Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 9
| Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ | 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
η ν ν ν ι
2 : 5
Τελικό
Χρυσό
η ν η ν η
Γκαϊντατζής Θεοφ.
69'
Γκαϊντατζής Θεοφ.
86'
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
24'
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
42'
Αραμπάς Παν.
55'
Γρατζάκης Πετ.
66'
Μάνος Παν.
89'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
24' 0:1 Γκολ
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
Ασσίστ: Άγγος Θεοδ.
42' 0:2 Γκολ
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
Ασσίστ: Αντωνογλούδης Παναγ.
55' 0:3 Αυτογκόλ
Αραμπάς Παν.
66' 0:4 Γκολ
Γρατζάκης Πετ.
Ασσίστ: Ακριτίδης Στεφ
Γκολ 1:4 69'
Γκαϊντατζής Θεοφ.
Γκολ 2:4 86'
Γκαϊντατζής Θεοφ.
89' 2:5 Γκολ
Μάνος Παν.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Χρυσού 17 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Χρυσό
2 1
Άνω Μητρούση
17 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Πετρίδης Ιωάνν.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άνω Μητρούση
0 3
Χρυσό
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
3
Χρυσό
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 5
Χρυσό
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
2 2
Άνω Μητρούση
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 0
Σέρρες 1800
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
0
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4 0
Άνω Πορόϊα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Ν Η Η Ν Η
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2 5
Χρυσό
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
5
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1 0
Χρυσό
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
1
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Χρυσό
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.