Βαθμολογίες
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Σκόρερς
Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν
ν
η
ν
ν
15
1
4
45
15
30
46
2
ν
η
ν
ν
ν
14
3
3
53
18
35
45
3
ν
ι
ν
ν
ν
13
2
5
38
19
19
41
4
η
ν
ι
ν
ν
13
2
5
65
34
31
41
5
η
ν
ι
η
ι
12
4
4
42
20
22
40
6
η
η
ν
ν
η
9
4
7
38
38
0
31
7
ν
ν
ν
η
η
7
3
10
29
25
4
24
8
η
ι
η
η
ι
6
3
11
22
38
-16
21
9
ν
η
ι
η
ι
3
3
14
24
64
-40
12
10
ν
η
ι
η
η
3
2
15
27
50
-23
9
11
η
η
η
η
ι
0
3
17
10
72
-62
3
Η Κορμίστα ξέκίνησε με -2 βαθμούς
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
1 | Ροδολίβος |
1–1
2–1
|
2–1
1–2
|
4–1
1–3
|
1–0
1–0
|
0–1
1–2
|
2–0
2–0
|
5–0
4–2
|
4–0
2–1
|
1–0
1–0
|
7–0
3–0
|
|
2 | Πρώτη |
1–2
1–1
|
1–1
2–3
|
4–1
2–1
|
0–2
4–0
|
3–0
3–3
|
2–1
1–0
|
4–0
3–0
|
5–1
4–0
|
1–0
2–1
|
5–0
5–1
|
|
3 | Νιγρίτα |
2–1
1–2
|
3–2
1–1
|
2–3
1–4
|
0–1
0–1
|
5–0
2–1
|
1–0
1–0
|
1–0
1–1
|
3–0
4–0
|
1–0
3–2
|
4–0
2–0
|
|
4 | ΠΣ Σέρρες |
3–1
1–4
|
1–2
1–4
|
4–1
3–2
|
2–2
1–5
|
3–1
2–2
|
3–1
4–1
|
4–0
0–1
|
6–2
6–2
|
6–1
5–1
|
5–0
5–1
|
|
5 | Άγιο Πνεύμα |
0–1
0–1
|
0–4
2–0
|
1–0
1–0
|
5–1
2–2
|
4–0
2–0
|
2–1
1–1
|
2–3
0–0
|
5–1
3–1
|
3–2
3–1
|
5–0
1–1
|
|
6 | Νέα Ζίχνη |
2–1
1–0
|
3–3
0–3
|
1–2
0–5
|
2–2
1–3
|
0–2
0–4
|
0–1
1–1
|
3–0
1–0
|
1–1
4–2
|
4–3
5–3
|
4–1
5–1
|
|
7 | Πήγασος |
0–2
0–2
|
0–1
1–2
|
0–1
0–1
|
1–4
1–3
|
1–1
1–2
|
1–1
1–0
|
5–0
0–1
|
4–1
4–1
|
3–0
2–0
|
3–1
1–1
|
|
8 | Βαλτοτόπι |
2–4
0–5
|
0–3
0–4
|
1–1
0–1
|
1–0
0–4
|
0–0
3–2
|
0–1
0–3
|
1–0
0–5
|
0–0
4–0
|
2–3
1–2
|
6–0
1–0
|
|
9 | Μεσολακκιά |
1–2
0–4
|
0–4
1–5
|
0–4
0–3
|
2–6
2–6
|
1–3
1–5
|
2–4
1–1
|
1–4
1–4
|
0–4
0–0
|
2–2
3–2
|
1–0
5–1
|
|
10 | Κορμίστα |
0–1
0–1
|
1–2
0–1
|
2–3
0–1
|
1–5
1–6
|
1–3
2–3
|
3–5
3–4
|
0–2
0–3
|
2–1
3–2
|
2–3
2–2
|
0–0
4–2
|
|
11 | Παλαιοκώμη |
0–3
0–7
|
1–5
0–5
|
0–2
0–4
|
1–5
0–5
|
1–1
0–5
|
1–5
1–4
|
1–1
1–3
|
0–1
0–6
|
1–5
0–1
|
2–4
0–0
|
Αγωνιστική 1
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
28 Απριλίου 2024
-
17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
ΠΑΟΠ Νέας Αμισσού
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
28 Απριλίου 2024
-
17:00
Αμμουδιά
-
-
Παύλος Μελάς Κουτσού
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αγωνιστική 2
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
1 Μαΐου 2024
-
17:00
Αλεξανδρούπολη FC
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αγωνιστική 3
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
11 Μαΐου 2024
-
17:00
Αμμουδιά
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γήπεδο Αμμουδιάς
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
12 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
ΠΑΟΠ Νέας Αμισσού
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 5
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
19 Μαΐου 2024
-
17:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
-
-
Παύλος Μελάς Κουτσού
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
19 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Αλεξανδρούπολη FC
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 6
ΕΠΟ – Αγώνες Μπαράζ ανόδου 2023-24
26 Μαΐου 2024
-
17:00
Α.Ε. Ευόσμου
-
-
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Δημοτικό Στάδιο Ευόσμου
Αγωνιστική 7