[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

Αγώνες Play Off Α’ Όμιλος

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αγωνιστική 10
12 Μαΐου 2019 17:00
Αμμουδιά
5 0
Ποντισμένο
12 Μαΐου 2019 17:00
Αμμουδιά
5
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5 1
Ροδόπολη
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
12 Μαΐου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Νέο Πετρίτσι
12 Μαΐου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
1
1
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 9
4 Μαΐου 2019 17:00
Ροδόπολη
4 0
Μεγαλοχώρι
4 Μαΐου 2019 17:00
Ροδόπολη
4
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
4 Μαΐου 2019 17:00
Αμμουδιά
1 0
Νέο Πετρίτσι
4 Μαΐου 2019 17:00
Αμμουδιά
1
0
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
4 Μαΐου 2019 17:00
Ποντισμένο
0 4
Άνω Πορόϊα
4 Μαΐου 2019 17:00
Ποντισμένο
0
4
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 8
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1 0
Αμμουδιά
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
20 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Ροδόπολη
20 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
20 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
2 0
Ποντισμένο
20 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
2
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 7
14 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0 1
Άνω Πορόϊα
14 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
13 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
3 1
Αμμουδιά
13 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
13 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3 0
Ποντισμένο
13 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 6
10 Απριλίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1 0
Μεγαλοχώρι
10 Απριλίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
2 3
Ροδόπολη
10 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
2
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5 0
Νέο Πετρίτσι
10 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5
0
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 5
7 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
1 2
Αμμουδιά
7 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
6 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
0 0
Άνω Πορόϊα
6 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
0
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
6 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
0 1
Μεγαλοχώρι
6 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
0
1
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 4
31 Μαρτίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
4 1
Ποντισμένο
31 Μαρτίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
4
1
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
31 Μαρτίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0 0
Ροδόπολη
31 Μαρτίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Γκουγκούδης Ιωάνν.
30 Μαρτίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
3 2
Αμμουδιά
30 Μαρτίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
3
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Αγωνιστική 3
27 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Άνω Πορόϊα
27 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
27 Μαρτίου 2019 16:00
Ποντισμένο
0 2
Μεγαλοχώρι
27 Μαρτίου 2019 16:00
Ποντισμένο
0
2
Μεγαλοχώρι
27 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2 2
Νέο Πετρίτσι
27 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 2
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
2 3
Μεγαλοχώρι
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
2
3
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
24 Μαρτίου 2019 16:00
Ποντισμένο
0 4
Νέο Πετρίτσι
24 Μαρτίου 2019 16:00
Ποντισμένο
0
4
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Γκουγκούδης Ιωάνν.
23 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
3 0
Ροδόπολη
23 Μαρτίου 2019 16:00
Αμμουδιά
3
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Αγωνιστική 1
17 Μαρτίου 2019 16:00
Μεγαλοχώρι
1 0
Αμμουδιά
17 Μαρτίου 2019 16:00
Μεγαλοχώρι
1
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
16 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2 0
Ποντισμένο
16 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
16 Μαρτίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 2
Άνω Πορόϊα
16 Μαρτίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
2
2
Άνω Πορόϊα
[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ν ν
10
6
2
2
25
9
16
27
2
ν η η ν ν
10
6
0
4
17
10
7
24
3
ν ν η ν η
10
4
3
3
16
16
0
18
4
η η ν η ι
10
5
2
3
10
9
1
18
5
η ν ν η ι
10
4
3
3
18
15
3
16
6
η η η η η
10
0
0
10
4
31
-27
0
[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΣΚΟΡΕΡΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Νέο Πετρίτσι
 Νέο Πετρίτσι
6
2
 Αμμουδιά
 Αμμουδιά
6
3
 Αμμουδιά
 Αμμουδιά
6
4
 Νέο Πετρίτσι
 Νέο Πετρίτσι
6
5
 Ροδόπολη
5
6
 Άνω Πορόϊα
 Άνω Πορόϊα
5
7
 Άνω Πορόϊα
 Άνω Πορόϊα
5
8
 Αμμουδιά
 Αμμουδιά
4
9
 Άνω Πορόϊα
 Άνω Πορόϊα
3
10
 Ροδόπολη
 Ροδόπολη
3
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

43
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P