Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 11
| Γήπεδο Άνω Ποροϊων | 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
η η ν ν ν
Nikolov Stoil
53'
1 : 2
Τελικό
η η ν η η
Τρούπης Θεόδ.
24'
Βούλιος Αθ.
45'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
45'
45'
Γκολ (με πέναλτι)
53'
Γκολ (με πέναλτι)
53'
Στατιστικά αγώνα
1 Γκολ 2
0 Κίτρινη Κάρτα 1
0 2 Κίτρινες > Κόκκινη κάρτα 1
Κάρτες
65'
65'
Κίτρινη κάρτα
76'
76'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
24' 0:1 Γκολ
Τρούπης Θεόδ.
Αλλαγή 25'
Μέσα:Τσομίδης Αθαν.
Έξω:Παπαδόπουλος Γεώργ.
35' Αλλαγή
Μέσα:Νικάκης Παν.
Έξω:Πλατνάρης Προδρ.
45' 0:2 Γκολ (πέναλτι)
Βούλιος Αθ.
Βούλιος Αθ.
Γκολ (πέναλτι) 1:2 53'
Nikolov Stoil
65' Κίτρινη κάρτα
Νικάκης Παν.
76' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Νικάκης Παν.
90' Αλλαγή
Μέσα:Καραμάνης Ιωαν.
Έξω:Πλατνάρης Βασ.
Καραμάνης Ιωαν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1 0
Αμμουδιά
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
27 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 1
Αμμουδιά
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
13 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αμμουδιά
1 1
Άνω Πορόϊα
13 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αμμουδιά
1
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Ι Ν Η
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Αμμουδιά
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Λιθότοπος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 3
Άνω Πορόϊα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2 0
Σκοτούσα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Η Η Ν Ν Ι
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1 2
Αμμουδιά
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2 1
Αμμουδιά
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2 0
Χείμαρρος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 1
Αμμουδιά
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.