Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

2018-2019
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
Ροδολίβος
ν ν η ν ν
20
15
1
4
45
15
30
46
2
Πρώτη
ν η ν ν ν
20
14
3
3
53
18
35
45
3
Νιγρίτα
ν ι ν ν ν
20
13
2
5
38
19
19
41
4
ΠΣ Σέρρες
η ν ι ν ν
20
13
2
5
65
34
31
41
5
20
12
4
4
42
20
22
40
6
Νέα Ζίχνη
η η ν ν η
20
9
4
7
38
38
0
31
7
Πήγασος
ν ν ν η η
20
7
3
10
29
25
4
24
8
Βαλτοτόπι
η ι η η ι
20
6
3
11
22
38
-16
21
9
Μεσολακκιά
ν η ι η ι
20
3
3
14
24
64
-40
12
10
Κορμίστα
ν η ι η η
20
3
2
15
27
50
-23
9
11
Παλαιοκώμη
η η η η ι
20
0
3
17
10
72
-62
3
Η Κορμίστα ξέκίνησε με -2 βαθμούς
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Ροδολίβος
Πρώτη
Νιγρίτα
ΠΣ Σέρρες
Άγιο Πνεύμα
Νέα Ζίχνη
Πήγασος
Βαλτοτόπι
Μεσολακκιά
Κορμίστα
Παλαιοκώμη
1 Ροδολίβος
1–1
2–1
2–1
1–2
4–1
1–3
1–0
1–0
0–1
1–2
2–0
2–0
5–0
4–2
4–0
2–1
1–0
1–0
7–0
3–0
2 Πρώτη
1–2
1–1
1–1
2–3
4–1
2–1
0–2
4–0
3–0
3–3
2–1
1–0
4–0
3–0
5–1
4–0
1–0
2–1
5–0
5–1
3 Νιγρίτα
2–1
1–2
3–2
1–1
2–3
1–4
0–1
0–1
5–0
2–1
1–0
1–0
1–0
1–1
3–0
4–0
1–0
3–2
4–0
2–0
4 ΠΣ Σέρρες
3–1
1–4
1–2
1–4
4–1
3–2
2–2
1–5
3–1
2–2
3–1
4–1
4–0
0–1
6–2
6–2
6–1
5–1
5–0
5–1
5 Άγιο Πνεύμα
0–1
0–1
0–4
2–0
1–0
1–0
5–1
2–2
4–0
2–0
2–1
1–1
2–3
0–0
5–1
3–1
3–2
3–1
5–0
1–1
6 Νέα Ζίχνη
2–1
1–0
3–3
0–3
1–2
0–5
2–2
1–3
0–2
0–4
0–1
1–1
3–0
1–0
1–1
4–2
4–3
5–3
4–1
5–1
7 Πήγασος
0–2
0–2
0–1
1–2
0–1
0–1
1–4
1–3
1–1
1–2
1–1
1–0
5–0
0–1
4–1
4–1
3–0
2–0
3–1
1–1
8 Βαλτοτόπι
2–4
0–5
0–3
0–4
1–1
0–1
1–0
0–4
0–0
3–2
0–1
0–3
1–0
0–5
0–0
4–0
2–3
1–2
6–0
1–0
9 Μεσολακκιά
1–2
0–4
0–4
1–5
0–4
0–3
2–6
2–6
1–3
1–5
2–4
1–1
1–4
1–4
0–4
0–0
2–2
3–2
1–0
5–1
10 Κορμίστα
0–1
0–1
1–2
0–1
2–3
0–1
1–5
1–6
1–3
2–3
3–5
3–4
0–2
0–3
2–1
3–2
2–3
2–2
0–0
4–2
11 Παλαιοκώμη
0–3
0–7
1–5
0–5
0–2
0–4
1–5
0–5
1–1
0–5
1–5
1–4
1–1
1–3
0–1
0–6
1–5
0–1
2–4
0–0
Αγωνιστική 6
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 17:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
- -
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 17:00
Αμμουδιά
- -
Βύρων Καβάλας
Αγώνες Μπαράζ
29 Μαΐου 2022
- 17:00
Άρης Πετεινού
- -
Πανθρακικός
Αγωνιστική 7
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 17:00
Άρης Πετεινού
- -
Αμμουδιά
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 17:00
Πανθρακικός
- -
Γ.Σ. Προσοτσάνης
Αγώνες Μπαράζ
5 Ιουνίου 2022
- 17:00
Καμπανιακός
- -
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγωνιστική 5
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 17:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
0 2
Βύρων Καβάλας
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 17:00
Καμπανιακός
2 0
Πανθρακικός
Αγώνες Μπαράζ
25 Μαΐου 2022
- 17:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
2 1
Αμμουδιά
Αγωνιστική 4
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 17:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
5 0
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 17:00
Πανθρακικός
1 0
Αμμουδιά
Αγώνες Μπαράζ
22 Μαΐου 2022
- 17:00
Βύρων Καβάλας
0 0
Γ.Σ. Προσοτσάνης
Αγωνιστική 3
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 17:00
Βύρων Καβάλας
3 1
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 16:00
Γ.Σ. Προσοτσάνης
5 0
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
15 Μαΐου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
0 0
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγωνιστική 2
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Αμμουδιά
0 0
Καμπανιακός
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Πανθρακικός
3 2
Ιπποκράτης Αλεξ.
Αγώνες Μπαράζ
11 Μαΐου 2022
- 16:00
Άρης Πετεινού
0 1
Βύρων Καβάλας
Αγωνιστική 1
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Καμπανιακός
4 1
Άρης Πετεινού
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Βύρων Καβάλας
1 1
Πανθρακικός
Αγώνες Μπαράζ
8 Μαΐου 2022
- 16:00
Ιπποκράτης Αλεξ.
2 1
Γ.Σ. Προσοτσάνης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.