Play Off Α’ Όμιλος | Αγωνιστική 10
| 12 Μαΐου 2019 17:00
ι ν ν ν ν
Nikolov Stoil
25'
Γκούλα Ρενάτο
60'
Γκούλα Ρενάτο
75'
Nikolov Stoil
87'
Κοτούλας Αθαν.
90'
5 : 1
Τελικό
ι ν ν η ν
Παπαδόπουλος Παν.
35'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
25'
25'
87'
87'
90' +2
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
45'
45'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 25'
Nikolov Stoil
35' Γκολ
Παπαδόπουλος Παν.
45' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Πανταζής Λαζ.
Γκολ 60'
Γκούλα Ρενάτο
Γκολ 75'
Γκούλα Ρενάτο
Γκολ 87'
Nikolov Stoil
Γκολ 90' +2'
Κοτούλας Αθαν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
6 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
0 0
Άνω Πορόϊα
6 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
0
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
6 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
0 1
Άνω Πορόϊα
6 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
0
1
Άνω Πορόϊα
| Εξ' Αναβολής
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άνω Πορόϊα
1 0
Ροδόπολη
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άνω Πορόϊα
1
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Ι Ν Η
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5 1
Ροδόπολη
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
4 Μαΐου 2019 17:00
Ποντισμένο
0 4
Άνω Πορόϊα
4 Μαΐου 2019 17:00
Ποντισμένο
0
4
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1 0
Αμμουδιά
21 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
14 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0 1
Άνω Πορόϊα
14 Απριλίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
0
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5 0
Νέο Πετρίτσι
10 Απριλίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5
0
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Η Ι Η Ν Ν
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5 1
Ροδόπολη
12 Μαΐου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
5
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
4 Μαΐου 2019 17:00
Ροδόπολη
4 0
Μεγαλοχώρι
4 Μαΐου 2019 17:00
Ροδόπολη
4
0
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
20 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Ροδόπολη
20 Απριλίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
3
1
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
13 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
3 1
Αμμουδιά
13 Απριλίου 2019 17:00
Ροδόπολη
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
2 3
Ροδόπολη
10 Απριλίου 2019 17:00
Ποντισμένο
2
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.