
8
5
1
2
5
7
18
-11
10
η η η ν η
>
9
4
1
1
7
10
34
-24
11
η η η η η
>
8
0
0
0
8
0
37
-37
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Θύελλα Καμενικίων
2–2
4–1
3–0
2–0
1–0
 
1–1
 
5–0
10–0
2 Μονόβρυση
2–2
0–2
 
4–1
3–0
3–0
3–0
8–3
5–0
3 Νέα Ζίχνη
1–4
2–0
0–3
1–0
1–1
2–1
5–0
6–0
3–0
4 Παλαιοκώμη
0–3
3–0
0–1
1–1
2–1
 
3–1
4–1
3–0
5 Πανσουλιακός
0–2
1–4
 
1–0
1–2
2–2
1–0
4–1
5–0
6 Μεσολακκιά
0–1
0–3
0–1
1–1
2–1
3–1
2–1
2–1
 
7 Εμμ.Παππάς
 
1–1
1–2
2–2
1–3
2–0
1–1
3–0
3–0
8 Βαλτοτόπι
1–1
0–3
1–2
 
1–2
0–2
2–3
3–0
4–0
9 Επτάμυλοι
0–3
0–5
1–3
0–1
1–2
1–1
3–2
1–1
 
10 Νέα Μπάφρα
0–5
3–8
0–6
1–4
1–4
0–3
0–3
1–1
4–0
11 Ψυχικό
0–10
0–5
0–3
0–3
0–5
 
0–3
0–4
0–4
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Πανσουλιακού 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Πανσουλιακός
- -
Νέα Ζίχνη
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
-
-
Νέα Ζίχνη
Ο αγώνας αναβλήθηκε
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Παλαιοκώμη
- -
Βαλτοτόπι
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Παλαιοκώμη
-
-
Βαλτοτόπι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ψυχικού 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Ψυχικό
- -
Μεσολακκιά
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
-
-
Μεσολακκιά
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Εμμ.Παππά 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Εμμ.Παππάς
- -
Μονόβρυση
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
-
-
Μονόβρυση
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Θύελλα Καμενικίων
- -
Επτάμυλοι
23 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Επτάμυλοι
Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Βαλτοτόπι
- -
Πανσουλιακός
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
-
-
Πανσουλιακός
Γήπεδο Μεσολακκιάς 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μεσολακκιά
- -
Νέα Μπάφρα
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
-
-
Νέα Μπάφρα
Γήπεδο Μονόβρυσης 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Μονόβρυση
- -
Παλαιοκώμη
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
-
-
Παλαιοκώμη
Γήπεδο Επταμύλων 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Επτάμυλοι
- -
Ψυχικό
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
-
-
Ψυχικό
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Θύελλα Καμενικίων
- -
Εμμ.Παππάς
30 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Εμμ.Παππάς
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Πανσουλιακού 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανσουλιακός
1 0
Παλαιοκώμη
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
1
0
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μεσολακκιά
0 1
Θύελλα Καμενικίων
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Μονόβρυσης 19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
3 0
Επτάμυλοι
19 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
0
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
6 0
Νέα Μπάφρα
18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
6
0
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Καραμανίδης Ιωάνν.
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Εμμ.Παππά 16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Εμμ.Παππάς
2 2
Πανσουλιακός
16 Ιανουαρίου 2022 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
2
Πανσουλιακός
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
3 0
Νέα Ζίχνη
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
3
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ψυχικού 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Ψυχικό
0 4
Νέα Μπάφρα
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
4
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
3 2
Βαλτοτόπι
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Επτάμυλοι
3
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
3 0
Μεσολακκιά
11 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
3
0
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Δεκεμβρίου 2021 16:00
Νέα Ζίχνη
3 0
Ψυχικό
29 Δεκεμβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Ψυχικό
| Άνευ Αγώνα
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
2 1
Εμμ.Παππάς
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
2
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Βαλτοτόπι
1 2
Μεσολακκιά
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
2
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
0 5
Θύελλα Καμενικίων
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
5
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Πανσουλιακού 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Πανσουλιακός
1 0
Επτάμυλοι
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
1
0
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Εμμ.Παππά 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Νέα Ζίχνη
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θύελλα Καμενικίων
10 0
Ψυχικό
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
10
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Επταμύλων 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
1 3
Παλαιοκώμη
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
3
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
8 3
Νέα Μπάφρα
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
8
3
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεσολακκιά
2 1
Πανσουλιακός
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Εμμ.Παππά 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Επτάμυλοι
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ψυχικού 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ψυχικό
0 5
Μονόβρυση
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
1 1
Μεσολακκιά
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
1
1
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
1 4
Θύελλα Καμενικίων
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Βαλτοτόπι
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Μονόβρυσης 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
2 2
Θύελλα Καμενικίων
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
2
2
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεσολακκιά
3 1
Εμμ.Παππάς
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Βαλτοτόπι
4 0
Ψυχικό
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
4
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
1 4
Πανσουλιακός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
4
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Επταμύλων 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
0 5
Νέα Ζίχνη
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
0
5
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 1
Βαλτοτόπι
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ψυχικού 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ψυχικό
0 5
Πανσουλιακός
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
5
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
4 1
Νέα Μπάφρα
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
4
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
2 0
Μονόβρυση
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
0
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Επταμύλων 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
1 2
Μεσολακκιά
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
2
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Μεσολακκιά
0 1
Νέα Ζίχνη
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Βαλτοτόπι
0 3
Μονόβρυση
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
3
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Πανσουλιακός
0 2
Θύελλα Καμενικίων
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
0
2
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Εμμ.Παππάς
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ψυχικού 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ψυχικό
0 3
Παλαιοκώμη
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Μονόβρυσης 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μονόβρυση
4 1
Πανσουλιακός
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
4
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Θύελλα Καμενικίων
3 0
Παλαιοκώμη
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
3
0
Παλαιοκώμη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Εμμ.Παππάς
3 0
Ψυχικό
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Νέα Ζίχνη
2 1
Βαλτοτόπι
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Επτάμυλοι
1 1
Νέα Μπάφρα
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Επτάμυλοι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Μονόβρυση
14
2
 Θύελλα Καμενικίων
10
3
 Παλαιοκώμη
7
4
 Νέα Ζίχνη
6
5
 Μονόβρυση
5
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Εμμ.Παππάς
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
2 Ιουνίου 2001 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
8 Αυγούστου 1992 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
8 Ιουνίου 1978 6 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
28 Φεβρουαρίου 2005 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
2 Δεκεμβρίου 1985 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Παραπάνης Γ.
Τερματοφύλακας
15 Φεβρουαρίου 1985 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
11 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
20 Δεκεμβρίου 1991 5 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
17 Σεπτεμβρίου 2004 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Θεοχαρίδης Μιχαήλ
Τερματοφύλακας
31 Μαρτίου 1999 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Επτάμυλοι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
19 Δεκεμβρίου 1985 9 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
16 Μαΐου 2005 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Μεσολακκιά
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
17 Νοεμβρίου 1999 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
17 Ιανουαρίου 1997 13 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Ιντζόγλου Στέργιος
Τερματοφύλακας
3 Ιουνίου 1999 6 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Ιανουαρίου 1977 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Ιουλίου 2004 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
22 Απριλίου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Μονόβρυση
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
15 Αυγούστου 1988 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
13 Μαρτίου 2002 8 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
14 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
4 Ιουνίου 1996 2 Δεκεμβρίου 2021 Ελεύθερος
8 Ιουνίου 1978 6 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Δεκεμβρίου 1985 9 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Νέα Μπάφρα
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
19 Μαρτίου 1989 14 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Νέα Ζίχνη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
16 Νοεμβρίου 1998 3 Ιανουαρίου 2022 Ελεύθερος
22 Νοεμβρίου 2000 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Παλαιοκώμη
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
6 Αυγούστου 1991 11 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
18 Ιουνίου 1990 10 Οκτωβρίου 2021 Ελεύθερος
17 Ιανουαρίου 1997 13 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Τζήμας Ευάγγ.
Τερματοφύλακας
29 Οκτωβρίου 1972 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
13 Μαρτίου 2002 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
28 Ιουλίου 1989 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Δεκεμβρίου 1996 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Ιανουαρίου 1977 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
16 Ιουλίου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
9 Δεκεμβρίου 1989 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Ιουλίου 2001 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
19 Ιουλίου 2004 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Ιανουαρίου 1977 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
22 Απριλίου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Πανσουλιακός
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
16 Μαΐου 2005 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Αλατζόγλου Γεώργ.
Τερματοφύλακας
27 Οκτωβρίου 1994 23 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
27 Νοεμβρίου 1997 17 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Εκτός Ομάδος
7 Αυγούστου 1977 3 Ιανουαρίου 2022
2 Οκτωβρίου 1976 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Ψυχικό
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
27 Αυγούστου 1993 1 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Θύελλα Καμενικίων
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
24 Μαρτίου 1998 19 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
13 Νοεμβρίου 2003 14 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
7 Ιανουαρίου 1978 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
8 Αυγούστου 2003 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
18 Σεπτεμβρίου 2005 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
24 Σεπτεμβρίου 2003 25 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
2 Δεκεμβρίου 1985 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
23 Σεπτεμβρίου 1981 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
27 Οκτωβρίου 1994 23 Αυγούστου 2021 Ελεύθερος
Βαλτοτόπι
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Κατάσταση
9 Νοεμβρίου 1995 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος
player photo
Κυριαζής Γρηγ.
Επιθετικός
6 Μαρτίου 1997 1 Σεπτεμβρίου 2021 Ελεύθερος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.