| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
η ν η ν ι
1 : 2
Τελικό
Καλά Δένδρα
ν ν ν ν ν
Γκοντινόπουλος Παναγ.
45'
Παπαδόπουλος Γεώργ.
38'
Δαύκος Γεωργ.
86'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
38' 0:1 Γκολ
Παπαδόπουλος Γεώργ.
Γκολ 1:1 45'
Γκοντινόπουλος Παναγ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Γιαπράκης Γεώργ.
Έξω:Γκοντινόπουλος Παναγ.
50' Αλλαγή
Μέσα:Αγγελίδης Παναγ.
Έξω:Μουσικάκης Κωνστ.
Αλλαγή 60'
Μέσα:Κεχρής Β.
Έξω:Βουγιουνδρούκας Κωνστ.
65' Αλλαγή
Μέσα:Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Έξω:Παπαδόπουλος Γεώργ.
77' Αλλαγή
Μέσα:Γαλακτερός
Έξω:Γουργούτης Νικ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Γραντζάκης Θωμάς
Έξω:Χερχελετζής Γεώργ. (*5459)
86' 1:2 Γκολ
Δαύκος Γεωργ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
7
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.