Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 9
| Γήπεδο Σιδηροκάστρου | 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
η ι ν ν ν
Maletskanov Mladen
21'
Γέρμανλης Σπυρ.
90'
2 : 0
Τελικό
η η ν ν ι
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
21'
90' +1
Στατιστικά αγώνα
2 Γκολ 0
6 Κίτρινη Κάρτα 5
1 2 Κίτρινες > Κόκκινη κάρτα 0
Κάρτες
14'
14'
Κίτρινη κάρτα
30'
Κίτρινη κάρτα
30'
40'
40'
Κίτρινη κάρτα
47'
Κίτρινη κάρτα
47'
50'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
50'
55'
Κίτρινη κάρτα
55'
57'
57'
Κίτρινη κάρτα
65'
65'
Κίτρινη κάρτα
67'
67'
Κίτρινη κάρτα
75'
Κίτρινη κάρτα
75'
90' +3
Κίτρινη κάρτα
90' +3
Σχολιασμός του Αγώνα
14' Κίτρινη κάρτα
Καραγιάννης Περ.
Γκολ 1:0 21'
Maletskanov Mladen
Κίτρινη κάρτα 30'
Βεντούζης Χαράλ.
40' Κίτρινη κάρτα
Ζυγκερίδης Ιωακ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Γέρμανλης Σπυρ.
Έξω:Παρούκας Δημ.
Κίτρινη κάρτα 47'
Πετρίδης Δημ.
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα 50'
Βεντούζης Χαράλ.
Κίτρινη κάρτα 55'
Σαμαράς Κωνστ.
57' Κίτρινη κάρτα
Δάλλας Αλέξ.
59' Αλλαγή
Μέσα:Γκλαβίνης Δημ.
Έξω:Παπαδόπουλος Αλέξιος
65' Κίτρινη κάρτα
Τιάγκος Βασ.
67' Κίτρινη κάρτα
Ζώβληκας Κυρ.
Κίτρινη κάρτα 75'
Ρούμπος Γρηγ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Μπαλτζής Εμμ.
Έξω:Καραγιάννης Περ.
Αλλαγή 78'
Μέσα:Χάρισμας Θεοδόσ.
Έξω:Ρούμπος Γρηγ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Μουτίδης Αλέξ.
Έξω:Σαμαράς Νικ.
Αλλαγή 86'
Μέσα:Τάντζης Κωνστ.
Έξω:Maletskanov Mladen
Γκολ 2:0 90' +1'
Γέρμανλης Σπυρ.
Κίτρινη κάρτα 90' +3'
Σπανίδης Ιωάνν.
Βίντεο του Αγώνα
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1 4
Σιδηρόκαστρο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Χρυσό
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Σιδηρόκαστρο
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Πέναλτι 4-5
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Ι Ι Η Η Ν
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
3 3
Νεοχώρι
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
3
3
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1 2
Λιθότοπος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
4 0
Ροδολίβος
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
4
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Λιθότοπος
0 3
Σέρρες 1800
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
3
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.