[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”4.3.2″ background_color=”#d6d6d6″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”4.3.2″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.3.4″ background_color=”rgba(214,214,214,0.62)” hover_enabled=”0″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.4″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Play Off Επίλεκτης Κατηγορίας
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 1
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Νεοχώρι
0 4
Χρυσό
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
4
Χρυσό
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.4″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Play Out Επίλεκτης Κατηγορίας
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 7 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ροδολίβος
2 1
Σκοτούσα
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.3.2″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”4.3.2″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”2_3,1_3″ _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Χορηγοί” _builder_version=”3.29.2″]

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.2.2″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Επίλεκτης Κατηγορίας
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 22
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σκοτούσα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χείμαρρος
1 1
Νεοχώρι
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδολίβους 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ροδολίβος
2 6
Σιδηρόκαστρο
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
6
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σέρρες 1800
0 2
Λιθότοπος
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Αμμουδιά
1 0
Άνω Πορόϊα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 21
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
0 0
Χείμαρρος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Σκοτούσας 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σκοτούσα
3 3
Χρυσό
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
3
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νεοχώρι
0 2
Ροδολίβος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πρώτη
3 5
Σέρρες 1800
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σιδηρόκαστρο
0 1
Αμμουδιά
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Λιθότοπος
2 3
Άνω Πορόϊα
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Ροδολίβους 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
0 2
Χείμαρρος
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
0 0
Νεοχώρι
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
0
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
0 1
Σιδηρόκαστρο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
1 4
Σκοτούσα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
4
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 1
Άνω Μητρούση
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Πρώτη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 19
Γήπεδο Χειμάρρου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
2 1
Αμμουδιά
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 0
Άνω Πορόϊα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1 1
Λιθότοπος
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3 0
Ροδολίβος
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
0 1
Σέρρες 1800
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Αεροδρομίου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Άνω Μητρούση
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
1 0
Ροδολίβος
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
1 0
Χείμαρρος
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σκοτούσα
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
3 2
Χρυσό
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
3
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
2 1
Νεοχώρι
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 17
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
5 2
Άνω Πορόϊα
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
5
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
2 2
Λιθότοπος
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
2 0
Πρώτη
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 2
Νεοχώρι
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3 2
Αμμουδιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χρυσού 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 0
Σιδηρόκαστρο
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
2 4
Αμμουδιά
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
4
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σέρρες 1800
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1 2
Χρυσό
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σκοτούσας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2 0
Χείμαρρος
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Άνω Μητρούση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
1
3
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 1
Ροδολίβος
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Αμμουδιάς 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 1
Πρώτη
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 1
Νεοχώρι
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 0
Σκοτούσα
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
1 0
Χρυσό
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 1
Λιθότοπος
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 4
Σιδηρόκαστρο
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Άνω Μητρούση
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
1 0
Άνω Πορόϊα
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Σκοτούσας 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
3 1
Αμμουδιά
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
3 0
Λιθότοπος
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χρυσού 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 0
Ροδολίβος
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
0 2
Σέρρες 1800
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
2
Σέρρες 1800
| Εξ Αναβολής
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 1
Νεοχώρι
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
5
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
2 2
Σκοτούσα
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 1
Σέρρες 1800
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
6 2
Πρώτη
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
6
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 2
Χείμαρρος
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Νεοχωρίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
4 1
Άνω Μητρούση
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
4
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
0 2
Σιδηρόκαστρο
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Ροδολίβους 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0 1
Άνω Πορόϊα
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
0
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
4 0
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
0 4
Σκοτούσα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
4
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Χρυσού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 2
Λιθότοπος
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Σκοτούσας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
0 0
Άνω Μητρούση
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
0
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Νεοχωρίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
6 2
Χείμαρρος
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
6
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Ροδολίβος
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
0 2
Σέρρες 1800
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Αμμουδιά
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Χειμάρρου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
3 2
Άνω Μητρούση
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
1 1
Νεοχώρι
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Πρώτη
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Χρυσού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Λιθότοπος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
2 0
Ροδολίβος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1 1
Σέρρες 1800
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2 1
Αμμουδιά
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 5
Χρυσό
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 3
Άνω Πορόϊα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
2 2
Άνω Μητρούση
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 0
Χρυσό
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2 0
Χείμαρρος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
3 3
Νεοχώρι
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
3
3
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 0
Σκοτούσα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 1
Αμμουδιά
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1 2
Λιθότοπος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1 4
Σιδηρόκαστρο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
3 1
Πρώτη
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
3
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 0
Σέρρες 1800
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
0
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
4 0
Ροδολίβος
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Χρυσό
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νεοχωρίου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
1 0
Σκοτούσα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Σέρρες 1800
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πρώτη
0 1
Χείμαρρος
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Λιθότοπος
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σέρρες 1800
1 0
Σιδηρόκαστρο
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 3
Πρώτη
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
3
Πρώτη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1 0
Σκοτούσα
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4 0
Άνω Πορόϊα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσό
2 3
Νεοχώρι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
3
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2 1
Άνω Μητρούση
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Νεοχώρι
5 1
Σέρρες 1800
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
5
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σκοτούσας 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σκοτούσα
2 1
Ροδολίβος
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σιδηρόκαστρο
6 0
Άνω Πορόϊα
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
6
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3 1
Αμμουδιά
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Χρυσού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χρυσό
4 0
Χείμαρρος
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Λιθοτόπου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
4 0
Πρώτη
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2 1
Σκοτούσα
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Αεροδρομίου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Σέρρες 1800
1 2
Χείμαρρος
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ροδολίβους 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ροδολίβος
2 2
Χρυσό
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1 2
Σιδηρόκαστρο
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Πορόϊα
2 4
Νεοχώρι
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
4
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Νεοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νεοχώρι
2 3
Σιδηρόκαστρο
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2 5
Λιθότοπος
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χείμαρρος
2 0
Άνω Πορόϊα
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σέρρες 1800
0 1
Ροδολίβος
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άνω Μητρούση
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0 2
Αμμουδιά
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σιδηρόκαστρο
4 1
Χείμαρρος
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λιθότοπος
2 0
Χρυσό
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Ροδολίβος
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1 1
Σέρρες 1800
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Μητρούση
1 1
Νεοχώρι
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2 0
Πρώτη
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”4.3.2″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_sidebar area=”sidebar-1″ _builder_version=”3.17.6″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

30
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P