Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 20
| Γήπεδο Λιθοτόπου | 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
η η ι ν ι
0 : 1
Τελικό
ν ν η ν ν
Γέρμανλης Σπυρ.
24'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
24'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
24' Γκολ
Γέρμανλης Σπυρ.
Ασσίστ: Αβράμης Αλ.
Ακυρώθηκε γκολ 43'
Γκλαβίνης Δημ.
65' Αλλαγή
Μέσα:Πετρίδης Δημ.
Έξω:Χάρισμας Θεοδόσ.
Αλλαγή 73'
Μέσα:Δάλλας Αλέξ.
Έξω:Τιάγκος Βασ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Παναγιωτίδης Σταυρ.
Έξω:Σαμαράς Νικ.
Αλλαγή 85'
Μέσα:Νόκε Χριστ.
Έξω:Παπαδόπουλος Αλέξιος
90' Αλλαγή
Μέσα:Ρουπέλης Στυλ.
Έξω:Maletskanov Mladen
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ι Ι Η Η Ν
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
0 1
Σιδηρόκαστρο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1 1
Λιθότοπος
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
1 0
Χείμαρρος
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
2 2
Λιθότοπος
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
2 4
Αμμουδιά
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
4
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
0 1
Σιδηρόκαστρο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σκοτούσα
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Χρυσού 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 0
Σιδηρόκαστρο
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Σέρρες 1800
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.