Αποτελέσματα

Αγωνιστική 24
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 2
Βέροια
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ορέστης Ορεστιάδας
0 2
Καβάλα
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
ΠΑΟΚ Κρηστώνης
0 3
Νέστος Χρυσούπολης
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
0 3
Άρης Πετεινού
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Πανθρακικός
1 0
Δόξα Δράμας
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Αναγέννηση Επανομής
0 1
Αετός Βαρβάρας
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
4 0
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
ΕΠΟ - Γ’ Εθνική 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Θερμαϊκός Θέρμης
0 1
Νίκη Ευκαρπίας

Βαθμολογία

Γ’ Εθνική / 1ος Όμιλος 2023-24

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Καβάλα
ν ν ν ν ν
>
25
70
23
1
1
70
9
61
2
25
61
19
4
2
55
12
43
3
Πανθρακικός
ι ν ν ν ι
>
25
57
17
6
2
45
13
32
4
Άρης Αβάτου
ν ν ν ν η
>
25
42
12
6
7
41
25
16
5
25
42
13
3
9
41
21
20
6
25
42
13
3
9
31
26
5
7
ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ι η η ι ν
>
25
40
11
7
7
31
26
5
8
25
39
11
6
8
34
37
-3
9
25
36
11
3
11
28
33
-5
10
25
34
9
7
9
32
28
4
11
25
32
8
8
9
31
29
2
12
Δόξα Δράμας
ι η ν η ν
>
25
28
7
7
11
34
29
5
13
Βέροια
η ι ι ι ν
>
25
26
7
5
13
23
44
-21
14
25
18
5
3
17
19
47
-28
15
25
18
5
3
17
18
60
-42
16
25
17
3
8
14
15
43
-28
17
25
15
4
3
18
17
55
-38
18
25
13
2
7
16
12
40
-28
Άνοδος
Υποβιβασμός

Επόμενος αγώνας

Αποτελέσματα

Αγωνιστική 2
Play Off Α' Κατηγορίας 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άνω Μητρούση
1 2
Α.Ε. Χρυσού
Play Off Α' Κατηγορίας 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Σκούταρι Fc
2 1
Ηρακλής Σερρών
Play Off Α' Κατηγορίας 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Καλά Δένδρα
0 1
Αμμουδιά
Play Off Α' Κατηγορίας 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άνω Πορόϊα
2 2
Θύελλα Σερρών
Play Off Α' Κατηγορίας 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
2 2
Νεοχώρι

Βαθμολογία

Play Off Α’ κατηγορία 2023-24

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
3
15
3
0
0
7
0
7
2
3
10
1
1
1
6
5
1
3
3
7
2
1
0
7
3
4
4
3
7
1
2
0
5
4
1
5
3
7
1
1
1
3
4
-1
6
3
6
1
0
2
2
2
0
7
3
6
1
1
1
4
4
0
8
3
5
1
1
1
5
6
-1
9
3
1
0
1
2
1
4
-3
10
3
1
0
0
3
1
9
-8
Αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Γ΄Εθνική
Παραμονή στην Α΄ Κατηγορία

Επόμενος Αγώνας

Αποτελέσματα

Αγωνιστική 2
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
4 1
Νέα Ζίχνη
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ροδόπολη
0 3
Παλαιοκώμη
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νιγρίτα
2 0
Εμμ.Παππάς
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 7
Χείμαρρος

Βαθμολογία

Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
3
15
3
0
0
14
1
13
2
3
15
3
0
0
7
0
7
3
3
9
2
0
1
9
2
7
4
2
9
2
0
0
6
1
5
5
3
8
2
0
1
7
7
0
6
3
5
1
0
2
3
5
-2
7
3
4
1
0
2
4
6
-2
8
2
1
0
0
2
1
8
-7
9
3
0
0
0
3
0
9
-9
10
3
0
0
0
3
2
14
-12
Παραμονή στην Α΄Κατηγορία
Υποβιβάζονται 7 ομάδες. Σημ.: Η 1 είναι η ομάδα της Μεσολακκιάς που αποχώρησε πριν την έναρξη των Play Out και οι υπολοιπες 6 από τους αγώνες των Play Out.

Επόμενος αγώνας

Αγωνιστική 2
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
6 Μαρτίου 2024
- 15:30
Μεγαλοχώρι
- -
Λιθότοπος

Αποτελέσματα

Αγωνιστική 18
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Προβατάς
6 2
Βυρώνεια
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ηράκλεια
1 1
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 18:00
Πήγασος
1 1
Λευκώνας
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άγκιστρο
3 0
Διαγόρας Κερκίνης
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Σέρρες 1800
3 0
Κάτω Μητρούση
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ελαιώνας
3 0
Χριστός

Βαθμολογία

Β’ Κατηγορία – 1ος Όμιλος 2023-24

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Σέρρες 1800
ν ν ν ν ν
19
50
16
2
1
62
7
55
2
Προβατάς
η ν ν ν ν
>
18
45
14
3
1
58
14
44
3
Ποντισμένο
ν ν ν ι ν
>
18
42
15
2
1
57
17
40
4
Λευκώνας
η ν ν ι ι
19
39
12
3
4
36
14
22
5
18
32
10
2
6
33
26
7
6
Άγκιστρο
η η η ν ν
>
18
30
9
3
6
37
25
12
7
Βυρώνεια
ν ν η ν η
>
17
30
9
3
5
33
29
4
8
Πήγασος
ι ν ι ι η
19
28
8
4
7
26
21
5
9
Ηράκλεια
ν ι ι ι ι
19
23
5
8
6
29
32
-3
10
Καπνόφυτο
η ι ι η ν
>
18
17
5
2
11
24
37
-13
11
η η ι ν η
>
18
14
4
2
12
24
51
-27
12
Χριστός
η η η η η
17
1
2
0
15
6
50
-44
13
17
0
0
0
17
0
51
-51
14
17
-3
0
0
17
0
51
-51
Απευθείας άνοδο στην Α΄Κατηγορία
Αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Α΄Κατηγορία
* Από το σωματείο του Άρη Ποντισμένου αφαιρέθηκαν 5 βαθμοί, ποινή από την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1375/ 22-05-23)
* Από το σωματείο της Κερκίνης αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί από το τρέχων πρωτάθλημα και 3 βαθμοί για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1470/29-09-23)
* Από το σωματείο του ΠΑΟΚ (Χριστός) αφαιρέθηκαν 5 βαθμοί από το τρέχων πρωτάθλημα και 5 βαθμοί για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. (Απόφαση Π. Ε. της Ε.Π.Σ.Σερρών Αρ. Πρ. 1485/27-10-23)

Επόμενος Αγώνας

Αγωνιστική 19
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Βυρώνεια
- -
Άγκιστρο
Αγωνιστική 18
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Καπνόφυτο
- -
Ποντισμένο
Αγωνιστική 13
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
Πλατανάκια (ΠΑΝΣΕΡ. ΑΘΛ. ΕΝ.)
- -
Προβατάς
Αγωνιστική 11
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2023-24
Ελαιώνας
- -
Βυρώνεια

Αποτελέσματα

Αγωνιστική 18
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ιωνικός Σερρών
0 3
Βαλτοτόπι
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νιγρίτα Β΄
0 2
Ψυχικό
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νέα Μπάφρα
0 3
Νέος Σκοπός
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 1
Δραβήσκος
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Πρώτη
2 0
ΠΟΣ 2000
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ροδολίβος
8 1
Σέρρες 85
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Α.Ε. Χρυσού Β΄
2 5
Πανσουλιακός

Βαθμολογία

Β’ Κατηγορία – 2ος Όμιλος 2023-24

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
Βαλτοτόπι
ν ν ν ν ν
19
50
16
2
1
62
13
49
2
Ψυχικό
ν ν ι ν ν
19
43
13
4
2
62
27
35
3
19
42
13
3
3
59
27
32
4
18
41
13
2
3
44
16
28
5
19
40
13
1
5
47
24
23
6
Δραβήσκος
ν ν ν η ν
19
39
12
3
4
59
26
33
7
Ροδολίβος
η ν ν ν ν
>
18
32
10
2
6
62
40
22
8
Νέα Μπάφρα
η ν η η ν
19
28
9
1
9
39
49
-10
9
Πρώτη
η ι η ν η
19
21
6
3
10
25
39
-14
10
ΠΟΣ 2000
η ι ν η η
19
19
5
4
10
28
41
-13
11
19
11
3
2
14
32
65
-33
12
Νιγρίτα Β΄
η ι η η η
19
8
2
2
15
14
57
-43
13
Σέρρες 85
η η ν η η
19
7
2
1
16
25
77
-52
14
19
0
0
0
19
0
57
-57
Απευθείας άνοδο στην Α΄Κατηγορία
Αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Α΄Κατηγορία

Επόμενος Αγώνας

Αγωνιστική 16
Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 2023-24
10 Φεβρουαρίου 2024
- 15:00
Ροδολίβος
- -
Πανσουλιακός