Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 13
| Γήπεδο Αμμουδιάς | 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ν η η ν η
Μαλαδάκης Νικ.
90'
1 : 2
Τελικό
ν ν η ν ι
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
35'
Μπρινιάς Γεώργ.
90'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Χαμένα Πέναλτι
36'
Χαμένο πέναλτι
36'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
30' Αλλαγή
Μέσα:Κασίμης Βασ.
Έξω:Ένδρος Γεώργ.
35' Γκολ
Πεχλιβανίδης Ευστρ.
Μητκώνης Κων.
Χαμένο πέναλτι 36'
Μητκώνης Κων.
Αλλαγή 60'
Μέσα:Μαλαδάκης Νικ.
Έξω:Κληματσούδας Αθ.
60' Αλλαγή
Μέσα:Άγγος Θεοδ.
Έξω:Ακριτίδης Στεφ
65' Αλλαγή
Μέσα:Τσιφτελίδης Ιωσήφ
Έξω:Πεχλιβανίδης Ευστρ.
Αλλαγή 68'
Μέσα:Χρυσοπλαρίδης Δημ.
Έξω:Χαλάτσης Ηλ.
Αλλαγή 71'
Μέσα:Νικάκης Παν.
Έξω:Μητκώνης Κων.
76' Αλλαγή
Μέσα:Αντωνογλούδης Παναγ.
Έξω:Πύρτσιος Θεοδ.
Γκολ 90'
Μαλαδάκης Νικ.
90' +5' Γκολ
Μπρινιάς Γεώργ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0 2
Αμμουδιά
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Ν Ν Ι
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αεροδρομίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
4 0
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Αμμουδιά
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2 1
Αμμουδιά
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Ν Ν Η Η Ν
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 2
Λιθότοπος
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Χρυσού 20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Χρυσό
1 3
Απόλλων Παραλιμνίου
20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
3
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.