| Γήπεδο Καλών Δένδρων | 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
ι ν η ν ι
Παπαδόπουλος Γεώργ.
22'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
55'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
77'
3 : 1
Τελικό
ι ν ν ν ι
Τσιμπλινίδης Πασχ.
2'
Διαιτητές
Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Ιατρικό Προσωπικό: Φώτογλου Στ.
Περιγραφή:
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
2' 0:1 Γκολ
Τσιμπλινίδης Πασχ.
Γκολ 1:1 22'
Παπαδόπουλος Γεώργ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Τζήμας Κωνστ.
Έξω:Κολοκοτρώνης Νικ.
50' Αλλαγή
Μέσα:Τσιλιμπότης Χρήστ.
Έξω:Μαντζουρογιάννης Θ.
Γκολ 2:1 55'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
Αλλαγή 60'
Μέσα:Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Έξω:Παπαδόπουλος Γεώργ.
Αλλαγή 68'
Μέσα:Μαυρουδόγλου Νικ.
Έξω:Γκουγκτζήλας Κων.
68' Αλλαγή
Μέσα:Τσιφτελίδης Στέφ.
Έξω:Τσιμπλινίδης Πασχ.
Γκολ 3:1 77'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Τσιφτελίδης Βασ.
Έξω:Ξενιτίδης Θεόδ.
Αλλαγή 82'
Μέσα:Δαύκος Γεωργ.
Έξω:Γραντζάκης Γεωργ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
1 4
Σέρρες 1800
5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
1
4
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Η Ν Ι Η Ν
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αναγέννησης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.