Επίλεκτη 2019-20 | Αγωνιστική 22
| Γήπεδο Χρυσού | 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
ν η η ι ι
3 : 0
Τελικό
Πρώτη
η ν η η η
Μάνος Παν.
9'
Καδής Νεκτ.
45'
Άγγος Θεοδ.
74'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
9'
45'
74'
Στατιστικά αγώνα
3 Γκολ 0
1 Κίτρινη Κάρτα 3
Κάρτες
38'
Κίτρινη κάρτα
38'
41'
41'
Κίτρινη κάρτα
51'
51'
Κίτρινη κάρτα
62'
62'
Κίτρινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 9'
Μάνος Παν.
Κίτρινη κάρτα 38'
Γαληδώρας Ιωάνν.
41' Κίτρινη κάρτα
Μπήτιας Μιχ.
Γκολ 2:0 45'
Καδής Νεκτ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Κουταλάκης Αλέξ.
Έξω:Κορώνης Γεώργ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Τσιγγενόπουλος Δημήτ.
Έξω:Μπήτιας Μιχ.
51' Κίτρινη κάρτα
Ζαγκλιβέρης Γεώργ.
55' Αλλαγή
Μέσα:Μελίτος Αθαν.
Έξω:Κουταλάκης Αλέξ.
Λόγω τραυματισμού
62' Κίτρινη κάρτα
Γκουζής Κων.
Αλλαγή 65'
Μέσα:Παπείρας Σωτ.
Έξω:Καδής Νεκτ.
Γκολ 3:0 74'
Άγγος Θεοδ.
Αλλαγή 75'
Μέσα:Γρατζάκης Πετ.
Έξω:Άγγος Θεοδ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Ένδρος Γεώργ.
Έξω:Βλάχος
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1 2
Χρυσό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Ν Η Η Ν
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Σκοτούσας 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σκοτούσα
3 3
Χρυσό
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
3
3
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 1
Άνω Μητρούση
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
0 1
Σέρρες 1800
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
3 2
Χρυσό
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
3
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πρώτη
3 5
Σέρρες 1800
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Πρώτη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
2 1
Νεοχώρι
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
1
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.