Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

2019-2020
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
Ποινές
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
20
49
15
4
1
43
12
31
2
Νέα Ζίχνη
ι ν ι ι ν
20
43
13
4
3
38
16
22
3
Εμμ.Παππάς
ν ν η ν η
20
40
12
4
4
41
17
24
4
Δραβήσκος
ν ν ν ι ν
20
38
10
8
2
35
20
15
5
Λευκώνας
η η ι η ν
20
36
11
3
6
29
17
12
6
Πεθελινός
ν η ν ν η
20
29
9
2
9
30
34
-4
7
20
22
5
7
8
28
34
-6
8
Νιγρίτα
ν η ν η η
20
21
6
3
11
30
46
-16
9
Βαλτοτόπι
η η η ν ν
20
19
5
4
11
27
34
-7
10
Πήγασος
η η η η η
20
7
2
1
17
18
47
-29
11
Μεσολακκιά
η ν η ι η
20
5
1
2
17
25
67
-42
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Άγιο Πνεύμα
Νέα Ζίχνη
Εμμ.Παππάς
Δραβήσκος
Λευκώνας
Πεθελινός
Ηρακλής Σερρών
Νιγρίτα
Βαλτοτόπι
Πήγασος
Μεσολακκιά
1 Άγιο Πνεύμα
1–1
2–1
1–1
0–1
4–0
1–0
2–0
0–0
2–2
3–0
3–1
5–1
2–0
3–2
2–1
2–0
2–0
3–0
3–0
2–1
2 Νέα Ζίχνη
1–2
1–1
1–0
0–1
1–1
1–1
3–0
0–1
1–0
2–0
2–2
2–1
3–1
2–0
4–1
1–0
3–1
5–2
3–1
2–0
3 Εμμ.Παππάς
1–0
1–1
1–0
0–1
0–0
1–4
1–1
0–1
3–2
0–1
1–0
2–1
8–0
4–1
4–1
1–1
3–2
1–0
3–0
6–0
4 Δραβήσκος
0–1
0–4
1–1
1–1
4–1
0–0
2–1
1–0
5–0
1–1
2–0
1–1
3–1
2–1
1–0
3–1
3–3
2–0
1–1
2–2
5 Λευκώνας
0–0
0–2
1–0
0–3
1–0
1–1
0–1
1–2
4–1
0–2
1–0
1–1
4–0
3–2
3–0
2–0
0–1
2–0
4–1
1–0
6 Πεθελινός
0–3
2–2
0–2
0–1
1–0
2–3
1–1
0–5
2–0
1–4
0–1
2–0
1–0
1–2
4–3
1–2
4–1
2–1
2–1
4–2
7 Ηρακλής Σερρών
1–5
1–3
1–2
2–2
1–2
0–1
1–1
0–2
1–1
0–1
0–2
1–0
1–1
1–1
0–0
1–1
5–2
2–1
3–2
6–4
8 Νιγρίτα
2–3
0–2
0–2
1–3
1–4
0–8
1–2
1–3
2–3
0–4
2–1
0–1
1–1
1–1
2–2
1–0
1–0
3–1
6–3
5–2
9 Βαλτοτόπι
0–2
1–2
0–1
1–4
1–1
1–4
1–3
0–1
0–2
0–3
2–1
3–4
1–1
0–0
0–1
2–2
1–0
2–0
6–1
5–1
10 Πήγασος
0–3
0–2
2–5
1–3
0–1
2–3
0–2
3–3
0–2
1–0
1–2
1–4
1–2
2–5
1–3
0–1
0–2
0–1
1–2
2–1
11 Μεσολακκιά
1–2
0–3
0–2
1–3
0–6
0–3
2–2
1–1
0–1
1–4
2–4
1–2
4–6
2–3
2–5
3–6
1–5
1–6
1–2
2–1
22 Φεβ 2020
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Λευκώνας
1 0
Εμμ.Παππάς
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Πήγασος
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ηρακλής Σερρών
3 2
Μεσολακκιά
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Βαλτοτόπι
2 1
Πεθελινός
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Δραβήσκος
3 1
Νιγρίτα
16 Φεβ 2020
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 0
Ηρακλής Σερρών
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πήγασος
0 2
Βαλτοτόπι
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Νιγρίτα
9 Φεβ 2020
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Λευκώνας
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 1
Μεσολακκιά
8 Φεβ 2020
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
1 0
Πήγασος
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
4 1
Εμμ.Παππάς
2 Φεβ 2020
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Ηρακλής Σερρών
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Βαλτοτόπι
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Δραβήσκος
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πεθελινός
1 Φεβ 2020
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Μεσολακκιά
26 Ιαν 2020
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νέα Ζίχνη
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
2 0
Ηρακλής Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 0
Λευκώνας
25 Ιαν 2020
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Άγιο Πνεύμα
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
0 1
Εμμ.Παππάς
19 Ιαν 2020
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νιγρίτα
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 2
Πεθελινός
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Πήγασος
12 Ιαν 2020
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
1 1
Δραβήσκος
11 Ιαν 2020
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
0 2
Νέα Ζίχνη
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεσολακκιά
1 5
Βαλτοτόπι
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Άγιο Πνεύμα
4 Ιαν 2020
4 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Πεθελινός
22 Δεκ 2019
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 1
Εμμ.Παππάς
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
0 0
Άγιο Πνεύμα
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
3 3
Πήγασος
21 Δεκ 2019
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
6 3
Μεσολακκιά
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Πεθελινός
15 Δεκ 2019
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
8 0
Νιγρίτα
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
3 0
Βαλτοτόπι
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
14 Δεκ 2019
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 2
Νέα Ζίχνη
8 Δεκ 2019
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Πήγασος
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
0 1
Άγιο Πνεύμα
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
7 Δεκ 2019
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 6
Εμμ.Παππάς
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Λευκώνας
1 Δεκ 2019
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Μεσολακκιά
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
0 3
Άγιο Πνεύμα
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 3
Δραβήσκος
24 Νοέ 2019
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Λευκώνας
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
4 3
Βαλτοτόπι
23 Νοέ 2019
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
1 2
Δραβήσκος
17 Νοέ 2019
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Νέα Ζίχνη
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
1 1
Μεσολακκιά
16 Νοέ 2019
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 1
Πεθελινός
10 Νοέ 2019
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Ηρακλής Σερρών
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
0 0
Δραβήσκος
9 Νοέ 2019
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
2 4
Πεθελινός
3 Νοέ 2019
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
2 1
Λευκώνας
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
1 0
Εμμ.Παππάς
2 Νοέ 2019
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
27 Οκτ 2019
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Δραβήσκος
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Πεθελινός
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
26 Οκτ 2019
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
20 Οκτ 2019
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πεθελινός
0 1
Ηρακλής Σερρών
19 Οκτ 2019
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νιγρίτα
2 2
Βαλτοτόπι
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πήγασος
0 2
Λευκώνας
13 Οκτ 2019
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
5 0
Πεθελινός
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Βαλτοτόπι
6 1
Μεσολακκιά
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
6 Οκτ 2019
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
0 2
Νέα Ζίχνη
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Εμμ.Παππάς
4 1
Βαλτοτόπι
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Λευκώνας
5 Οκτ 2019
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Μεσολακκιά
2 5
Νιγρίτα
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πήγασος
0 2
Δραβήσκος
29 Σεπ 2019
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
4 1
Πήγασος
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Ηρακλής Σερρών
1 5
Άγιο Πνεύμα
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Βαλτοτόπι
0 2
Λευκώνας
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Μεσολακκιά
28 Σεπ 2019
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νιγρίτα
1 4
Εμμ.Παππάς
22 Σεπ 2019
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Εμμ.Παππάς
3 0
Μεσολακκιά
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Λευκώνας
4 0
Νιγρίτα
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Δραβήσκος
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Ηρακλής Σερρών
21 Σεπ 2019
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Πήγασος
2 5
Νέα Ζίχνη
15 Σεπ 2019
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Πεθελινός
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Δραβήσκος
1 0
Βαλτοτόπι
14 Σεπ 2019
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μεσολακκιά
0 1
Λευκώνας
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νιγρίτα
1 1
Ηρακλής Σερρών
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
12
2
11
3
Εμμ.Παππάς
11
4
Άγιο Πνεύμα
9
5
Νέα Ζίχνη
9
6
8
7
8
8
7
9
Δραβήσκος
7
10
Πεθελινός
7
Ασίστ
Θέση#
Παίκτης
Ασσίστ
1
Νέα Ζίχνη
2
2
Άγιο Πνεύμα
1
3
1
4
1
5
Άγιο Πνεύμα
1
6
1
7
Λευκώνας
1
8
1
9
Λευκώνας
0
10
Ηρακλής Σερρών
0
Παίκτης Σύλλογος Θέση
Κάρτες
Θ
Παίκτης
1
Πασιαλής Αλεξανδρ.
Μεσολακκιά
1
1
1
2
Μήλιος Κων.
Άγιο Πνεύμα
0
0
1
3
Σπυριδόπουλος Λάζ.
Νέα Ζίχνη
0
0
1
4
Posa Vas
Βαλτοτόπι
0
0
1
5
Κεραμιδάς Παναγ.
Μεσολακκιά
0
0
1
Σύλλογοι
Θ
Σύλλογοι
1
Μεσολακκιά
Μεσολακκιά
2
2
3
2
Βαλτοτόπι
Βαλτοτόπι
0
1
3
3
Νιγρίτα
Νιγρίτα
0
0
3
4
Νέα Ζίχνη
Νέα Ζίχνη
0
3
1
5
Δραβήσκος
Δραβήσκος
4
1
1

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.