Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 11
| Γήπεδο Πρώτης | 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
η η η η η
Αγγελακάς Θεόδωρ.
45'
1 : 2
Τελικό
ν η ν ν η
Άγγος Θεοδ.
85'
Άγγος Θεοδ.
90'
Διαιτητές
Δαιτητής: Στόλης Διον.
Ιατρικό Προσωπικό: Γώγου Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
45'
Γκολ (με πέναλτι)
45'
85'
90'
90'
Γκολ (με πέναλτι)
Χαμένα Πέναλτι
65'
65'
Χαμένο πέναλτι
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
25'
Κόκκινη κάρτα
25'
82'
Κόκκινη κάρτα
82'
89'
89'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Κόκκινη κάρτα 25'
Κορώνης Γεώργ.
Γκολ (πέναλτι) 1:0 45'
Αγγελακάς Θεόδωρ.
64' Αλλαγή
Μέσα:Γρατζάκης Πετ.
Έξω:Ακριτίδης Στεφ
65' Χαμένο πέναλτι
Άγγος Θεοδ.
Αλλαγή 70'
Μέσα:Τσιγγενόπουλος Δημήτ.
Έξω:Δρακούλης Χρήστος
80' Αλλαγή
Μέσα:Μπομπότας Χρήστος
Έξω:Παπείρας Σωτ.
Κόκκινη κάρτα 82'
Κονσολίδης Χαρίλαος
85' 1:1 Γκολ
Άγγος Θεοδ.
Αλλαγή 85'
Μέσα:Κουταλάκης Αλέξ.
Έξω:Παπαβραμίδης Ιωάνν.
89' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Μπομπότας Χρήστος
90' 1:2 Γκολ (πέναλτι)
Άγγος Θεοδ.
90' Αλλαγή
Μέσα:Γιατζόγλου Κοσμ.
Έξω:Πεχλιβανίδης Ευστρ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Πρώτης 20 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πρώτη
2 4
Σέρρες 1800
20 Νοεμβρίου 2019 14:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
4
Σέρρες 1800
Παράταση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Πρώτη
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 3
Άνω Πορόϊα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Ν Ν Η Η Ν
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Χρυσού 20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Χρυσό
1 3
Απόλλων Παραλιμνίου
20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
3
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 5
Χρυσό
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 0
Χρυσό
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.