Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 10
| Γήπεδο Αμμουδιάς | 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
η η η ν η
0 : 3
Τελικό
ι ν ν ν ν
Αβράμης Αλ.
41'
Maletskanov Mladen
45'
Maletskanov Mladen
73'
Διαιτητές
Δαιτητής: Στόλης Διον.
Ιατρικό Προσωπικό: Ματενόγλου Δεσπ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
41'
45' +1
45' +1
73'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Αλλαγή 14'
Μέσα:Νικάκης Παν.
Έξω:Γκάλιος Χρ.
41' 0:1 Γκολ
Αβράμης Αλ.
45' +1' 0:2 Γκολ
Maletskanov Mladen
65' Αλλαγή
Μέσα:Μιχαλέρης Γεώργ.
Έξω:Τάντζης Κωνστ.
Αλλαγή 71'
Μέσα:Αμανατίδης Γεωργ
Έξω:Καζακίδης Βασ.
71' Αλλαγή
Μέσα:Κωνσταντινίδης Διαμ.
Έξω:Ρούμπος Γρηγ.
73' 0:3 Γκολ
Maletskanov Mladen
76' Αλλαγή
Μέσα:Στεφανίδης Δημήτρ.
Έξω:Τσεμπερίδης Ιωάνν.
88' Αλλαγή
Μέσα:Αϊβατζίδης Κωνστ.
Έξω:Maletskanov Mladen
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Ν Ν Ι
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2 1
Αμμουδιά
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2 0
Χείμαρρος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 1
Αμμουδιά
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 3
Σιδηρόκαστρο
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
3
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Λιθότοπος
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1 4
Σιδηρόκαστρο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2 0
Χρυσό
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
0
Χρυσό
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.