Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 6
| Γήπεδο Αμμουδιάς | 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ν ν η ν η
Βούλιος Αθ.
8'
Βούλιος Αθ.
31'
2 : 4
Τελικό
ι η η η ν
Γκαϊντατζής Θεοφ.
50'
Γκαϊντατζής Θεοφ.
60'
Γκαϊντατζής Θεοφ.
70'
Μπελίτος Αθάν.
81'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 8'
Βούλιος Αθ.
Αλλαγή 21'
Μέσα:Πλατνάρης Βασ.
Έξω:Καζακίδης Βασ.
(Λόγω τραυματισμού)
Γκολ 31'
Βούλιος Αθ.
40' Αλλαγή
Μέσα:Γκαϊντατζής Θεοφ.
Έξω:Κρυωνίδης Χρ.
50' Γκολ
Γκαϊντατζής Θεοφ.
60' Γκολ
Γκαϊντατζής Θεοφ.
Αλλαγή 62'
Μέσα:Νικάκης Παν.
Έξω:Μιχάλας Θεοφ.
63' Αλλαγή
Μέσα:Καρφαρίδας Δημ.
Έξω:Πιερρής Χριστ.
70' Γκολ
Γκαϊντατζής Θεοφ.
70' Αλλαγή
Μέσα:Κουρτέσης Παν.
Έξω:Ασλανίδης Νικ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Αμανατίδης Γεωργ
Έξω:Βούλιος Αθ.
81' Γκολ
Μπελίτος Αθάν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Αμμουδιά
6 5
Άνω Μητρούση
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
6
5
Άνω Μητρούση
Πέναλτι 6-5
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Ν Ν Ν
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Λιθότοπος
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Λιθότοπος
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3 1
Αμμουδιά
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
1
Αμμουδιά
| Γήπεδο Πρώτης | Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2 1
Σκοτούσα
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Σκοτούσα
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Γήπεδο Αμμουδιάς | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4 0
Άνω Πορόϊα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
0
Άνω Πορόϊα
| Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2 1
Άνω Μητρούση
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άνω Μητρούση
| Γήπεδο Λιθοτόπου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1 2
Σιδηρόκαστρο
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
1
2
Σιδηρόκαστρο
| Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άνω Μητρούση
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Άνω Μητρούση
| Γήπεδο Πρώτης | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.