Ήμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε άλλη μια σπουδαία κίνηση για την ομάδα μας, αυτή του Νίκου Γεράκη…
Ένας παίχτης με πολλές συμμετοχές και γκολ στην Γ εθνική με ομάδες όπως ο Εθνικός Σιδηροκάστρου, Αετός Οφρυνίου, Ελπίς Σκουτάρεως και Δόξα Κάτω Καμήλας…
Ένας παίχτης πολυτέλεια για μια ομάδα, κάτι που ήξεραν διοίκηση και προπονητής και έκαναν το παν για να κλείσει η συμφωνία…Οι άνθρωποι της ομάδας έχουν σκοπό να συνεχίσουν τέτοιες δυνατές κινήσεις, ώστε το ρόοστερ να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και πληρέστερο ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος αλλά και του κυπέλλου…
![](https://serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2020/08/10-08-20.jpg)