Αποτελέσματα Επίλεκτης Κατηγορίας
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 9
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 5
Χρυσό
5
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1
1 3
Άνω Πορόϊα
3
Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
2
2 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1
1 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2
2 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Λιθότοπος
0
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2
2 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
2
2 2
Άνω Μητρούση
2
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1
1 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2
2 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
3
3 3
Νεοχώρι
3
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4
4 0
Πρώτη
0
Αγωνιστική 7
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 0
Σέρρες 1800
0
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2
2 1
Άνω Πορόϊα
1
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
2 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1
1 2
Λιθότοπος
2
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1
1 4
Σιδηρόκαστρο
4
Γήπεδο Νεοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
3
3 1
Πρώτη
1
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
2 4
Άνω Μητρούση
4
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
4
4 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Νεοχωρίου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
1
1 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
1
1 3
Σέρρες 1800
3
Γήπεδο Πρώτης 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πρώτη
0
0 1
Χείμαρρος
1
Αγωνιστική 5
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4
4 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Χρυσού 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσό
2
2 3
Νεοχώρι
3
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
2 1
Λιθότοπος
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σέρρες 1800
1
1 0
Σιδηρόκαστρο
0
Γήπεδο Ροδολίβους 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
2 3
Πρώτη
3
Γήπεδο Χειμάρρου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1
1 0
Σκοτούσα
0
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3
3 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Χρυσού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χρυσό
4
4 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Νεοχώρι
5
5 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Σκοτούσας 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σκοτούσα
2
2 1
Ροδολίβος
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σιδηρόκαστρο
6
6 0
Άνω Πορόϊα
0
Αγωνιστική 3
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1
1 2
Σιδηρόκαστρο
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Πορόϊα
2
2 4
Νεοχώρι
4
Γήπεδο Λιθοτόπου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
4
4 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2
2 1
Σκοτούσα
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Σέρρες 1800
1
1 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Ροδολίβους 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ροδολίβος
2
2 2
Χρυσό
2
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0
0 2
Αμμουδιά
2
Γήπεδο Νεοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νεοχώρι
2
2 3
Σιδηρόκαστρο
3
Γήπεδο Σκοτούσας 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 5
Λιθότοπος
5
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χείμαρρος
2
2 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σέρρες 1800
0
0 1
Ροδολίβος
1
Αγωνιστική 1
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Μητρούση
1
1 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σιδηρόκαστρο
4
4 1
Χείμαρρος
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λιθότοπος
2
2 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
1 2
Ροδολίβος
2
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1
1 1
Σέρρες 1800
1

P